Als je constant denkt over een kat te rijden moet je even naar de garage.quote:Op donderdag 11 februari 2016 23:29 schreef foinfoin het volgende:
Ok. En als je niet weet wanneer deze vervangen is, wat is qua gereden kilometers dan een beetje de richtlijn?
meestal 100.000 km. Bij het vervangen van de distributieriem wordt dit nog wel eens op de motor(kap) geschreven met een marker.quote:Op donderdag 11 februari 2016 23:29 schreef foinfoin het volgende:
Ok. En als je niet weet wanneer deze vervangen is, wat is qua gereden kilometers dan een beetje de richtlijn?
Dat zou ik wel aanraden.quote:Op donderdag 11 februari 2016 23:32 schreef foinfoin het volgende:
Hij staat nu op 200.000 dus er is goed mee gereden. Waarschijnlijk wel tijd om de riem te vervangen dan...
dat is een slippende v-snaar.quote:Op donderdag 11 februari 2016 23:30 schreef RingBewoner het volgende:
[..]
Als je constant denkt over een kat te rijden moet je even naar de garage.
Jonge jonge wat een roeptoeterij hierboven weer. Om te beginnen: zon ding heeft een ketting.......quote:Op vrijdag 12 februari 2016 09:06 schreef emil23 het volgende:
Vervangingsinterval is 120.000 / 5 jaar. Vervangen is wel heel erg duur. Onderdelen (riem, rollenset, waterpomp) kosten al +/- 500 euro) En naar ik weet is er geen auto waarbij het vervangen meer werk is dan bij een Civic Hybride. Ik zou rekening houden met een factuur van 1750,- of meer. Maar ja, dure onderdelen en reparaties kun je ook verwachten als je een Honda koopt.
Onzin een nieuwe accupakket is vaak goedkoper dan een nieuwe turbo laten plaatsen of een koprevisie. Van de Honda weet ik het niet, maar de Prius is kwa betrouwbaarheid een van de beste koopjes als occasion.quote:Op donderdag 11 februari 2016 23:30 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
meestal 100.000 km. Bij het vervangen van de distributieriem wordt dit nog wel eens op de motor(kap) geschreven met een marker.
Denk erom... Bij de hybrides is het wel belangrijk dat ze kilometers maken, want de accu kan niet tegen stilstaan. Dus meer kilometers is beter dan weinig kilometers. En als de accu verrot is, is de auto economisch total loss.
Het vervangen van de accu van een civic hybrid kost zo'n 3000 euro. Ik heb ernaar gezocht toen ik een vervangende auto zocht en de Civic Hybrid opvallend goedkoop te krijgen was.quote:Op vrijdag 12 februari 2016 18:40 schreef Fer het volgende:
[..]
Onzin een nieuwe accupakket is vaak goedkoper dan een nieuwe turbo laten plaatsen of een koprevisie. Van de Honda weet ik het niet, maar de Prius is kwa betrouwbaarheid een van de beste koopjes als occasion.
En een Honda komt niet uit Duitsland, dus weinig kans op een rekkende ketting met haperende spanner.
Aha, lees ook veel over defecte IMA accu's binnen en buiten de garantie. Rommel dus. Prius accu kost 1200¤ en vervanging is meestal pas na 500000km nodig.quote:Op vrijdag 12 februari 2016 19:07 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Het vervangen van de accu van een civic hybrid kost zo'n 3000 euro. Ik heb ernaar gezocht toen ik een vervangende auto zocht en de Civic Hybrid opvallend goedkoop te krijgen was.
Een turbo is ongeveer 1500 om te vervangen.
een reparatie van een honda is duur, ja.quote:Op vrijdag 12 februari 2016 09:06 schreef emil23 het volgende:
Vervangingsinterval is 120.000 / 5 jaar. Vervangen is wel heel erg duur. Onderdelen (riem, rollenset, waterpomp) kosten al +/- 500 euro) En naar ik weet is er geen auto waarbij het vervangen meer werk is dan bij een Civic Hybride. Ik zou rekening houden met een factuur van 1750,- of meer. Maar ja, dure onderdelen en reparaties kun je ook verwachten als je een Honda koopt.
Het is geen rommel, je moet er gewoon vaak genoeg mee rijden, zodat de accu niet te lang niet wordt opgeladen. De auto's met een kapotte accu hebben te weinig kilometers gemaakt.quote:Op vrijdag 12 februari 2016 21:10 schreef Fer het volgende:
[..]
Aha, lees ook veel over defecte IMA accu's binnen en buiten de garantie. Rommel dus. Prius accu kost 1200¤ en vervanging is meestal pas na 500000km nodig.
Hoeveel Priussen zijn er wereldwijd verkocht? Denk veel meer als Civics IMA.quote:Op vrijdag 12 februari 2016 23:08 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Het is geen rommel, je moet er gewoon vaak genoeg mee rijden, zodat de accu niet te lang niet wordt opgeladen. De auto's met een kapotte accu hebben te weinig kilometers gemaakt.
Wat is er mis met Frans en Italiaans? Als er een goede monteur aan werkt, en het gebeurt conform onderhoud schema, dan is het gewoon fatsoenlijk spul punt.quote:Op vrijdag 12 februari 2016 21:47 schreef marc0871 het volgende:
[..]
een reparatie van een honda is duur, ja.
maar voordat er een reparatie nodig is, zijn er al heel wat kilometertjes onder de wielen door gegaan.
mijn civic van 1995 was al 15 jaar oud, voordat er een paar dure reparaties uitgevoerd moesten worden. daarvoor enkel onderhoud en slijtagedelen vervangen.
daarna nog 3 jaar mee kunnen rijden, totdat ze met een apk een probleem tegenkwamen, wat mij het niet meer waard was om te laten repareren. zeg maar 3X de dagwaarde.
de spreekwoordelijke deutsche grundlichkeit heeft niks op de betrouwbaarheid van een honda.
mijn werkgever en zijn gezin hebben verscheidene mercedessen, opels en volkswagens gehad, de laatste 10 jaar.
allemaal hebben ze regelmatig met de bek open gestaan, voor zowel elektrische als motorische storingen.
om het nog maar niet te hebben over de problemen met de franse en italiaanse auto's
Als de electronica hem uitschakelt trekt ie voor geen meter meer, maar tot punt, volgens mij weinig.quote:Op zondag 14 februari 2016 11:38 schreef foinfoin het volgende:
Als we het dan toch over de accu hebben... Hoe kom je erachter als zo'n ding zn beste tijd gehad heeft??
Als die vaak een hercalibratie krijgt en niet linear laad of of ontlaad.quote:Op zondag 14 februari 2016 11:38 schreef foinfoin het volgende:
Als we het dan toch over de accu hebben... Hoe kom je erachter als zo'n ding zn beste tijd gehad heeft??
Onzin. Ik heb destijds met een nieuwe Civic Hybrid uit 2009 drie accupakketten stuk gehad over 110.000km bij een jaarkilometrage van 40k per jaar.quote:Op vrijdag 12 februari 2016 23:08 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Het is geen rommel, je moet er gewoon vaak genoeg mee rijden, zodat de accu niet te lang niet wordt opgeladen. De auto's met een kapotte accu hebben te weinig kilometers gemaakt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |