Kijk dit maakt het tenminste duidelijk nu de geiten gemolken zijn!quote:Op zaterdag 13 februari 2016 00:52 schreef motorbloempje het volgende:
De ganzen vliegen naar het noorden.
Voor in een topic als dit toch op zijn minst een serieus en inhoudelijk antwoord. Het enige wat ik van jullie mods lees zijn wat bijdehante grappig bedoelde opmerkingen.quote:
Nouja.. dat 2 personen het hele forum vergallen gaat natuurlijk wel erg ver, daar mag discussie over gevoerd worden, ongeacht of er wat aan gaat veranderen ja of nee. Goed, ze hebben er zelf ook zat werk aan met slotjes en opschoningen, dus ja... ben benieuwd hoe lang dit nog gaat duren.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 01:04 schreef DancingPhoebe het volgende:
De discussie is ook wel al gevoerd. Dat het voor nu beslissende antwoord je niet aan staat, wil niet zeggen dat het ineens niet meer het voor nu beslissende antwoord is.
Dan kunnen we (ik zeg we, want ik zou het zelf ook banders doen) wel eindeloos in andere bewoordingen blijven herhalen wat wij vinden, in de hoop dat er ineens een ander bantwoord komt, maar zo werkt de wereld helaas niet.
Het is maar 1 persoonquote:Op zaterdag 13 februari 2016 01:10 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Nouja.. dat 2 personen het hele forum vergallen gaat natuurlijk wel erg ver, daar mag discussie over gevoerd worden, ongeacht of er wat aan gaat veranderen ja of nee. Goed, ze hebben er zelf ook zat werk aan met slotjes en opschoningen, dus ja... ben benieuwd hoe lang dit nog gaat duren.
2. ook Syndroom doet er goed aan mee.quote:
Ik ben er van overtuigd dat 1 persoon, onder twee nicks, een heerlijke afleiding van zijn tragische leven heeft.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 01:11 schreef EggsTC het volgende:
[..]
2. ook Syndroom doet er goed aan mee.
Dat soort topics zullen alleen maar offtopic reacties uit gaan lokken, flames en meer. Dus dat die gasten hier niet op de vingers getikt worden is vrij onhandig.
Kan, maar dat maakt het nog triester eigenlijk, en de mods zouden dat moeten kunnen zien. Tenzij hij er écht veel werk in steekt en ook via proxies en alles post, Fiebel.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 01:13 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Ik ben er van overtuigd dat 1 persoon, onder twee nicks, een heerlijke afleiding van zijn tragische leven heeft.
Hoe meer werk, hoe meer afleiding, hoe meer hij er zelf in kan geloven.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 01:14 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Kan, maar dat maakt het nog triester eigenlijk, en de mods zouden dat moeten kunnen zien. Tenzij hij er écht veel werk in steekt en ook via proxies en alles post, Fiebel.
Op een gegeven moment laat je steken vallen, met account wisselen/proxies enz.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 01:15 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Hoe meer werk, hoe meer afleiding, hoe meer hij er zelf in kan geloven.
de discussie is net zoals die reeksen een herhaling van zetten, ik weet ook niet meer wat ik er nog meer over kan zeggen. Het blijft lastig, en zelfs al zouden we het met jullie eens zijn (áls) dan zijn er forumregels waar dif allemaal binnen valt, dus bannen vanwege algehele triestigheid (van iemands situatie) gebeurt niet. Nogmaals is het ook een kwestie van blijven voeren. Als ik de keus had had ik die posters links laten liggen hoor! Helaas moet ik de topics lezen, en door posten blauwe aanwezigheid ook wat laten zien, maar anders... In fora waar ik niet mod negeer ik mensen die me niet aanstaan gewoon compleet, onafhankelijk van hoe actief ze posten Werkt verdomd goed.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 01:01 schreef Bananenpap het volgende:
[..]
Voor in een topic als dit toch op zijn minst een serieus en inhoudelijk antwoord. Het enige wat ik van jullie mods lees zijn wat bijdehante grappig bedoelde opmerkingen.
Ja binnen de regels, maar er is toch iets als forumbederf of wat... of kan ik ook allerlei topics gaan zitten spammen voor de lol?quote:Op zaterdag 13 februari 2016 02:03 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
de discussie is net zoals die reeksen een herhaling van zetten, ik weet ook niet meer wat ik er nog meer over kan zeggen. Het blijft lastig, en zelfs al zouden we het met jullie eens zijn (áls) dan zijn er forumregels waar dif allemaal binnen valt, dus bannen vanwege algehele triestigheid (van iemands situatie) gebeurt niet. Nogmaals is het ook een kwestie van blijven voeren. Als ik de keus had had ik die posters links laten liggen hoor! Helaas moet ik de topics lezen, en door posten blauwe aanwezigheid ook wat laten zien, maar anders... In fora waar ik niet mod negeer ik mensen die me niet aanstaan gewoon compleet, onafhankelijk van hoe actief ze posten Werkt verdomd goed.
De genoemde namen laat ik standaard al links (of rechts) liggen. Ben het wel met EggsTC c.s. eens. Noem het fair play policy whatsoever, of pas de regels aan. Ook regels kunnen wel eens een opfrisbeurtje gebruiken.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 15:01 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Ja binnen de regels, maar er is toch iets als forumbederf of wat... of kan ik ook allerlei topics gaan zitten spammen voor de lol?
Ow ik, ik dacht dat jullie net, nu, vandaag nieuwe regels hadden gemaakt. Ik kon al niks vinden in MEDquote:Op zaterdag 13 februari 2016 17:13 schreef motorbloempje het volgende:
De banregels, etc met ingang van 1 januari jl.
Modjes kunnen niet bannen. Nu niet, morgen niet, nooit niet!quote:Op zaterdag 13 februari 2016 22:46 schreef Bananenpap het volgende:
Jullie hebben Deezertje trouwens toch al eens tijdelijk geband zodat hij aan zijn scriptie kon werken, of deed iemand anders dat?
gelujkig zijn er ook nog mensen die hun dag met een positief gevoel kunnen beginnenquote:Op zondag 14 februari 2016 09:45 schreef Re het volgende:
Die reeks is weer open, nou verwacht ik er niet al te veel van, maar wie weet gaat het ooit goedkomen
Zoals ik al zei: Deezertje was eens een middag geband om te werken aan zijn scriptiequote:Op zondag 14 februari 2016 04:14 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Modjes kunnen niet bannen. Nu niet, morgen niet, nooit niet!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |