Oh, je hebt geen idee. Ik lees posts voor, hij doet 'quote:Op woensdag 10 februari 2016 16:25 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Jij bent reeds voorzien madame.. jij lacht 's avonds op de bank met je hubby gretig om de hopeloze gevallen als ons
Hoe oud is de persoon om wie het gaat dan. Tfoequote:Op woensdag 10 februari 2016 16:27 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Er is geen 'TS', het is een algemeen topic.
Lekker dames begluren in de trein, jij gaat 't wel redden jaquote:Op woensdag 10 februari 2016 16:26 schreef syndroom het volgende:
Als ik om de zoveel maanden met de trein naar de grote stad ga en uitgebreid de tijd neem om de in/uitstappende jongedames te bekijken geeft dat me wel voldoende 'strijdlust' voor de komende maanden. Dat is nu een beetje ingedut, misschien weer eens een dagje weg gaan, onder de mensen zijn.
Doen veel mensen hoorquote:Op woensdag 10 februari 2016 16:29 schreef MadJackthePirate het volgende:
[..]
Lekker dames begluren in de trein, jij gaat 't wel redden ja
De eerste keer seks is trouwens echt ruk, geloof mequote:Op woensdag 10 februari 2016 16:30 schreef syndroom het volgende:
Eerste doelstelling is wat ontwikkeling betreft Deezer inhalen, koers vast houden. Pas dan kan ik echt met zekerheid zeggen dat het de goede kant op gaat. Ik moet me niet te rijk rekenen, ben in feite nog geen cm opgeschoten maar ik fantaseer al wel volop van die overwinning op het moment dat ik van mijn maagdelijkheid af ben. Dat na 25 jaar!
Als je van tevoren de trein instapt met dat als doel in gedachte is er iets mis met je.quote:Op woensdag 10 februari 2016 16:30 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Doen veel mensen hoorAlleen gluren werkt niet altijd..
Is troll toch ditquote:Op woensdag 10 februari 2016 16:30 schreef syndroom het volgende:
Eerste doelstelling is wat ontwikkeling betreft Deezer inhalen, koers vast houden. Pas dan kan ik echt met zekerheid zeggen dat het de goede kant op gaat. Ik moet me niet te rijk rekenen, ben in feite nog geen cm opgeschoten maar ik fantaseer al wel volop van die overwinning op het moment dat ik van mijn maagdelijkheid af ben. Dat na 25 jaar!
Als er al sprake van echte ruk is..quote:Op woensdag 10 februari 2016 16:31 schreef CrackaPlease het volgende:
[..]
De eerste keer seks is trouwens echt ruk, geloof me
Spelen jullie wel eens 18jarigmeidjevsoverjaardmaagdje?quote:Op woensdag 10 februari 2016 16:26 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Oh, je hebt geen idee. Ik lees posts voor, hij doet '', en daarna zingen we samen even dat liedje van Brigitte, kijken nogmaals naar jullie posts, en gaan daarna keihard batsen. Keihard.
TS kan altijd nog op visvakantie naar thailand gaan, 12-jarige meisjes kunnen moeilijk tegenstribbelen..quote:Op woensdag 10 februari 2016 16:32 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Als er al sprake van echte ruk is..
Alleen moet ie geen volleybal spelen dan... (of in de belangstelling staan).quote:Op woensdag 10 februari 2016 16:33 schreef CrackaPlease het volgende:
[..]
TS kan altijd nog op visvakantie naar thailand gaan, 12-jarige meisjes kunnen moeilijk tegenstribbelen..
Een keer maar?quote:Op woensdag 10 februari 2016 16:26 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Oh, je hebt geen idee. Ik lees posts voor, hij doet '', en daarna zingen we samen even dat liedje van Brigitte, kijken nogmaals naar jullie posts, en gaan daarna keihard batsen. Keihard.
Als je snel zou leren zou je doorhebben dat het niet gaat om 'lekkerste dame' maar 'leukste dame' en dan niet 'universeel leukste dame', maar 'voor syndroom leukste dame'...quote:Op woensdag 10 februari 2016 16:13 schreef syndroom het volgende:
[..]
Ik leer snel.Hoop op snelle vooruitgang. Het zou wel een enorme overwinning zijn als ik mezelf over een paar jaar zie lachend dit topic doorlezen, natuurlijk met de lekkerste dame op de bank.
Je kunt ook seks hebben zonder vriendschappen.quote:Op woensdag 10 februari 2016 16:35 schreef motorbloempje het volgende:
Maargoed, genoeg hihaho. terug naar vriendschappen.
Vriendjes worden moto? #alleskanopfokquote:Op woensdag 10 februari 2016 16:35 schreef motorbloempje het volgende:
Maargoed, genoeg hihaho. terug naar vriendschappen.
Nee.quote:Op woensdag 10 februari 2016 16:35 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Vriendjes worden moto? #alleskanopfok
Ga hoerenloop topic maken danquote:Op woensdag 10 februari 2016 16:35 schreef syndroom het volgende:
[..]
Je kunt ook seks hebben zonder vriendschappen.
Dan mag je naar 'n ander topic. in SEX ofzo.quote:Op woensdag 10 februari 2016 16:35 schreef syndroom het volgende:
[..]
Je kunt ook seks hebben zonder vriendschappen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |