quote:
Op woensdag 10 februari 2016 01:25 schreef Tim86 het volgende:[..]
Nja, na 1 jaar zijn je talentjes wat beter en pak je elke titel met 20 punten verschil minimaal vaak..dan leef je het hele seizoen alleen voor die paar CL potjes

Anyway, update van mijn onrealistische game, nu halverwege het seizoen (dacht dat de top 2 promoveerde, maar het is de top 4 dus..meevaller):
[
afbeelding ]
[
afbeelding ]
Beetje mixed feelings wel. Uitwedstrijden begin van het seizoen gingen perfect, maar nu kan ik amper punten pakken. 2e plek is wel ver boven verwachting though

In de cup zit ik bij de laatste 16. Even mijn 2-3 winst bij PSG van begin het seizoen gekopieerd, maar nu moest ik er wel even boos voor worden in de rust

[
afbeelding ]
Vind het wel vet om mee te lezen hoor.

Ziet er prima uit.
Voor mij zit de uitdaging inderdaad in het Europees voetbal. Ik vind het ontzettend lastig om de selectie bij elkaar te houden als een team en zo resultaat te pakken. Heb dit jaar in FM ook de CL nog niet gewonnen, vandaar. Dat wil ik sowieso nog met Ajax doen.
Had dit jaar in ieder geval eindelijk eens wat geluk met de loting. Kinderlijk eenvoudig door naar de volgende ronde en zojuist Milan thuis van de mat gespeeld.

Dit moet het jaar worden.
![48a12ca826.png]()
![8f4151d5e6.jpg]()
![d90b3ba23a.jpg]()
Het loop verder inderdaad wel als een trein ja.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn
ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis
Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Verlies van fucking NEC en het enige gelijkspel tegen GAE

Verder echt een heerlijke reeks. 38 wedstrijden ongeslagen nu.

Mijn tactiek is een bijzondere, maar loopt echt heerlijk na wat tweaks. Focus ligt op de wing backs en het slimmigheidje is om Donny van de Beek als half back op te stellen. In balbezit zakt hij juist in, terwijl de backs vól naar voren gaan, waardoor er een soort 3-4-3 ontstaat. Door Nunnely en Cerny naar binnen te laten komen, ontstaat er ruimte voor de backs en zijn er vaak 3 afspeelmogelijkheden bij een voorzet. En dan sluiten de andere back + Nouri en Rigo nog aan. Achterin blijft de zekerheid door die half back.

Tegen een veel betere tegenstander wil ik de vleugels nog weleens omdraaien en gewoon als winger opstellen en de backs iets minder laten aanvallen, maar thuis is dit sowieso de tactiek.
![d85fe30758.png]()
Mentaliteit control, fluid
Verder eigenlijk niet veel bijzondere instellingen. Heb wat getweaked met de breedte, maar juist narrow doet het goed, omdat de backs toch wel aan de zijlijn blijven.
![adf08d096a.png]()

En ik draaide eerst Nunnely en Cerny sowieso al om, zodat ze met hun sterke been naar binnen kunnen, maar ik heb veel betere resultaten als ik ze zo laat staan. Dat komt doordat de backs zo hoog opkomen en de bal kunnen terugleggen op de vleugelspits die inmiddels de zestien in is gekomen en dus met zijn sterke been kan uithalen. Verklaart ook het aantal goals van Nunnely.
[ Bericht 9% gewijzigd door Lindgren. op 10-02-2016 10:33:41 ]
hallo dus dit noemen ze nou twitter