Radio zachtjes aanzettenquote:
Of terug naar de acupuncturist?quote:Op zondag 7 februari 2016 21:40 schreef sararaats het volgende:
Problemen met mijn evenwicht. Soms val ik gewoon omver.
Ik merk ook dat de hoofdpijn weer komt loeren
Dat wordt weer een retourtje huisarts.
![]()
Beetje misselijk.quote:Op maandag 8 februari 2016 09:30 schreef houdjemond het volgende:
Ik heb geen storm gehoord.
En ga maar naar de dokter Saar, mijn evenwichtsorgaan is ontstoken geweest en dat was echt niet grappig, omvallen, gedesoriënteerd zijn..brrr. Was gelukkig snel opgelost met antibiotica maar voordat ze erachter kwamen wat het nou was waren we maanden verder.. ben je ook misselijk of dat niet?
Ondanks de ups en downs ben ik toch gelukkiger dan vroeger.quote:Op maandag 8 februari 2016 10:39 schreef summer2bird het volgende:
Tof topic.
Knap dat je dat hier durft te posten, zijn zat mensen die niet altijd zo aardig zijn.
Ben je een beetje blij met je leven nu?
Heb je wel eens oordopjes geprobeerd?quote:Op maandag 8 februari 2016 11:04 schreef sararaats het volgende:
[..]
Ondanks de ups en downs ben ik toch gelukkiger dan vroeger.
Vandaag of morgen mijn knutselgerief sorteren. Het is krokusvakantie dus mijn hulp komt morgen niet.
Het stormt behoorlijk maar ik vind het wel fascinerend behalve 's nachts dan wil ik slapen hihi.
De wind waait door de dampkap en dat maakt lawaai.
Heb ik nu ookquote:Op maandag 8 februari 2016 12:43 schreef summer2bird het volgende:
[..]
Heb je wel eens oordopjes geprobeerd?
schudden?quote:Op maandag 8 februari 2016 17:37 schreef sararaats het volgende:
ik was vroeger een echt jongetje. ik bouwde kampen met dekens en voerde van daaruit oorlog op de meisjes van mijn familie. nah, oorlog. eerder bespioneren.
heb ik verteld dat ik een soeciale geboortedag heb? ik ben geboren op Goede Vrijdag 13 april 1979. dat was eigenlijk niet de bedoeling. ons mama deed grote kuis in hare winkel n.a.v. Pasen en viel in het gat waar de watermeter staat.
FLOEP, daar was ik ineens. ik viel in slaap tijdens het eten dus groeide moeilijk. op 8 maanden Cyanose gekregen en ons ma maar schudden. dat was mijn redding geweest.
Ik zag blauw en ademde niet meer. Althans, dat vertelde de mama.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |