Jezus, wat een dom mokkel.quote:Op zaterdag 30 januari 2016 18:30 schreef 2016 het volgende:
Van den Driessche
Interview donderdag
Reactie UCI
twitter:AdamMyerson twitterde op zaterdag 30-01-2016 om 18:27:51How does a 19-year-old, male or female, end up with a motor in their bike? That’s not something you do without help. reageer retweet
Dat zegt Vos inderdaad ook, het lijkt me onwaarschijnlijk dat dit het enige geval zal zijn.quote:Op zaterdag 30 januari 2016 18:46 schreef heywoodu het volgende:
En vooral dit:twitter:AdamMyerson twitterde op zaterdag 30-01-2016 om 18:27:51How does a 19-year-old, male or female, end up with a motor in their bike? That’s not something you do without help. reageer retweet
Als je dat interview met haar hoort heeft ze het inderdaad niet zelf gedaan. Ze klinkt nog te dom om haar tanden te poetsen. Dit hebben de mensen om haar heen geregeld, dat mag duidelijk zijn.quote:Op zaterdag 30 januari 2016 18:46 schreef heywoodu het volgende:
En vooral dit:twitter:AdamMyerson twitterde op zaterdag 30-01-2016 om 18:27:51How does a 19-year-old, male or female, end up with a motor in their bike? That’s not something you do without help. reageer retweet
En dat ze met mechanische pech kampte.quote:Op zaterdag 30 januari 2016 18:53 schreef Szura het volgende:
Mooiste is dat ze er geen klote van bakte
Dat komt omdat haar motor te klein was.quote:Op zaterdag 30 januari 2016 18:53 schreef Szura het volgende:
Mooiste is dat ze er geen klote van bakte
Hoezo is zij dom?quote:Op zaterdag 30 januari 2016 18:45 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Jezus, wat een dom mokkel.
Toevallig las ik gisteren in de nieuwste De Muur dat de familie Van Den Driessche naar de wedstrijden gaat met een omgebouwde paardentruck, de dikste van heel het veldrit circus, en dat haar broers het begeleidingsteam vormen.quote:Op zaterdag 30 januari 2016 18:50 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Als je dat interview met haar hoort heeft ze het inderdaad niet zelf gedaan. Ze klinkt nog te dom om haar tanden te poetsen. Dit hebben de mensen om haar heen geregeld, dat mag duidelijk zijn.
Lijkt me ook vrij sterk dat zij de enige is met een motortje, ik zou als ik de UCI was maar snel even alle fietsen gaan controleren, als ze blijkbaar tegenwoordig een effectieve manier hebben gevonden.
Ze komt totaal niet uit haar woorden, zegt in iedere zin allee, haar ogen stralen pure leegheid uit.quote:Op zaterdag 30 januari 2016 19:00 schreef Hyaenidae het volgende:
[..]
Hoezo is zij dom?
Ik wil met haar trouwen![]()
![]()
Die broers zijn altijd met de brommer zeker?quote:Op zaterdag 30 januari 2016 19:02 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Toevallig las ik gisteren in de nieuwste De Muur dat de familie Van Den Driessche naar de wedstrijden gaat met een omgebouwde paardentruck, de dikste van heel het veldrit circus, en dat haar broers het begeleidingsteam vormen.
Ze komt op me over als een heel lief en gewillig meisje, iedere dag zou een feestje zijn met haar in huis.quote:Op zaterdag 30 januari 2016 19:04 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Ze komt totaal niet uit haar woorden, zegt in iedere zin allee, haar ogen stralen pure leegheid uit.
Je mag haar hebben hoor, ouwe reus.
quote:Op zaterdag 30 januari 2016 19:05 schreef Szura het volgende:
@TourDeJose
Father VD Driessche:
"It wasn't Femke's bike but from someone who occasionally trains with her taking it to pit." m.standaard.be/cnt/dmf2016013…
Logische verklaring. Ophef om niks.quote:Op zaterdag 30 januari 2016 19:05 schreef Szura het volgende:
@TourDeJose
Father VD Driessche:
"It wasn't Femke's bike but from someone who occasionally trains with her taking it to pit." m.standaard.be/cnt/dmf2016013…
Zeker. Allemaal doorlopen, uuuh rijden.quote:Op zaterdag 30 januari 2016 19:08 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Logische verklaring. Ophef om niks.
Moet het motortje wel werken hč.quote:Op zaterdag 30 januari 2016 19:09 schreef Szura het volgende:
[..]
Zeker. Allemaal doorlopen, uuuh rijden.
Ik luister nu ff dat interview. Ik verdenk haar er niet van dat ze zelf dat motortje heeft geplaatst.quote:Op zaterdag 30 januari 2016 18:45 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Jezus, wat een dom mokkel.
Fietswissel gaat nog netquote:Op zaterdag 30 januari 2016 19:11 schreef Tommeke het volgende:
[..]
Ik luister nu ff dat interview. Ik verdenk haar er niet van dat ze zelf dat motortje heeft geplaatst.
Die kan nog geen bandje verwisselen![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |