a worker from the network company testified that it was highly probable some messages were deleted.quote:Op maandag 7 maart 2016 21:08 schreef Physsic het volgende:
[..]
Alleen jammer dat het niet zoveel zegt waar haar telefoon op een bepaald moment is. Aangezien dat niet bewijs dat zij bij haar telefoon was.
Gaat dat niet over de voicemail messages?quote:Op maandag 7 maart 2016 21:13 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
a worker from the network company testified that it was highly probable some messages were deleted.
dus als ze bijv. zelf een sms heeft gestuurd buiten de Avery's Auto Salvage yard en ze hebben die alsnog naar boven gehaald dan is er bewijs dat ze het terrein heeft verlaten
ook kunnen ze dan zien waar ze die sms heeft verstuurd- kunnen ze uitpeilen
jaquote:Op maandag 7 maart 2016 21:15 schreef Physsic het volgende:
[..]
Gaat dat niet over de voicemail messages?
Die waren namelijk een (of meerdere) verwijderd.
Ik ben heel benieuwd wie dat is.twitter:ZellnerLaw twitterde op woensdag 09-03-2016 om 06:20:11Fact: one person actually gave cops fake name to access property to help in TH search. #MakingAMurderer #The StrangerBesideMe #Checkaduhid reageer retweet
Ja dat had die ex vriend ryan hillegasquote:Op maandag 7 maart 2016 21:15 schreef Physsic het volgende:
[..]
Gaat dat niet over de voicemail messages?
Die waren namelijk een (of meerdere) verwijderd.
Dus?quote:Op maandag 7 maart 2016 21:19 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
en Kathleen Zellner heeft het over Cellphone tower records
dus ze hebben het uit kunnen peilen
zwart op wit
die komt weer vrij
Nee. Ryan heeft haar gesprek gegevens opgezocht op internet, Mike Halbach heeft haar voicemail beluisterd en dus de enige die voicemails kan hebben verwijderd. Tenzij ze gelogen hebben natuurlijkquote:Op woensdag 9 maart 2016 12:40 schreef LievePoetin het volgende:
[..]
Ja dat had die ex vriend ryan hillegas, van haar gedaan. imo hoofdverdachte nummer 1
. Hij had haar wachtwoord van haar voicemail niet maar die heeft hij geraden
Ohja, geraden..quote:Op woensdag 9 maart 2016 12:40 schreef LievePoetin het volgende:
[..]
Ja dat had die ex vriend ryan hillegas, van haar gedaan. imo hoofdverdachte nummer 1
. Hij had haar wachtwoord van haar voicemail niet maar die heeft hij geraden
quote:She even adds that Dean Strang and Jerry Buting - the two defence attorney's featured heavily in Making a Murderer - managed to botch the original case by not arguing that Halbach's phone records show her leaving Avery's property alive.
Zijn uitleg daarover gaf een heel ander beeld.quote:Op woensdag 30 maart 2016 15:05 schreef gelestipjes het volgende:
[..]
Alsof dat zo moeilijk is, zo creatief zijn de meeste mensen niet met hun wachtwoorden.
Zoveel legde hij toch niet uit? Het was wat raar dat ie het nu deed voorkomen alsof hij niet meer zeker wist wat het wachtwoord toen was, maar goed, dat kan ook zijn omdat hij ongetwijfeld ook niet elke dag moet getuigen bij een rechtszaak. Hij zei dat hij meende dat het de geboortedatum van haar zus was. Nou, dat klinkt niet onwaarschijnlijk en lijkt me ook vrij makkelijk te radenquote:Op woensdag 30 maart 2016 15:45 schreef Physsic het volgende:
[..]
Zijn uitleg daarover gaf een heel ander beeld.
Volgens mij móet je arguen dat zij het hebben verpest, omdat dat een legale reden is om een zaak te heropenen.quote:Op woensdag 30 maart 2016 14:44 schreef LastRequest het volgende:
Ik hoorde net op BBC News dat er nieuws was, een nieuwe verdachte o.i.d. Ga het zelf nu nog lezen maar dit was het nieuws iig: http://www.independent.co(...)etflix-a6959536.html
Edit: hmm dat dit op BBC News genoemd moet worden? Er staat eigenlijk weinig in. Deze vind ik wel mooi:
[..]
ben benieuwdtwitter:ZellnerLaw twitterde op dinsdag 05-07-2016 om 14:19:06If you think we are just tweeting...think again. A tsunami of new evidence is on the way. @MakingAMurderer @Nowheretorunorhide reageer retweet
Is het niet effectiever om dan meteen die tsunami maar los te laten? Deze tweet voegt niet veel toequote:Op donderdag 7 juli 2016 14:50 schreef Enchanter het volgende:
ben benieuwdtwitter:ZellnerLaw twitterde op dinsdag 05-07-2016 om 14:19:06If you think we are just tweeting...think again. A tsunami of new evidence is on the way. @MakingAMurderer @Nowheretorunorhide reageer retweet
Voorspel.quote:Op donderdag 7 juli 2016 14:59 schreef InTrePidIvity het volgende:
[..]
Is het niet effectiever om dan meteen die tsunami maar los te laten? Deze tweet voegt niet veel toeAl ben ik ook benieuwd
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |