Ga straks effe kijkenquote:Op vrijdag 29 januari 2016 23:12 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Neuvember aldus Bolkestein.
Kende je deze al?
Dan kunnen ze de Krim mooi teruggeven aan Oekraïne in ruil voor het opheffen van de sancties.quote:Op vrijdag 29 januari 2016 23:09 schreef luxerobots het volgende:
IS is een mooie gemeenschappelijk vijand. Ook het inbrengen van de Russen is gunstig. Vormt een tegenwicht tegen de VS. Daarnaast, straks kan Rusland vanwege de lage olieprijs helemaal niet meer bombarderen in Syrië, ook Rusland wil dus een oplossing.
Oh oh Cherso met verstandelijk beperkten leek mij ook wat dubbelop inderdaad.quote:
Gaat niet gebeuren, en zeer grote kans dat het hele vredesproces faalt.quote:Op vrijdag 29 januari 2016 23:15 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Dan kunnen ze de Krim mooi teruggeven aan Oekraïne in ruil voor het opheffen van de sancties.
Mensen met een verstandelijke beperking staan qua intelligentie nog ver boven de Oh oh Cherso figurenquote:Op vrijdag 29 januari 2016 23:20 schreef Monolith het volgende:
[..]
Oh oh Cherso met verstandelijk beperkten leek mij ook wat dubbelop inderdaad.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |