hey jmfquote:
hey ashaquote:Op donderdag 28 januari 2016 12:19 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Sorry bedoelde goedemorgen beach
Had.quote:
Ja, chicks diggen die "ik ben opgehouden met groeien toen ik 12 was"-look, als je maar op een piano kan pingelen.quote:Op donderdag 28 januari 2016 13:55 schreef seto het volgende:
maakt niet uit
hij speelt 1 liedje op die piano en wijven worden meteen gruwelijk nat
het is indd nog nooit voorgekomen dat een artiest die er niet goed uitziet alsnog veel pussy krijgtquote:Op donderdag 28 januari 2016 13:59 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Ja, chicks diggen die "ik ben opgehouden met groeien toen ik 12 was"-look, als je maar op een piano kan pingelen.
Gaat het nu over Wibi of Van Velzenquote:Op donderdag 28 januari 2016 13:59 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Ja, chicks diggen die "ik ben opgehouden met groeien toen ik 12 was"-look, als je maar op een piano kan pingelen.
tfw ik op mijn 13e al 1.88 was maar eruit zag als peter crouchquote:Op donderdag 28 januari 2016 14:03 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Gaat het nu over Wibi of Van Velzen
Als hij failliet is en een disneyverzameling heeft waar menig kind jaloers op kan zijn?quote:Op donderdag 28 januari 2016 14:01 schreef seto het volgende:
[..]
het is indd nog nooit voorgekomen dat een artiest die er niet goed uitziet alsnog veel pussy krijgt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |