Tja, dat kan natuurlijk. Maar goed, Ajax maar weer.quote:Op donderdag 28 januari 2016 11:15 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
Brenet vind ik dan weer wel goed, Bruma... ik zie het niet sorry.
inderdaad waar, leuk om naar te kijken.quote:Op donderdag 28 januari 2016 11:37 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Tja, dat kan natuurlijk. Maar goed, Ajax maar weer.
Jammer dat die Youness niet constanter is, zou wel eens een mooie speler voor de Eredivisie kunnen worden als hij wat vaker thuisgeeft.
Sink kan niet meer laten zien, is gewoon een beperkte voetballer die te vroeg is gehaald. Gudelj zou inderdaad meer moeten kunnen, maar dat heeft inderdaad met de spelopvatting van de trainer te maken. Verder eens met je conclusie.quote:Op donderdag 28 januari 2016 11:35 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Gudelj en Sinkgraven zijn allebei goede talenten vind ik en moeten zeker in de eredivisie veel meer laten zien dan ze nu doen
Frank laat op dit moment zien dat hij niet het maximale uit spelers kan halen, alleen Bazoer, Tete en Cillessen kunnen dat blijkbaar bij zichzelf. Het spel lijkt nergens op, de resultaten worden minder, Europees is het dit jaar nog bedroevender dan normaal, totaal geen vorm van zelfkritiek, dus ja. Kuttrainer
quote:De Boer smacht naar terugkeer van Klaassen
Frank de Boer is heel blij dat hij snel weer kan beschikken over Davy Klaassen. De middenvelder raakte tijdens de winterstop geblesseerd aan de knie en miste daardoor alle wedstrijden in de tweede seizoenshelft. Tegen Roda JC hoopt De Boer op zijn rentree.
'Hij is niet alleen belangrijk omdat hij aanvoerder is, maar heeft ook nog heel veel verstand van voetbal. Hij leest sneller dan de meeste anderen hoe een situatie in elkaar zit. Hij is een verlengstuk van ons en had bijvoorbeeld waarschijnlijk gezien dat we tegen Heracles sneller de bal er in hadden moeten gooien en dat hij in dan het zestienmetergebied had moeten zijn. Dat is een van zijn grote kwaliteiten', zo vertelt De Boer aan Ajax TV
'Je kunt op die positie nog geen leidersrol van jongens als Daley Sinkgraven en Donny van de Beek verwachten', vervolgt De Boer, die onder meer ook sprak over de tactiek tegen Heracles. Volgens de coach had zijn ploeg sneller opportunistisch moeten spelen.
quote:"Willen iemand die individueel het verschil maakt"
Frank de Boer gaf al eerder deze transferperiode aan op zoek te zijn naar een aanvallende versterking. De wedstrijd tegen Heracles (0-0) heeft aan die wens niets veranderd. "We willen een speler die in de kleine ruimtes de oplossing kan vinden. Daar hebben we vaak mee te maken. Hij moet mensen kunnen uitspelen. We hebben spelers nodig die individueel het verschil kunnen maken. In onze huidige selectie zijn Amin Younes en Daley Sinkgraven spelers die dat ook kunnen. Daarnaast hebben we bij Jong Ajax ook dat soort type spelers met Vaclav Cerny, Frenkie de Jong en Abdelhak Nouri. Zij kunnen het verschil maken, maar of je die nu al daarvoor moet inzetten weet ik niet. Zo'n type speler wil ik er nog wel graag bij hebben", laat De Boer aan Ajax TV weten.
De Boer kan al sinds de winterstop niet beschikken over aanvoerder Davy Klaassen. De middenvelder liep tijdens het trainingskamp in Belek een knieblessure op en moest de laatste drie wedstrijden noodgedwongen toekijken. Woensdag trainde hij grotendeels mee met de groep. Later deze week zal blijken of Klaassen beschikbaar is voor Roda JC. "Davy is niet alleen belangrijk omdat hij de aanvoerder is, maar hij heeft ook gewoon heel veel verstand van voetbal. Hij leest vaak sneller situaties dan anderen. Hij is daarom ook een verlengstuk van ons als technische staf. Dat is één van zijn kwaliteiten en daardoor staat hij er ook bijna altijd in. Nemanja Gudelj en Joël Veltman hebben zijn rol heel goed overgenomen. Maar ik ben ook zeer tevreden over de andere jonge spelers zoals Riechedly Bazoer, Daley Sinkgraven en Donny van de Beek. Alleen kan je dat soort jongens die rol nog niet geven."
Het veld in de Amsterdam ArenA speelde dinsdag weer een negatieve hoofdrol. Veel spelers gleden uit, wat het spel niet ten goede kwam. "Het helpt zeker niet mee. Beide elftallen hebben er last van, maar als meest aanvallend ingestelde ploeg is het het grootste nadeel. Ook als je wil schieten staat je standbeen niet echt vast. Dus daar moet wel wat aan gaan gebeuren."
Te vroeg gehaald denk ik ook ja, wat betreft zijn kwaliteit zullen we nog moeten afwachten. Met Donny die eraan komt en Klaassen die terugkomt zal hij zich wel moeten bewijzen in de minuten die hij krijgt.quote:Op donderdag 28 januari 2016 11:57 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Sink kan niet meer laten zien, is gewoon een beperkte voetballer die te vroeg is gehaald. Gudelj zou inderdaad meer moeten kunnen, maar dat heeft inderdaad met de spelopvatting van de trainer te maken. Verder eens met je conclusie.
Ja dat willen we allemaal, maar wie moet dat zijn?quote:Op donderdag 28 januari 2016 12:33 schreef VXXLL het volgende:
Frankie maakt inmiddels toch wel een behoorlijke debiel van zichzelf. Met zijn eeuwige gejank dat Ajax wel heeft gedomineerd en dat het lastig voetbal is tegen tegenstanders die zich zogenaamd ingraven
Tijd voor een nieuwe trainer na dit seizoen, met hopelijk wat fatsoenlijker voetbal
Hein Vanhaezebrouck is populair.quote:Op donderdag 28 januari 2016 13:14 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Ja dat willen we allemaal, maar wie moet dat zijn?
Jorge Sampaoli.quote:Op donderdag 28 januari 2016 13:14 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Ja dat willen we allemaal, maar wie moet dat zijn?
Denk dat zelfs Andersen verder is dan Sinkgraven, verder maakt Donny behoorlijke stappen die gaat er sowieso voorbij. Maar het is afwachten met wat er deze zomer allemaal gaat gebeuren, ik hoop dat Klaassen nog één jaar blijft, dan kun je op het middenveld een keer stappen maken.quote:Op donderdag 28 januari 2016 13:13 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Te vroeg gehaald denk ik ook ja, wat betreft zijn kwaliteit zullen we nog moeten afwachten. Met Donny die eraan komt en Klaassen die terugkomt zal hij zich wel moeten bewijzen in de minuten die hij krijgt.
Hoe hij nu speelt is (lijkt mij) ook niet echt aantonen wat zijn (gebrek aan) kwaliteit is. Hij speelt sinds lange tijd weer en komt in een team dat voor geen meter loopt, is toch niet makkelijk voor zo'n jonge speler
Kunnen beter eens opzoek naar een goede technische directeur, die wel fatsoenlijke spelers weet aan te trekken.quote:Op donderdag 28 januari 2016 13:18 schreef mokkiemok het volgende:
Louie van Gaal schijnt binnenkort weer beschikbaar te zijn.
is inderdaad het grootste probleem, spelers en collega's niet serieus nemen is nooit goed werkbaar.quote:Op donderdag 28 januari 2016 14:00 schreef Wotte het volgende:
[..]
Kunnen beter eens opzoek naar een goede technische directeur, die wel fatsoenlijke spelers weet aan te trekken.
Wellicht een optie om Andersen volgend jaar terug te halen en dan Sinkgraven daar een jaar te stallen. Van mij hoeft het niet persé want ik heb wel vertrouwen in Sinkgraven.quote:Op donderdag 28 januari 2016 13:18 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Denk dat zelfs Andersen verder is dan Sinkgraven, verder maakt Donny behoorlijke stappen die gaat er sowieso voorbij. Maar het is afwachten met wat er deze zomer allemaal gaat gebeuren, ik hoop dat Klaassen nog één jaar blijft, dan kun je op het middenveld een keer stappen maken.
Van Gaal zou dat prima kunnen.quote:Op donderdag 28 januari 2016 14:00 schreef Wotte het volgende:
[..]
Kunnen beter eens opzoek naar een goede technische directeur, die wel fatsoenlijke spelers weet aan te trekken.
Het schaduwlijstje zit al op de bank.quote:Op donderdag 28 januari 2016 14:28 schreef Catch22- het volgende:
Het is toch godverdomme niet te filmen dat er geld vrij komt en er dan gezocht moet worden naar een spits. Hoezo heb je als Ajax niet voor elke positie een schaduwlijstje. Helemaal voor een aanvaller moet je die paraat hebben, het is toch al even duidelijk dat het daar knelt.
lijstjes hebben ze (marc) nog nooit gehad. kijk naar jou afbeelding, hadden ze ook geen vervanger voor.quote:Op donderdag 28 januari 2016 14:28 schreef Catch22- het volgende:
Het is toch godverdomme niet te filmen dat er geld vrij komt en er dan gezocht moet worden naar een spits. Hoezo heb je als Ajax niet voor elke positie een schaduwlijstje. Helemaal voor een aanvaller moet je die paraat hebben, het is toch al even duidelijk dat het daar knelt.
shaduwlijstje speelt bij willem llquote:Op donderdag 28 januari 2016 14:29 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Het schaduwlijstje zit al op de bank.
Zegt veel over het beleid dat op vrijwel alle fronten faaltquote:Op donderdag 28 januari 2016 14:28 schreef Catch22- het volgende:
Het is toch godverdomme niet te filmen dat er geld vrij komt en er dan gezocht moet worden naar een spits. Hoezo heb je als Ajax niet voor elke positie een schaduwlijstje. Helemaal voor een aanvaller moet je die paraat hebben, het is toch al even duidelijk dat het daar knelt.
Snap dat echt niet dat ze dat consquent falen bij een topclub accepteren. Als je kijkt naar wat er afgelopen jaren haalbaar was, zyech, luuk de jong, van dijk om maar wat te noemen.quote:Op donderdag 28 januari 2016 14:01 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
is inderdaad het grootste probleem, spelers en collega's niet serieus nemen is nooit goed werkbaar.
Netto heeft geen netwerk, Netto heeft geen inzicht, Netto is totaal ongeschikt als TD.quote:Op donderdag 28 januari 2016 14:28 schreef Catch22- het volgende:
Het is toch godverdomme niet te filmen dat er geld vrij komt en er dan gezocht moet worden naar een spits. Hoezo heb je als Ajax niet voor elke positie een schaduwlijstje. Helemaal voor een aanvaller moet je die paraat hebben, het is toch al even duidelijk dat het daar knelt.
Wenger is zijn netwerk.quote:Op donderdag 28 januari 2016 15:21 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Netto heeft geen netwerk, Netto heeft geen inzicht, Netto is totaal ongeschikt als TD.
Yup, die kwam met Martial, Blind en Depay aanzetten bij United.quote:Op donderdag 28 januari 2016 14:29 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Van Gaal zou dat prima kunnen.
Dat was ook wel intens triest he, heeft nou niemand van de staf gekeken naar die man?quote:Op donderdag 28 januari 2016 15:23 schreef Brammess het volgende:
[..]
Wenger is zijn netwerk.
Zie -> Sanogo
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |