Zou effe kijken voor Jason Statham films op netflix die je nog niet gezien hebt. Doen het altijd goed!quote:Op woensdag 27 januari 2016 20:52 schreef H0D3NPYL het volgende:
Ik zoek nog een film voor vanavond...
Beetje aan de te chubby kant voor mijn smaakquote:
qftquote:Op woensdag 27 januari 2016 20:53 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Zou effe kijken voor Jason Statham films op netflix die je nog niet gezien hebt. Doen het altijd goed!
Meeste wel van gezien, wel altijd leuk met die actiescenes.quote:Op woensdag 27 januari 2016 20:53 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Zou effe kijken voor Jason Statham films op netflix die je nog niet gezien hebt. Doen het altijd goed!
Statham film, biertje, peukje en genieten maar!quote:Op woensdag 27 januari 2016 20:55 schreef H0D3NPYL het volgende:
[..]
Meeste wel van gezien, wel altijd leuk met die actiescenes.
Deel 1 opnieuw kijken staat al een tijdje op mijn planning, die heb ik al een tijd niet meer gezien!quote:Op woensdag 27 januari 2016 20:56 schreef Geerd het volgende:
Gewoon transporter weer een keer kijken !!
Ja ik had gewaarschuwdquote:Op woensdag 27 januari 2016 20:53 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Beetje aan de te chubby kant voor mijn smaak
True story, er is niets mis met een chubby meisje van tijd tot tijd als je genoeg in je mik hebt zitten. Die doen zich over het algemeen meer moeite dan meiden die weten dat ze gepakt worden!quote:
Hij heeft wel de capaciteit voor een bazenbaard.quote:Op woensdag 27 januari 2016 20:58 schreef Scuidward het volgende:
Als ik zo'n kop had als Statham ging ik ook kaal.
Die kon de druk niet aan en liet ons staan!quote:
Kaal en dan een huge baardquote:Op woensdag 27 januari 2016 21:00 schreef Simterklaas het volgende:
[..]
Hij heeft wel de capaciteit voor een bazenbaard.
quote:Op woensdag 27 januari 2016 21:00 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Die kon de druk niet aan en liet ons staan!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |