Vind je die niet mooi? Dacht dat jij wel van dat soort namen hieldquote:
Neequote:Op dinsdag 26 januari 2016 21:08 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Vind je die niet mooi? Dacht dat jij wel van dat soort namen hield
Slapeloze nachten. Altijd zorgen voor de baby. Zelf niet volwassen zijn.quote:
Jij ook hier trouwensquote:Op dinsdag 26 januari 2016 21:08 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Vind je die niet mooi? Dacht dat jij wel van dat soort namen hield
Heel NL toch.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 21:09 schreef derLudolf het volgende:
Van hoeveel voetbalclubs heeft Wesly trainingspakken zeg?
Ik wil dat de kapper een doel wordt van hun 2e baby.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 21:12 schreef Cheiron het volgende:
Wat een fantastisch kapsel heeft die jongen toch
Ze wil toch nooit meer een kind?quote:Op dinsdag 26 januari 2016 21:12 schreef summer2bird het volgende:
[..]
Ik wil dat de kapper een doel wordt van hun 2e baby.
Louisa was net ook bij hen thuisquote:Op dinsdag 26 januari 2016 21:11 schreef girlnextdoor. het volgende:
*Tuned in*
Venlo wordt weer lekker op de kaart gezet. Louisa en Rosanna, dit.. wat een treurigheid.
Ben blij dat ik mijn accent behoorlijk goed kan wegtoveren als ik overga op Nederlandse taal.
Zonder dat afschuwelijke haar en kleding kan hij er nog best leuk uitzien volgens mijquote:Op dinsdag 26 januari 2016 21:15 schreef zeefje het volgende:
Ik dacht dat dat kapsel alleen in de jaren 90 voorkwam
Die neuken er binnen 2 jaar nog wel een bij hoor. Want dan is het weer leuk enzo, of ze vergeet de pil ofzoquote:
En dat ijzerwerk ook even eruit.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 21:17 schreef KwadeAfdronk het volgende:
[..]
Zonder dat afschuwelijke haar en kleding kan hij er nog best leuk uitzien volgens mij
Ik kwam er echt te laat achter dat het erop was hèquote:Op dinsdag 26 januari 2016 21:16 schreef KwadeAfdronk het volgende:
[..]
Louis was net ook bij hen thuis
Pil vergeten, geen geld voor de pil, stoppen met anticonceptie en denken dat het lang duurt voor het uitgewerkt is, bewust laten bezwangeren, er is er zelfs ooit een voorbijgekomen die zei zwanger te zijn geraakt door de pil én condoom heenquote:Op dinsdag 26 januari 2016 21:17 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Die neuken er binnen 2 jaar nog wel een bij hoor. Want dan is het weer leuk enzo, of ze vergeet de pil ofzo
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
In vergelijking met de vorige twee vond ik deze minder erg. Die meid is ook nog wel enigszins normaal toch. Gelukkig is het altijd weer makkelijk afgeven vanuit onze luie stoel.![]()
![]()
Dit was pas de eerste aflevering die ik heb gezien...quote:Op woensdag 27 januari 2016 10:17 schreef MCH het volgende:
In vergelijking met de vorige twee vond ik deze minder erg. Die meid is ook nog wel enigszins normaal toch. Gelukkig is het altijd weer makkelijk afgeven vanuit onze luie stoel.Kranplätze müssen verdichtet sein![]()
Ik heb zo'n tokkie-schoonzus gehad, die heeft het drie (!!!) keer gepresteerd om baby's van 2000/2500gr te maken. Want dat pakje shag moest elke dag wel op hè.
![]()
![]()
Waarom maakte je broer haar zwanger dan? Lijkt me toch vrij redelijk dat je als man dat wel verlangt?quote:Op woensdag 27 januari 2016 11:37 schreef Poesopstokje het volgende:
Ik heb zo'n tokkie-schoonzus gehad, die heeft het drie (!!!) keer gepresteerd om baby's van 2000/2500gr te maken. Want dat pakje shag moest elke dag wel op hè.
![]()
Zijn die kindjes wel gezond verder?
Vind dat best oneerlijk, dat sommige mensen die roken/drinken/blowen / bij elke nieuwe relatie een kind fokken (5 kinderen bij 3 partners bijvoorbeeld) zonder moeite gezonde kinderen op de wereld zetten terwijl het bij anderen niet lukt.
(niet dat ik je schoonzus geen gezonde kinderen gun PoS)Kranplätze müssen verdichtet sein![]()
Mijn moeder rookte ook zo'n hoeveelheid, maar rechtvaardigt dat met het argument dat ik een mooi geboortegewicht had en 'dus' geen schade zou kunnen hebben daarvanquote:Op woensdag 27 januari 2016 11:37 schreef Poesopstokje het volgende:
Ik heb zo'n tokkie-schoonzus gehad, die heeft het drie (!!!) keer gepresteerd om baby's van 2000/2500gr te maken. Want dat pakje shag moest elke dag wel op hè.
Ik heb het net aangezet. Sofie is tofZingend vriendje, omg
![]()
![]()
![]()
Kijk die andere twee ook ff dan. Lachen man .quote:Op woensdag 27 januari 2016 11:30 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Dit was pas de eerste aflevering die ik heb gezien...I like the way you look at me with those beautiful eyes![]()
Staat niet bij KPN Gemistquote:Op woensdag 27 januari 2016 11:51 schreef zeefje het volgende:
[..]
Kijk die andere twee ook ff dan. Lachen man .
Kranplätze müssen verdichtet sein![]()
Oh god, zei die Louisa nou echt 'dat zou ik nooit doen als ik zwanger ben'? Ik zit hier te gieren als Gerard Joling![]()
![]()
![]()
Hahaha ja ik ging ook best wel stuk, ze zit wel goed in dr rolquote:Op woensdag 27 januari 2016 11:58 schreef miss_dynastie het volgende:
Oh god, zei die Louisa nou echt 'dat zou ik nooit doen als ik zwanger ben'? Ik zit hier te gieren als Gerard Joling![]()
Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )![]()
Ik wil graag weten wat je normaal vindt aan deze hele situatiequote:Op woensdag 27 januari 2016 10:17 schreef MCH het volgende:
In vergelijking met de vorige twee vond ik deze minder erg. Die meid is ook nog wel enigszins normaal toch. Gelukkig is het altijd weer makkelijk afgeven vanuit onze luie stoel.
Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )![]()
Vergeleken met andere kampers misschien?quote:Op woensdag 27 januari 2016 12:01 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Ik wil graag weten wat je normaal vindt aan deze hele situatie![]()
![]()
Dat die ouders van die pubers liefde voor hun kinderen tonen en ze alles geven wat ze kunnen bieden.quote:Op woensdag 27 januari 2016 12:01 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Ik wil graag weten wat je normaal vindt aan deze hele situatie![]()
En ik vond die meid behoorlijk volwassen overkomen op het einde in dat café bij dat goedmaakgesprek.![]()
Ze heeft me eens toegeroepen; ''Je moet kinderen niet uit de rook houden, daar kweek je zieke kinderen van!''quote:Op woensdag 27 januari 2016 11:47 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Waarom maakte je broer haar zwanger dan? Lijkt me toch vrij redelijk dat je als man dat wel verlangt?![]()
Zijn die kindjes wel gezond verder?
Vind dat best oneerlijk, dat sommige mensen die roken/drinken/blowen / bij elke nieuwe relatie een kind fokken (5 kinderen bij 3 partners bijvoorbeeld) zonder moeite gezonde kinderen op de wereld zetten terwijl het bij anderen niet lukt.
(niet dat ik je schoonzus geen gezonde kinderen gun PoS)
Ging btw om de zus van mijn ex.![]()
En, ben je gezond?quote:Op woensdag 27 januari 2016 11:50 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Mijn moeder rookte ook zo'n hoeveelheid, maar rechtvaardigt dat met het argument dat ik een mooi geboortegewicht had en 'dus' geen schade zou kunnen hebben daarvan
Ik heb het net aangezet. Sofie is tofZingend vriendje, omg
![]()
![]()
![]()
Vorige was sowieso minder erg dan deze. Zij deed het in d'r eentje, had een eigen plekje, enz. Dit vond ik wel weer erg, maar wel fijn dat ze hulp hadden van de ouders!quote:Op woensdag 27 januari 2016 10:17 schreef MCH het volgende:
In vergelijking met de vorige twee vond ik deze minder erg. Die meid is ook nog wel enigszins normaal toch. Gelukkig is het altijd weer makkelijk afgeven vanuit onze luie stoel.
Hier zat gewoon totaal geen niveau in, die jongen leek eigenlijk wel verstandelijk beperkt.![]()
Ze doet het van de kinderbijslag, uitkering, wa-jong etc. Van die meid kon je gewoon zien dat ze geen fatsoenlijke opvoeding heeft gehad. Zo ondankbaar richting Tatum. Deed het wel aardig na de bevalling, althans wat je er van zag.quote:Op woensdag 27 januari 2016 12:18 schreef Wimperkruller het volgende:
[..]
Vorige was sowieso minder erg dan deze. Zij deed het in d'r eentje, had een eigen plekje, enz. Dit vond ik wel weer erg, maar wel fijn dat ze hulp hadden van de ouders!![]()
Voor zover ik nu weet wel (al zijn mijn longen wel een zwakke plek). Maar ik heb bijv. ook een grotere kans op vaatvernauwing, hartproblemen en verminderde vruchtbaarheid doordat zij zo nodig d'r behoefte moest vervullen, terwijl ook toen al bekend was dat het niet goed was voor de ongeboren baby. Misschien dat ik daar minder zwaar aan had getild als ze verder wel een toffe moeder was geweest, maar in mijn geval bleek het een goede voorbode voor haar verdere invulling van het moederschapquote:![]()
![]()
Auw.. pijnlijkquote:Op woensdag 27 januari 2016 12:23 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Voor zover ik nu weet wel (al zijn mijn longen wel een zwakke plek). Maar ik heb bijv. ook een grotere kans op vaatvernauwing, hartproblemen en verminderde vruchtbaarheid doordat zij zo nodig d'r behoefte moest vervullen, terwijl ook toen al bekend was dat het niet goed was voor de ongeboren baby. Misschien dat ik daar minder zwaar aan had getild als ze verder wel een toffe moeder was geweest, maar in mijn geval bleek het een goede voorbode voor haar verdere invulling van het moederschap![]()
![]()
Ik zit mijn eigen post te herlezen en het lijkt nou net of ik in het bijzonder kans maak op die aandoeningen, maar zo is het niet bedoeld, dat geldt voor alle kinderen van rokende moeders, het is niet dat mijn kans groter is of zo. Even als aanvullingquote:
En ik sta er echt heel ongenuanceerd in, heb er geen enkel begrip voor en moet altijd mijn best doen om een zwangere rokende vrouw die peuk niet uit haar handen te slaan. Helaas heb ik nu een bekende die zwanger is en rookt, want zoveel stress, blabla. En dan verbaasd zijn dat je naar het ziekenhuis moet omdat je kind aan de kleine kant is. Echt, wat een verstand
[ Bericht 0% gewijzigd door miss_dynastie op 27-01-2016 13:14:02 ]![]()
Het ging mij meer om de laatste zin, dat ze naast het roken óók geen goede moeder voor je is geweest. Ter compensatie zeg maar..quote:Op woensdag 27 januari 2016 12:27 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Ik zit mijn eigen post te herlezen en het lijkt nou net of ik in het bijzonder kans maak op die aandoeningen, maar zo is het niet bedoeld, dat geldt voor alle kinderen van rokende moeders, het is niet dat mijn kans groter is of zo. Even als aanvulling
En ik sta er echt heel ongenuanceerd in, heb er geen enkel begrip voor en moet altijd mijn best doen om een zwangere rokende vrouw die peuk niet uit haar handen te slaan. Helaas heb ik nu een bekende die zwanger is en rookt, want zoveel stress, blabla. En dan verbaast zijn dat je naar het ziekenhuis moet omdat je kind aan de kleine kant is. Echt, wat een verstand![]()
Mijn schoonzus en zwager roken ook allebei als een ketter. Kunnen net rondkomen want zij vind 2 tot 3 dagen werken per week wel genoeg. En hij verdient niet heel veel. Werkt wel full time.
Maar als daar ook ooit een kleintje komt en ze blijft roken dan sta ik ook even niet voor mezelf in en zal ik elke peuk die ze opsteekt waar ik bij ben uit haar handen slaan..![]()
Mijn beste vriendin is ook blijven roken tijdens haar zwangerschap, en later ook gewoon binnen bij het kind. Het is echt dat ze mijn beste vriendin is, ik heb zo mijn best gedaan om haar er vanaf te praten, uiteindelijk heb ik me er echt bij neer moeten leggen, ik wilde onze vriendschap er niet voor opofferen.Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )![]()
Dat vind ik zo'n onzin argument. Het staat iedereen vrij om te doen wat hij of zij wil.quote:Op woensdag 27 januari 2016 11:47 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Vind dat best oneerlijk, dat sommige mensen die roken/drinken/blowen / bij elke nieuwe relatie een kind fokken (5 kinderen bij 3 partners bijvoorbeeld) zonder moeite gezonde kinderen op de wereld zetten terwijl het bij anderen niet lukt.
Een kennis van mij is ook blijven roken tijdens haar zwangerschap. Vervolgens stond ze een keer ergens een sigaret te roken, en toen kwam er zo'n opgefokte onvruchtbare vrouw aangelopen die zei: 'Ik probeer al jaren kinderen te krijgen, en jij rookt gewoon terwijl je zwanger bent, uwuhuh' Helemaal boos. Nu vind ik persoonlijk oerstom wanneer je rookt als je zwanger bent, maar het is wel je eigen keus. Wat die frusto deed vind ik echt alle grenzen over gaan, bemoei je gewoon met je eigen zaken.![]()
+1 op allesquote:Op woensdag 27 januari 2016 18:07 schreef Ill-Skillz het volgende:
[..]
Dat vind ik zo'n onzin argument. Het staat iedereen vrij om te doen wat hij of zij wil.
Een kennis van mij is ook blijven roken tijdens haar zwangerschap. Vervolgens stond ze een keer ergens een sigaret te roken, en toen kwam er zo'n opgefokte onvruchtbare vrouw aangelopen die zei: 'Ik probeer al jaren kinderen te krijgen, en jij rookt gewoon terwijl je zwanger bent, uwuhuh' Helemaal boos. Nu vind ik persoonlijk oerstom wanneer je rookt als je zwanger bent, maar het is wel je eigen keus. Wat die frusto deed vind ik echt alle grenzen over gaan, bemoei je gewoon met je eigen zaken.
I like the way you look at me with those beautiful eyes![]()
Ik denk dan: een kind opvoeden lijkt me heel zwaar, niet eens de gebroken nachten maar gewoon altijd er moeten zijn voor je kind, normen en waarden aanleren, aanmoedigen en supporten en eigenlijk altijd bezig zijn om er alles uit te halen wat er inzit. Een kind hebben lijkt me heel intensief.
En dan zou ik er alles aan doen om te voorkomen dat het bijvoorbeeld lichamelijke of geestelijke problemen heeft. Ik geloof dat niet elk kind van een doorrookte moeder daar schade van ondervindt, maar het idee dat je misschien kunt voorkomen dat je kind leerproblemen of adhd heeft, lijkt me toch wel de moeite waard om te stoppen met roken.
Het moederschap wordt dan toch wat eenvoudiger en rustiger.![]()
Die Aline uit een eerder seizoen (die op haar 19e zwanger was van de derde) heeft ondertussen een nieuwe vriend en een vierde kindje.![]()
Goed bezigquote:Op donderdag 28 januari 2016 17:20 schreef Chai het volgende:
Die Aline uit een eerder seizoen (die op haar 19e zwanger was van de derde) heeft ondertussen een nieuwe vriend en een vierde kindje.
Bij hoeveel verschillende vriendjes dan?Kranplätze müssen verdichtet sein![]()
Gevonden op een ander forum. Had ze na haar tweede kind niet gesteriliseerd moeten worden? Ik ben bang dat er helemaal niets van die kinderen terecht komt
quote:Aline Vanwersch: hoi allemaal ik wilde even iets updaten/ophelderen. nadia is mijn zus, die niet blij dat zij mijn kinderen nauwelijks ziet ivm dat zede laatste keer crack liet rondslingeren bij mijn Kids. over dat haar zoon nooit meer thuis mag wonen zie ik haar niets melden. Alex heeft enorm veel te melden over mijn kinderen maat heeft zijn eigen al 2 of 3 jaar niet gezien (dus hoezo oordelen over n ander). Verder is het waar dat mijn oudste 2 kinderen 2 weken in een pleeggezin hebben gezeten omdat ik vrijwillig opgenomen was ivm asperger en depressie. mijn baby. Twight heeft nooit onder ots gestaan en hij verbleef met mijn toestemming bij john terwijlik hem bijna iedere dag zag. ik heb documenten die dit aantonen. grt en Dank voor alle oprechte reacties
Atelier Madame↓
Re: Vier handen op 1 buikKranplätze müssen verdichtet sein![]()
Drie.quote:Op donderdag 28 januari 2016 17:26 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Goed bezig
Bij hoeveel verschillende vriendjes dan?![]()
Waar, kan hem niet vindenquote:Op donderdag 28 januari 2016 18:09 schreef Poesopstokje het volgende:
Ik kijk nu de aflevering van Alina.
x1000.
Kranplätze müssen verdichtet sein![]()
Anouk kan haar kinderen tenminste zélf onderhouden.quote:Op donderdag 28 januari 2016 18:19 schreef Ill-Skillz het volgende:
Als Anouk haar rolmodel is, kan ze nog wel even doorgaan.![]()
Zij ook.quote:Op donderdag 28 januari 2016 18:24 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Anouk kan haar kinderen tenminste zélf onderhouden.![]()
Niet oordelen. Ze is autistisch ja.quote:
Maar even serieus, Aline had misschien beter gesteriliseerd kunnen worden om haar tegen zichzelf en anderen te beschermen. Ze wordt gewoon misbruikt en behandeld als stront door die mannen die haar zwanger maken. Verschrikkelijk. Het is een zwakzinnige die als het zo door gaat misschien wel tien kinderen krijgt. Dan is het een kwestie van tijd voordat ze in pleeggezinnen worden opgenomen of definitief bij haar worden weggehaald.![]()
Ik heb in een leefgroep ''gezeten'' op m'n 16e. Daar kregen de wat minder begaafde (en vaak losbandige..) meisjes standaard de prikpil.quote:Op donderdag 28 januari 2016 18:28 schreef Ill-Skillz het volgende:
[..]
Niet oordelen. Ze is autistisch ja.
Maar even serieus, Aline had misschien beter gesteriliseerd kunnen worden om haar tegen zichzelf en anderen te beschermen. Ze wordt gewoon misbruikt en behandeld als stront door die mannen die haar zwanger maken. Verschrikkelijk. Het is een zwakzinnige die als het zo door gaat misschien wel tien kinderen krijgt. Dan is het een kwestie van tijd voordat ze in pleeggezinnen worden opgenomen of definitief bij haar worden weggehaald.![]()
Niet onverstandig lijkt me...quote:Op donderdag 28 januari 2016 18:42 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Ik heb in een leefgroep ''gezeten'' op m'n 16e. Daar kregen de wat minder begaafde (en vaak losbandige..) meisjes standaard de prikpil.Kranplätze müssen verdichtet sein![]()
Nee absoluut niet! Ik ben dan ook een voorstander van preventief voorkomen bij zwakbegaafde vrouwen. Of crimineeltjes, mishandelaars, misbruikers. Alles wat maar enigszins ongeschikt is als moeder.quote:![]()
We gebruiken allebei een dubbele ontkenning. Ik snap je nietquote:daar ben ik het volledig mee eensquote:Ik ben dan ook een voorstander van preventief voorkomen bij zwakbegaafde vrouwen. Of crimineeltjes, mishandelaars, misbruikers. Alles wat maar enigszins ongeschikt is als moeder.Kranplätze müssen verdichtet sein![]()
Ach joh, als we het maar eens zijn ;-)quote:Op donderdag 28 januari 2016 18:53 schreef derLudolf het volgende:
[..]
We gebruiken allebei een dubbele ontkenning. Ik snap je niet
[..]
daar ben ik het volledig mee eens
Aflevering net uitgekeken. Vind het toch wel knap hoe ze het allemaal redt uiteindelijk. Maar blijf het schrijnend vinden.. 3 kleintjes, 50m2 en een enge kerel die er dan wel, dan niet, is.
En die arme hond die niet naar de dierenarts kon..Ben blij dat ze afstand van hem heeft gedaan.
![]()
Whutquote:Op donderdag 28 januari 2016 17:20 schreef Chai het volgende:
Die Aline uit een eerder seizoen (die op haar 19e zwanger was van de derde) heeft ondertussen een nieuwe vriend en een vierde kindje.
I like the way you look at me with those beautiful eyes![]()
Holymotherofgodquote:![]()
Ik vraag mij echt af hoe ze het doet. Ik kan niet eens met een normale baan een appartement huren, en zei kan 4 kinderen onderhouden en een huis.
I like the way you look at me with those beautiful eyes![]()
Jij kan met jouw inkomen ook wel zo'n eng 50m2 flatje huren hoorquote:Op donderdag 28 januari 2016 19:55 schreef zeefje het volgende:
[..]
Holymotherofgod![]()
Ik vraag mij echt af hoe ze het doet. Ik kan niet eens met een normale baan een appartement huren, en zei kan 4 kinderen onderhouden en een huis.![]()
![]()
En ze heeft nu een nieuwe kerel. Wie weet onderhoudt hij hen wel. Geen idee.
Maar de hond kon dus niet naar de dierenarts hè.. dus zo ''goh wat doet ze het goed'' doet ze het nou ook weer niet.![]()
Had ze daarna niet weer een nieuwe pup? Tijd geledenquote:Op donderdag 28 januari 2016 19:02 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Ach joh, als we het maar eens zijn ;-)
Aflevering net uitgekeken. Vind het toch wel knap hoe ze het allemaal redt uiteindelijk. Maar blijf het schrijnend vinden.. 3 kleintjes, 50m2 en een enge kerel die er dan wel, dan niet, is.
En die arme hond die niet naar de dierenarts kon..Ben blij dat ze afstand van hem heeft gedaan.
Vond dat zo'n treurige situatie, raak er zelf gedeprimeerd van.![]()
Ik hoop het niet zegquote:Op donderdag 28 januari 2016 21:40 schreef Ceviche het volgende:
[..]
Had ze daarna niet weer een nieuwe pup? Tijd geleden
Vond dat zo'n treurige situatie, raak er zelf gedeprimeerd van.![]()
Hoor vanmiddag pas van haar bestaan af, daarna heb ik de ep gekeken en haar FB opgezocht.![]()
Dacht in de aflevering zelf maar dat zal dan een andere geweest zijn.quote:Op donderdag 28 januari 2016 21:45 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Ik hoop het niet zeg![]()
Hoor vanmiddag pas van haar bestaan af, daarna heb ik de ep gekeken en haar FB opgezocht.![]()
Ik heb geen pup gezienquote:Op donderdag 28 januari 2016 23:08 schreef Ceviche het volgende:
[..]
Dacht in de aflevering zelf maar dat zal dan een andere geweest zijn.![]()
Zag op haar FB dat ze nu een tattoo met de naam van dr hond heeft
Ik blijf me daar toch over verbazen.. al die meiskes die we dit seizoen hebben gezien hebben tattoo's. Vóór hun 18e én het is een rete dure hobby. Bijzonder!![]()
Wat denk je van roken? Ook allemaal voor hun 18e(waarschijnlijk betaald door ouders) en is ook rete duur.quote:Op donderdag 28 januari 2016 23:09 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Ik heb geen pup gezien![]()
Zag op haar FB dat ze nu een tattoo met de naam van dr hond heeft
Ik blijf me daar toch over verbazen.. al die meiskes die we dit seizoen hebben gezien hebben tattoo's. Vóór hun 18e én het is een rete dure hobby. Bijzonder!
Hoe dan
I like the way you look at me with those beautiful eyes![]()
Ja ja maar, shag en energiedrank zijn toch primaire levensbehoeften?quote:Op vrijdag 29 januari 2016 08:00 schreef zeefje het volgende:
[..]
Wat denk je van roken? Ook allemaal voor hun 18e(waarschijnlijk betaald door ouders) en is ook rete duur.
Hoe dan
Kranplätze müssen verdichtet sein![]()
Oh ja, wacht. Dat was ik even vergetenquote:Op vrijdag 29 januari 2016 08:13 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Ja ja maar, shag en energiedrank zijn toch primaire levensbehoeften?I like the way you look at me with those beautiful eyes![]()
Bovendien, Tabaco Arm van de Aldi en blikjes blauwe klootzak van de jumbo. Hoeft helemaal niet duur te zijnquote:Op vrijdag 29 januari 2016 08:14 schreef zeefje het volgende:
[..]
Oh ja, wacht. Dat was ik even vergeten
Ik ken die merken ook gewoonterwijl io het beide echt goor vind
Kranplätze müssen verdichtet sein![]()
Ook bij zwakbegaafde mannen (en zo) mag ik hopen.quote:Op donderdag 28 januari 2016 18:47 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Nee absoluut niet! Ik ben dan ook een voorstander van preventief voorkomen bij zwakbegaafde vrouwen. Of crimineeltjes, mishandelaars, misbruikers. Alles wat maar enigszins ongeschikt is als moeder.
Maar denk niet dat het ooit zomaar kan gebeuren. Mensen mogen het uiteindelijk altijd nog zelf weten hier.![]()
Ik denk dat veel meiden een uitkering hebben. Ze werken in ieder geval nooit.quote:Op vrijdag 29 januari 2016 08:00 schreef zeefje het volgende:
[..]
Wat denk je van roken? Ook allemaal voor hun 18e(waarschijnlijk betaald door ouders) en is ook rete duur.
Hoe dan![]()
Die noemde ik als eerstequote:Op vrijdag 29 januari 2016 10:45 schreef Wimperkruller het volgende:
[..]
Ook bij zwakbegaafde mannen (en zo) mag ik hopen.
Maar denk niet dat het ooit zomaar kan gebeuren. Mensen mogen het uiteindelijk altijd nog zelf weten hier.![]()
-Edit- ik las het woord ''mannen'' niet![]()
Kun je mannen preventief steriel maken trouwens?
Las eens een interview met een moeder die haar (volwassen) dochter elke 3 maand naar de huisarts bracht voor de prikpil. Vrouw woonde ook in een instelling.
Goed ouderschap
[ Bericht 8% gewijzigd door #ANONIEM op 29-01-2016 14:51:45 ]![]()
Zit de aflevering van Chanel (:') ) terug te kijken: lekker doorgepaft, heeft dat kind een geboortegewicht van 2300 gram![]()
Couveuse in en alles.
De eerste uren met je pasgeboren kind, zit-ie in een couveuse.. Dat is toch heel anders dan een roze wolk.![]()
Eigenlijk alle afleveringen die ik tot nu heb gezien zaten vol met zwakbegaafden. Steeds was in ieder geval een van de ouders zwakbegaafd. Ik vraag mij af hoe je dit kan voorkomen, dat zijn toch de mensen die de gevolgen van hun keuzes niet goed kunnen overzien.
Een oplossing zou zijn om geld (zeg 20.000) te bieden om je te laten steriliseren. Dat lijkt veel, maar je bent als maatschappij ook heel veel geld kwijt aan dit soort figuren.![]()
omg wat een ellende...quote:Op donderdag 28 januari 2016 19:49 schreef Chai het volgende:
[..]
https://www.facebook.com/aline.vanwersch?ref=br_rs&__nodl![]()
![]()
Nederland = Nivelleerland.quote:Op vrijdag 29 januari 2016 08:00 schreef zeefje het volgende:
[..]
Wat denk je van roken? Ook allemaal voor hun 18e(waarschijnlijk betaald door ouders) en is ook rete duur.
Hoe dan
Ze worden aan alle kanten gesubsidieerd en kwijtgescholden van kosten.![]()
![]()
Ho wacht. Heeft ze nu al 4 kids?quote:
Edit: spuit 11
En de vader... Die had haar vader kunnen zijn...
[ Bericht 6% gewijzigd door Sunshine1982 op 01-02-2016 08:49:09 ]![]()
Aan tieners, serieus? Dat vind ik echt onethisch.quote:Op zaterdag 30 januari 2016 12:40 schreef Bucketlist het volgende:
Een oplossing zou zijn om geld (zeg 20.000) te bieden om je te laten steriliseren. Dat lijkt veel, maar je bent als maatschappij ook heel veel geld kwijt aan dit soort figuren.![]()
Daar heb je wel een punt. Ik dacht alleen in het belang van kind&samenleving. Je zou al kunnen denken aan een vorm van anticonceptie zoals het spiraaltje.quote:Op maandag 1 februari 2016 11:02 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Aan tieners, serieus? Dat vind ik echt onethisch.
Daarmee voorkom je in ieder geval al veel foutjes.![]()
Het is niet dat ze daar geen toegang toe hebben hè, en onder de 21 wordt het uit de basisverzekering vergoed.quote:Op maandag 1 februari 2016 21:57 schreef Bucketlist het volgende:
[..]
Daar heb je wel een punt. Ik dacht alleen in het belang van kind&samenleving. Je zou al kunnen denken aan een vorm van anticonceptie zoals het spiraaltje.
Daarmee voorkom je in ieder geval al veel foutjes.![]()
Meerdere van die meiden uit vier handen op een buik hadden al een keer abortus gepleegd maar kozen de tweede keer ervoor om het te houden... Vraag me soms wel af of de tweede keer dan niet stiekem expres was, omdat ze toch erg spijt hadden van de abortus.![]()
Ik denk eerder dat ze de tweede keer ook niet voorzichtig zijn geweest.quote:Op maandag 1 februari 2016 22:21 schreef Ceviche het volgende:
Meerdere van die meiden uit vier handen op een buik hadden al een keer abortus gepleegd maar kozen de tweede keer ervoor om het te houden... Vraag me soms wel af of de tweede keer dan niet stiekem expres was, omdat ze toch erg spijt hadden van de abortus.
En dat ze dan te lui zijn om naar de abortuskliniek te gaan.![]()
![]()
Ik ging net die aflevering terugkijken van Alina met die 3 kinderen, en jezus dat is echt deprimerend.![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.With love :*![]()
Jonggehandicaptenuitkering. Dus hij zal wel adhd hebben o.i.d.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 20:33 schreef Cathmar het volgende:
Een wajong uitkering. Is dat ww voor jongeren?
Hee, zij werkt in ieder geval.![]()
![]()
Ik zit me te bedenken waar die Soundos ook al weer van is... Heb ik die eerste seconden gemist.
Ik hou niet van werken!!! Whaaa #pummelMet een meidenkwartet![]()
Ik ken haar alleen van Wie is de molquote:Op dinsdag 2 februari 2016 20:37 schreef Cathmar het volgende:
Ik zit me te bedenken waar die Soundos ook al weer van is... Heb ik die eerste seconden gemist.
Ik hou niet van werken!!! Whaaa #pummel![]()
'Ik hou niet van werken' is iets anders dan arbeidsongeschikt zijn. Waarom heeft hij die Wajonguitkering?Daar word ik echt boos van van zulke mensen.
![]()
quote:Op dinsdag 2 februari 2016 20:37 schreef Cathmar het volgende:
Ik zit me te bedenken waar die Soundos ook al weer van is... Heb ik die eerste seconden gemist.
Ik hou niet van werken!!! Whaaa #pummelKen haar ook niet hoorquote:Soundos El Ahmadi is een Nederlands-Marokkaans actrice, presentatrice en stand-upcomedianMaar ze lijkt me wel oké.
Your beauty never ever scared me.![]()
Stand up comedy. Maar ik ken haar van wie is de molquote:[img]httpcomedy. ://i.fokzine.net/p/0s.gif[/img] Op dinsdag 2 februari 2016 20:37 schreef Cathmar het volgende:
Ik zit me te bedenken waar die Soundos ook al weer van is... Heb ik die eerste seconden gemist.
Ik hou niet van werken!!! Whaaa #pummel![]()
Ik gok dat hij niet met autoriteit kan omgaanquote:Op dinsdag 2 februari 2016 20:38 schreef Aspergermeisje het volgende:
'Ik hou niet van werken' is iets anders dan arbeidsongeschikt zijn. Waarom heeft hij die Wajonguitkering?Daar word ik echt boos van van zulke mensen.
![]()
![]()
Ach kijk die Soundos stelt de goede vragen.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 20:38 schreef Aspergermeisje het volgende:
'Ik hou niet van werken' is iets anders dan arbeidsongeschikt zijn. Waarom heeft hij die Wajonguitkering?Daar word ik echt boos van van zulke mensen.
Met een meidenkwartet![]()
Hij mist grijze cellen.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 20:38 schreef Aspergermeisje het volgende:
'Ik hou niet van werken' is iets anders dan arbeidsongeschikt zijn. Waarom heeft hij die Wajonguitkering?Daar word ik echt boos van van zulke mensen.
![]()
Haha, als iemand van het UWV dit ziet krijgt hij meteen een herkeuring.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 20:40 schreef Cathmar het volgende:
[..]
Ach kijk die Soundos stelt de goede vragen.![]()
![]()
Ik draag meestal ook geen helm als ik dronken op de fiets zitquote:Op dinsdag 2 februari 2016 20:41 schreef Leandra het volgende:
[..]
Hij zal ook geen helm hebben gedragen toen hij die boom kopte....![]()
Oh dear, zelfs de moeder in spe weet al dat haar vriend een schop onder z'n kont nodig heeft, maar verwacht min of meer dat Soundos die komt uitdelen.![]()
Idd zonder hem zijn moeder en kind beter af.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 20:42 schreef Amarantha het volgende:
Ik heb in haar wel vertrouwen. Hem wat minder.![]()
Als je dan maar geen 40 km pu gaat rijden scheelt dat al een hoop potentieel letsel.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 20:41 schreef wcborstel het volgende:
[..]
Ik draag meestal ook geen helm als ik dronken op de fiets zit![]()
Zo wordt het een moeder met twee kinderen om voor te zorgen...quote:Op dinsdag 2 februari 2016 20:43 schreef wcborstel het volgende:
[..]
Idd zonder hem zijn moeder en kind beter af.![]()
Klopt ik werk zelf in het ziekenhuis. Zie genoeg van dit soort lui binnenkomenquote:Op dinsdag 2 februari 2016 20:43 schreef Leandra het volgende:
[..]
Als je dan maar geen 40 km pu gaat rijden scheelt dat al een hoop potentieel letsel.![]()
Waarom gaan ze om te beginnen niet al gewoon buiten roken, dat scheelt al een stuk qua automatisch maar een peuk opsteken.![]()
Ja, "hij" moet meer vooruit denken. Dom wicht.
Enneh..fijne moeder hoorToo lazy to be an evil genius..
PSN ID: Cheironnl![]()
ik hou meer van wat rustigere mensen. Minder van mensen die moeten vertellen dat ze water drinken terwijl ze een glas water drinken. Zo vermoeiend. Ze zal vast heel aardig zijn hoor, dat geloof ik meteen.quote:
En oh, dat hele gezin aan de bijstand, uit eigen keuze. Om razend van te wordenToo lazy to be an evil genius..
PSN ID: Cheironnl![]()
In iedere vrouw zit wel iets goeds, je moet het er wel alleen zelf insteken!quote:Op dinsdag 2 februari 2016 20:48 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Wie is dat irritante wijf alias bn'er? Wat een walgelijk kut mens![]()
Ze was klantonvriendelijkquote:Op dinsdag 2 februari 2016 20:48 schreef Rianne84 het volgende:
Waarom is ze ontslagen? Er werd hier doorheen gepraat...![]()
Niet klantvriendelijk.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 20:48 schreef Rianne84 het volgende:
Waarom is ze ontslagen? Er werd hier doorheen gepraat...![]()
Weet je wat me irriteert. Dat niet werken, geen initiatief maar ze krijgen alles. Toeslagen, uitkering. Alles. En netto komen ze dan nog lekker uit. Kansloos.Met een meidenkwartet![]()
Klantonvriendelijk, meer werd er niet gezegd.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 20:48 schreef Rianne84 het volgende:
Waarom is ze ontslagen? Er werd hier doorheen gepraat...![]()
Ik denk dat hij fan is van Greg van der Wielquote:Op dinsdag 2 februari 2016 20:48 schreef Aspergermeisje het volgende:
Heeft 'ie nou een schildklier getatoeëerd in z'n hals of wat is dat?Too lazy to be an evil genius..
PSN ID: Cheironnl![]()
Waarheid als een koe!quote:Op dinsdag 2 februari 2016 20:49 schreef potjecreme het volgende:
[..]
In iedere vrouw zit wel iets goeds, je moet het er wel alleen zelf insteken!
Zonder wrijving geen glans![]()
ja bahquote:Op dinsdag 2 februari 2016 20:50 schreef Amarantha het volgende:
Niemand die dat snorretje vies vind?![]()
Tja, doorgeslagen solidariteit hèquote:Op dinsdag 2 februari 2016 20:49 schreef Cathmar het volgende:
Weet je wat me irriteert. Dat niet werken, geen initiatief maar ze krijgen alles. Toeslagen, uitkering. Alles. En netto komen ze dan nog lekker uit. Kansloos.'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal![]()
Snap ik maar wel fijn dat kind(eren) niet de dupe worden van de keuzes van hun ouders.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 20:49 schreef Cathmar het volgende:
Weet je wat me irriteert. Dat niet werken, geen initiatief maar ze krijgen alles. Toeslagen, uitkering. Alles. En netto komen ze dan nog lekker uit. Kansloos.![]()
Zeker. Ben ik het mee eens. Maar dan moet je dat geld niet uitgeven aan roken, honden en tatoeages.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 20:50 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Snap ik maar wel fijn dat kind(eren) niet de dupe worden van de keuzes van hun ouders.Met een meidenkwartet![]()
Onder het mom van: nivelleren is een feestje.....quote:Op dinsdag 2 februari 2016 20:50 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Snap ik maar wel fijn dat kind(eren) niet de dupe worden van de keuzes van hun ouders.![]()
Aan de andere kant heeft mijn kreupele moeder jarenlang fulltime moeten solliciteren terwijl ze amper kan lopen. Kromquote:Op dinsdag 2 februari 2016 20:50 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Tja, doorgeslagen solidariteit hèToo lazy to be an evil genius..
PSN ID: Cheironnl![]()
Jij en ik zitten teveel op 1 lijn qua denkwijze. Ik mag jou wel.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 20:51 schreef tralalala het volgende:
Gelijk in de tuin begraven die onzin.
Zonder wrijving geen glans![]()
Wat een vreselijk idee trouwens; een zwangere vrouw 3 dagen met zo iets irritants opzadelen.Too lazy to be an evil genius..
PSN ID: Cheironnl![]()
Is voor haar misschien wel handig om haar lamlendige vriendje te laten zien wat zo'n baby allemaal nodig heeft.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 20:54 schreef Cheiron het volgende:
Wat een vreselijk idee trouwens; een zwangere vrouw 3 dagen met zo iets irritants opzadelen.![]()
Als je de moeder hoort snap ik wel hoe de dochter geworden is..Too lazy to be an evil genius..
PSN ID: Cheironnl![]()
oooh dat had ik even gemistquote:Op dinsdag 2 februari 2016 20:56 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Ze gaat in een moeder-kind huis wonen.![]()
Was dat al rond?quote:Op dinsdag 2 februari 2016 20:56 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Ze gaat in een moeder-kind huis wonen.Met een meidenkwartet![]()
Inderdaad.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 20:57 schreef Leandra het volgende:
Trek die pop idd maar aan een arm omhoog, nu kan dat nog zonder dat de kinderbescherming ingrijpt.With love :*![]()
Ja, volgens mij wel, maar was alleen nog de vraag of ze voor de bevalling daar terecht kan.quote:Your beauty never ever scared me.![]()
Toch jammer dat ze vinden dat die Tommy moet gaan werken. Verstandiger is het om te kijken hoe ze rond kunnen komen zonder die nietsnut. Dat is toekomst bestendiger.![]()
En hoe ze dat gaat betalen.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 20:58 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Ja, volgens mij wel, maar was alleen nog de vraag of ze voor de bevalling daar terecht kan.Met een meidenkwartet![]()
kan de kinderbescherming niet preventief ingrijpen op basis van dit programma..... Ik vind het nu al zielig voor het arme kindquote:Op dinsdag 2 februari 2016 20:57 schreef Leandra het volgende:
Trek die pop idd maar aan een arm omhoog, nu kan dat nog zonder dat de kinderbescherming ingrijpt.![]()
Die kerel ook, wat een ongeïnteresseerde lamlul zeg. Hoe oud zijn ze trouwens? Eerste keer dat ik kijk![]()
Ik vind haar echt heel erg irritant.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 20:59 schreef byah het volgende:
Deze 'BNer' is vooral blij dat ze op tv komt![]()
Volgens mij 19 en 19.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 20:59 schreef RedFever007 het volgende:
[..]
kan de kinderbescherming niet preventief ingrijpen op basis van dit programma..... Ik vind het nu al zielig voor het arme kind![]()
Die kerel ook, wat een ongeïnteresseerde lamlul zeg. Hoe oud zijn ze trouwens? Eerste keer dat ik kijk![]()
Ik ook.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 20:59 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Ik vind haar echt heel erg irritant.
Zonder wrijving geen glans![]()
Zij is 18quote:[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Mijn schoonbroer "kopte" een hele dun boom.Zat een hele auto omheen.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 20:41 schreef Leandra het volgende:
[..]
Hij zal ook geen helm hebben gedragen toen hij die boom kopte....
4 wk coma en nu niet-aangeboren-hersenletsel.![]()
Waarom betaalt de maatschappij eigenlijk zodat zij niet bij haar moeder hoeft te wonen?Too lazy to be an evil genius..
PSN ID: Cheironnl![]()
Op haar manier wordt het vanzelf wel een huilbaby jaquote:Op dinsdag 2 februari 2016 21:02 schreef Leandra het volgende:
Ze snapt gewoon echt niet dat ze er niet is met een luier en een fles.... die pop heeft aandacht nodig, en dat is net zo belangrijk als de rest, en voor de baby geldt dat straks ook.![]()
Zonder wrijving geen glans![]()
Alleen omdat ze luvana heet??quote:Op dinsdag 2 februari 2016 21:04 schreef RedFever007 het volgende:
Iets zegt mij dat het kind geen Nobelprijs gaat winnen![]()
Wat heeft die Soundos voor leren tent aan
No one can make you feel inferior without your consent - Eleanor Roosevelt![]()
mwah, beter dan de gemiddelde mocro/turkse wat ze ook moge zijn.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 21:07 schreef RedFever007 het volgende:
Die presentatrice is wel fakking irritant zegEen oplettende kijker (volgens Mediacourant 15-4-20).![]()
Marokkaans, zie je meteen aan haar gezicht.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 21:07 schreef RipCity het volgende:
[..]
mwah, beter dan de gemiddelde mocro/turkse wat ze ook moge zijn.![]()
![]()
Ja, dan heb je je prioriteiten wel op een rijtje, als je met amper geld en een baby van 6 weken allebei een tattoo laat zetten![]()
![]()
Mickey Mouse volgens mijquote:Op dinsdag 2 februari 2016 21:09 schreef Amarantha het volgende:
Oh jezus wat heeft hij in zijn gezicht?![]()
Toen ik dit typte had ik alleen dat aan de zijkant nog gezienquote:
Your beauty never ever scared me.![]()
Jaquote:Op dinsdag 2 februari 2016 21:09 schreef Negentiendertig het volgende:
Was dat nou dr geboortedatum boven zn wenkbrauw?![]()
![]()
![]()
Ja, kan hij nooit dr verjaardag vergetenquote:Op dinsdag 2 februari 2016 21:09 schreef Negentiendertig het volgende:
Was dat nou dr geboortedatum boven zn wenkbrauw?![]()
Als zoiets voor mij zit tijdens een sollicitatie gesprek dan zeg ik meteen; afgewezen.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 21:10 schreef Amarantha het volgende:
Vreselijke afknapper als een vent zijn gezicht zo vol laat zettenZonder wrijving geen glans![]()
Dat zie je ook wel aan zijn gezicht zonder tattoos dus wat dat betreft...quote:Op dinsdag 2 februari 2016 21:10 schreef wcborstel het volgende:
Niet zijn kaak dus... Maar wel vol in zijn gezicht. Je merkt wel dat hij hersencellen mist.
Dit zijn mensen die altijd profiteurs zullen blijven.![]()
volgens mij is ze absoluut niet happy met die gast maar ja ze kan ook niet wegquote:Op dinsdag 2 februari 2016 21:09 schreef Cheiron het volgende:
Wat een vreselijk dood wijf.. "Ja goed"![]()
Deze blijft wajong houden. Beschermd wonen. En zij ook. | ❤ | Triquester... | ツ Met een accént aigu
Forum Opties Forumhop: Hop naar: