Ik had een soortgelijke ervaring wat betreft pre-sale maar ook mijn 'verse' browser gaf om 9 uur al aan dat er geen tickets waren, echt bizar.quote:Op vrijdag 29 januari 2016 09:20 schreef BillDauterive het volgende:
Weer niet gelukt, net als gisteren
Bah, dit keer was het mijn eigen schuld. Om 5 voor 9 opende ik het mailtje met de link naar de pre-sale, kreeg ik de mogelijkheid om een wachtwoord in te vullen en kaartjes te halen voor de pre-sale (die dus al 24 uur uitverkocht waren en niet meer beschikbaar waren). Om 9 uur bleef er 'pre-sale' staan en waren er geen kaartjes beschikbaar. Pas nadat ik mn browser opnieuw opstartte, kon ik gewone tickets halen. Helaas was het toen al te laat.
Hopelijk hebben Xurk, NiceTry en de anderen die het gisteren ook niet lukten vandaag meer geluk.
Bedankt voor het meedenken, Moetig!Mocht iemand een kaartje over hebben, ik houd me aanbevolen
Bahquote:Op vrijdag 29 januari 2016 09:23 schreef Queens het volgende:
[..]
Ik had een soortgelijke ervaring wat betreft pre-sale maar ook mijn 'verse' browser gaf om 9 uur al aan dat er geen tickets waren, echt bizar.
Niemand van mijn vrienden heeft kaarten kunnen kopen
quote:Op vrijdag 29 januari 2016 09:20 schreef NiceTry het volgende:
Het is mij ook gelukt! In de Explorer browser of all browsers. Ik kan m'n geluk niet op!😄
MUZ / The Last Shadow Puppets #5quote:Op vrijdag 29 januari 2016 09:20 schreef BillDauterive het volgende:
Weer niet gelukt, net als gisteren
Bah, dit keer was het mijn eigen schuld. Om 5 voor 9 opende ik het mailtje met de link naar de pre-sale, kreeg ik de mogelijkheid om een wachtwoord in te vullen en kaartjes te halen voor de pre-sale (die dus al 24 uur uitverkocht waren en niet meer beschikbaar waren). Om 9 uur bleef er 'pre-sale' staan en waren er geen kaartjes beschikbaar. Pas nadat ik mn browser opnieuw opstartte, kon ik gewone tickets halen. Helaas was het toen al te laat.
Hopelijk hebben Xurk, NiceTry en de anderen die het gisteren ook niet lukten vandaag meer geluk.
Bedankt voor het meedenken, Moetig!Mocht iemand een kaartje over hebben, ik houd me aanbevolen
Ik krijg ook ALTIJD mijn kaartjes! Ben pro!quote:Op vrijdag 29 januari 2016 09:30 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
BahNaja, dat is in ieder geval beter dan dat je als enige buiten de boot valt, toch?
Grmbl, ik krijg altijd kaartjes als ik ervoor ga zitten en nu lukt het me twee dagen achter elkaar niet. Hopelijk doen ze nog een festival in Nederland aan.
Grappig dat volgens mij veel van de users van Tivoli 2007 en HMH 2007 nog steeds actief zijn en nu ook gaan.quote:Op vrijdag 29 januari 2016 09:32 schreef Xurk het volgende:
[..]
Ik zat me ook al te bekommeren om NiceTry, fijn dat het gelukt is!Net als AM 2011 zal Paradiso goed gevuld zijn met FOK!kers
![]()
Daar hoop ik ook opquote:Op vrijdag 29 januari 2016 09:32 schreef Xurk het volgende:
Hopelijk weet je met één of ander huzarenstukje toch nog aan een kaartje te komen
BillDauterive. Wellicht dat die ¤ 7,50 kosten voor het wijzigen van de naam wat aan een kaartje is gekoppeld je nog gaat redden!
HMH 2007, mijn eerste niet-festival concert van AMquote:Op vrijdag 29 januari 2016 09:36 schreef TC03 het volgende:
Grappig dat volgens mij veel van de users van Tivoli 2007 en HMH 2007 nog steeds actief zijn en nu ook gaan.
Dat was voor mij überhaupt mijn eerste concert ooitquote:Op vrijdag 29 januari 2016 09:53 schreef Xurk het volgende:
[..]
HMH 2007, mijn eerste niet-festival concert van AM
Tivoli was ik bij. Dat was mooi ja.quote:Op vrijdag 29 januari 2016 09:36 schreef TC03 het volgende:
[..]
Grappig dat volgens mij veel van de users van Tivoli 2007 en HMH 2007 nog steeds actief zijn en nu ook gaan.
Voor mij ook. Als 13-jarig jochie heel stoer midden vooraan gaan staan. Na Reverend & the Makers bleek het geen goed idee te zijn geweest om niet avond te eten - alles werd zwart voor m'n ogen. Met nauwelijks zicht naar de zijkant van de zaal gelopen en een glaasje water gevraagd, de barman dacht dat ik teveel gedronken hadquote:Op vrijdag 29 januari 2016 09:54 schreef Merkie het volgende:
[..]
Dat was voor mij überhaupt mijn eerste concert ooit.
Ja, dat kan, als je Ticketmaster contacteert en 7,50 euro betaalt.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 13:25 schreef LL1239128 het volgende:
Weet iemand in hoeverre het mogelijk zal zijn om voor het concert in paradiso een kaart van iemand over te nemen, en via ticketmaster de naam te veranderen?
Jij hebt er verstand vanquote:Op zaterdag 6 februari 2016 20:29 schreef bopomofo het volgende:
Heb ze gezien bij Pinkpop, 2 jaar geleden. Veel fangirls en hun nieuwe album AM is maar mwah.
Favourite Worst Nightmare daarentegen![]()
Suck it and See
Om dit weer op te pikken: deze adelaar is ondertussen ehhh… geland. 5 weken voor de release, zie je niet vaak meer met hi-profile releases als deze. Rock In Vienna en Isle of Wight zijn ook al aangekondigd, maar dat zijn solo-shows. Wat raar is, want ze doen in de album-bezetting slechts Royal Albert Hall in Engeland. One Night Only indeed.quote:Op donderdag 28 januari 2016 01:54 schreef Aisumasen het volgende:
[..]
Hmmm, misschien moeten we verder in dat oude TLSP-topic? Want ook veel ondergesneeuwd nieuws over het Iggy Pop-project met Matt Helders op drums.
Hier een tweede song van het album, zelfs backing vocals:
En hier live bij Colbert:
(0:33, hij is z’n streken nog niet verleerd). Grappig hoe zelfs als hij slechts een backbeat doet hij een karakteristieke stijl heeft. Die soms staccato fills, die dubbele snare. Misschien komt de Agile Beast weer om de hoek kijken op andere tracks van het album, want die hebben we in de afgelopen jaren (op plaat) al best moeten missen.
En dus een tournee:
[..]
Helders voor het eerst in 5 jaar in een zaal in Nederland…Plus Troy van Leeuwen en Matt Sweeney. Kaartverkoop start ook aanstaande vrijdag, om 10:00. Drie categorieën: 86,90 euro, 75,90 euro en 64,90 euro. Het gaat om zitplaatsen, en er is nog geen zaalplattegrond beschikbaar. Hier meer info: http://www.mojo.nl/concerten/iggy-pop/
Inderdaad behoorlijk zeldzaam ja. Maar dan zal ik de downloadsites en m'n itunes maar weer eens aan moeten slingeren de komende dagen. Huh?! Dus ook de rest van de stand-alone gigs zijn solo Iggy pop Shows en Matt (en Josh etc.) zal er alleen bij zijn in Londen? Wel raar dat ze de hele tour dan in een keer aankondigen, maar dat de Post Pop Depression line-up alleen in Londen zal optreden.quote:Op donderdag 11 februari 2016 11:12 schreef Aisumasen het volgende:
[..]
Om dit weer op te pikken: deze adelaar is ondertussen ehhh… geland. 5 weken voor de release, zie je niet vaak meer met hi-profile releases als deze. Rock In Vienna en Isle of Wight zijn ook al aangekondigd, maar dat zijn solo-shows. Wat raar is, want ze doen in de album-bezetting slechts Royal Albert Hall in Engeland. One Night Only indeed.
Ze hebben ook een exclusief interview gedaan met Beats1, te beluisteren in audio (https://itunes.apple.com/(...)5-b56d-02c2986d7681) en te bekijken in video (http://found.ee/PPD_AppleMusic). Helders komt richting het eind 2 zinnen aan het woord. Iggy Pop zegt dat ze in ieder geval 'Lust For Life', 'The Passenger' en 'Success' hebben gerepeteerd. En Josh daarover: "I'm trying not to show the big, dumb grimaces on our faces...".
En de gig in HMH verkocht beter dan ik door de stoelenconstructie icm met de prijs had verwacht: alleen de 2 achterste rijen en het balkon zijn nog niet verkocht. Al zullen veel plaatsen zoals altijd wel worden vrijgegeven als de bobo's afzeggen.
Ik zeg het waarschijnlijk helemaal verkeerd, haha. Ik doelde op Engeland, waar Royal Albert Hall een behoorlijk exclusieve zaal voor is. En ik bedoelde dat die nieuwe (en oudere gigs) die Iggy Pop nu aankondigt tot nu toe specifiek "solo" zijn, dus de huidige data (met een paar aanvullingen zoals 2 showcase-gigs in Austin, TX ergens in maart) lijkt het vooralsnog bij te blijven, en niet richting de festivals. One Night Only... in elk land/elke staatquote:Op donderdag 11 februari 2016 12:23 schreef Jacobuspower het volgende:
[..]
Inderdaad behoorlijk zeldzaam ja. Maar dan zal ik de downloadsites en m'n itunes maar weer eens aan moeten slingeren de komende dagen. Huh?! Dus ook de rest van de stand-alone gigs zijn solo Iggy pop Shows en Matt (en Josh etc.) zal er alleen bij zijn in Londen? Wel raar dat ze de hele tour dan in een keer aankondigen, maar dat de Post Pop Depression line-up alleen in Londen zal optreden.
Ja had ik eigenlijk ook niet verwacht, maar je hebt natuurlijk genoeg fanboys van drie verschillende bands die dit wel willen zien. Ik sla hem trouwens wel over.
Haha ik vond het al raar, dacht eigenlijk al dat je zoiets bedoeldequote:Op donderdag 11 februari 2016 12:27 schreef Aisumasen het volgende:
[..]
Ik zeg het waarschijnlijk helemaal verkeerd, haha. Ik doelde op Engeland, waar Royal Albert Hall een behoorlijk exclusieve zaal voor is. En ik bedoelde dat die nieuwe (en oudere gigs) die Iggy Pop nu aankondigt tot nu toe specifiek "solo" zijn, dus de huidige data (met een paar aanvullingen zoals 2 showcase-gigs in Austin, TX ergens in maart) lijkt het vooralsnog bij te blijven, en niet richting de festivals. One Night Only... in elk land/elke staat.
Ja, zelfs de staanplaatsen-stalls helemaal bovenaan. Geweldige zaal, jammer dat TLSP daar niet lijkt te komen. (VERKEERDE TOPIC!!!1)quote:Op donderdag 11 februari 2016 12:42 schreef Jacobuspower het volgende:
[..]
Haha ik vond het al raar, dacht eigenlijk al dat je zoiets bedoelde. Royal Albert Hall zeker al wel strak uitverkocht?
Toe maar, dat is niet niks. (Mag natuurlijk helemaal niet !!1!) Had ze ook liever daar gezien dan 2x Ally Pally, al is dat natuurlijk ook wel een legendarischequote:Op donderdag 11 februari 2016 12:46 schreef Aisumasen het volgende:
[..]
Ja, zelfs de staanplaatsen-stalls helemaal bovenaan. Geweldige zaal, jammer dat TLSP daar niet lijkt te komen. (VERKEERDE TOPIC!!!1)
Die setlist in 2007 aldaar...quote:Op donderdag 11 februari 2016 12:59 schreef Jacobuspower het volgende:
[..]
Toe maar, dat is niet niks. (Mag natuurlijk helemaal niet !!1!) Had ze ook liever daar gezien dan 2x Ally Pally, al is dat natuurlijk ook wel een legendarische
'Temptation' met Dizzee Rascal (om z'n mic-probleem op Glastonbury half jaar eerder goed te maken), 'Plastic Tramp' met Miles Kane (al eerder gedaan tijdens de LCCC-gigs, is ook een soundboard van uitgegeven), als rariteit 'A Certain Romance' in een ingekorte versie in het midden, en (zoals in de HMH 2 dagen eerder) 'Sandtrap'-opening, 'Terror Pocket', 'Da Frame 2R', toegift met 'Nettles' en als afsluiter 'Beware'...quote:Sandtrap
This House Is a Circus
Teddy Picker
I Bet You Look Good on the Dancefloor
Dancing Shoes
From the Ritz to the Rubble
Fake Tales of San Francisco
Balaclava
Old Yellow Bricks
Put Me in a Terror Pocket
When the Sun Goes Down
D Is for Dangerous
A Certain Romance
Fluorescent Adolescent
Da Frame 2R
Plastic Tramp (with Miles Kane)
Still Take You Home
Do Me a Favour
Temptation Greets You Like Your Naughty Friend (with Dizzee Rascal)
Brianstorm
Nettles
The View from the Afternoon
If You Were There, Beware
Ja daar refereerde ik inderdaad naar, wat een ontzettend goede setlist is dit zegquote:Op donderdag 11 februari 2016 13:46 schreef Aisumasen het volgende:
[..]
Die setlist in 2007 aldaar...
[..]
'Temptation' met Dizzee Rascal (om z'n mic-probleem op Glastonbury half jaar eerder goed te maken), 'Plastic Tramp' met Miles Kane (al eerder gedaan tijdens de LCCC-gigs, is ook een soundboard van uitgegeven), als rariteit 'A Certain Romance' in een ingekorte versie in het midden, en (zoals in de HMH 2 dagen eerder) 'Sandtrap'-opening, 'Terror Pocket', 'Da Frame 2R', toegift met 'Nettles' en als afsluiter 'Beware'...
Ben benieuwd, jammer dat ie blijkbaar z'n kwaliteiten niet echt kan laten zien, maar dat hoeft goede nummers natuurlijk niet in de weg te staan. Oordeel komt laterquote:Iggy Pop - Post Pop Depression: The Agile Beast komt nergens uit z'n schulp, maar buiten de 2 eerder uitgebrachte nummers zijn 'Sunday' en 'Chocolate Drops' catchy, bijna poppy hoogtepunten en is 'Paraguay' een mooie afsluiter.
Reverendquote:Op woensdag 2 maart 2016 16:24 schreef tim. het volgende:
Reverend and the Makers bestaan nog! Ze stonden gisteren (en vanavond) in het voorprogramma van The Libertines in Paradiso. Een behoorlijk deel van de setlist bestond nog uit materiaal uit 2007, de hele avond leek een anachronisme, alleen zong Jon McClure nu: "Everyone I know is making babies, what about us?" Die leuke toetseniste was er overigens niet bij. Die was thuis, aan het zorgen voor haar baby.
Ik hoorde niet al te lang geleden, weet al niet eens meer waar, in een bar of een winkel een nummer van ze. Was lichtelijk flabbergasted.quote:Op woensdag 2 maart 2016 16:24 schreef tim. het volgende:
Reverend and the Makers bestaan nog! Ze stonden gisteren (en vanavond) in het voorprogramma van The Libertines in Paradiso. Een behoorlijk deel van de setlist bestond nog uit materiaal uit 2007, de hele avond leek een anachronisme, alleen zong Jon McClure nu: "Everyone I know is making babies, what about us?" Die leuke toetseniste was er overigens niet bij. Die was thuis, aan het zorgen voor haar baby.
KOM DAN!!!quote:Op zondag 6 maart 2016 11:58 schreef MCH het volgende:
Reverend gezien als support bij The Libertines, echt heel erg slecht live.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
gvd, lees het te laatquote:Op woensdag 4 mei 2016 13:29 schreef Aisumasen het volgende:
De ETA van mijn verslag van de gig in LA is zoals het er nu uit ziet veel te laat voor deze noodkreet, dus hier de kern van wat ik hier ooit uitgebreid zal posten:
Als je geen ticket hebt voor Iggy Pop in de HMH: koop... kaart... nu!
En niet alleen voor Helders natuurlijk. Dit is iets heel erg bijzonders. Een legende in topvorm met een backing band vol rocksterren en een geweldige setlist. En dat komt mooi uit, om 16:00 17 vrijgekomen stoelen in de verkoop: http://www.mojo.nl/concerten/iggy-pop/#laatste-updates
Ergens in 2017 is de verwachting. Reden van de break is simpel en logisch. Alle bandleden op Alex na hebben kinderen gekregen en ze hebben jaren achtereenvolgens met amper een pauze albums gemaakt en getourd.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 22:56 schreef Duinen het volgende:
Laatste gig (volgens setlist.fm) is november 2014 geweest. Is dit hun langste break ooit? En belangrijker: hoeveel maanden moeten we nog wachten op nieuwe actie?
https://open.spotify.com/track/5em9uVHdbKcMYlTnGWdCkVquote:Lady Gaga - Diamond Heart
“The slow-build banger was written by Lady Gaga, the album’s co-producer Mark Ronson and Queens of the Stone Age’s Josh Homme.”
Producers:
Lady Gaga, Mark Ronson, Josh Homme, BloodPop and Jeff Bhasker
Personnel:
Mark Ronson – bass, electric piano
BloodPop – rhythm track
Jeff Bhasker – synthesizers
Josh Homme – guitar
Josh Tillman (aka Father John Misty) – drums
Matt Helders – drums
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |