Ja, 25 lijstjes is toch wel zo'n beetje het minimum maar dat zie ik nu niet meer gebeuren.quote:Op zondag 13 maart 2016 16:37 schreef methodmich het volgende:
Dat is wel een beetje een dieptepunt in de lijstjeshistorie of niet?
Ik zie dat we veel overeenkomsten hebben, Mexi. Ik ken van je lijst zo'n 60% en vind daarvan bijna de helft goed, enkelen zo goed dat ik de liedjes die ik níet ken allemaal ga luisteren. Je nummer 2 is alvast erg sterk - ook een gelijknamige albumtitel 'Belong' waar ik wel wat mee kan.quote:
Misschien toch een te moeilijke periode of men is lijstjesmoe. Het laatste zou best jammer zijn.quote:Op zondag 13 maart 2016 17:45 schreef ranja het volgende:
[..]
Ja, 25 lijstjes is toch wel zo'n beetje het minimum maar dat zie ik nu niet meer gebeuren.
Het is een moeilijke periode. Ik ga kijken of ik nog een top 50 kan samenstellen morgenochtend. Ik had al een groslijst.quote:Op maandag 14 maart 2016 17:20 schreef methodmich het volgende:
[..]
Misschien toch een te moeilijke periode of men is lijstjesmoe. Het laatste zou best jammer zijn.
Tja, eigenlijk is het de periode die het meest vers in het geheugen ligt dus zo moeilijk zou het niet moeten zijnquote:Op vrijdag 18 maart 2016 21:50 schreef belsen het volgende:
Het is een moeilijke periode. Ik ga kijken of ik nog een top 50 kan samenstellen morgenochtend. Ik had al een groslijst.
Plus: bij deze periode wordt de blik sowieso niet vertroebeld door jeugdsentiment. En ook relatief weinig door andersoortige herinneringen.quote:Op vrijdag 18 maart 2016 22:05 schreef ranja het volgende:
[..]
Tja, eigenlijk is het de periode die het meest vers in het geheugen ligt dus zo moeilijk zou het niet moeten zijn
Maar ik heb over deze periode wel het meest onaffe gevoel.quote:Op vrijdag 18 maart 2016 22:05 schreef ranja het volgende:
[..]
Tja, eigenlijk is het de periode die het meest vers in het geheugen ligt dus zo moeilijk zou het niet moeten zijn
Klopt. Hooguit wat meer 'waan van de dag' plaatjes, die de tand des tijds niet zullen doorstaan maar nu nog wel (te) hoog staan.quote:Op vrijdag 18 maart 2016 23:20 schreef female81 het volgende:
[..]
Plus: bij deze periode wordt de blik sowieso niet vertroebeld door jeugdsentiment. En ook relatief weinig door andersoortige herinneringen.
Dat is ook wel een beetje zo, sinds ik m'n lijst heb gemaakt heb ik alweer nieuwe muziek leren kennen die misschien wel een plaatsje zou hebben verdiend...quote:Op zaterdag 19 maart 2016 14:42 schreef belsen het volgende:
[..]
Maar ik heb over deze periode wel het meest onaffe gevoel.
Idem, ik had het eerder al over Iggy Pop's Gardenia. Jamie Woon's Sharpness, die ik al wel kende maar waarbij na het maken van de lijst het kwartje opeens begon te vallen, had er mogelijk ook in gekund.quote:Op zaterdag 19 maart 2016 14:53 schreef ranja het volgende:
[..]
Dat is ook wel een beetje zo, sinds ik m'n lijst heb gemaakt heb ik alweer nieuwe muziek leren kennen die misschien wel een plaatsje zou hebben verdiend...
Die is mooi zeg, helemaal vergeten in mijn lijstquote:Op zaterdag 19 maart 2016 14:41 schreef belsen het volgende:
26. Lola Kite - Energy could be your closest friend 2012
Ja, hilarisch nummer is dat.quote:Op zondag 20 maart 2016 18:40 schreef methodmich het volgende:
Leuke lijst, belsen. Met Meindert Talma over André Hoekstra!
In de absolute top inderdaad niet. Voor veel clubs daaronder altijd een bruikbare speler geweest.quote:Op zondag 20 maart 2016 21:56 schreef belsen het volgende:
[..]
Ja, hilarisch nummer is dat.
Is ook nooit meer wat geworden met Hoekstra, na zijn topjaar naast Cruijff bij Feyenoord.
RKC.quote:Op maandag 21 maart 2016 17:52 schreef methodmich het volgende:
[..]
In de absolute top inderdaad niet. Voor veel clubs daaronder altijd een bruikbare speler geweest.
Woont in Papendrecht trouwens, al jaren.quote:
Die nieuwe Golden Earring is leuk he. Hele Eptje welquote:Op dinsdag 22 maart 2016 19:56 schreef Piebe het volgende:
1. David Bowie - Lazarus
2. Rival Sons - Where I've Been
3. Rival Sons - Electric Man
4. Iron Maiden - Book Of Souls
5. Iron Maiden - Red And The Black
6. Viet Cong - Continental Shelf
7. Simple Minds - Blindfolded
8. David Bowie - Black Star
9. Gotye - Somebody That I Use To Know
10. Hozier - Take Me To The Church
11. First Aid Kit - My Silver Lining
12. Rival Sons - Pressure And Time
13. Golden Earring - Je Regrette
14. George Ezra - Budapest
15. Simple Minds - Blood Diamonds
16. Simple Minds - Human
17. Golden Earring - Identical
18. Rival Sons - The Rich And The Poor
19. Lyke Li - I Follow Rivers
20 Golden Earring - Still Got The Key Of My First Cadilac
21. AC/DC - Rock Or Bust
22. Ben Howard - Keep Your Head Up
23. Bruno Mars - Locked Out Of Heaven
24. Meghan Trainor - About That Bass
25. Katy Perry - Roar
Beter dan al die meuk die er tegenwoordig op de radio gebombardeerd wordt tot "fantastische muziek"quote:Op dinsdag 22 maart 2016 21:35 schreef AgeEll het volgende:
[..]
Die nieuwe Golden Earring is leuk he. Hele Eptje wel
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |