Het is lastig om je op zoiets te beroepen als je ergens gaat rellen waar de pers zich heeft verzameld omdat er wel eens rellen plaats kunnen gaan vinden.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 14:44 schreef OostenrijkseSchilder het volgende:
Waarom hebben deze mensen geen recht op verdachtenbescherming? Dat wil zeggen: Geen enkele mogelijkheid tot herkenning?
Zou het er dan toch mee te maken kunnen hebben dat ze ingaan tegen de heersende sociaalmaatschappelijke mores?
Zijn deze voor een andere voetbalclub dan?quote:Op vrijdag 22 januari 2016 13:59 schreef GekkeGerrit- het volgende:
Vraag me af of dezelfde mensen die hier nu over gaan janken ook vooraan stonden te huilen toen Feyenoord hoolies op de schandpaal werden genageld met hun foto's.
Even voor advocaat van deze mensen spelen: Wellicht deden ze mee aan een spontane flashmob, een eierenfestival of avondgymnastiek.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 14:47 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Het is lastig om je op zoiets te beroepen als je ergens gaat rellen waar de pers zich heeft verzameld omdat er wel eens rellen plaats kunnen gaan vinden.
De volgende ronde ga ik weer voor de makkelijke vraag.
Denk dat het er mee te maken heeft gehad dat ze hebben lopen rellen.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 14:44 schreef OostenrijkseSchilder het volgende:
Zou het er dan toch mee te maken kunnen hebben dat ze ingaan tegen de heersende sociaalmaatschappelijke mores?
Je hebt een vreemd beeld van wat advocaten doen, het past wel bij de rest van jouw teksten overigens.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 14:54 schreef OostenrijkseSchilder het volgende:
[..]
Even voor advocaat van deze mensen spelen: Wellicht deden ze mee aan een spontane flashmob, een eierenfestival of avondgymnastiek.
Ja prima, kom maar op met je persoonlijke aanvallen.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 14:56 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Je hebt een vreemd beeld van wat advocaten doen, het past wel bij de rest van jouw teksten overigens.
Dus de foto at iemand schopt naar de politie is om een vlieg weg te halen? Klets toch niet man.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 15:00 schreef OostenrijkseSchilder het volgende:
[..]
Ja prima, kom maar op met je persoonlijke aanvallen.
Ter herinnering: Advocate Weski stelde bij P&W (destijds) dat de Feyenoord-hooligans die het Maasgebouw bestormden ook dat de mensen in kwestie wellicht een ijzeren staaf oppakten om deze juist weg te leggen.
Ik reageer op wat je schrijft en dat is dus geen persoonlijke aanval.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 15:00 schreef OostenrijkseSchilder het volgende:
[..]
Ja prima, kom maar op met je persoonlijke aanvallen.
Ter herinnering: Advocate Weski stelde bij P&W (destijds) dat de Feyenoord-hooligans die het Maasgebouw bestormden ook dat de mensen in kwestie wellicht een ijzeren staaf oppakten om deze juist weg te leggen.
quote:Op vrijdag 22 januari 2016 14:54 schreef OostenrijkseSchilder het volgende:
[..]
Even voor advocaat van deze mensen spelen: Wellicht deden ze mee aan een spontane flashmob, een eierenfestival of avondgymnastiek.
Ik zie een foto waarop iemand het strekken van de benen erg letterlijk neemt.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 15:04 schreef Abed het volgende:
[..]
Dus de foto at iemand schopt naar de politie is om een vlieg weg te halen? Klets toch niet man.
Als mensen dat niet willen moeten ze mogelijk eens nadenken voordat ze wat op internet schrijven. Het is een beetje vreemd om boos te worden als mensen jouw boodschap herhalen.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 15:12 schreef OostenrijkseSchilder het volgende:
Wanneer ze dan een onwelvallige mening tegenkomen plaatsen ze dit met naam, toenaam, foto en bericht op de eigen website.
"Het past wel bij de rest van jouw teksten overigens" draagt natuurlijk heel veel bij aan een discussie.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 15:10 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Ik reageer op wat je schrijft en dat is dus geen persoonlijke aanval.
Selectief quoten. Dit soort websites en blogs zijn activistisch op zoek om de levens van deze mensen te verwoesten. Vaak nemen ze contact op met de werkgever van deze mensen.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 15:15 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Als mensen dat niet willen moeten ze mogelijk eens nadenken voordat ze wat op internet schrijven. Het is een beetje vreemd om boos te worden als mensen jouw boodschap herhalen.
Sommige teksten zijn zo absurd dat er nauwelijks discussie over mogelijk is.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 15:16 schreef OostenrijkseSchilder het volgende:
[..]
"Het past wel bij de rest van jouw teksten overigens" draagt natuurlijk heel veel bij aan een discussie.Geef nou maar toe, er spreekt een zeker dedain uit.
Dat is een vooringenomen mening. Dan houd het andersom voor mij ook op. Wie de waarheid wil leren kennen moet ook het 'absurde' en 'onmogelijke' verkennen.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 15:19 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Sommige teksten zijn zo absurd dat er nauwelijks discussie over mogelijk is.
Het is de schuld van die mensen zelf die schrijven zelf die teksten, als het echt onwettig is wat anderen doen kunnen ze een aanklacht indienen.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 15:18 schreef OostenrijkseSchilder het volgende:
[..]
Selectief quoten. Dit soort websites en blogs zijn activistisch op zoek om de levens van deze mensen te verwoesten. Vaak nemen ze contact op met de werkgever van deze mensen.
De sociale druk moet in dit soort kwesties beslist niet onderschat worden.
Je hebt i.i.g. op papier nog altijd vrijheid van meningsuiting. Dan moet je ook respecteren dat mensen anders over zaken kunnen denken.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 15:22 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Het is de schuld van die mensen zelf die schrijven zelf die teksten, als het echt onwettig is wat anderen doen kunnen ze een aanklacht indienen.
Nee niet vooringenomen, die mening is pas gevormd na het lezen van de dingen die je schreef. Verder ontbreekt het in jouw teksten aan onderbouwing en stel je suggestieve vragen. Een domme manier van discussiėren. Als jij vindt dat deze mensen "verdachtenbescherming" moeten hebben dan moet je dat zelf maar onderbouwen, dan kan er gereageerd worden op jouw onderbouwing in plaats van jouw kretologie.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 15:21 schreef OostenrijkseSchilder het volgende:
[..]
Dat is een vooringenomen mening. Dan houd het andersom voor mij ook op. Wie de waarheid wil leren kennen moet ook het 'absurde' en 'onmogelijke' verkennen.
Dingen zijn alleen wat ze zijn, omwille van hun verschil t.o.v. iets anders. Daarom kan normaal niet zonder abnormaal.
Dit is puur onzin en heeft niets te maken met een serieuze onderbouwde mening uiten.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 14:44 schreef OostenrijkseSchilder het volgende:
Waarom hebben deze mensen geen recht op verdachtenbescherming? Dat wil zeggen: Geen enkele mogelijkheid tot herkenning?
Zou het er dan toch mee te maken kunnen hebben dat ze ingaan tegen de heersende sociaalmaatschappelijke mores?
Ik denk dat je een geweldig advocaat zult zijn. Daar moet je zeker iets mee doen. Laat het trouwens allemaal opnemen, als dat geen geweldige televisie oplevert weet ik het ook niet meer.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 14:54 schreef OostenrijkseSchilder het volgende:
[..]
Even voor advocaat van deze mensen spelen: Wellicht deden ze mee aan een spontane flashmob, een eierenfestival of avondgymnastiek.
Je geeft aan mijn kijk op de zaken absurd te vinden. Wat je eigenlijk bedoeld is dat het dusdanig ver van jouw kijk afstaat dat je het daarom niet eens in overweging wil nemen. Dat vind ik pas dom.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 15:28 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Nee niet vooringenomen, die mening is pas gevormd na het lezen van de dingen die je schreef. Verder ontbreekt het in jouw teksten aan onderbouwing en stel je suggestieve vragen. Een domme manier van discussiėren. Als jij vindt dat deze mensen "verdachtenbescherming" moeten hebben dan moet je dat zelf maar onderbouwen, dan kan er gereageerd worden op jouw onderbouwing in plaats van jouw kretologie.
[..]
Dit is puur onzin en heeft niets te maken met een serieuze onderbouwde mening uiten.
Het is nu eenmaal zo dat als je bij rellen vooraan staat dat je bepaalde risico's neemt. Dat is het nadeel van in het openbaar dingen doen. Het is dus geheel hun eigen schuld dat dit zo in de publiciteit komt en die foto's gemaakt zijnen gepubliceerd zijn. Er is dus ook geen privacy schending want wat ze deden was volledig in het openbaar.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 15:34 schreef OostenrijkseSchilder het volgende:
[..]
Je geeft aan mijn kijk op de zaken absurd te vinden. Wat je eigenlijk bedoeld is dat het dusdanig ver van jouw kijk afstaat dat je het daarom niet eens in overweging wil nemen. Dat vind ik pas dom.
Ik heb al aangegeven dat ik het onterecht vind om de privacy te schenden van deze mensen door ze publiekelijk aan de schandpaal te nagelen. Het enige doel hiervan kan zijn het verwoesten van hun levens en al dan niet gezinnen die bij deze mannen horen.
Gewoon arresteren en buiten de media voor de rechter brengen. Nu zul je gevallen hebben dat mensen met naam en toenaam in de media komen en uiteindelijk toch onschuldig blijken te zijn. Niet allemaal, maar een deel zal vrijgesproken (kunnen) worden. Het gevolg is dat ze door associatie echter nergens meer een baan kunnen vinden.
Het doel van suggestieve vragen ontgaat je kennelijk: Prikkelen.
Belachelijk. De gemiddelde criminele allochtoon wordt in de media onherkenbaar gemaakt om stigmatisering te voorkomen en deze verzetshelden worden als criminelen herkenbaar in beeld gebracht? Het moet niet veel gekker worden. Het is landverraad pur sang.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 15:38 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Het is nu eenmaal zo dat als je bij rellen vooraan staat dat je bepaalde risico's neemt. Dat is het nadeel van in het openbaar dingen doen. Het is dus geheel hun eigen schuld dat dit zo in de publiciteit komt en die foto's gemaakt zijnen gepubliceerd zijn. Er is dus ook geen privacy schending want wat ze deden was volledig in het openbaar.
Wat vind je van een programma als Opsporing Verzocht?quote:Op vrijdag 22 januari 2016 15:12 schreef OostenrijkseSchilder het volgende:
[..]
Ik zie een foto waarop iemand het strekken van de benen erg letterlijk neemt.
Volgens mij is het nog zo dat je pas veroordeeld bent wanneer een rechter zijn vonnis uitspreekt. Het publiekelijk aan de schandpaal nagelen van deze mensen is er enkel op gericht om levens te verwoesten.
Je hebt diverse blogs en websites van overwegend radicaal-cultuurmarxistische signatuur die Twitter en Facebook afstruinen op zoek naar wat zij racisten en fascisten noemen. Wanneer ze dan een onwelvallige mening tegenkomen plaatsen ze dit met naam, toenaam, foto en bericht op de eigen website. Dit is gewoon eigenrichting van een private gedachtenpolitie.
Als de daadwerkelijke politie zich hier ook schuldig aan gaat maken gaan we stilletjes aan richting een politiestaat waarin enkel de heersende opinie geuit mag worden.
Verder is alles wel goed met je?quote:Op vrijdag 22 januari 2016 15:46 schreef Elzies het volgende:
[..]
Belachelijk. De gemiddelde criminele allochtoon wordt in de media onherkenbaar gemaakt om stigmatisering te voorkomen en deze verzetshelden worden als criminelen herkenbaar in beeld gebracht? Het moet niet veel gekker worden. Het is landverraad pur sang.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |