Want je keurt het goed?quote:Op vrijdag 22 januari 2016 13:06 schreef Confetti het volgende:
NSB'ers die de politie beelden hebben gegeven mogen ook wel op de shortlist voor de dag des oordeels.
Niveautje hoorquote:Op vrijdag 22 januari 2016 13:06 schreef Confetti het volgende:
NSB'ers die de politie beelden hebben gegeven mogen ook wel op de shortlist voor de dag des oordeels.
Dit.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 13:06 schreef Confetti het volgende:
NSB'ers die de politie beelden hebben gegeven mogen ook wel op de shortlist voor de dag des oordeels.
Helden.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 13:23 schreef Abed het volgende:
[ afbeelding ]
De politie wil mensen de kans geven zichzelf te melden. Doen ze dat niet, dan worden de foto's op 27 januari ongecensureerd naar buiten gebracht in het opsporingsprogramma Bureau GLD op Omroep Gelderland. Als dat ook weinig oplevert, worden de foto's kort daarna nogmaals getoond in Opsporing Verzocht.
Mensen die in opstand komen tegen het achterlijke beleid die onze overheid voert verdienen het niet om aan de schandpaal genageld te worden. Dat ze geweld gebruikten is gewoon terecht. Woorden werken deze dagen niet meer.quote:
Naja, vechten dus ook niet, want ze gaan aan de schandpaal en komen voor de rechter.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 13:25 schreef Infection het volgende:
[..]
Mensen die in opstand komen tegen het achterlijke beleid die onze overheid voert verdienen het niet om aan de schandpaal genageld te worden. Dat ze geweld gebruikten is gewoon terecht. Woorden werken deze dagen niet meer.
En toch komt dat AZC er niet meer. Het heeft blijkbaar wel geholpen.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 13:27 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Naja, vechten dus ook niet, want ze gaan aan de schandpaal en komen voor de rechter.
Protesteren mag natuurlijk, rellen niet.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 13:25 schreef Infection het volgende:
[..]
Mensen die in opstand komen tegen het achterlijke beleid die onze overheid voert verdienen het niet om aan de schandpaal genageld te worden. Dat ze geweld gebruikten is gewoon terecht. Woorden werken deze dagen niet meer.
NSB praktijken zijn het. De nazi's deden hetzelfde met mensen die hun beleid niet naleefden.
Maar de asielzoekers komen er wel. Het is alleen verplaatst. Kunnen ze straks toch mooi zeggen als ze nergens aan de slag komen omdat ze een strafblad hebbenquote:Op vrijdag 22 januari 2016 13:28 schreef Infection het volgende:
[..]
En toch komt dat AZC er niet meer. Het heeft blijkbaar wel geholpen.
Die asielzoekers worden hoe dan ook opgevangen natuurlijk.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 13:28 schreef Infection het volgende:
[..]
En toch komt dat AZC er niet meer. Het heeft blijkbaar wel geholpen.
Mogen wij voor betalenquote:Op vrijdag 22 januari 2016 13:29 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Maar de asielzoekers komen er wel. Het is alleen verplaatst. Kunnen ze straks toch mooi zeggen als ze nergens aan de slag komen omdat ze een strafblad hebben
Buiten de kosten van de politie inzet, plus kosten ivm opsporing, plus de schade ter plaatse is de rekening voor het vervolg ook voor de mensen die ze bejubelenquote:
Geweld verheerlijken is nimmer goed.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 13:25 schreef Infection het volgende:
[..]
Mensen die in opstand komen tegen het achterlijke beleid die onze overheid voert verdienen het niet om aan de schandpaal genageld te worden. Dat ze geweld gebruikten is gewoon terecht. Woorden werken deze dagen niet meer.
NSB praktijken zijn het. De nazi's deden hetzelfde met mensen die hun beleid niet naleefden.
http://www.wetboek-online.nl/wet/Sr/131.htmlquote:Op vrijdag 22 januari 2016 13:25 schreef Infection het volgende:
[..]
Mensen die in opstand komen tegen het achterlijke beleid die onze overheid voert verdienen het niet om aan de schandpaal genageld te worden. Dat ze geweld gebruikten is gewoon terecht. Woorden werken deze dagen niet meer.
NSB praktijken zijn het. De nazi's deden hetzelfde met mensen die hun beleid niet naleefden.
quote:Hij die in het openbaar, mondeling of bij geschrift of afbeelding, tot enig strafbaar feit of tot gewelddadig optreden tegen het openbaar gezag opruit, wordt gestraft met gevangenisstraf van ten hoogste vijf jaren of geldboete van de vierde categorie.
De wereld zit niet zo simpel in elkaar dat alle witte mensen tegen asielzoekers zijn, en alle mensen met een andere kleur er minder problemen in zien.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 13:43 schreef ietjefietje het volgende:
Hmmm, niet om het een of ander....maar het lijken mij toch een stelletje allochtonen? Die kwamen dan zeker zuiver om te rellen? Of zijn ze zelf ook tegen nog meer vlimmigranten?
quote:Op vrijdag 22 januari 2016 13:43 schreef ietjefietje het volgende:
Hmmm, niet om het een of ander....maar het lijken mij toch een stelletje allochtonen? Die kwamen dan zeker zuiver om te rellen? Of zijn ze zelf ook tegen nog meer vlimmigranten?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Er staan gewoon foto's online maar dan zonder blurr.
Niet een hele slimme actie van justitie om het achteraf te blurren.
En al helemaal niet om dezelfde foto's hiervoor te gebruiken.
[ Bericht 8% gewijzigd door Abed op 22-01-2016 13:58:24 ]'Als de vis gaat stinken moet je bij de kop beginnen' - Aad300
Op deze manier pikken de blanken dus straks heel opsporing verzocht in. Kan het 'opsporing verzocht argument' ook de prullenbak in straks. Het werkt contra-productief dus.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 13:53 schreef Lucky2Bastard het volgende:
Punt is dat je hier op kon wachten, omdat mensen er in bepaalde gevallen in de praktijk last van krijgen. Als je dan nergens een oplossing vandaan ziet komen, maar het eerder erger ziet worden, werk je deze toestanden vanzelf in de hand.
Over een tijdje is dit 'normaal'.
Ik heb die foto's niet online gezet, die staan er al enige tijd.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 13:54 schreef Lucky2Bastard het volgende:
Daar krijg je stront mee, makker.
Ach, ze komen zich vast wel melden.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 13:55 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Op deze manier pikken de blanken dus straks heel opsporing verzocht in. Kan het 'opsporing verzocht argument' ook de prullenbak in straks. Het werkt contra-productief dus.
Niemand zegt dat je het nog eens moet plaatsen hč.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 13:55 schreef Abed het volgende:
[..]
Ik heb die foto's niet online gezet, die staan er al enige tijd.
Als ze slim zijn wel. Maar ja, dat is tegelijkertijd ook het grootste struikelblok.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 13:57 schreef Lucky2Bastard het volgende:
[..]
Ach, ze komen zich vast wel melden.
Ja, dat denk ik ook. We gaan een heel nieuw tijdperk tegemoet en geen idee of het ooit nog goed zal komen.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 13:57 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Als ze slim zijn wel. Maar ja, dat is tegelijkertijd ook het grootste struikelblok.
Dat is waar.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 13:57 schreef Lucky2Bastard het volgende:
[..]
Niemand zegt dat je het nog eens moet plaatsen hč.
Waarom? Die foto's komen gewoon uit de krant.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 13:54 schreef Lucky2Bastard het volgende:
Daar krijg je stront mee, makker.
Jep, heel internet staat er inmiddels vol mee.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 13:59 schreef Abed het volgende:
[..]
Dat is waar.
Heb ze nu gebundeld in een spoiler staan.
Maar iedereen die 'op zoek is' kan het Googlen natuurlijk, 1+1=2.
Dat zie je er niet aan af.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 14:00 schreef agter het volgende:
[..]
Waarom? Die foto's komen gewoon uit de krant.
Ja, een digitale krant, zo kan ik het ook.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 14:02 schreef agter het volgende:
[..]
Aub
http://www.gelderlander.n(...)n-opgepakt-1.5609468
Als er geen tot weinig consequenties verbonden zijn aan rellen, en het voor een asielzoeker weinig consequenties heeft voor zijn verblijfsvergunning als hij/zij zich niet aan de wet houdt zal het niet snel rustiger worden.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 13:58 schreef Lucky2Bastard het volgende:
[..]
Ja, dat denk ik ook. We gaan een heel nieuw tijdperk tegemoet en geen idee of het ooit nog goed zal komen.
Daar zal op korte termijn niets aan veranderen. Ze kunnen nu ineens wel allerlei maatregelen willen treffen, maar in de praktijk doe je dat niet 1, 2, 3. Misschien veranderd er wat als diegenen die dergelijke beslissingen daadkrachtig horen te nemen er zelf last van krijgen.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 14:03 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Als er geen tot weinig consequenties verbonden zijn aan rellen, en het voor een asielzoeker weinig consequenties heeft voor zijn verblijfsvergunning als hij/zij zich niet aan de wet houdt zal het niet snel rustiger worden.
Volgens mij hebben de lokale politici er al vrij veel last van. Tenminste, als her en der een rellende meute voor het gemeentehuis de boel sloopt en in gevecht gaat met de politie omdat de weg naar binnen wordt versperd lijkt me dat vrij lastig werken.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 14:06 schreef Lucky2Bastard het volgende:
[..]
Daar zal op korte termijn niets aan veranderen. Ze kunnen nu ineens wel allerlei maatregelen willen treffen, maar in de praktijk doe je dat niet 1, 2, 3. Misschien veranderd er wat als diegenen die dergelijke beslissingen daadkrachtig horen te nemen er zelf last van krijgen.
Het is te hopen, want het zal op zeer korte termijn drastisch aangepakt moeten worden. Je moet het doorgaans toch aardig uit de klauwen laten lopen voordat de oorspronkelijke bevolking begint te rellen. Zeker in Nederland. En nu is het zo ver gekomen. Man man.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 14:11 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Volgens mij hebben de lokale politici er al vrij veel last van. Tenminste, als her en der een rellende meute voor het gemeentehuis de boel sloopt en in gevecht gaat met de politie omdat de weg naar binnen wordt versperd lijkt me dat vrij lastig werken.
Landelijke politici zijn niet vaak open in wat ze binnenkrijgen qua bedreigingen en intimidaties, dus dat is lastig oordelen. Er zijn volgens mij ook geen lijsten bekend welke landelijke politici al dan niet in de nabijheid van een (toekomstig) AZC wonen.
Geweld is nooit een oplossing. Maar dat zal zo'n PVV'er als jij wel niet begrijpen.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 13:06 schreef Confetti het volgende:
NSB'ers die de politie beelden hebben gegeven mogen ook wel op de shortlist voor de dag des oordeels.
Bezorgde burgers mogen dat.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 14:27 schreef Calcio het volgende:
[..]
Geweld is nooit een oplossing. Maar dat zal zo'n PVV'er als jij wel niet begrijpen.
Huh, wat? Verdachten worden wel vaker herkenbaar in beeld gebracht als ze niet direct opgespoord kunnen worden. Dan dient het dus een zeker doel.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 14:44 schreef OostenrijkseSchilder het volgende:
Waarom hebben deze mensen geen recht op verdachtenbescherming?
Het is lastig om je op zoiets te beroepen als je ergens gaat rellen waar de pers zich heeft verzameld omdat er wel eens rellen plaats kunnen gaan vinden.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 14:44 schreef OostenrijkseSchilder het volgende:
Waarom hebben deze mensen geen recht op verdachtenbescherming? Dat wil zeggen: Geen enkele mogelijkheid tot herkenning?
Zou het er dan toch mee te maken kunnen hebben dat ze ingaan tegen de heersende sociaalmaatschappelijke mores?
Zijn deze voor een andere voetbalclub dan?quote:Op vrijdag 22 januari 2016 13:59 schreef GekkeGerrit- het volgende:
Vraag me af of dezelfde mensen die hier nu over gaan janken ook vooraan stonden te huilen toen Feyenoord hoolies op de schandpaal werden genageld met hun foto's.
Even voor advocaat van deze mensen spelen: Wellicht deden ze mee aan een spontane flashmob, een eierenfestival of avondgymnastiek.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 14:47 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Het is lastig om je op zoiets te beroepen als je ergens gaat rellen waar de pers zich heeft verzameld omdat er wel eens rellen plaats kunnen gaan vinden.
De volgende ronde ga ik weer voor de makkelijke vraag.
Denk dat het er mee te maken heeft gehad dat ze hebben lopen rellen.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 14:44 schreef OostenrijkseSchilder het volgende:
Zou het er dan toch mee te maken kunnen hebben dat ze ingaan tegen de heersende sociaalmaatschappelijke mores?
Je hebt een vreemd beeld van wat advocaten doen, het past wel bij de rest van jouw teksten overigens.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 14:54 schreef OostenrijkseSchilder het volgende:
[..]
Even voor advocaat van deze mensen spelen: Wellicht deden ze mee aan een spontane flashmob, een eierenfestival of avondgymnastiek.
Ja prima, kom maar op met je persoonlijke aanvallen.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 14:56 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Je hebt een vreemd beeld van wat advocaten doen, het past wel bij de rest van jouw teksten overigens.
Dus de foto at iemand schopt naar de politie is om een vlieg weg te halen? Klets toch niet man.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 15:00 schreef OostenrijkseSchilder het volgende:
[..]
Ja prima, kom maar op met je persoonlijke aanvallen.
Ter herinnering: Advocate Weski stelde bij P&W (destijds) dat de Feyenoord-hooligans die het Maasgebouw bestormden ook dat de mensen in kwestie wellicht een ijzeren staaf oppakten om deze juist weg te leggen.
Ik reageer op wat je schrijft en dat is dus geen persoonlijke aanval.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 15:00 schreef OostenrijkseSchilder het volgende:
[..]
Ja prima, kom maar op met je persoonlijke aanvallen.
Ter herinnering: Advocate Weski stelde bij P&W (destijds) dat de Feyenoord-hooligans die het Maasgebouw bestormden ook dat de mensen in kwestie wellicht een ijzeren staaf oppakten om deze juist weg te leggen.
quote:Op vrijdag 22 januari 2016 14:54 schreef OostenrijkseSchilder het volgende:
[..]
Even voor advocaat van deze mensen spelen: Wellicht deden ze mee aan een spontane flashmob, een eierenfestival of avondgymnastiek.
Ik zie een foto waarop iemand het strekken van de benen erg letterlijk neemt.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 15:04 schreef Abed het volgende:
[..]
Dus de foto at iemand schopt naar de politie is om een vlieg weg te halen? Klets toch niet man.
Als mensen dat niet willen moeten ze mogelijk eens nadenken voordat ze wat op internet schrijven. Het is een beetje vreemd om boos te worden als mensen jouw boodschap herhalen.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 15:12 schreef OostenrijkseSchilder het volgende:
Wanneer ze dan een onwelvallige mening tegenkomen plaatsen ze dit met naam, toenaam, foto en bericht op de eigen website.
"Het past wel bij de rest van jouw teksten overigens" draagt natuurlijk heel veel bij aan een discussie.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 15:10 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Ik reageer op wat je schrijft en dat is dus geen persoonlijke aanval.
Selectief quoten. Dit soort websites en blogs zijn activistisch op zoek om de levens van deze mensen te verwoesten. Vaak nemen ze contact op met de werkgever van deze mensen.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 15:15 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Als mensen dat niet willen moeten ze mogelijk eens nadenken voordat ze wat op internet schrijven. Het is een beetje vreemd om boos te worden als mensen jouw boodschap herhalen.
Sommige teksten zijn zo absurd dat er nauwelijks discussie over mogelijk is.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 15:16 schreef OostenrijkseSchilder het volgende:
[..]
"Het past wel bij de rest van jouw teksten overigens" draagt natuurlijk heel veel bij aan een discussie.Geef nou maar toe, er spreekt een zeker dedain uit.
Dat is een vooringenomen mening. Dan houd het andersom voor mij ook op. Wie de waarheid wil leren kennen moet ook het 'absurde' en 'onmogelijke' verkennen.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 15:19 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Sommige teksten zijn zo absurd dat er nauwelijks discussie over mogelijk is.
Het is de schuld van die mensen zelf die schrijven zelf die teksten, als het echt onwettig is wat anderen doen kunnen ze een aanklacht indienen.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 15:18 schreef OostenrijkseSchilder het volgende:
[..]
Selectief quoten. Dit soort websites en blogs zijn activistisch op zoek om de levens van deze mensen te verwoesten. Vaak nemen ze contact op met de werkgever van deze mensen.
De sociale druk moet in dit soort kwesties beslist niet onderschat worden.
Je hebt i.i.g. op papier nog altijd vrijheid van meningsuiting. Dan moet je ook respecteren dat mensen anders over zaken kunnen denken.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 15:22 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Het is de schuld van die mensen zelf die schrijven zelf die teksten, als het echt onwettig is wat anderen doen kunnen ze een aanklacht indienen.
Nee niet vooringenomen, die mening is pas gevormd na het lezen van de dingen die je schreef. Verder ontbreekt het in jouw teksten aan onderbouwing en stel je suggestieve vragen. Een domme manier van discussiėren. Als jij vindt dat deze mensen "verdachtenbescherming" moeten hebben dan moet je dat zelf maar onderbouwen, dan kan er gereageerd worden op jouw onderbouwing in plaats van jouw kretologie.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 15:21 schreef OostenrijkseSchilder het volgende:
[..]
Dat is een vooringenomen mening. Dan houd het andersom voor mij ook op. Wie de waarheid wil leren kennen moet ook het 'absurde' en 'onmogelijke' verkennen.
Dingen zijn alleen wat ze zijn, omwille van hun verschil t.o.v. iets anders. Daarom kan normaal niet zonder abnormaal.
Dit is puur onzin en heeft niets te maken met een serieuze onderbouwde mening uiten.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 14:44 schreef OostenrijkseSchilder het volgende:
Waarom hebben deze mensen geen recht op verdachtenbescherming? Dat wil zeggen: Geen enkele mogelijkheid tot herkenning?
Zou het er dan toch mee te maken kunnen hebben dat ze ingaan tegen de heersende sociaalmaatschappelijke mores?
Ik denk dat je een geweldig advocaat zult zijn. Daar moet je zeker iets mee doen. Laat het trouwens allemaal opnemen, als dat geen geweldige televisie oplevert weet ik het ook niet meer.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 14:54 schreef OostenrijkseSchilder het volgende:
[..]
Even voor advocaat van deze mensen spelen: Wellicht deden ze mee aan een spontane flashmob, een eierenfestival of avondgymnastiek.
Je geeft aan mijn kijk op de zaken absurd te vinden. Wat je eigenlijk bedoeld is dat het dusdanig ver van jouw kijk afstaat dat je het daarom niet eens in overweging wil nemen. Dat vind ik pas dom.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 15:28 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Nee niet vooringenomen, die mening is pas gevormd na het lezen van de dingen die je schreef. Verder ontbreekt het in jouw teksten aan onderbouwing en stel je suggestieve vragen. Een domme manier van discussiėren. Als jij vindt dat deze mensen "verdachtenbescherming" moeten hebben dan moet je dat zelf maar onderbouwen, dan kan er gereageerd worden op jouw onderbouwing in plaats van jouw kretologie.
[..]
Dit is puur onzin en heeft niets te maken met een serieuze onderbouwde mening uiten.
Het is nu eenmaal zo dat als je bij rellen vooraan staat dat je bepaalde risico's neemt. Dat is het nadeel van in het openbaar dingen doen. Het is dus geheel hun eigen schuld dat dit zo in de publiciteit komt en die foto's gemaakt zijnen gepubliceerd zijn. Er is dus ook geen privacy schending want wat ze deden was volledig in het openbaar.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 15:34 schreef OostenrijkseSchilder het volgende:
[..]
Je geeft aan mijn kijk op de zaken absurd te vinden. Wat je eigenlijk bedoeld is dat het dusdanig ver van jouw kijk afstaat dat je het daarom niet eens in overweging wil nemen. Dat vind ik pas dom.
Ik heb al aangegeven dat ik het onterecht vind om de privacy te schenden van deze mensen door ze publiekelijk aan de schandpaal te nagelen. Het enige doel hiervan kan zijn het verwoesten van hun levens en al dan niet gezinnen die bij deze mannen horen.
Gewoon arresteren en buiten de media voor de rechter brengen. Nu zul je gevallen hebben dat mensen met naam en toenaam in de media komen en uiteindelijk toch onschuldig blijken te zijn. Niet allemaal, maar een deel zal vrijgesproken (kunnen) worden. Het gevolg is dat ze door associatie echter nergens meer een baan kunnen vinden.
Het doel van suggestieve vragen ontgaat je kennelijk: Prikkelen.
Belachelijk. De gemiddelde criminele allochtoon wordt in de media onherkenbaar gemaakt om stigmatisering te voorkomen en deze verzetshelden worden als criminelen herkenbaar in beeld gebracht? Het moet niet veel gekker worden. Het is landverraad pur sang.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 15:38 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Het is nu eenmaal zo dat als je bij rellen vooraan staat dat je bepaalde risico's neemt. Dat is het nadeel van in het openbaar dingen doen. Het is dus geheel hun eigen schuld dat dit zo in de publiciteit komt en die foto's gemaakt zijnen gepubliceerd zijn. Er is dus ook geen privacy schending want wat ze deden was volledig in het openbaar.
Wat vind je van een programma als Opsporing Verzocht?quote:Op vrijdag 22 januari 2016 15:12 schreef OostenrijkseSchilder het volgende:
[..]
Ik zie een foto waarop iemand het strekken van de benen erg letterlijk neemt.
Volgens mij is het nog zo dat je pas veroordeeld bent wanneer een rechter zijn vonnis uitspreekt. Het publiekelijk aan de schandpaal nagelen van deze mensen is er enkel op gericht om levens te verwoesten.
Je hebt diverse blogs en websites van overwegend radicaal-cultuurmarxistische signatuur die Twitter en Facebook afstruinen op zoek naar wat zij racisten en fascisten noemen. Wanneer ze dan een onwelvallige mening tegenkomen plaatsen ze dit met naam, toenaam, foto en bericht op de eigen website. Dit is gewoon eigenrichting van een private gedachtenpolitie.
Als de daadwerkelijke politie zich hier ook schuldig aan gaat maken gaan we stilletjes aan richting een politiestaat waarin enkel de heersende opinie geuit mag worden.
Verder is alles wel goed met je?quote:Op vrijdag 22 januari 2016 15:46 schreef Elzies het volgende:
[..]
Belachelijk. De gemiddelde criminele allochtoon wordt in de media onherkenbaar gemaakt om stigmatisering te voorkomen en deze verzetshelden worden als criminelen herkenbaar in beeld gebracht? Het moet niet veel gekker worden. Het is landverraad pur sang.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |