Belangstelling is altijd goedquote:Op zondag 24 januari 2016 22:00 schreef vannelle het volgende:
[..]
Het is idd onmogelijk om alles te weten en bij te houden maar er is niks mis met een gezonde belangstelling toch?
Ik moet zelf alleen soms iets langer nadenken voor ik iets vraag kwam ik dus achter.
Thanks!quote:Op zondag 24 januari 2016 10:24 schreef -sabine- het volgende:
[..]
Je bent heel goed bezig. Ook heb je een goede motivatie, maar je moet het wel zelf waarmaken. Top!
QFT!quote:Op zondag 24 januari 2016 22:12 schreef caroro het volgende:
Mag ik even zeggen dat ik vind dat ik dit topic écht een positieve toevoeging vind! Ondanks alles dat we allemaal mankeren is het heul geen klaag en zaag bende. Vind ik leuk
Ik vind "ons" ook leukquote:Op zondag 24 januari 2016 22:12 schreef caroro het volgende:
Mag ik even zeggen dat ik vind dat ik dit topic écht een positieve toevoeging vind! Ondanks alles dat we allemaal mankeren is het heul geen klaag en zaag bende. Vind ik leuk
Wat fijn om te lezen trouwens dat je lekker pijnstiller-vrij bent en weer langzaamaan beter wordquote:
Eens!quote:Op zondag 24 januari 2016 22:12 schreef caroro het volgende:
Mag ik even zeggen dat ik vind dat ik dit topic écht een positieve toevoeging vind! Ondanks alles dat we allemaal mankeren is het heul geen klaag en zaag bende. Vind ik leuk
Wat Disana zegt. Nee, het loopt via de neus-keel-slokdarm je maag of verder je darmen in. De sonde komt niet in je mond of in aanraking met je gebit. Als je AAAA zegt, zie je de sonde mooi lopen achter in je keelquote:Op zondag 24 januari 2016 18:28 schreef vannelle het volgende:
Mijn slaapprobleem is omgedraaid!
Ik werd pas om 16.30 wakker.![]()
Dat gaat vanavond problemen opleveren natuurlijk, misschien moet ik maar een nachtje overslaan om weer in het ritme te komen.
We wonen in een bovenwoning met de brievenbus beneden dus zag vandaag pas de post:
10 februari ga ik beginnen met revalidatie.
En als laatste:
Ik heb de verhalen over sondevoeding en ondergewicht echt met belangstelling gelezen.
De reden dat ik er niet op reageer is dat ik er totaal geen verstand van heb en mij is altijd geleerd dat als je ergens geen verstand van hebt moet je je mond houden.
Maar ik vind het wél interessant!
Tóch heb ik daar een vraagje over:
Als je zo'n slang in je keel hebt en daarnaast mag je gewoon eten, kauw je dan dat slangetje niet kapot?
Jij was me ook voor! Waarom had jij sondevoeding? Ik lees graag je ervaringen.soort, hoe lang, eten ernaast en zo ja, hoe ging dat? Hoe snel trad het effect op? En nog vele ander vragenquote:Op zondag 24 januari 2016 21:36 schreef Disana het volgende:
[..]
Mag ik antwoorden? Ik heb ook heel lang een voedingssonde gehad.
Het slangetje loopt via je neus door je keel naar je maag. In je mond komt het dus niet. Wel kan het problemen geven met slikken; van sommige producten moest ik kokhalzen.
Edit: Oh, ik zie dat ik veel te laat ben.
Had je mijn Dmmetje gezien?quote:Op maandag 25 januari 2016 00:15 schreef Skeletor. het volgende:
[..]
Jij was me ook voor! Waarom had jij sondevoeding? Ik lees graag je ervaringen.soort, hoe lang, eten ernaast en zo ja, hoe ging dat? Hoe snel trad het effect op? En nog vele ander vragen.
Ik heb hier een vraag over, nieuw in dit topicquote:Op maandag 25 januari 2016 00:39 schreef caroro het volgende:
Vragen over oxycodon kun je ook aan mij kwijt, ik slik al jaren 40 tot 60mg met verlengde afgifte. In combinatie met Lyrica word ik er duf, vergeetachtig, slaperig en baggervet van, ik wacht op een nieuwe neurostimulator en daaropvolgende revalidatie, en mijn ultieme doel is om op zijn minst van de Lyrica en 20/30mg oxycodon af te zijn. Onder het motto van dromen moet je blijven houden zeg maarof het realistisch is laten we er voor het gemak maar buiten.
Tuurlijk mag dat, vraag maar wat je wilt weten en ik zal zo eerlijk mogelijk antwoorden.quote:Op maandag 25 januari 2016 00:03 schreef Skeletor. het volgende:
Vannelle, we leren allemaal van elkaar hier, denk ik. Jou ga ik nog uithoren over oxycodon, als dat mag!
Durf ik niet direct een antwoord op te geven want om te beginnen is pijn nogal relatief, de 1 ervaart het anders dan iemand anders.quote:Op maandag 25 januari 2016 01:01 schreef 010P het volgende:
[..]
Ik heb hier een vraag over, nieuw in dit topic
Mijn huisarts wil me dit middel niet voorschrijven voor mijn pijn, hoe erg moet je pijn wel niet zijn wil je dit middel kunnen krijgen?
Bij mij werkt geen enkele pijnstilling, ook zijn er een boel uitgesloten ivm ziekte van crohn.
Ik vind het ook een heel fijn topic. De steun voor elkaar die ik zie. Top!quote:Op zondag 24 januari 2016 22:12 schreef caroro het volgende:
Mag ik even zeggen dat ik vind dat ik dit topic écht een positieve toevoeging vind! Ondanks alles dat we allemaal mankeren is het heul geen klaag en zaag bende. Vind ik leuk
Ik zal je een verhaal vertellen, is een tijdje geleden maar wat motivatie betreft nog steeds actueel.quote:Op maandag 25 januari 2016 02:48 schreef -sabine- het volgende:
Als ik lees dat er afgebouwd wordt met pijnstilling, krijg ik ook moed dat dat mij ook gaat lukken als ik groot ben, later.
oxycodon is echt wel een heel heftig middel, en als ik lees dat je crohn hebt snap ik, net als vannelle wel dat je het niet krijgt. Obstipatie icm crohn is niet zo'n beste combi.quote:Op maandag 25 januari 2016 01:01 schreef 010P het volgende:
[..]
Ik heb hier een vraag over, nieuw in dit topic
Mijn huisarts wil me dit middel niet voorschrijven voor mijn pijn, hoe erg moet je pijn wel niet zijn wil je dit middel kunnen krijgen?
Bij mij werkt geen enkele pijnstilling, ook zijn er een boel uitgesloten ivm ziekte van crohn.
Echt wel, steun aan elkaar hebben, zo fijnquote:Op zondag 24 januari 2016 22:12 schreef caroro het volgende:
Mag ik even zeggen dat ik vind dat ik dit topic écht een positieve toevoeging vind! Ondanks alles dat we allemaal mankeren is het heul geen klaag en zaag bende. Vind ik leuk
En zo is het.quote:Op maandag 25 januari 2016 07:48 schreef weethetevennietmeer het volgende:
[..]
Echt wel, steun aan elkaar hebben, zo fijn.
Mijn crohn is nu redelijk rustig, maar heb een secundair ziektebeeld waarbij ik verga van de pijn in mijn pezen en spieren.quote:Op maandag 25 januari 2016 07:35 schreef caroro het volgende:
[..]
oxycodon is echt wel een heel heftig middel, en als ik lees dat je crohn hebt snap ik, net als vannelle wel dat je het niet krijgt. Obstipatie icm crohn is niet zo'n beste combi.
Ben je al eens bij een pijnpoli geweest?
Waarom is er niet eerder ingegrepen als het al jaren duurt?quote:Op maandag 25 januari 2016 09:59 schreef 010P het volgende:
[..]
Mijn crohn is nu redelijk rustig, maar heb een secundair ziektebeeld waarbij ik verga van de pijn in mijn pezen en spieren.
Het ziekenhuis doet niet veel voor me behalve me doorsturen voor fysio therapie![]()
Pijnpoli is inderdaad niet zo'n gek idee nee onderhand, loop er nu al aardig wat jaartjes mee te kutten.
Het is steeds weggeschoven door bijna elke arts die ik heb gezien als een symptoom van de crohn, maar ze hebben het nu onderzocht bij reumatologie en daar denken ze dat het geen symptoom is maar kunnen blijkbaar ook niks verder doen?quote:Op maandag 25 januari 2016 10:01 schreef vannelle het volgende:
[..]
Waarom is er niet eerder ingegrepen als het al jaren duurt?
Ik kan je daar niet bij helpen want ik heb er geen verstand van.quote:Op maandag 25 januari 2016 10:05 schreef 010P het volgende:
[..]
Het is steeds weggeschoven door bijna elke arts die ik heb gezien als een symptoom van de crohn, maar ze hebben het nu onderzocht bij reumatologie en daar denken ze dat het geen symptoom is maar kunnen blijkbaar ook niks verder doen?
Ik hoop het heel erg ja, is het raar om van ziekenhuis te wisselen als ik het gevoel heb dat er niks uit gaat komen?quote:Op maandag 25 januari 2016 10:12 schreef vannelle het volgende:
[..]
Ik kan je daar niet bij helpen want ik heb er geen verstand van.
Ik kan je wel aanmoedigen om te blijven zoeken, ergens is er een arts die wél weet waar ie het over heeft.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |