Dus wat is je punt? Dat die vluchtelingen nog in 'vroeger' leven?quote:Op zaterdag 16 januari 2016 13:38 schreef Twiitch het volgende:
Vroeger werden in Europa uitbundige vrouwen aan stenen vastgebonden en in het water geflikkerd omdat ze misschien heks waren. Ik denk zeg het maar even hoor.
Je begrijpt me verkeerd; ik ben het met je eens! Als hier een miljoen mensen komen en maar één heeft recht op vluchtelingenstatus dan is dat prima. Daarom moeten we ook de grenzen wagenwijd open laten staan.quote:Op zaterdag 16 januari 2016 13:47 schreef Dven het volgende:
[..]
Het is inderdaad niet relevant om te benoemen wie er komen. Het gaat immers om de mensen die de vluchtelingenstatus hebben verkregen. Zo lastig is het toch niet om te begrijpen? Of ben je echt wat dommig?
Vermoeiend kereltje ben jequote:Op zaterdag 16 januari 2016 13:53 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Je begrijpt me verkeerd; ik ben het met je eens! Als hier een miljoen mensen komen en maar één heeft recht op vluchtelingenstatus dan is dat prima. Daarom moeten we ook de grenzen wagenwijd open laten staan.
Overigens is een verdrag van 50+ jaar geleden uiteraard een prima reden om mensen al dan niet vluchtelingenstatus toe te kennen. Men heeft in die tijd zeker de omstandigheden anno 2016 kunnen voorzien. Dit vluchtelingverdrag is dan ook een hele goede reden om mensen uit Syrië vanwege oorlogsgeweld wel hier toe te laten, maar de miljoenen kinderen uit Afrika die elke dag de kans hebben om te komen van de honger lekker daar te laten stikken. Zij verdienen het minder om in Nederland te verblijven.
Je stelt dat gezeur over culturen onzin is omdat er, in ieder geval wat betreft het houden aan regels, geen verschil is tussen culturen. Dat is natuurlijk aantoonbaar wel zo.quote:Op zaterdag 16 januari 2016 13:49 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Waarom doe je nu alsof ik zeg dat alle culturen gelijk zijn. Het is toch vreemd dat je in een poging iets te bewijzen iets gaat weerleggen dat ik helemaal niet heb geschreven. Denk je nu dat je indruk maakt met zulke idioterie of dat je erg slim overkomt?
Je hebt gelijk, jij staat op dit forum echt bekend als zeer vrouwvriendelijkquote:Op zaterdag 16 januari 2016 13:48 schreef TerryStone het volgende:
[..]
Ken jij mij of doe je altijd van die volstrekt achterlijke uitspraken over mannen die je niet kent? Ik begrijp wel waarom iemand voor jou geen respect heeft en dat je een vagina bezit heeft er weinig mee te maken.
Voetbalhumor.quote:Op zaterdag 16 januari 2016 13:39 schreef computergirl het volgende:
[..]
en wat is 'Daar moet een piemel in!' roepen als een vrouw aan het woord is?
Vreemd hé en de hele discussie lijkt te gaan over vluchtelingen uit Syrië en het algehele beleid. Ik zit me al tijden af te vragen waarom er niet veel meer discussie is over de grote groepen mensen die helemaal geen vluchteling lijken te zijn en hoe het komt dat een land als Marokko niet staat op de lijst van veilige landen van herkomst. Volgens mij is het antwoord toch omdat een behoorlijk grote groep mensen de discussie alleen lopen te verzieken en helemaal niet zoeken naar oplossing van de problemen.quote:Op zaterdag 16 januari 2016 13:31 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Jep, meeste migranten zijn Syrisch, hoogopgeleid, vredelievend en komen in gezinsverband hier vanuit het riskante Duitsland of België aan.
Dit Eurostat plaatje lijkt wel te zeggen dat minder dan de helft van de asielzoekers uit Syrië komen en heel veel uit Kosovo, Albanië en Nigeria, waar op dit moment natuurlijk heftige veldslagen uitgevochten worden. Waarschijnlijk is één van de volgende zaken mis met deze statistieken:
1) De bron is onbetrouwbaar. Eurostat is immer niet een gevestigde institutie dat al jarenlang gerespecteerde cijfers uitbrengt;
2) De onderzoekers zijn racisten die doelbewust de cijfers gemanipuleerd hebben.
Jij leest ook tussen de regels door he..quote:Op zaterdag 16 januari 2016 13:14 schreef Dven het volgende:
[..]
Ja man. Al die vluchtelingen zaten eigenlijk prima waar ze zaten. Geen gevaar enzo. Komen alleen maar om Europa en zijn inwoners de verpesten en misbruiken.
Goed verhaal hoor, welk cijfer heeft je meester je gegeven?
gutentag, herr godwin.quote:Op zaterdag 16 januari 2016 13:57 schreef EttovanBelgie het volgende:
SteundePVV is dan ook Der Stürmer van 2016.
Kennelijk heb je geen flauw idee, of komt de boel iets te dichtbij... Hoe het ook zij, snuffel eens door wat oude uitgaven van dat 'prachtige blad'.quote:
Grenzen sluiten en iedereen opvangen in vluchtelingenkampen is zeker geen reële oplossing. Immers, praktisch gezien kunnen we de grenzen niet sluiten, er zullen altijd mensen door te weten slippen. Als we door het sluiten van de grenzen 90% van de mensen weten tegen te houden en als gevolg hiervan de vluchtelingenstroom sterk indamt, met minder overtocht doden, is dit te weinig om sluiting van grenzen als reële oplossing te zien. Geert Wilders is compleet de weg kwijt met zijn visie op de vluchtelingencrisis.quote:Op zaterdag 16 januari 2016 13:56 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Vreemd hé en de hele discussie lijkt te gaan over vluchtelingen uit Syrië en het algehele beleid. Ik zit me al tijden af te vragen waarom er niet veel meer discussie is over de grote groepen mensen die helemaal geen vluchteling lijken te zijn en hoe het komt dat een land als Marokko niet staat op de lijst van veilige landen van herkomst. Volgens mij is het antwoord toch omdat een behoorlijk grote groep mensen de discussie alleen lopen te verzieken en helemaal niet zoeken naar oplossing van de problemen.
Mooi voorbeeld:
[ afbeelding ]
De foto is helemaal niet gemaakt tussen Griekenland en Turkije:
http://www.metronieuws.nl(...)en-gered-in-24-uur-0
Dat Rutte de migratie toejuicht is ook al zo'n idiote leugen.
Bron?quote:Op zaterdag 16 januari 2016 10:19 schreef Elzies het volgende:
Het gaat in Keulen om een georganiseerde gerichte moslimaanval op niet-moslima's
Mijn punt is dat het wijzen naar iets in het verleden een nogal doorzichtige manier is om zaken in het heden te bagatelliseren. Ook al zeg je er tien keer "maar ik wil het absoluut niet goedpraten hoor" bij.quote:Op zaterdag 16 januari 2016 13:52 schreef Achterhoker het volgende:
[..]
Dus wat is je punt? Dat die vluchtelingen nog in 'vroeger' leven?
Makkelijk lullen. Daar wil geen vluchteling wonen...quote:Op zaterdag 16 januari 2016 13:23 schreef Dven het volgende:
[..]
Ja man. Geen enkele in Nederland. Alle vluchtelingen naar Bulgarije. Allemaal goede verhalen hier vandaag.
Is er niet. Dit was aan racistische, xenofobe uitspraak van een user waar de banhammer elk moment op kan vallen.quote:
U bent echt zeer slecht in sarcasme, mijnheer.quote:Op zaterdag 16 januari 2016 14:09 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Is er niet. Dit was aan racistische, xenofobe uitspraak van een user waar de banhammer elk moment op kan vallen.
Moslims hebben het beste voor met vrouwen. Kijk maar naar de vrouwenrechten in elk Islamitisch land. Ik kan geen enkel Islamitisch land benoemen waar vrouwenrechten niet op dezelfde voet leven als de rest van de Islamitische bevolking. Zij zijn compleet gelijkwaardig in die samenleving in tegenstelling tot Christelijke samenlevingen. In het Westen worden vrouwen namelijk aan de lopende band door autochtone groepen ingesloten en aangerand of verkracht.
Dat waren visionairs, die de bestuurders wilden waarschuwen voor massa-aanrandingen tijdens oudjaar in Europa, door migranten.quote:Op zaterdag 16 januari 2016 13:39 schreef computergirl het volgende:
[..]
en wat is 'Daar moet een piemel in!' roepen als een vrouw aan het woord is?
Jij bent het niet met mij eens dat de meest kwetsbare groepen niet eens weg kunnen daar?quote:Op zaterdag 16 januari 2016 13:41 schreef Dven het volgende:
[..]
Ik was even vergeten dat je arm moet zijn om vluchteling te mogen worden. Sorry. En ook dat vluchten altijd naar het dichtstbijzijnde land moet. Vluchten naar Nederland zou verboden moeten worden!
Ik denk dat zelfs de grens voor 90% sluiten niet lukt. Probleem is dat de EU landen ook de verplichting hebben bootvluchtelingen te redden. Volgens mij is er geen manier om ze terug te sturen zonder te kijken of dat mag en waarheen dat kan dus moet je ze eerst opvangen. De vraag is dus alleen kunnen we zorgen dat ze niet vertrekken en anders hoe snel kunnen we de mensen die geen vluchteling zijn terugsturen.quote:Op zaterdag 16 januari 2016 14:04 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Grenzen sluiten en iedereen opvangen in vluchtelingenkampen is zeker geen reële oplossing. Immers, praktisch gezien kunnen we de grenzen niet sluiten, er zullen altijd mensen door te weten slippen. Als we door het sluiten van de grenzen 90% van de mensen weten tegen te houden en als gevolg hiervan de vluchtelingenstroom sterk indamt, met minder overtocht doden, is dit te weinig om sluiting van grenzen als reële oplossing te zien. Geert Wilders is compleet de weg kwijt met zijn visie op de vluchtelingencrisis.
Die mensen kunnen daar wel weg nadat de man hier asiel heeft gekregen en gezinshereniging heeft aangevraagd. Ons systeem werkt dus ook in de hand dat mannen hun gezin achterlaten. Overigens is het ook logisch dat vooral gezonde mannen de gevaarlijke reis ondernemen.quote:Op zaterdag 16 januari 2016 14:12 schreef Kloon7 het volgende:
[..]
Jij bent het niet met mij eens dat de meest kwetsbare groepen niet eens weg kunnen daar?
Dat je beter die kunt ophalen en goed voor kunt zorgen, dan voor jonge gezonde mannen?
Ja want als er een probleem op een schip is, dan gaan ook alle jonge gezonde mannen van boord om hulp te halen voor de rest?quote:Op zaterdag 16 januari 2016 14:15 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Die mensen kunnen daar wel weg nadat de man hier asiel heeft gekregen en gezinshereniging heeft aangevraagd. Ons systeem werkt dus ook in de hand dat mannen hun gezin achterlaten. Overigens is het ook logisch dat vooral gezonde mannen de gevaarlijke reis ondernemen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |