Het kan wel eens gebeuren dat ik een post mis omdat ik de hele avond weg ben geweest. Excuses voor dat.quote:Op zondag 6 november 2016 18:47 schreef THEFXR het volgende:
hier kan wel een slot op, vragen worden toch niet of slecht beantwoord
Je snapt dat een rode vlag een compleet andere situatie is dan de tijd tussen kwalificatie en race? Een beetje sc is nooit erg, maar het is complete onzin om over voetbal te beginnen tijdens de race.quote:Op zondag 13 november 2016 18:13 schreef Mexicanobakker het volgende:
Waarom altijd dat klinische postje verwijderen in het F1 topic? Ik bedoel, een hoop SC tijdens de race is niet altijd prettig, maar het gaat nu nergens over. Dan mag je het best een beetje laten gaan, zolang het maar niet eenzijdig over een onderwerp ging.
Bovendien had mijn post indirect met de race te maken, omdat ik slechts een gevolg besprak van de situatie in de race. Weer een bijzondere keuze, al zeg ik het zelf.
Juist in een rode vlag situatie vind ik het logischer dat het wat offtopic gaat dan in de situaties tussendoor. (dan willen mensen graag kijken en daarover praten, maar er gebeurt eigenlijk weinig..)quote:Op zondag 13 november 2016 18:15 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Je snapt dat een rode vlag een compleet andere situatie is dan de tijd tussen kwalificatie en race? Een beetje sc is nooit erg, maar het is complete onzin om over voetbal te beginnen tijdens de race.
Zelfs dan vind ik het niet logisch om maar over voetbal te beginnen. Een ruime meerderheid van de ingeschakelde F1-fans heeft helemaal niks met voetbal en het kleine groepje wat wel voetbal volgt was vast allang in VBL te vinden.quote:Op zondag 13 november 2016 18:17 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Juist in een rode vlag situatie vind ik het logischer dat het wat offtopic gaat dan in de situaties tussendoor. (dan willen mensen graag kijken en daarover praten, maar er gebeurt eigenlijk weinig..)
En ik heb altijd het idee dat er lichtelijk gekleurd gemod wordt jegens posts over voetbal, dat vind ik wel jammer. Natuurlijk hoeven we niet uitvoerig de wedstrijd te bespreken, daar is een ander topic voor.
Danny wil ook geen prutsers als mod hoorquote:Op zondag 13 november 2016 18:27 schreef Sked het volgende:
Laat het gewoon gaan, Mex. Nattekat zal toch nooit consequent gaan modden, nooit toegeven dat hij gewoon een waardeloze mod is en hij zal waarschijnlijk ook wel mod blijven tot FOK! op zwart gaat, omdat hij precies doet wat Danny wil.
Danny heeft alle knopjes om er iets aan te doen.quote:Op zondag 13 november 2016 19:11 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Danny wil ook geen prutsers als mod hoorDie baalt waarschijnlijk nog meer van hem dan jij en ik
Er zijn mensen die voetbal opnemen en geen spoilers willen in het F1 topic of andersom, niemand kijkt het tegelijk live.quote:Op zondag 13 november 2016 18:17 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Juist in een rode vlag situatie vind ik het logischer dat het wat offtopic gaat dan in de situaties tussendoor. (dan willen mensen graag kijken en daarover praten, maar er gebeurt eigenlijk weinig..)
En ik heb altijd het idee dat er lichtelijk gekleurd gemod wordt jegens posts over voetbal, dat vind ik wel jammer. Natuurlijk hoeven we niet uitvoerig de wedstrijd te bespreken, daar is een ander topic voor.
Het ging niet over uitslagen/tussenstanden. Anders ben ik het er wel mee eens dat dat er niet open en bloot hoeft te staan (hoewel in spoiler wat mij betreft nooit een probleem is)quote:Op zondag 13 november 2016 21:48 schreef THEFXR het volgende:
[..]
Er zijn mensen die voetbal opnemen en geen spoilers willen in het F1 topic of andersom, niemand kijkt het tegelijk live.
Nee, volgens mij alleen een recreatief snowboardtopic (waar ik een heel enkele keer iets over de sport zelf in heb gepost).quote:
Ik zit te kijken op Eurosport, alleen mobiel een topic maken met OP ben ik geen fan vanquote:Op zaterdag 3 december 2016 18:15 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Nee, volgens mij alleen een recreatief snowboardtopic (waar ik een heel enkele keer iets over de sport zelf in heb gepost).
Een competitief snowboardtopic voor de internationale wedstrijden zou natuurlijk niet verkeerd zijn als iemand die maakt
Tig reeksen waar nog steeds geen mooie OP isquote:Op zaterdag 3 december 2016 18:24 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Ik zit te kijken op Eurosport, alleen mobiel een topic maken met OP ben ik geen fan van
Ik was het niet - als het over vandaag gaat, maar gezien je verleden is daar vast een hele goede reden voor.quote:Op donderdag 8 december 2016 16:38 schreef luckass het volgende:
SPT / Jaap Eden Awards / NOC*NSF Sportgala 2016 #1
Waarom worden mijn posts hier weggehaald?
verleden? Wtfquote:Op vrijdag 9 december 2016 18:31 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik was het niet - als het over vandaag gaat, maar gezien je verleden is daar vast een hele goede reden voor.
ONZ is een deurtje verderop, gebagger hoort gewoon niet thuis in dat topic.
Het gaat dus over vorige week, en dat bedoelde ik met verleden.quote:Op vrijdag 9 december 2016 18:41 schreef luckass het volgende:
[..]
verleden? Wtf!
Er wordt totaal onterecht een schild om Tong heen gebouwd door de mods/FA's, als ie niet tegen een stootje kan moet ie maar niet inloggen.
Zelfs een heel dartsforum.quote:Op zondag 18 december 2016 21:31 schreef Zelfscanner het volgende:
Geen darts topic meer? Of mis ik wat
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |