En de overtreffende trap van krankzinnig is weer Oztürk, en zo is het cirkeltje rond.quote:Op woensdag 13 januari 2016 23:00 schreef JanKorteachternaam het volgende:
Ozturk vindt het raar dat Rutte kinderbijslag wil afpakken van mensen in het buitenland.
Kinderbijslag is al een krankzinnig idee (bedacht door de nazi's)
Maar kinderbijslag exporteren is de overtreffende trap van krankzinnig.
Sinds Lubbers was het volgens mij al zo in de TK.quote:Op woensdag 13 januari 2016 23:01 schreef BlackLining het volgende:
Het heeft inderdaad meer weg van cabaret dan van politiek zo.
Zeker. We moeten heel snel weer vrienden worden met Rusland en samen met de Russen Europa bevrijden van de invasie van niet-Europese volkeren.quote:Op woensdag 13 januari 2016 23:04 schreef Cattivo het volgende:
700 miljoen maar? Ach dat maar beter handelen met Rusland. Die wel wat hebben bevrijd in de tweede wereld oorlog.
De lange arm van koning Mohammed VI.quote:Op woensdag 13 januari 2016 23:04 schreef JanKorteachternaam het volgende:
Cabaretier Ozturk: Marokko levert Nederland banen![]()
Ja in de zieligheidsindustrie, blijf-van-mijn-lijf-huizen en gevangenispersoneel
Doe maar Drenthe.quote:Op woensdag 13 januari 2016 23:06 schreef schommelstoel het volgende:
Kan die Ozturk niet verhuizen..
Niet Arabisch ondertitelen?quote:Op woensdag 13 januari 2016 23:08 schreef JanKorteachternaam het volgende:
Een samenvatting maken van de verkiezing van Kamervoorzitter en dit debat, Pools+Hongaars+Tsjechisch ondertitelen en uitzenden op televisie in Oost-Europa. Dan hebben ze daar de komende 50 jaar verstandige conservatieve regeringen.
Die man heeft altijd al zulke sterke argumenten. Ik heb hem nog nooit op sterke inhoudelijke punten kunnen betrappen. Tenenkrommend.quote:Op woensdag 13 januari 2016 23:07 schreef JanKorteachternaam het volgende:
Volgens Ozturk lopen ondernemers weg als Nederland niet met uitkeringen strooit in Marokko
Gaat in de toekomst wel gebeuren, niet per se Kamerdebatten, maar wel in de publieke ruimte meer, denk ik.quote:Op woensdag 13 januari 2016 23:14 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Dat zal een enorme aanzuigende werking opleveren.
Zeker. Het feit dat er een Marokkaanse voorzitter is in het Nederlandse parlement zal zeker aanleiding zijn voor heel wat hoofddoekjes en Afrikanen om deze kant uit te komen. De grenzen staan open.quote:Op woensdag 13 januari 2016 23:15 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Gaat in de toekomst wel gebeuren, niet per se Kamerdebatten, maar wel in de publieke ruimte meer, denk ik.
Nee.quote:Op woensdag 13 januari 2016 23:16 schreef zhe-devilll het volgende:
-Die arme weduwen en kinderen!
Waarvan er vele kinderen nooit bestonden!
http://nos.nl/livestream/npo-politiek
Is het niet logisch dat de bedragen aangepast worden aan de levensstandaard van een land?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |