quote:
quote:Op woensdag 13 januari 2016 13:51 schreef Urb het volgende:
[..]Tsja, zoals bij de meesten, vooral degenen die zichzelf en/of door anderen aanpakker noemen zou ik bij voorbaat al gaan verdenken. (na een Renee, Nicole en Ramona)
Zijn natuurlijk ook maar verkoop-praatjes om binnen te komen. Ook een Naomi waar het filmpje zo geknipt werd dat het leek dat ze voor Joey zou gaan, en Mark voor LauB.
quote:
Ze moest met Mark 10 gekke foto's maken van hunzelf, maar hij vond het een kutopdracht, dus meneer staakt geloof ik. Was ook de hele dag nog niet van zijn nest geweestquote:
ache jeequote:Op woensdag 13 januari 2016 13:52 schreef oma-Nijn het volgende:
[..]
Ze moest met Mark 10 gekke foto's maken van hunzelf, maar hij vond het een kutopdracht, dus meneer staakt geloof ik. Was ook de hele dag nog niet van zijn nest geweest
Prioriteiten, ze komt niet voorbij level 1quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar snap wel dat ze pissig is op Mark.
quote:Op woensdag 13 januari 2016 13:53 schreef Urb het volgende:
[..]
Prioriteiten, ze komt niet voorbij level 1
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar snap wel dat ze pissig is op Mark.![]()
Omdat hij niet wil meewerken ?![]()
Dat wordt pikstraf,o nee wacht...quote:
Wat een nachtmerrie die twee.quote:
Exclusief volgens mij. Ik neem alleen aan dat het eten opnieuw gemaakt wordt> (geen idee hoe lang dat goed blijft eigenlijk)quote:Op woensdag 13 januari 2016 13:55 schreef Urb het volgende:
Maar word het massaproductie of "exclusieve" items zoals met die schilderijen toen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |