abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 12 januari 2016 @ 15:24:22 #1
34614 jogy
Hersenflatulent
pi_159041868
OP van Lichtkogel:
Bij deze vuur ik maar weer even een lichtkogel af om in beeld te brengen waar we vandaag de dag allemaal mee te maken hebben, en welke wapens tegen ons ingezet worden om de bevolking compleet te demoraliseren, tegen elkaar op te zetten en uiteindelijk te verdrijven.

Dit topic zal voor velen even schrikken zijn, maar mijn bedoeling is niet om angst te zaaien of wat dan ook. Ik weet overigens dat ik vaak wat te direct of niet tactvol ben, maar het is iig goed bedoeld voor iedereen, inclusief de forum-trolls hier. ;) Het punt wat ik wil maken met dit topic is dat zodra men 'ziet' op wat voor kolossale wijze wij allemaal gemanipuleerd worden, dat iedereen makkelijk door de façade heen prikt. En alleen als iedereen dit weet, slechts dan kunnen de dingen pas beter gaan worden.

Er is een enorme informatie-oorlog gaande over het internet en tussen de bevolking, in de zoektocht naar de waarheid in de wereld om zodoende uit te vinden waar alle ellende vandaan komt. Steeds meer mensen beginnen zich te realiseren dat er iets behoorlijk fout zit in de wereld, echter de meesten kunnen de waarheid niet verdragen, daar deze te eng of verschrikkelijk voor ze is en sluiten zich hier voor af. Dit effect heet cognitieve dissonantie, een nogal krachtig psychologisch verschijnsel welke optreedt bij mensen zodra ze slecht nieuws te zien of te horen krijgen. Men kan het letterlijk niet geloven/inzien en grijpen terug naar hun 'oude en vertrouwde' denkpatronen waarin ze denken dat alles goed is.

Vandaar metaforisch gezien even de volgende vid:


Voor degene die het niet kunnen verdragen, lees dan svp niet verder.

=========================================================================
Aldus, eerst even een korte intro:

Er zijn er velen geweest die hebben gewaarschuwd voor de toestand in de wereld waar we vandaag de dag mee te maken hebben. John F. Kennedy was er 1 van:


Voor iedereen die denkt dat hij maar wat liep te ouwehoeren in bovengenoemde clip, helaas, het is niet zo. Het gevaar is er echt en we zitten nu midden in de uitwerking ervan. De bedoeling is om het blanke deel (welke nog maar +- 15% uitmaakt van de totale bevolking, een minderheid in de wereld dus!) van de wereldbevolking uit te schakelen om daarna over de rest te kunnen regeren met ijzeren vuist. De blanke wereldbevolking is getarget omdat deze het moeilijkst onder controle te houden is, gezien de hoge ontwikkeling en de wereldgeschiedenis.

Zie in onderstaande link de toestand in Europa en de gigantische influx van immigranten vanuit alle windstreken van de wereld:

----------------------------------------------------------------------------
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
----------------------------------------------------------------------------

Tevens zijn de geboortecijfers onder de oorspronkelijke bewoners aan het dalen en lager aan het raken dan die van de nieuwkomers, zo ook in Nederland:


http://www.geenstijl.nl/m(...)ijf_voor_twaalf.html

Met name in Duitsland, het belangrijkste land van Europa, is dit het geval:

Germany passes Japan to have world's lowest birth rate - study
http://www.bbc.com/news/world-europe-32929962

De immigranten kunnen er niks aan doen; zij zijn er zich niet van bewust dat zij als wapen tegen ons gebruikt worden om ons te verdrijven. De poorten naar Europa (en de VS) zijn wagenwijd opengezet door de elite en ditmaal is er geen leger aanwezig om de invasie tegen te houden. Het is een nieuwe manier van oorlogvoering zoals we nooit eerder gezien hebben.


"Once the people of the free world disappear, freedom itself will crumble"

=========================================================================
De wapens die tegen ons ingezet worden om het volk te demoraliseren, in apathische toestand te doen verkeren en ons tot in de essentie uit elkaar te drijven:

- Panem et Circenses (Brood & Spelen)

Een eeuwenoude tactiek: mensen worden continu afgeleid door entertainment (films/series/voetbal etc.) op televisie en in het uitgaansleven. Men doet liever 'leuke en gezellige' dingen dan over de problemen in de wereld na te denken. Het gevaar hiervan is dat dingen alleen maar slechter worden / achteruit gaan in plaats van kunnen verbeteren.

- Desinformatie

Door de bevolking continu middels de media te bombarderen/indoctrineren met propaganda gevoerd door het journaal/krant/dagbladen, wordt de bevolking een onjuist beeld van de realiteit voorgehouden. Alle MSM media (radio, t.v. en krant) zijn gecontroleerd en in handen van slechts een paar bedrijven, behalve het internet. Echter, ook op het internet barst het van de desinformatie. Men tracht de waarheid te verbergen onder ladingen desinformatie, propaganda en entertainment.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
http://www.gizmodo.co.uk/(...)brands-in-the-world/

-'Entertainment' en muziek

Wat voor ons nu normaal is als entertainment is de ene na de andere film, serie of computergame wat vol zit met geweld. Het schijnt dat men al voor hun 25ste al zo'n 18.000 moorden heeft gezien op televisie. Dit kan natuurlijk niet goed zijn voor de menselijke geest. Tevens zit er in de hedendaagse muziek veelal een negatieve boodschap, die aanstuurt op materialisme, sex en degeneracy.

- Politieke correctheid

Middels de media worden tralies geplaatst om het denkpatroon van de bevolking. Men probeert ons in te prenten wat we wel of niet mogen zeggen of wat wel of niet gepast is. Om een goed voorbeeld te noemen: enig kritiek op de massa-immigratie wordt direct bestempeld vanuit de media met 'racisme' en 'xenofobie', terwijl we ondertussen compleet onder de voet gelopen worden.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
- Feminisme agenda

Vrouwen worden vermannelijkt; dit gaat tegen de 'natuur' en verhoudingen tussen man/vrouw in. Er zou een goed evenwicht moeten zijn, ipv vrouwen die denken dat ze beter zijn dan mannen of vice versa.

- LGBT agenda


Mannen worden vervrouwelijkt; ook dit gaat tegen de 'natuur' in en de verhouding man/vrouw.

- Wetgeving

- Verplicht aantal vrouwen in de top (ipv kijken naar wie de meest geschikte kandidaat is)
- Verplicht buitenlanders in bedrijf opnemen
- Hate speech (terwijl veel zaken geen hate-speech betreft als iemand zich uit; p/c dus)
- Leerplicht vanaf 3 a 4 jaar (je wordt verplicht je kinderen 6 - 8 uur per dag aan de staat af te staan)
- Verplicht opvangen van buitenlanders
- Anti-discriminatiewet/racismewet die alleen in het voordeel zijn van de nieuwkomers, maar niet voor de Europeanen
- enz. enz.

- White Guilt

Door al decennia lang schuld te voeren aan de blanke bevolking voor dingen die in het verleden gebeurd zijn, verkeert de bevolking in apathische/gedemoraliseerde toestand en is de reactie op dat wij momenteel compleet overlopen worden veelal 'wat maakt het nou uit..?' Een aantal van de vele voorbeelden m.b.t. White Guilt zijn de volgende films: Django, Elysium, 12 years a slave, de nieuwe Star Wars film... dit zijn slechts enkele films waarin de blanke mensen als duivels geportretteerd worden. ELK volk in de wereld heeft gemoord, geplunder en slaven gehad in het verleden, echter alleen de blanken worden hier constant op gewezen dus. Dit is een gevaarlijke cocktail, daar de blanken zich schuldig over vanalles voelen en de nieuwkomers de blanken gaat haten.

- Pornografisch materiaal

Ons brein, welke de laatste paar duizend jaar niet verder geëvolueerd is, is er niet op gemaakt om zoveel sex te zien en aan te kunnen. Dit zorgt voor dalingen in de dopamine-spiegel en hormoonhuishouding, waar mensen zich dus niet beter van gaan voelen. Lees hier anders even: http://yourbrainonporn.com/

- Gif in de voedselketen

Zie o.a. Monsanto / GMO's / E-nummers / teveel zout / teveel suiker / Fluoridering van water / Bysphenol-A (een hormoonverstoorder, welke in bijna alle plastic zit)

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
- Farmaceutische industrie

Veel medicijnen hebben, in tegenstelling tot men denkt, juist een slecht effect op de gezondheid of geestelijke gesteldheid. Tevens is gebleken dat vele soorten vaccinaties niet werken of zelfs slecht voor de mens zijn, gezien de toegevoegde materialen in deze vaccins. Neem de griepprik bijvoorbeeld, absoluut een waardeloze vaccinatie welke ons immuunsysteem alleen maar zwakker maakt in plaats van beter.. en het werkt niet, daar we nog steeds ieder jaar te maken hebben met een griepgolf.

Zie hier een lijst met toegevoegde materialen, welke gewoon op de CDC (Center for Disease and Control) vermeld staan; er zit o.a. aluminium, kwik en formaldehyde in:
http://www.cdc.gov/vaccines/vac-gen/additives.htm

- Divide & Conquer (opzetten van bevolkingsgroepen tegen elkaar)

Ook deze eeuwenoude oorlogstactiek is vandaag de dag van toepassing: de moslims worden tegen de christenen/europeanen opgezet. Men laat ons oorlog voeren in het Midden-Oosten, waardoor moslims pissig worden en dus gaan radicaliseren. Tevens is er hierdoor een complete volksverhuizing (zie bovenstaande infographic) op gang gekomen naar onze gebieden en dat brengt ons bij het volgende onderwerp:

- Massa-immigratie

De enorme stroom nieuwkomers, wat al vanaf de jaren '70 aan de gang is, worden binnengehaald om de culturen en volkeren van Europa te breken en doen verdrijven.
Er is niks mis met immigranten, echter is er wel wat mis als ze in zulke grote getale binnenkomen en er geen einde in zicht is aan deze toestroom. We zien dus alleen dat 'blanke' gebieden in de wereld 'multicultureel' moeten worden; nergens anders ter wereld is dit van toepassing. Waarom nemen bijv. Saudi-Arabië, Qatar, Oman, China, India, Japan, Korea of Brazilië (om maar wat voorbeelden te noemen) geen vluchtelingen op zou je je kunnen afvragen..

- False flags

9-11, Golf van Tonkin incident, Pearl Harbor, het zinken van de Lusitania, bomaanslagen London, bomaanslagen Madrid. Allemaal voorbeelden van 'false flags' welke uitgevoerd zijn met medeweten van de elite om bevolkingsgroepen tegen elkaar op te zetten en zodoende oorlog te kunnen voeren. Niet geloven..? Zoek het allemaal maar eens goed uit dan.

- De economische kettingen van het bankwezen

Dit is de belangrijkste van allemaal. De topbankiers hebben de macht gekregen over het monetaire systeem en weten hiermee gigantische invloed uit te oefenen en mensen/politici om te kopen om zodoende hun doel te bereiken: de New World Order.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
=========================================================================

Hoop dat ik het zo een beetje in kaart gebracht heb allemaal, zodat jullie een totaalplaatje hebben waar we mee te maken hebben en yep... het ziet er inderdaad niet best uit allemaal. Punt is dat iedereen tot deze realisatie moet komen en alleen DAN kan er verandering komen. De elite is vergeten 1 tegenwapen van ons weg te nemen, en dat is het internet. Gebruik dit dus ook om zelf te leren en anderen te informeren wat er gaande is in de wereld. FOK - BNW is maar een klein medium, maar ook al krijg je zelfs een paar mensen wakker, dan zullen ook deze verder gaan met het verspreiden van de waarheid. En denk nou maar niet dat je het wel zal uitleven tot je oude dag en anderen de boel wel voor je zullen oplossen, daar het ALLE hens aan dek moet zijn om het zinkende Atlantis boven water te houden.


Grtz to all,
Lk
Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid
pi_159041944
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 januari 2016 15:18 schreef Ali_boo het volgende: Wie van jullie heeft het nieuwe seizoen van Southpark gezien? Wat is het terugkerende thema in de nieuwe afleveringen?
pc Principal bro! Nja hoe ik het begreep maken de makers van Southpark juist een statement tegen het policor denken.
Het is...kiezen of delen, spelen winnen verliezen of vervelen en helemaal niets ondernemen
  dinsdag 12 januari 2016 @ 15:30:39 #3
34614 jogy
Hersenflatulent
pi_159042024
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 januari 2016 15:27 schreef kalinhos het volgende:

[..]

pc Principal bro! Nja hoe ik het begreep maken de makers van Southpark juist een statement tegen het policor denken.
Klopt, wat hier dus door een aantal mensen als deel van het probleem gezien wordt. Dat je bepaalde zaken niet normaal kan benoemen zonder dat mensen op je dak komen springen enkel om wat er gezegd wordt en niet om eventuele (on)waarheid wat er achter zit. Dit mag je niet zeggen, dat mag je niet denken en waarom niet? Omdat zielig voor degenen waar het over gaat, of het nou waar is of niet.
Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid
pi_159042473
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 januari 2016 15:27 schreef kalinhos het volgende:

[..]

pc Principal bro! Nja hoe ik het begreep maken de makers van Southpark juist een statement tegen het policor denken.
Het lijkt me eerder een klassiek voorbeeld van predictive programming . Heel veel onderwerpen die OP erbij haalt werden daar ook besproken

Ze weten het 'leuk' te brengen maar ze vertellen je van te voren wat er in de nabije toekomst zal gebeuren

Heb het woord 'white privilege' meerdere keren horen vallen
A person who was demoralized is unable to assess true information. The facts tell nothing to him, even if I shower him with information, with authentic proof, with documents and pictures. ...he will refuse to believe it.
pi_159042636
Heeft MTV een punt dat de Europeanen 'white privilege' hebben of is het pure racisme ?

Hier de trailer:
De complete docu:
A person who was demoralized is unable to assess true information. The facts tell nothing to him, even if I shower him with information, with authentic proof, with documents and pictures. ...he will refuse to believe it.
pi_159042679
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 januari 2016 15:50 schreef Ali_boo het volgende:
Heeft MTV een punt dat de Europeanen 'white privilege' hebben of is het pure racisme ?

Hier de trailer:
De complete docu:
_O_
-
pi_159042697
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 januari 2016 15:45 schreef Ali_boo het volgende:

[..]

Het lijkt me eerder een klassiek voorbeeld van predictive programming . Heel veel onderwerpen die OP erbij haalt werden daar ook besproken

Ze weten het 'leuk' te brengen maar ze vertellen je van te voren wat er in de nabije toekomst zal gebeuren

Heb het woord 'white privilege' meerdere keren horen vallen
door Pc Principal, die ze belachelijk maken ja.

Ik zie dit hele SP-seizoen juist als een aanklacht tegen policor denken. Butters die negatieve tweets moet filteren, Kyle die Caitlyn Jenner géén held vindt, het lied van Safe Space, Jimmy die de principal doorheeft en weigert te censureren,etc.

Sp laat juist zien - want ze projecteren het nou eenmaal graag op Usa- dat het policor denken veels te ver kan doorslaan.
Het is...kiezen of delen, spelen winnen verliezen of vervelen en helemaal niets ondernemen
pi_159042698
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 januari 2016 15:45 schreef Ali_boo het volgende:

[..]

Het lijkt me eerder een klassiek voorbeeld van predictive programming . Heel veel onderwerpen die OP erbij haalt werden daar ook besproken

Ze weten het 'leuk' te brengen maar ze vertellen je van te voren wat er in de nabije toekomst zal gebeuren

Heb het woord 'white privilege' meerdere keren horen vallen
De makers van South Park zijn in ieder geval niet bang voor een "white genocide" gezien de opmerkingen in dit seizoen en voorgaande over mensen met ongeveer dezelfde denkbeelden als Lichtkogel
pi_159043164
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 januari 2016 15:52 schreef kalinhos het volgende:

[..]

door Pc Principal, die ze belachelijk maken ja.

Ik zie dit hele SP-seizoen juist als een aanklacht tegen policor denken. Butters die negatieve tweets moet filteren, Kyle die Caitlyn Jenner géén held vindt, het lied van Safe Space, Jimmy die de principal doorheeft en weigert te censureren,etc.

Sp laat juist zien - want ze projecteren het nou eenmaal graag op Usa- dat het policor denken veels te ver kan doorslaan.
Heb niet elke aflevering gezien maar zo werd Cartman helemaal in elkaar geslagen door de PC principal omdat die zich verzette tegen de policor. Al snel werd hem duidelijk dat verzet geen zin heeft en we een nieuwe tijdperk tegemoet gaat zien

De handicapte kid ( niet Jimmy maar zijn aartsrivaal) sprak over een grote oorlog die gaat komen. Hij wou ervoor zorgen dat die aan de juiste kant van het conflict zag

Zo had Randy , nadat die terugkwam van zijn dronken bijeenkomsten, het over de privileges van zijn volk . En hoe we dit 'probleem' aan moeten pakken

Komt op mij over dat ze het grote publiek klaar willen maken voor de grote veranderingen die zullen komen

Btw een safe space is een real thing :')

[ Bericht 3% gewijzigd door Ali_boo op 12-01-2016 16:19:41 ]
A person who was demoralized is unable to assess true information. The facts tell nothing to him, even if I shower him with information, with authentic proof, with documents and pictures. ...he will refuse to believe it.
  dinsdag 12 januari 2016 @ 16:14:10 #10
34614 jogy
Hersenflatulent
pi_159043178
Bij southpark vind ik het inderdaad ook eerder een aanklacht tegen politieke correctheid dan dat ze mensen eraan proberen te laten wennen. Dus dat is juist een soort steun voor de tegenstanders van politieke correctheid :P.
Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid
pi_159043697
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 januari 2016 16:13 schreef Ali_boo het volgende:

Btw een safe space is een real thing :')
Ehh ja dat is zo ongeveer bij alles met South Park, het volgt nogal de actualiteiten op de voet (Een aflevering is ook vaak pas vlak voor uitzending klaar).

De PC discussie is overigens niet nieuw, andere libertariers zoals Penn & Teller hebben er met hun Bullshit show ook een aflevering aan gewijd (ging voornamelijk over PC in het onderwijs)

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 12-01-2016 16:34:52 ]
pi_159043747
quote:
14s.gif Op dinsdag 12 januari 2016 16:14 schreef jogy het volgende:
Bij southpark vind ik het inderdaad ook eerder een aanklacht tegen politieke correctheid dan dat ze mensen eraan proberen te laten wennen. Dus dat is juist een soort steun voor de tegenstanders van politieke correctheid :P.
En wat als het nou geen standpunt is tegen PC? Wat als ze het grote publiek klaar willen maken voor de tijdperk die zeer binnenkort gaat komen?

Bekijk de trailer van de MTV docu en zeg me of ze een punt hebben
A person who was demoralized is unable to assess true information. The facts tell nothing to him, even if I shower him with information, with authentic proof, with documents and pictures. ...he will refuse to believe it.
pi_159043827
Waarom zou het ook maar iets met "klaar maken" te maken moeten hebben? Maakt lord of the rings ons klaar voor een invasie van Sauron?
Conscience do cost.
pi_159043932
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 januari 2016 16:36 schreef Ali_boo het volgende:

[..]

En wat als het nou geen standpunt is tegen PC? Wat als ze het grote publiek klaar willen maken voor de tijdperk die zeer binnenkort gaat komen?
Je kent South Park al wat langer dan vandaag? Ken je de makers en heb je wel eens interviews met ze gezien? En welk groot publiek, zo'n kijkcijfer kanon is het nu ook alweer niet, in de VS kijken er zo tussen de 1 en 2 miljoen mensen naar.

quote:
Bekijk de trailer van de MTV docu en zeg me of ze een punt hebben
En wat heeft dat met South Park te maken?

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 12-01-2016 16:43:59 ]
  dinsdag 12 januari 2016 @ 16:44:26 #15
34614 jogy
Hersenflatulent
pi_159043948
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 januari 2016 16:36 schreef Ali_boo het volgende:

[..]

En wat als het nou geen standpunt is tegen PC? Wat als ze het grote publiek klaar willen maken voor de tijdperk die zeer binnenkort gaat komen?
Ik kan niet in het brein kijken van de makers van South Park. Het zou kunnen, het is mogelijk maar dat ze het op de hak nemen lijkt mij waarschijnlijker. In ieder geval hebben ze de discussie over politieke correctheid wel redelijk de wereld in geworpen en dat zou nadelig zijn voor de onvermijdelijkheid van de policor.

In South park zijn een paar van die kinderen de normaal reagerende mensen en de rest eromheen is één grote satirische bende. Dus kan je er redelijkerwijs wel vanuit gaan dat PC principle één grote langdurige hak is op het politiek correcte. Ook die aflevering waar dat kreupele kind 'retarded' toelaat in de schoolkrant en PC principle totaal niet wist hoe hij er mee om moest gaan. Het legt de hypocrisie van opgelegde politieke correctheid, en ook dat ze het eigenlijk alleen maar doen om meer chickies te kunnen neuken omdat PC hip is.

Check your privilige.

quote:
Bekijk de trailer van de MTV docu en zeg me of ze een punt hebben
PC is hip. Dus doet MTV ook mee.

Ik zal vanavond ff koekeloeren overigens.
Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid
pi_159044443
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 januari 2016 16:43 schreef Chewie het volgende:

[..]

En wat heeft dat met South Park te maken?
Beide adresseren ze het concept van white privilege . Als het iets is wat echt onze aandacht verdient dan kunnen we daar normaal over praten of niet ?

quote:
5s.gif Op dinsdag 12 januari 2016 16:44 schreef jogy het volgende:

[..]

Ik kan niet in het brein kijken van de makers van South Park. Het zou kunnen, het is mogelijk maar dat ze het op de hak nemen lijkt mij waarschijnlijker. In ieder geval hebben ze de discussie over politieke correctheid wel redelijk de wereld in geworpen en dat zou nadelig zijn voor de onvermijdelijkheid van de policor.

In South park zijn een paar van die kinderen de normaal reagerende mensen en de rest eromheen is één grote satirische bende. Dus kan je er redelijkerwijs wel vanuit gaan dat PC principle één grote langdurige hak is op het politiek correcte. Ook die aflevering waar dat kreupele kind 'retarded' toelaat in de schoolkrant en PC principle totaal niet wist hoe hij er mee om moest gaan. Het legt de hypocrisie van opgelegde politieke correctheid, en ook dat ze het eigenlijk alleen maar doen om meer chickies te kunnen neuken omdat PC hip is.

Check your privilige.

[..]

PC is hip. Dus doet MTV ook mee.

Ik zal vanavond ff koekeloeren overigens.
Cool, ben benieuwd wat je ervan vind O+
A person who was demoralized is unable to assess true information. The facts tell nothing to him, even if I shower him with information, with authentic proof, with documents and pictures. ...he will refuse to believe it.
  dinsdag 12 januari 2016 @ 17:00:57 #17
34614 jogy
Hersenflatulent
pi_159044493
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 januari 2016 16:59 schreef Ali_boo het volgende:

[..]

Beide adresseren ze het concept van white privilege . Als het iets is wat echt onze aandacht verdient dan kunnen we daar normaal over praten of niet ?
De dag dat South Park een onderwerp normaal behandelt is de dag dat ik South park niet meer kijk.
Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid
pi_159044535
Ik heb net die trailers van MTV gekeken. Ze hebben geen punt.
Conscience do cost.
pi_159044657
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 januari 2016 17:02 schreef ems. het volgende:
Ik heb net die trailers van MTV gekeken. Ze hebben geen punt.
Wat is nu je punt?
-
pi_159044685
quote:
14s.gif Op dinsdag 12 januari 2016 17:00 schreef jogy het volgende:

[..]

De dag dat South Park een onderwerp normaal behandelt is de dag dat ik South park niet meer kijk.
Dat is juist de kracht van South Park ook.
En een probleem voor de gene die worden aangepakt in South Park.
Het is namelijk al vaker gebleken dat als je tegen South Park ingaat je het alleen maar ergen maakt voor jezelf.

Het grootse wapen tegen de mensen is de mens zelf.
You have to stop the Q-tip when there's resistance!
pi_159044813
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 januari 2016 17:06 schreef Lichtkogel het volgende:

[..]

Wat is nu je punt?
Dat MTV veranderd is van een tof kanaal waar ik nieuwe muziek kon ontdekken in m'n jeugd naar een vermoeiende channel die alleen maar de onzekerheid van de jeugd probeert aan te spreken.
Conscience do cost.
  dinsdag 12 januari 2016 @ 17:14:52 #22
34614 jogy
Hersenflatulent
pi_159044877
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 januari 2016 17:12 schreef ems. het volgende:

[..]

Dat MTV veranderd is van een tof kanaal waar ik nieuwe muziek kon ontdekken in m'n jeugd naar een vermoeiende channel die alleen maar de onzekerheid van de jeugd probeert aan te spreken.
Maar wel leuke fantasy sci fi maakt.
http://www.mtv.com/shows/shannara
Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid
  dinsdag 12 januari 2016 @ 17:15:12 #23
279682 theguyver
Sidekick van A tuin-hek!
pi_159044889
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 januari 2016 17:12 schreef ems. het volgende:

[..]

Dat MTV veranderd is van een tof kanaal waar ik nieuwe muziek kon ontdekken in m'n jeugd naar een vermoeiende channel die alleen maar de onzekerheid van de jeugd probeert aan te spreken.
Waardeloze zender IMO agh eigenlijk elke zender wel zo'n beetje..
Er staat nog een vraag voor u open!!
  dinsdag 12 januari 2016 @ 17:15:55 #24
34614 jogy
Hersenflatulent
pi_159044910
quote:
9s.gif Op dinsdag 12 januari 2016 17:14 schreef jogy het volgende:

[..]

Maar wel leuke fantasy sci fi maakt.
http://www.mtv.com/shows/shannara
Oh en kijk LK! Blanke Blonde helden!
Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid
pi_159044964
quote:
9s.gif Op dinsdag 12 januari 2016 17:14 schreef jogy het volgende:

[..]

Maar wel leuke fantasy sci fi maakt.
http://www.mtv.com/shows/shannara
Ik ben terughoudend om te kijken omdat het te maken heeft met MTV :P

Anderzijds is History channel eigenlijk hetzelfde verhaal als MTV maar hebben ze toch vikings voortgebracht, dus misschien ben ik net iets te sceptisch.
Conscience do cost.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')