abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 20 april 2016 @ 18:07:05 #101
430005 rowan634
#OGIVANSCHUIMPJE
pi_161579767
quote:
omg _O- zie dit nu pas _O-
TEAM TAFEL
  woensdag 20 april 2016 @ 18:07:31 #102
430005 rowan634
#OGIVANSCHUIMPJE
pi_161579777
Stukje 600 dagen Utopia uit Veronica Magazine van deze week, geschreven door een journaliste die al eens in Utopia bij de Fles gegeten heeft, was hier toen ook gespot.

klik op de foto voor groter, makkelijker lezen ;)
TEAM TAFEL
  Moderator zondag 8 mei 2016 @ 14:01:01 #103
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_162007384
Interview met de moeder van Bas in De Telegraaf:
Anneke: 'Mijn zoon zit precies een jaar in Utopia'
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
pi_162007858
quote:
0s.gif Op zondag 8 mei 2016 14:01 schreef Gert het volgende:
Interview met de moeder van Bas in De Telegraaf:
Anneke: 'Mijn zoon zit precies een jaar in Utopia'
Leuk interview, ^O^ je had hem ook al gevonden _O- wilde hem ook net plaatsen. ;)
Enige wat alleen niet klopt, moeders heeft hem laatst nog gezien, dus een jaar niet zien klopt niet. ;) En zich zo druk gemaakt om het boksen kan ik mij wel voorstellen :Y
Laat de charme van imperfectie, het hunkeren naar perfectie voorbij streven....
  Moderator zondag 8 mei 2016 @ 14:34:31 #105
388664 crew  Dotteke
pi_162008062
Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P
  Moderator woensdag 11 mei 2016 @ 13:12:56 #106
388664 crew  Dotteke
pi_162088604
Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P
pi_162119403

Met dank aan LS
Twinning = boring
  woensdag 18 mei 2016 @ 21:15:11 #109
384473 Tuinfluitert
Ene FoK!ker is de andere niet.
pi_162307258
quote:
Billy woont met haar nieuwe vriend op Sint Maarten en blikt terug op de periode die de ze met Ruud heeft doorgebracht.
Hoe heb je de periode na Utopia beleefd? Wat heb je allemaal gedaan in de tussentijd?
Ik heb de periode na Utopia als vrij heftig ervaren. Er kwam veel op me af met leuke dingen en ook dingen die je van tevoren niet kunt verzinnen. Na Utopia heb ik verschillende andere tv programma’s gedaan waaronder de IQ Test en Pillow Talk, samen met Ruud. Ik heb daarna geprobeerd mijn gewone leven met werk en vrienden weer op te pakken. Ik werkte in de horeca.

Je hebt er zelf voor gekozen Utopia te verlaten, om Ruud achterna te gaan. Hoe kijk je terug op die beslissing?
Ik had het niet anders willen doen, het is nog steeds de juiste keuze geweest.

Hoe zijn jij en Ruud precies uit elkaar gegaan?
Ruud en ik zijn na Utopia nog negen maanden bij elkaar geweest, we hadden het heel erg leuk samen. Ik heb mijn leven na Utopia redelijk snel weer opgepakt, met werk en vrienden. Ruud had daar iets meer moeite mee, hij had langer de tijd nodig om te wennen buiten Utopia. Dat komt misschien ook omdat het niet zijn keuze was om Utopia te verlaten, waardoor hij dus ineens weer thuis zat. Daardoor kwamen er tussen ons wat spanningen en werd ik uiteindelijk verliefd op een ander.

Volgens Ruud ging dat allemaal heel snel, hij maakte zelfs de vergelijking dat je een pakje sigaretten ging halen en niet meer terugkwam. Wat is jouw kant van het verhaal?
Het is absoluut snel gegaan. Maar het ligt wel gecompliceerder dan dat ik een pakje sigaretten ging halen. Ik kan me voorstellen dat hij het zo heeft ervaren. Ik ben wel halsoverkop vertrokken, daar zijn zeker niet een paar maanden over heen gegaan.

Ruud zegt dat hij er serieus verdriet van heeft gehad, hoe zit dat bij jou?
Ik denk dat mijn verdriet pas veel later is gekomen, omdat ik niet goed heb beseft wat het met Ruud heeft gedaan. Toen ik dat interview in De Telegraaf las, werd ik echt met mijn neus op de feiten gedrukt. Ik heb misschien een beetje weggeduwd dat deze breuk ook voor hem gevolgen heeft.

En toen heb je Nederland ingeruild voor Sint Maarten, hoe is dat gegaan?
Ik werd verliefd op een man die daar zijn werk heeft. Ik kon met hem mee en dat heb ik gedaan.
Wat doe je nu precies op Sint Maarten?
Ik ben me aan het focussen op mijn creatieve kant. Ik schilder veel. Veel landelijke schilderijen en ik ben hier met heel veel kunstenaars in aanraking gekomen.

Ruud zit weer in Utopia. Wat vind je daarvan?
Dat vind ik hartstikke leuk. Hij flikt het gewoon weer, het maakt hem niet uit wat anderen van hem vinden en ik vind hem enorm gegroeid. Ik vind hem stabieler overkomen, iets ouder. Vooral in zijn zelfverzekerdheid is hij gegroeid. Hij moet er zelfs een beetje voor oppassen dat hij niet overmoedig wordt. Ik ben ontzettend trots op hem.

Heb je iets gezien van Ruud in Utopia, hoe doet hij het?
Het eerste dat ik van hem zag was dat hij met Cemal over Romy aan het praten was. Ik had al gelezen dat Romy hem leuk vond, dat moet ik toch even in de gaten houden. Ruud blijft gewoon mijn maatje.

Begint het bij jou ook weer te kriebelen?
Hahaha. Ik heb er nooit over nagedacht, omdat ik het nooit als optie heb gezien. De stap is makkelijker gemaakt als er iemand in zit waar je een goede tijd mee hebt beleeft.

Wat zou jij doen als je nu Utopia in zou gaan?
Ik zou me veel meer bezig houden met goede doelen. Minder met kunst, dat is meer een hobby. Maatschappelijke onderwerpen aan de kaak stellen. Zoals Rowena die nu naar Azië gaat voor Free a Girl, dat had ik ook heel tof gevonden.

En jij en Ruud.. zit daar nog toekomst in?
Ik heb de toekomst met Ruud behoorlijk verpest en dat kan ik hem niet kwalijk nemen.
pi_162307311
[quote]14s.gif Op woensdag 18 mei 2016 21:15 schreef Tuinfluitert het volgende:

[..]
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
^O^
  woensdag 18 mei 2016 @ 21:17:25 #111
384473 Tuinfluitert
Ene FoK!ker is de andere niet.
pi_162307365
quote:
0s.gif Op woensdag 18 mei 2016 21:16 schreef Gizmogirl28 het volgende:

[..]

[/spoiler]

^O^
:) Bedanktt Gizmo.


http://www.telegraaf.nl/p(...)erlies_Billy___.html


Hij was eind 2013 een van de meest opvallende gezichten bij de start van UTOPIA. RUUD kreeg in JOHN DE MOL's WONDERE WERELD een relatie met BILLY, raakte haar in het dagelijks leven tot zijn grote verdriet kwijt aan een ander en keert - VERRASSING! - vanaf aanstaande maandag nu zelf terug in Utopia. Niet omdat hij is gevraagd, maar omdat hij dat zélf graag wilde. Alleen aan PRIVÉ vertelt hij waarom...

Na hun vertrek uit het programma bleef de relatie in het échte leven nog even voortduren, maar kwam er tot groot verdriet van Ruud van het ene moment op het andere, in één klap, resoluut een einde aan...

,,Daar ben ik toen echt een paar maanden kapot van geweest'', aldus de verlaten Romeo, die het allemaal maar nauwelijks kon bevatten. ,,Ineens was ze weg'', zegt hij. ,,Echt zo'n verhaal van: even een pakje sigaretten halen en nooit meer terugkomen. Nee, zélfs niet voor een vuurtje! Ze had iemand anders leren kennen, met wie ze er plotseling vandoor was. En nog ver ook."
pi_162468625
foutje
  donderdag 14 juli 2016 @ 21:18:28 #115
384473 Tuinfluitert
Ene FoK!ker is de andere niet.
pi_163742442
Oud-inwoonster Billy was vandaag in Utopia.
Na hun vertrek uit Utopia hebben Ruud en Billy hun relatie voortgezet, die hield negen maanden stand. Billy vertrok daarop met een nieuwe vriend naar Sint Maarten, maar daar vond ze niet het paradijs waarop ze hoopte. Inmiddels is Billy terug in Nederland en heeft ze spijt als haren op haar hoofd dat zij en Ruud uit elkaar zijn, meldt Talpa.
“Ruud heeft niet goed gereageerd op mijn plotselinge vertrek. Ik heb hem echt heel veel verdriet gedaan. Toen ik op Sint-Maarten woonde, kreeg ik al heel snel spijt van mijn beslissing. Ik had én Ruud laten gaan en ik ben met de noorderzon vertrokken uit Nederland. Toen ik wist dat Ruud terugging naar Utopia, vroeg ik mezelf af hoe het zou zijn als ik dat ook zou mogen en kunnen doen. Het is voor mij de kans waar ik op heb gewacht. Zo kan ik Ruud terugwinnen", vertelt Billy.

"Het is natuurlijk een hele bijzondere situatie, want ik heb zelf de keuze gemaakt om Utopia te verlaten. Utopia is voor mij nog niet af, het is mijn thuis. Utopia is voor mij de plek om vrijheid te voelen, processen door te maken en mijn persoonlijke ontwikkeling een boost te geven. Ik hoop dat Ruud blij is om mij te zien en dat wij ons sprookje verder kunnen doorzetten."
"Ik kan me voorstellen dat hij het ook heel heftig vindt. We hebben elkaar lang niet gezien, er is veel gebeurd en dat moeten we oplossen waar camera’s bij zijn. Ik vind het heel erg spannend, maar het moet gebeuren en ik hoop dat ik die kans krijg.”


http://www.telegraaf.nl/p(...)campaign=twitterfeed
pi_163742677
quote:
Billy wil sprookje met Ruud voortzetten

Billy is terug in Utopia. Donderdagmiddag maakte de oud-inwoonster haar rentree in het programma, dat ze 21 maanden geleden verliet. De blondine komt terug om haar ex-vriend Ruud om vergeving te vragen. Hij keerde eerder ook al terug in de reality show.

Billy was een van de eerste bewoners van Utopia, maar vertrok in oktober 2014 nadat haar geliefde Ruud was weggestemd. Afgelopen jaar strandde de relatie van het tweetal en vertrok Billy met haar nieuwe vriend naar Sint-Maarten. "Ruud heeft niet goed gereageerd op mijn plotselinge vertrek. Ik heb hem echt heel veel verdriet gedaan", vertelt Billy nu.

Oplossen
De kunstenares kreeg spijt en is intussen terug in Nederland. Ruud woont sinds mei weer in Utopia, waar Billy hem graag wil spreken. "Ik hoop heel erg dat Ruud blij is om mij te zien en dat wij ons sprookje kunnen voortzetten", aldus Billy voordat het donderdag zover was. "Ik kan me voorstellen dat hij het ook wel heel heftig vindt. We hebben elkaar lang niet gezien, er is heel veel gebeurd en dat moeten we oplossen waar camera's bij zijn. Ik vind het heel erg spannend, maar het moet gebeuren en ik hoop dat ik die kans krijg."
Bron: http://www.ad.nl/show/bil(...)oortzetten~a9310676/
SOONY
  vrijdag 15 juli 2016 @ 08:18:33 #117
384473 Tuinfluitert
Ene FoK!ker is de andere niet.
pi_163751579
quote:
0s.gif Op vrijdag 15 juli 2016 02:05 schreef formule het volgende:

Vrijdagavond John de Mol in RTL Late Night.

Die komt alleen als er iets nieuws op TV gebied staat te gebeuren :7

Vanavond.
  vrijdag 15 juli 2016 @ 08:24:41 #118
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_163751667
Utopia is voor mij nog niet af, het is mijn thuis. Utopia is voor mij de plek om vrijheid te voelen, processen door te maken en mijn persoonlijke ontwikkeling een boost te geven.

_O-
Wat een heerlijk leeg geblaat weer.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_163900552
quote:
RTL 5 met BFF Quiz en Gouden Kooi-achtige realityshow

Over ruim een maand start het nieuwe tv-seizoen en achter de schermen wordt daar druk aan gewerkt. RTL 5 lijkt dit najaar te vertrouwen op reality met een spectaculair randje, getuige enige kandidatenoproepjes. Zo komt er een nieuwe gameshow waarbij een ton valt te verdienen en zoekt de zender goede vrienden voor een BFF Quiz.

In Get the F*ck Out Of My House nemen verschillende jongeren intrek onder één dak en krijgen ze opdrachten, uitdagingen en dilemma’s met maar één einddoel: als laatste overblijven en 100.000 euro winnen. Dat klinkt heel erg als De Gouden Kooi, zij het dat er hier geen onbepaalde looptijd is; de opnames vinden plaats tussen eind augustus en begin oktober.

Over de BFF Quiz laat de zender minder los, wel staat in de oproep: ‘Ken jij je BFF door en door en wil je shinen op tv? Geef je hier op.”

RTL 5 komt in het najaar ook met een nieuw seizoen Holland’s Next Topmodel, daarnaast keert Idols terug in het nieuwe seizoen.

Bron: http://zappen.blog.nl/rtl(...)-achtige-realityshow
SOONY
pi_163928356
show.nl/showflits/2016/uitslag-utopia-referendum-bekend-mag-billy-terugkeren-utopia/



====================================================================

show.nl/video/afleveringen/2016/show-update-billy-terug-utopia/

----------------------------
Indeling Slaapplaatsen (Wie slaapt waar in Utopia)
----------------------------
pi_164329203
'' I am under no obligation to make sense to you.''
pi_164373065
Telegraaf vandaag over de mogelijk nieuwe bewoner Jacco

http://www.telegraaf.nl/t(...)_te_beginnen___.html
pi_164813235
Eend verpest relaties in Utopia :')
http://www.telegraaf.nl/t(...)ies_in_Utopia__.html
'' I am under no obligation to make sense to you.''
  vrijdag 23 september 2016 @ 22:48:42 #128
384473 Tuinfluitert
Ene FoK!ker is de andere niet.
pi_165525924
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 september 2016 22:37 schreef Fritsie1960 het volgende:

Baby heet dus niet Utopia maar Utopiana O-)

http://m.metronieuws.nl/n(...)opia-baby-is-geboren
Bedankt Fritsie, ik zet het ook even hier neer.
  zaterdag 24 september 2016 @ 19:37:01 #129
384473 Tuinfluitert
Ene FoK!ker is de andere niet.
pi_165539240
quote:
Bedankt HiDiHo,


Utopia en World Animal Protection.

23 september 2016

Utopia, een tijdelijke leefgemeenschap die 24 uur per dag online gevolgd kan worden en die dagelijks 25 minuten op televisie te zien is, heeft World Animal Protection uitgenodigd om te praten over dierenleed en wat daaraan gedaan kan worden.
De uitnodiging kwam van bewoner Bas, een echte dierenvriend die in Utopia aandacht vraagt voor dierenwelzijn. We zijn graag op de uitnodiging ingegaan. Met een publiek van dagelijks gemiddeld 400.000 kijkers biedt Utopia ons een mooie kans onze missie, campagnes en activiteiten te belichten. In eerste instantie gingen programmamedewerkers Dirk Jan en Karin, verantwoordelijk voor veel van de inhoud van ons werk, op kennismakingsbezoek. Na een kort verhaal over ons werk in de breedte, van reddingsacties na rampen tot financieren van berenopvang en van honden inenten tegen rabiës tot campagnes tegen misbruik van wilde dieren in toerisme, zoomen ze in op het Dolfinarium in Harderwijk.
Dat is namelijk dé plek in Nederland waar wilde dieren worden gebruikt om betalend publiek te vermaken. Als we ons inzetten tegen olifantenritten in Azië en het maken van selfies met leeuwen in Afrika, dan kunnen we niet voorbij gaan aan dolfijnen, vaak in het wild gevangen, die in eigen land gebruikt worden voor financieel gewin. Wilde dieren horen in het wild en niet met een hoepel om hun snuit rondjes te draaien in een bassin. Het Dolfinarium heet officieel een dierentuin maar is in werkelijkheid een circus. En wilde dieren mogen niet meer optreden in Nederlandse circussen.
Bewoner Bas is aangedaan door onze uiteenzetting en besluit zich in te zetten voor de dolfijnen in Harderwijk. Volg daarom de komende weken de uitzendingen van Utopia. Elke doordeweekse avond om 19.30 uur op SBS 6.
https://www.worldanimalpr(...)ld-animal-protection
pi_165562077
Utopia-coach: 'Nog een paar chemo's!'


http://www.telegraaf.nl/b(...)is_begonnen____.html

Iedereen is een kutlultrut
Muizen? Kleine harige opdonders met een kaas fixatie., en Lucie Ball die gillend op een tafel staat in een oudbollige tv serie. En een vaste PI is KUT !!!! NIET doen
  Moderator maandag 26 september 2016 @ 05:32:09 #131
388664 crew  Dotteke
pi_165567998
Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P
  maandag 26 september 2016 @ 06:46:40 #132
185670 Poezewoes
Feyenoord mijn cluppie!!!
pi_165568105
Teruggekeerde bewoner Billy over 1000 dagen Utopia
’Wél een idealewereld’


Realitysoap Utopia bestaat op de kop af duizend dagen. Billy was er vanaf de start bij, maar verliet in oktober 2014 het SBS6-programma vrijwillig nadat haar geliefde en medebewoner Ruud eruit werd gestemd. In juli dit jaar keerde ze terug.
Billy: „Ik heb zelf een grote persoonlijke ontwikkeling doorgemaakt: ik heb nu een veel betere mensenkennis en heb geleerd dat ik minder snel moet oordelen.”  
„Na mijn vertrek heb ik Utopia nog even gevolgd, maar ik vond het lastig dat ik niet kon reageren als ik iets zag waar ik het niet mee eens was. Dat is ook een van de redenen waarom ik terug wilde”, zegt Billy, die bij hoge uitzondering nu even een journalist te woord mag staan vanuit Utopia. „Bovendien was ik benieuwd naar het verschil: in het begin was er bijna niets en nu is er toch de nodige luxe, het is een heel andere setting.”
Het idee voor Utopia is gebaseerd op de gedachte ’hoe zou het eruit zien als we nog eens opnieuw zouden kunnen beginnen’. Maar al snel werd duidelijk dat de Utopianen geen ideale wereld zouden creëren. Veelgehoorde zin in het begin was ’het is ook mijn Utopia’, oftewel: iedereen zit er vooral voor zichzelf. Billy: „Natuurlijk kom je als individu binnen, maar je vormt wel een groep. Buiten ben je veel meer een nummer. Een ander belangrijk verschil is dat ik hier beter kan nadenken over allerlei zaken. En we gebruiken Utopia ook bijvoorbeeld om aandacht te vragen voor goede doelen en zetten ons in voor vluchtelingen.”
Realitydeskundige Hummie van der Tonnekreek, die furore maakte als hoofdredacteur van de tv-hit Big Brother, zei over Utopia: ’De bewoners hadden de kans om het leven helemaal opnieuw in te richten, maar gingen razendsnel naar ’wat eten we vanavond’, ’dit apparaat is stuk’, ’mijn relatie loopt niet lekker’, ’ik ben te dik’ en ’jij drinkt te veel’.’ „Dagelijkse beslommeringen van mensen heb je overal”, reageert Billy.

„Maar we zijn nog steeds aan het bouwen, aan het proberen. Ik heb zelf een grote persoonlijke ontwikkeling doorgemaakt: ik heb nu een veel betere mensenkennis, ik kan beter samenwerken met anderen en heb geleerd dat ik minder snel moet oordelen. Daarom is het voor mij wél een ideale samenleving, al blijft het lastig om met z’n allen iets te realiseren omdat we zo verschillend zijn.”
Op de kritiek dat er veel negativiteit is, antwoordt Billy: „Buiten klagen mensen ook. Bij ons is vooral de laatste weken de sfeer wat minder, omdat we ¤14.000 in de min staan. Er is amper geld voor een wijntje of sigaretten, dat zorgt voor spanningen.”
Als persoonlijk hoogtepunt beschouwt ze het huwelijksaanzoek van Ruud tijdens haar eerste verblijf. „Ook al zijn we uiteindelijk niet getrouwd”, zegt ze lachend. Na Ruud vertrok Billy met een nieuwe vriend naar Sint Maarten en na haar terugkeer in Utopia begon zij een relatie met medebewoner Jessie.
Is ze zo’n mannenverslindster? „Ik heb het gevoel dat mannen juist heel snel verliefd op mij worden. Goed, daar ben ik dan inderdaad wel zelf bij”, geeft ze toe. „Inmiddels is het uit met Jessie, omdat ik toch vooral aan mezelf wil werken.”
Als het aan Billy ligt, is de kijker nog lang niet van haar af. „Ik wil nog twee keer Utopiaan van het jaar worden, in 2016 en 2017, oftewel ik hoop tot 2018 te blijven”, klinkt het ambitieus. En ook over de tijd daarna heeft ze al een idee. „Ik ben hier druk met mijn Billy-jeans, spijkerbroeken die ik zelf beschilder. Ik hoop dat ik dat straks buiten voort kan zetten.”

Telegraaf
Tenzij je naam Google is, hou op met te doen alsof je alles weet!
pi_165568340


AMSTERDAM - Utopia is met ingang van maandag het langstlopende realityprogramma op de Nederlandse tv. Het bestaat duizend dagen en dat wordt uitgebreid gevierd op het Utopia-terrein, met optredens van verschillende artiesten.
Het programma, een zoektocht naar de ideale samenleving, ging op 31 december 2013 van start bij SBS6 en beleeft maandag zijn 710e uitzending. Met kijkersaantallen tussen 450.000 en 600.000 kent Utopia een vaste schare volgers. Buiten de uitzendtijden zijn de verrichtingen van de (op dit moment) zestien bewoners dag en nacht te volgen via livestreams op internet. De Utopianen worden gevolgd met 106 camera's en zestig microfoons.

In de duizend dagen dat het programma loopt, zijn er dertien liefdesrelaties ontstaan. Twee oud-inwoners, Charlotte en Laura, hebben nog steeds een relatie. Naar schatting is er 250 keer de liefde bedreven. De inwoners hebben ruim 1,2 miljoen euro verdiend.
  maandag 26 september 2016 @ 08:16:47 #134
185670 Poezewoes
Feyenoord mijn cluppie!!!
pi_165568562
'Eten schiet erbij in, maar Utopia nooit'


1000 dagenRealityprogramma Utopia van SBS 6 bestaat vandaag 1000 dagen. AD-journalist en volger van het eerste uur Hans Klippus beschrijft waarom hij steeds maar blijft kijken.
Ik beken. Ik volg dagelijks Utopia . Ja, ik kijk naar een groep mensen, van wie er één als levensdoel heeft, het verbeteren van het wereldrecord 'bh's openmaken'. Kan het onnozeler? Toch blijf ik kijken.
Utopia is 21 minuten per dag, exclusief de reclameonderbreking. Ik kan geregeld niet om 19.30 uur kijken. Dan doe ik dat meestal via 'tv gemist' na Pauw. Ik deed voor deze krant in Rio verslag van de OIympische Spelen. Soms was het zo druk dat het eten er die dag bij inschoot. Maar Utopia keek ik, ook in Brazilië, áltijd, meestal diep in de nacht
Ik heb gemerkt dat ik het lekker vind om me soms flink te ergeren

Lekker ergeren
Ik heb een keer op Facebook een reactie op Utopia geschreven. Toen kon ik het echt niet laten. Dat kwam door Ivan, die het bloed onder mijn nagels vandaan haalde. Hij had vaak een kort lontje en kon zeer onredelijk zijn. Ivan had ook zijn goede kanten. Vandaar dat hij door de toenmalige bewoners tot Utopiaan van 2015 werd uitgeroepen. Ik was het daar natuurlijk niet mee eens. Hij heeft de groep al een tijd geleden verlaten. Ik heb gemerkt dat ik het lekker vind om me soms flink te ergeren. En dat kan volop bij Utopia. Ik vind er veel meer niet-leuke dan leuke mensen in zitten. Mijn favoriet van de huidige bewoners? Cemal, een leuk joch met een aanstekelijke lach, ook een van de weinige harde werkers. En mijn nummer één op de ergernissenranglijst? Die verschilt sinds het vertrek van Ivan bijna per dag.
Een van hen is Billy. Ze staat geregeld bovenaan. Buiten Utopia is ze een onopvallend type, binnen waant ze zich Miss Holland. Ze is in het programma teruggekeerd omdat haar oude liefde Ruud - een moderne hippie - er ook weer in zit en ze waarschijnlijk de aandacht miste. Ze is vals tegen het nieuwe vriendinnetje van Ruud, manipuleert, dreint en schreeuwt. Een dramaqueen, dus een voltreffer voor het programma.

Schuld
Een zwak punt van het programma is het huishoudboekje. De bewoners moeten zichzelf bedruipen, door dingen te bedenken die geld moeten opleveren. Dat lukt niet erg. Vorige week hadden ze een negatief saldo van bijna 20.000 euro en was het eigenlijk tijd voor de deurwaarder.
Een uitkomst biedt dan een feest, waar B-artiesten graag komen optreden en de trouwste fans de kas spekken door onder meer voor een euro op de foto te gaan met een bewoner. Zo blijkt de viering van '1000 dagen Utopia' een winst van ruim 13.000 euro te hebben opgeleverd en is de schuld tot 4500 euro geslonken. Te makkelijk.
Binnenkort is die recordpoging met de bh's, niet door een hijgerige man, maar door een vrouw, Rianne. Volgens de reglementen moet ze de sluitingen met één hand openen. Dat moment van grote leegheid zou voor mij dé ideale aanleiding zijn om afscheid te nemen van Utopia en deze (onschuldige) verslaving achter me te laten. Maar ik denk eigenlijk dat ik gewoon blijf kijken.

AD
Tenzij je naam Google is, hou op met te doen alsof je alles weet!
  maandag 26 september 2016 @ 08:54:24 #136
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_165568927
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_165569126
quote:
10s.gif Op maandag 26 september 2016 08:54 schreef Copycat het volgende:

[..]

Wat is dat?
de vervanger van nujij.nl
  maandag 26 september 2016 @ 09:10:52 #138
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_165569136
quote:
0s.gif Op maandag 26 september 2016 09:10 schreef Ranah het volgende:

de vervanger van nujij.nl
Wat een gedrocht.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
  maandag 26 september 2016 @ 11:09:06 #139
384473 Tuinfluitert
Ene FoK!ker is de andere niet.
pi_165570835
Het Utopianenlied.

* Video(link) verwijderd op last van Talpa
  maandag 26 september 2016 @ 11:20:33 #140
384473 Tuinfluitert
Ene FoK!ker is de andere niet.
pi_165570990
Realityshow Utopia bestaat vandaag 1000 dagen.
Het is nog even afwachten of het programma Utopia volgend jaar doorgaat.

Maandag, 26 september 2016, 08:18 uur.



Realityshow Utopia bestaat vandaag 1000 dagen. In het SBS-programma is het de bedoeling dat zestien deelnemers een eigen wereld creëren en zelfvoorzienend zijn. Op een afgesloten terrein wordt het wel en wee van de groep 24 uur per dag met camera's vastgelegd.

Op tv kijken er dagelijks ongeveer een half miljoen mensen naar het programma. Een deel van de fans heeft een abonnement voor 2,50 euro per maand, waarmee ze op ieder moment van de dag onbeperkt naar de livestream op internet kunnen kijken.

Bij fan Hennie van Gils staat de computer ongeveer 12 uur per dag aan. "Soms doe ik wel andere dingen, maar dan kan ik in ieder geval nog meeluisteren met wat er gebeurt. Ik ben afgekeurd en zit thuis, dus ik heb dan ook de tijd. Een tijd lang kon ik niet lopen en had ik veel pijn. Utopia was toen echt mijn afleiding."

De deelnemers zitten opgesloten op een terrein en mogen nauwelijks contact hebben met de buitenwereld. In het programma zijn al diverse relaties ontstaan. Soms krijgen ze bezoek van fans.

"Het is gewoon heel erg knap wat die mensen doen", vindt kijker van het eerste uur Dion van Lierop "Ze begonnen met praktisch niets. Dan is het bijzonder wat ze nu hebben opgebouwd."
Dion volgt de groep ten minste 2,5 uur per dag. "Het heeft me als mens veranderd. Eerst dacht ik: wat is dat voor ruziemakende groep. Maar ik ben vaker gaan kijken en ben op bezoek geweest bij het programma. Ik heb de deelnemers daar ontmoet, en heb echt geleerd dat je vooroordelen vaak niet kloppen."

Hennie kan dat beamen. Zij kijkt daarom ook niet meer naar de afleveringen op tv. "Daar stoppen ze 24 uur in 20 minuten. Dat geeft een ontzettend vertekend beeld van wat er eigenlijk gebeurt. Maar ook via de stream weet je niet alles. Bij een ruzie bijvoorbeeld wordt er soms ineens een uur lang een camera op de koeien in de stal gezet."

"Dat klopt, dan praten ze over dingen waar ze het niet over mogen hebben, zoals familie", zegt Dion. "Daar zijn ook online onder de fans wel veel discussies over geweest. Tenslotte betalen we er wel voor. Maar je doet er niks aan."

Ook Tonny en Dorina Mast zijn bijzondere fans. Zij bezochten het terrein en lieten zich door deelneemster Nicole tatoeëren. "Zij was geen professionele tatoeëerder, maar kreeg in de uitzending les van iemand. We vonden dat ze dat leuk deed. Zodoende kreeg mijn Dorina een slang op haar arm, en staat er nu bij mij 'live life 2 the maxx'."

Hennie kijkt iedere dag, ook als er dagen niks te beleven is. Dat haar man niets snapt van haar fascinatie maakt haar niets uit. "Hij is voetbalfan, ieder zijn ding." Bovendien houdt ze er vrienden aan over. Eergisteren nog heeft ze samen gegeten met twee andere fans.

De deelnemers vindt ze vaak inspirerend. "Zo zijn er bijvoorbeeld mensen die veganistisch zijn en openlijk opkomen voor de rechten van dieren. Ook hebben ze wel eens een bijeenkomst over pesten gehad. Dat vind ik heel goed."

Het programma begon in 2014 met 1,5 miljoen kijkers. Ruim twee weken later was dat aantal gehalveerd. Maar Utopia heeft een trouwe kern aan vaste kijkers. Afgelopen week keken er gemiddeld 515.000 mensen per dag.

Het format werd verkocht aan buitenlandse zenders, maar door lage kijkcijfers met weinig succes. In Amerika werd het programma na twee maanden al van de televisie gehaald, in Duitsland werd het na een klein half jaar opgegeven.

Het is nog even afwachten of het programma volgend jaar doorgaat. "Het zou betekenen dat ik ineens veel vrije tijd heb", lacht Hennie. "Maar ik kan wel zonder, ik ben niet verslaafd."
Dion vindt dat er dan een vergelijkbaar programma zou moeten komen. Volgens hem laat de groep opgesloten mensen zien hoe het echte leven is. "Hoe ze dingen opbouwen en ruzies oplossen. Dit is wat mensen willen zien, het is gewoon heel echt."

Tonny en Dorina Mast zijn het daar niet mee eens. "Ze proberen een afspiegeling van de samenleving te geven, maar het gaat nu vooral over seks en ruzies", zegt Tonny. "Ik heb het idee dat de redactie en de regie daar erg in stuurt. Het wordt er niet prettiger op. Maar ja, je wilt toch weten hoe de ruzies aflopen en daarom kijk je een volgende keer weer."

"Voor je gevoel ken je die mensen echt", zegt Hennie. "Ook ik ben op het terrein geweest, maar toen besefte ik wel des te meer: het komt natuurlijk maar van één kant, zij kennen jou niet."

Voyeuristisch vindt Hennie het meekijken met de groep niet. "Ze hebben er zelf voor gekozen, anders hadden ze zich niet moeten opgeven. Zelf zou ik trouwens nooit deel willen nemen, ik zou mijn kinderen en kleinkinderen te veel missen."

Mochten de programmamakers nog een deelnemer zoeken, dan heeft Dion zijn koffer wel al klaar staan. "Ik heb me opgegeven, en ben ook op een casting geweest. Maar helaas zochten ze toen net niet wat ik te bieden had. Maar wie weet wat de toekomst nog brengt."

http://nos.nl/artikel/213(...)-echt-veranderd.html
  Moderator maandag 26 september 2016 @ 11:39:31 #141
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_165571371
En nog eentje, voor wie geen genoeg kan krijgen van de 1000 dagen-artikelen. Ongemerkt voorbij is het niet gegaan. :D



"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
  Moderator maandag 26 september 2016 @ 13:36:17 #143
388664 crew  Dotteke
pi_165574949
Utopia zeker nog tot de zomer van 2017
http://www.nu.nl/media/43(...)-2017-televisie.html
Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P
  maandag 26 september 2016 @ 14:57:27 #144
423997 Lunatiek
RadicaalFilosoof
pi_165577319
quote:
0s.gif Op maandag 26 september 2016 13:36 schreef Dotteke het volgende:
Utopia zeker nog tot de zomer van 2017
http://www.nu.nl/media/43(...)-2017-televisie.html
Staan wel wat rare dingen in. Zoals dat het format in Duitsland niet werkte... wij weten wel beter.
Ook een erg oude foto, brings back memories.
pi_165578723
quote:
Morgen op tv
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SOONY
pi_165579930


Utopia nog zeker tot zomer 2017 op televisie


Utopia zal in elk geval nog tot de zomer van 2017 te zien zijn. Volgens bedenker John de Mol is er ook daarna nog voldoende ruimte om door te gaan. "De wet van commerciële televisie is inmiddels algemeen bekend: zolang de kijker het wil zien blijft SBS het uitzenden en wij het maken."
De realityserie viert maandag zijn duizendste dag en is daarmee het langstlopende realityprogramma op Nederlandse televisie. Nog iedere dag kijken er zo'n half miljoen mensen naar de inwoners die hun eigen samenleving opbouwen binnen de muren van Utopia.

"De resultaten, de cijfers en de marktaandelen zijn nog steeds van zo'n marge dat SBS zegt: we willen er nog geen afscheid van nemen", aldus De Mol in gesprek met NU.nl.

Aan het format zal in de komende maanden niets veranderen. Volgens De Mol is Utopia juist zo interessant, omdat de makers zich zo min mogelijk bemoeien met de bewoners. "Die vijftien mensen bepalen zelf wat ze doen. Dat is weleens moeilijk. Soms heb je dagen dat je denkt: 'Ik ga nu naar binnen en ik geef ze een schop onder de kont'. Maar tot nu toe zijn er gelukkig altijd mensen bij die vijftien die uit zichzelf opstaan, omdat ze zelf ook merken dat het er weer wat moet gebeuren."
pi_165583413
Net wat grappige stukjes over Uto bij DWDD

pi_165590960
Televaag filmpje:
Sloeg Billy Ruud op z'n smoel?
http://www.telegraaf.nl/t(...)op_z_n_smoel___.html
'' I am under no obligation to make sense to you.''
  dinsdag 27 september 2016 @ 11:57:14 #150
423997 Lunatiek
RadicaalFilosoof
pi_165598603
Jullie hebben toch wel allemaal meegedaan aan de Utopia-quiz?

http://www.metronieuws.nl(...)uiz-win-markttickets
pi_165608987
Utopia-kenner: ‘Tv-uitzending geeft vertekend beeld’
Geplaatst op dinsdag 27 september 2016 om 10:35
De tv-uitzending van Utopia geeft een vertekend beeld van wat er allemaal op het Utopia-terrein gebeurt. Dat vindt kijker van het eerste uur Hennie van Gils, geeft ze aan in een groot artikel van de NOS over 1000 dagen Utopia. Van Gils weet waar ze over praat: ze kijkt elke dag gemiddeld twaalf uur naar de livestreams. Naar de tv-uitzending kijkt ze níet. “Daar stoppen ze 24 uur in 20 minuten. Dat geeft een ontzettend vertekend beeld van wat er eigenlijk gebeurt“, legt de Utopia-fan uit.
Toch krijg je via de stream ook niet alles te weten, klaagt ze. “Bij een ruzie bijvoorbeeld wordt er soms ineens een uur lang een camera op de koeien in de stal gezet.”

Dion van Lierop, die elke dag gemiddeld tweeënhalf uur naar de livestreams kijkt, beaamt dat. “Dat klopt, dan praten ze over dingen waar ze het niet over mogen hebben, zoals familie. Daar zijn ook online onder de fans wel veel discussies over geweest. Tenslotte betalen we er wel voor. Maar je doet er niks aan.”

Ook Dion vindt dat de tv-uitzending een ander beeld neerzet van de kandidaten. “Eerst dacht ik: wat is dat voor ruziemakende groep. Maar ik ben vaker gaan kijken en ben op bezoek geweest bij het programma. Ik heb de deelnemers daar ontmoet, en heb echt geleerd dat je vooroordelen vaak niet kloppen.”

http://www.mediacourant.n(...)eft-vertekend-beeld/
Kan dit topic niet weergeven. Of dit topic bestaat niet, of de gekozen weergave bevat geen berichten.
pi_165616489
* Video(link) verwijderd op last van Talpa
* Video(link) verwijderd op last van Talpa
----------------------------
Indeling Slaapplaatsen (Wie slaapt waar in Utopia)
----------------------------
  dinsdag 4 oktober 2016 @ 09:43:09 #154
384473 Tuinfluitert
Ene FoK!ker is de andere niet.
pi_165744536


[ Bericht 27% gewijzigd door Tuinfluitert op 04-10-2016 09:57:25 (EDIT, BETAAL ARTIKEL VOLKSKANT, ZIE Raskolnikow.) ]
  dinsdag 4 oktober 2016 @ 09:44:23 #155
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_165744554
quote:
quote:
"Pas toen ik buitenkwam, werd alles duidelijk", vervolgt ze. "Hoe ze je neerzetten. Hoe mensen op je reageren. Ik werd door wildvreemden besprongen in de supermarkt - vréselijk."
Niet meer doen, PB!
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_165745274
Ik moest stiekem wel lachen.
#Vréselijk
SOONY
  dinsdag 4 oktober 2016 @ 10:38:01 #157
430005 rowan634
#OGIVANSCHUIMPJE
pi_165745284
Leuk voor het isa schuim

Ze moet jullie niet

:P
TEAM TAFEL
  dinsdag 4 oktober 2016 @ 10:38:29 #158
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_165745293
quote:
10s.gif Op dinsdag 4 oktober 2016 10:36 schreef DKUp het volgende:
Ik moest stiekem wel lachen.
#Vréselijk
Hoe staat het eigenlijk met haar carriere? Al tussen de schuifdeuren vandaan gekomen?
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_165745535
quote:
5s.gif Op dinsdag 4 oktober 2016 10:38 schreef Copycat het volgende:

[..]

Hoe staat het eigenlijk met haar carriere? Al tussen de schuifdeuren vandaan gekomen?
SOONY
pi_165745766
-artikel staat achter een paywall-

[ Bericht 90% gewijzigd door Urb op 05-10-2016 14:58:31 ]
Before I die, I’m going to eat a bag of unpopped popcorn. That should make the cremation a little more interesting.
pi_165745801
quote:
-artikel staat achter een paywall-
"Het leverde haar een stalker op."
*O*

[ Bericht 54% gewijzigd door Urb op 05-10-2016 14:58:51 ]
SOONY
pi_165745819
quote:
10s.gif Op dinsdag 4 oktober 2016 11:17 schreef DKUp het volgende:

[..]

"Het leverde haar een stalker op."
*O*
En ze mag in een verbouwd badhuis zingen ipv onder haar eigen douche *O*
Before I die, I’m going to eat a bag of unpopped popcorn. That should make the cremation a little more interesting.
pi_165745836
quote:
14s.gif Op dinsdag 4 oktober 2016 11:18 schreef pullup het volgende:

[..]

En ze mag in een verbouwd badhuis zingen ipv onder haar eigen douche *O*
:D _O-
SOONY
pi_165746633
quote:
10s.gif Op dinsdag 4 oktober 2016 11:17 schreef DKUp het volgende:

[..]

"Het leverde haar een stalker op."
*O*
en dat was ook nog een vrouw die haar in utopia veel bezocht, volgens mij
A’j mekaar geliek geft, bu’j rap oet e kuierd Als je niet in dicussie gaat, ben je snel uitgepraat
Aj gen kop hebt kuj ok niet uut het roam kiekn - als je geen hoofd hebt kun je ook niet uit het raam kijken
pi_165747609
quote:
10s.gif Op dinsdag 4 oktober 2016 11:00 schreef DKUp het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Daar woon ik vlakbij. Het komt nu wel heel dichtbij :{
  woensdag 5 oktober 2016 @ 21:32:11 #166
326442 Grunge.
Corvus corax.
pi_165778891
quote:
Isabella legt een hand om haar keel. Ze is hier één keer eerder teruggeweest, het zandpad ingelopen en in een boom geklommen, 'ga daar weg!' heeft ze geroepen over het hek heen, hard: 'ga daar weg!' Niemand luisterde, de loods onbereikbaar voor haar stem. Nu is ze terug voor de tweede keer, twee jaar later, en het beneemt haar opnieuw de adem. 'Bwrrr', zegt ze. 'Bwrrr.'
Eerste alinea :').
pi_165793773
TEAM BAKSTEEN
  donderdag 13 oktober 2016 @ 15:36:07 #169
185670 Poezewoes
Feyenoord mijn cluppie!!!
pi_165931860
Tenzij je naam Google is, hou op met te doen alsof je alles weet!
  maandag 17 oktober 2016 @ 09:36:51 #170
185670 Poezewoes
Feyenoord mijn cluppie!!!
pi_166006988
Tenzij je naam Google is, hou op met te doen alsof je alles weet!
pi_166010495


[ Bericht 100% gewijzigd door ikmoetdrieten op 17-10-2016 13:08:04 ]
A’j mekaar geliek geft, bu’j rap oet e kuierd Als je niet in dicussie gaat, ben je snel uitgepraat
Aj gen kop hebt kuj ok niet uut het roam kiekn - als je geen hoofd hebt kun je ook niet uit het raam kijken
pi_166010516
https://scontent-ams3-1.x(...)a650b20f&oe=5894E213

kan iemand zeggen hoe die blonde heet tussen rob en michael in?,Haar ben ik vergeten

en die man aan de zijkant hoort er volgens mij niet bij, die heeft er volgens mij nooit ingezeten

[ Bericht 29% gewijzigd door ikmoetdrieten op 17-10-2016 18:16:09 ]
A’j mekaar geliek geft, bu’j rap oet e kuierd Als je niet in dicussie gaat, ben je snel uitgepraat
Aj gen kop hebt kuj ok niet uut het roam kiekn - als je geen hoofd hebt kun je ook niet uit het raam kijken
  maandag 24 oktober 2016 @ 20:57:50 #173
384473 Tuinfluitert
Ene FoK!ker is de andere niet.
pi_166179564
quote:
0s.gif Op maandag 17 oktober 2016 13:08 schreef ikmoetdrieten het volgende:



kan iemand zeggen hoe die blonde heet tussen rob en michael in?,Haar ben ik vergeten

en die man aan de zijkant hoort er volgens mij niet bij, die heeft er volgens mij nooit ingezeten
ikmoetdrieten, ik zie nu pas je post en je vraag, dit topic was ver weg, stond niet meer in de index.

Is de blonde vrouw misschien Roelie?



En die andere man, ik weet het niet, Ik zie foto's in het facebooktopic en moet vaak na denken wie van de 89 oud-inwoners of tijdelijke kandidaten dit zijn. Tineke, Stefanie, Cees, herken ik natuurlijk wel. Zou handig zijn dat de namen erbij staan.
  maandag 24 oktober 2016 @ 21:02:47 #174
384473 Tuinfluitert
Ene FoK!ker is de andere niet.
pi_166179720
https://www.televizier.nl(...)utopia.2345080.lynkx


Bewoner Benjamin houdt het na 16 maanden voor gezien in Utopia. Hij heeft de loods maandagmiddag vrijwillig verlaten.

Het nieuws kwam uit het niets. Benjamin las voor de groep een brief voor met alle Utopia-hoogtepunten en daarna barstte een aantal deelnemers in huilen uit. Vooral Romy is ontroostbaar door het vertrek van de voornamelijk computerspelletjes spelende inwoner.

Benjamin vindt het genoeg geweest en wil graag naar zijn vriendinnetje dat hij tijdens een Utopia-evenement heeft ontmoet, maar buiten de Utopia-poorten woont. Ramona, Rowena en Kevin zijn het erover eens dat Utopia een 'sterke, stabiele kracht kwijt is.'
pi_166185868
quote:
0s.gif Op maandag 17 oktober 2016 13:08 schreef ikmoetdrieten het volgende:
https://scontent-ams3-1.x(...)a650b20f&oe=5894E213

kan iemand zeggen hoe die blonde heet tussen rob en michael in?,Haar ben ik vergeten

en die man aan de zijkant hoort er volgens mij niet bij, die heeft er volgens mij nooit ingezeten
Die man aan de rechter zijkant is Amado. De vriend van Armanda
----------------------------
Indeling Slaapplaatsen (Wie slaapt waar in Utopia)
----------------------------
  dinsdag 25 oktober 2016 @ 01:46:24 #176
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_166186096
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2016 20:57 schreef Tuinfluitert het volgende:

[..]

ikmoetdrieten, ik zie nu pas je post en je vraag, dit topic was ver weg, stond niet meer in de index.

Is de blonde vrouw misschien Roelie?

[ afbeelding ]

En die andere man, ik weet het niet, Ik zie foto's in het facebooktopic en moet vaak na denken wie van de 89 oud-inwoners of tijdelijke kandidaten dit zijn. Tineke, Stefanie, Cees, herken ik natuurlijk wel. Zou handig zijn dat de namen erbij staan.
Check anders hier ... http://www.utopiatv.nl/participant/banned
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
pi_166191226
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2016 20:57 schreef Tuinfluitert het volgende:

[..]

ikmoetdrieten, ik zie nu pas je post en je vraag, dit topic was ver weg, stond niet meer in de index.

Is de blonde vrouw misschien Roelie?

[ afbeelding ]

En die andere man, ik weet het niet, Ik zie foto's in het facebooktopic en moet vaak na denken wie van de 89 oud-inwoners of tijdelijke kandidaten dit zijn. Tineke, Stefanie, Cees, herken ik natuurlijk wel. Zou handig zijn dat de namen erbij staan.
ik vind haar niet erg lijken op roelie, maar kan wel van de zijkant zijn ind
A’j mekaar geliek geft, bu’j rap oet e kuierd Als je niet in dicussie gaat, ben je snel uitgepraat
Aj gen kop hebt kuj ok niet uut het roam kiekn - als je geen hoofd hebt kun je ook niet uit het raam kijken
pi_166191242
quote:
99s.gif Op dinsdag 25 oktober 2016 01:05 schreef Zeyina het volgende:

[..]

Die man aan de rechter zijkant is Amado. De vriend van Armanda
maar waar is amanda dan?
A’j mekaar geliek geft, bu’j rap oet e kuierd Als je niet in dicussie gaat, ben je snel uitgepraat
Aj gen kop hebt kuj ok niet uut het roam kiekn - als je geen hoofd hebt kun je ook niet uit het raam kijken
pi_166191391
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 oktober 2016 13:03 schreef ikmoetdrieten het volgende:

[..]

maar waar is amanda dan?
Niet te zien op die foto. Volgens mij staat ze daar achter Gabs ergens

Wel op deze. Daar staat ze naast hem

----------------------------
Indeling Slaapplaatsen (Wie slaapt waar in Utopia)
----------------------------
pi_166194390
quote:
99s.gif Op dinsdag 25 oktober 2016 13:10 schreef Zeyina het volgende:

[..]

Niet te zien op die foto. Volgens mij staat ze daar achter Gabs ergens

Wel op deze. Daar staat ze naast hem

[ afbeelding ]
oh ja
A’j mekaar geliek geft, bu’j rap oet e kuierd Als je niet in dicussie gaat, ben je snel uitgepraat
Aj gen kop hebt kuj ok niet uut het roam kiekn - als je geen hoofd hebt kun je ook niet uit het raam kijken
pi_166221084
----------------------------
Indeling Slaapplaatsen (Wie slaapt waar in Utopia)
----------------------------
  woensdag 4 januari 2017 @ 06:55:34 #184
111260 Charmian
a little joy
pi_167871639
Ruud wil misschien wel voor de derde keer terugkomen
* Video(link) verwijderd op last van Talpa
The only true wisdom is in knowing you know nothing. -- [b]Socrates [/b]
I know nothing, I come from Barcelona. -- [b]Manuel[/b]
pi_167871651
quote:
11s.gif Op woensdag 4 januari 2017 06:55 schreef Charmian het volgende:
Ruud wil misschien wel voor de derde keer terugkomen
* Video(link) verwijderd op last van Talpa
Ik mag toch hopen dat ze daar bij Talpa niet aan beginnen.
Het leven is wat je gebeurt, terwijl je andere plannen maakt.
  woensdag 4 januari 2017 @ 07:20:32 #186
111260 Charmian
a little joy
pi_167871700
quote:
0s.gif Op woensdag 4 januari 2017 06:59 schreef notturna het volgende:

[..]

Ik mag toch hopen dat ze daar bij Talpa niet aan beginnen.
Het zou niet gekker moeten worden...het is trouwens een linkje naar de site van Shownieuws
The only true wisdom is in knowing you know nothing. -- [b]Socrates [/b]
I know nothing, I come from Barcelona. -- [b]Manuel[/b]
pi_167871795
quote:
0s.gif Op woensdag 4 januari 2017 07:20 schreef Charmian het volgende:

[..]

Het zou niet gekker moeten worden...het is trouwens een linkje naar de site van Shownieuws
Ja heb ik gezien.
Het leven is wat je gebeurt, terwijl je andere plannen maakt.
pi_168299701
Reaktie van Kim Holland op de uitnodiging



http://www.telegraaf.nl/t(...)a__Porntopia___.html
  Moderator dinsdag 24 januari 2017 @ 13:17:30 #191
388664 crew  Dotteke
pi_168394035
Oeps, foutje
Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P
pi_168410749
----------------------------
Indeling Slaapplaatsen (Wie slaapt waar in Utopia)
----------------------------
pi_168552292
Jessie en Cemal fragment in DWDD.

http://dewerelddraaitdoor.vara.nl/media/369435
  maandag 30 januari 2017 @ 20:51:42 #195
442280 Prisha
Moonshine!
pi_168552505
quote:
0s.gif Op maandag 30 januari 2017 20:46 schreef Urb het volgende:
Jessie en Cemal fragment in DWDD.

http://dewerelddraaitdoor.vara.nl/media/369435
_O-
Silence breaks apart, Brightness comes to life
Stream of sounds Wash away the darkness from my soul
pi_168552546
quote:
0s.gif Op maandag 30 januari 2017 20:46 schreef Urb het volgende:
Jessie en Cemal fragment in DWDD.

http://dewerelddraaitdoor.vara.nl/media/369435
_O-
  maandag 30 januari 2017 @ 20:53:05 #197
165264 Puzzie
#freepalestine
pi_168552564
quote:
0s.gif Op maandag 30 januari 2017 20:46 schreef Urb het volgende:
Jessie en Cemal fragment in DWDD.

http://dewerelddraaitdoor.vara.nl/media/369435
_O-
My age is very
Inappropriate
for my behavior
pi_168552628
quote:
0s.gif Op maandag 30 januari 2017 20:46 schreef Urb het volgende:
Jessie en Cemal fragment in DWDD.

http://dewerelddraaitdoor.vara.nl/media/369435
_O- gemallie
TEAM BAKSTEEN
  maandag 20 maart 2017 @ 07:43:10 #200
429367 DKUp
ON TOUR
pi_169644391

quote:
UTOPIA-tweeling slaapt altijd in één bed

Het dagelijkse SBS6-realityprogramma UTOPIA gaat vandaag voor een regelrechte sensatie zorgen met de komst van twee (!) nieuwe bewoners. PRIVÉ onthult EXCLUSIEF op deze pagina dat de bloedmooie tweeling, DEMI en FAY BURGERS, zich over een aantal uren bij de poort van de ’enclave’ in ’t Gooi zal melden.

Nieuwe bewoners vandaag voor Utopia en… wat voor twee!

Eeneiige tweeling FAY en DEMI BURGERS (21) zorgen over een paar uur voor een grote verrassing door samen de poorten van de Gooise enclave te betreden en daar samen voor een hoop komische chaos en verwarring te zorgen! De twee zijn, ook voor de geoefende kijker uit hun directe omgeving, niet uit elkaar te houden.

Daarbij hebben de dames een streepje voor op de andere deelnemers. Kwamen die allemaal eenzaam en alleen de poort binnen gewandeld, Fay en Demi hebben al van voor hun geboorte een band voor het leven, trekken bij alles samen op en slapen zelfs in één bed.

En dat is iets wat ze, eenmaal binnen, trouwens ook van plan zijn te gaan doen.
http://m.telegraaf.nl/pri(...)n-233%3B-233%3Bn-bed
SOONY
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')