Nou, niet helemaal.quote:Op zondag 10 januari 2016 23:38 schreef Lichtkogel het volgende:
De elite is vergeten 1 tegenwapen van ons weg te nemen, en dat is het internet.
Klopt, en dan zie je ook de macht van media.quote:Op maandag 11 januari 2016 00:21 schreef Lichtkogel het volgende:
[..]
Punt is dat men op angst regeert. Door continu vanuit de media het volk te bombarderen met berichten dat er achter iedere boom een terrorist zou kunnen staan, accepteert het volk de nieuwe wetten en maatregelen die doorgevoerd worden om hun 'safety & security' te kunnen garanderen.
"Those who sacrifice liberty for temporary security, deserve neither liberty nor security"
- Benjamin Franklin
Precies. En dus zou je jezelf kunnen afvragen hoe het komt dat die media dus steeds diezelfde berichten het publiek inprent om ze angst aan te jagen. Want wie hebben daar baat bij..quote:Op maandag 11 januari 2016 00:23 schreef Wantie het volgende:
[..]
Klopt, en dan zie je ook de macht van media.
De bevolking slikt het gewoon en begint te eisen dat hun vrijheden worden afgenomen ten gunste van meer veiligheid.
Cheers.quote:Op maandag 11 januari 2016 00:37 schreef Metalfrost het volgende:
Bedankt voor de verlichtende OP, TS. Goed uitgelegd (en nee geen troll, ik meen het serieus)
Verder uitleg van de massa-immigratie in Europa:
http://fellowshipofthemin(...)-for-white-genocide/
Het is duidelijk dat Duitsland geen controle meer heeft over eigen land en Merkel slechts een puppet is van de elite. Dit geldt overigens voor alle landen binnen Europa, want geen enkel normaal land zou zich laten volstromen met miljoenen en miljoenen immigranten uit culturen die de cultuur van het land zelf niet zijn. Vroeger werden er complete oorlogen gevoerd om de landsgrenzen om zodoende het eigen volk te beschermen. Tegenwoordig zijn de grenzen compleet verdwenen en is er geen leger om het volk te beschermen. Al dat bloed wat daarvoor gevloeid is, is nu dus voor niks geweest als het zo door gaat.quote:Op maandag 11 januari 2016 00:45 schreef Blaadjes het volgende:
je had trouwens best kunnen antwoorden dat de leider in ontwikkeling en economy daardoor en grote invloed uitoefend op europa. dat is heel makkelijk aan te tonen ,maar dat doe je niet.
los van dat klopt het ook niet. de joden regeren de wereld. onder welke steen heb jij geleefd?
bron: http://golden-dawn-intern(...)lan-genocide-of.htmlquote:On November 16th 2012, the President of the European Council, Herman Van Rompuy, was awarded the Coudenhove-Kalergi Prize, during a special conference in Vienna, to celebrate the 90 years of the pan-European movement. The prize is awarded every two years to leading personalities for their outstanding contribution to the process of European integration.
A decisive factor that helped him win the prize was the balanced way in which President Van Rompuy executed his duties in the new position of President of the European Council, which was established by the Treaty of Lisbon. He handled this particularly sensitive leading and coordinating role with a spirit of determination and reconciliation, while emphasis was also given to his skilful arbitration on European affairs and unfailing commitment to European moral values.
During his speech, Mr Van Rompuy described the unification of Europe as a peace project. This idea, which was also the objective of the work of Coudenhove-Kalergi, after 90 years is still important. The award bears the name of Count Richard Nicolaus von Coudenhove-Kalergi (1894-1972), philosopher, diplomat, publisher and founder of the Pan-European Movement (1923). Coudenhove-Kalergi was the pioneer of European integration and popularized the idea of a federal Europe with his work.
Among the winners of the award, the Federal Chancellor of Germany Angela Merkel (2010) and the President of Latvia Vaira Vike-Freiberga (2006), are included.
Yep, eigenlijk begon het al met het ombrengen van Gadaffi, die aan onze kant stond:quote:Op maandag 11 januari 2016 01:35 schreef Metalfrost het volgende:
Plus het feit dat de mensen niet in actie komen omdat ze beïnvloed zijn door de media (daar was ie weer), het idee dat wapens 'slecht' zijn en zich niet bewust maken van het feit dat het concept vrijheid in hun eigen ogen iets anders betekent dan in de ogen van de politiek.
Ik vraag me af wanneer Merkel zich ervan bewust heeft gemaakt dat de oorlog in Syrië een gouden kans betrof voor het Coudenhove-Kalergi plan, waarna Europa de grenzen wagenwijd openzette om de vluchtelingen erdoorheen te laten. De leiders van de EU waren zich er natuurlijk al op voorbereid dat veelal mannelijke moslims zouden komen, omdat ze vanuit het migratie-perspectief dachten dat vluchtende families alleen het meest verdragende familielid zouden sturen (een man), hier geld zou gaan verdienen en zo de rest van de familie zou laten overkomen.
Ik vrees het ergste. De blanken van nu zijn te vergelijken met de Maya's. Waar zijn de Maya's nu? Uitgestorven.
Maar welk belang heeft de elite erbij om Europa minder blank te maken?quote:Op maandag 11 januari 2016 00:54 schreef Lichtkogel het volgende:
Het is duidelijk dat Duitsland geen controle meer heeft over eigen land en Merkel slechts een puppet is van de elite
Om makkelijk over de rest van de bevolking te kunnen heersen die overblijft en een mix is van diverse culturen en afkomsten, die geen homogene groep vormen met een vaste identiteit. "Verdeel & heers" noemen ze dat: een eeuwenoude methode welke vandaag de dag nog steeds gebruikt wordt.quote:Op maandag 11 januari 2016 01:58 schreef Wantie het volgende:
[..]
Maar welk belang heeft de elite erbij om Europa minder blank te maken?
Niet vrezen, gewoon de boodschap doorgeven aan iedereen die je kent en mensen wakker maken. Iedereen is in slaap gesust en loopt onder een soort van hypnose van de media lijkt het wel, door elke dag weer opnieuw dezelfde flow aan desinformatie uit de tv/krant/bladen, compleet apathisch en gedemoraliseerd. Wanneer men wakker is, gaan deze ook verder met het verspreiden van de waarheid.quote:Op maandag 11 januari 2016 01:35 schreef Metalfrost het volgende:
Plus het feit dat de mensen niet in actie komen omdat ze beïnvloed zijn door de media (daar was ie weer), het idee dat wapens 'slecht' zijn en zich niet bewust maken van het feit dat het concept vrijheid in hun eigen ogen iets anders betekent dan in de ogen van de politiek.
Ik vraag me af wanneer Merkel zich ervan bewust heeft gemaakt dat de oorlog in Syrië een gouden kans betrof voor het Coudenhove-Kalergi plan, waarna Europa de grenzen wagenwijd openzette om de vluchtelingen erdoorheen te laten. De leiders van de EU waren zich er natuurlijk al op voorbereid dat veelal mannelijke moslims zouden komen, omdat ze vanuit het migratie-perspectief dachten dat vluchtende families alleen het meest verdragende familielid zouden sturen (een man), hier geld zou gaan verdienen en zo de rest van de familie zou laten overkomen.
Echt zo'n moment dat Merkel in een besloten kring plaats heeft genomen, mededeelde vanuit de gedachte in het genoemde plan en riep 'wir schaffen das!', waarop iedereen haar voorbeeld volgde.
Waarom kies ik als voorbeeld Angela Merkel?
[..]
bron: http://golden-dawn-intern(...)lan-genocide-of.html
Ik vrees het ergste. De blanken van nu zijn te vergelijken met de Maya's. Waar zijn de Maya's nu? Uitgestorven.
Precies! We zitten dus al in een gevorderd stadium van het plan, echter, mensen beginnen nu pas wakker te worden wat er aan de hand is.quote:Op maandag 11 januari 2016 02:06 schreef Wantie het volgende:
Tja, Europa is nou niet bepaald een homogene groep te noemen.
De EU is onder valse voorwendselen en leugens opgezet. Vanuit de media krijgen we steeds te horen dat het allemaal goed en fantastisch voor ons is, maar als je ziet wat voor een zooi het aan het worden is, dan blijkt dus dat ze helemaal niet het beste met ons voor hebben. De bedoeling is om er samen met de VS en EU communistische superstaten van te maken. Communisme staat haaks op nationalisme. Nationalisme (zonder racisme/extremisten) is er voor het volk, communisme een een 'foreign entity' welke doorgevoerd wordt door de elite en hoort hier dus niet thuis.quote:De elite wordt er van verdacht de EU te hebben gevormd en dat is juist een poging om de enorme lappendeken van verschillende volken en culturen die elkaar eeuwenlang naar het leven hebben gestaan met elkaar te verbinden.
Dus dan zijn ze daar eindelijk mee bezig, en dan gaan ze het vernielen door een destabiliserende immigrantenstroom te creeren?
ik denk dat het al te laat isquote:Op maandag 11 januari 2016 02:34 schreef Lichtkogel het volgende:
[..]
Niet vrezen, gewoon de boodschap doorgeven aan iedereen die je kent en mensen wakker maken. Iedereen is in slaap gesust en loopt onder een soort van hypnose van de media lijkt het wel door elke dag weer opnieuw dezelfde flow aan desinformatie uit de tv/krant/bladen, compleet apathisch en gedemoraliseerd. Wanneer men wakker is, gaan deze ook verder met het verspreiden van de waarheid.
Typisch gedemoraliseerd door de media.quote:Op maandag 11 januari 2016 02:55 schreef totnutoe het volgende:
[..]
ik denk dat het al te laat is
het wordt straks ieder voor zich
typisch dat je dat zegt, heb je het nu over jezelf?quote:Op maandag 11 januari 2016 03:03 schreef Lichtkogel het volgende:
[..]
Typisch gedemoraliseerd door de media.
dat doe ik (en wat anderen) altijd, er zijn een paar die weten dat er iets is, maar ergens wat in verdiepen of verder denken is er amper bij. ze gaan gewoon verder met goede tijden enzo kijken (zo lijkt het)quote:Gewoon iedereen die je kent wakker proberen te maken voor de 'white genocide'. Als je iemand wakker hebt gaat diegene het ook verder vertellen en verspreid het zich uiteindelijk als een 'wildfire'. Alleen dan kan eea wellicht nog omgekeerd worden.
Dat is ons ook aangeleerd , alles uit handen geven , voor elk gebied een autoriteit die het beter weet , voor elk gebied een autoriteit die alles voor je beslist .quote:Op maandag 11 januari 2016 03:15 schreef totnutoe het volgende:
[..]
typisch dat je dat zegt, heb je het nu over jezelf?
[..]
dat doe ik (en wat anderen) altijd, er zijn een paar die weten dat er iets is, maar ergens wat in verdiepen of verder denken is er amper bij. ze gaan gewoon verder met goede tijden enzo kijken (zo lijkt het)
anderen zeggen lachend; daar heb je hun weer
de meesten mensen doen gewoon hun ding
rond proberen te komen en het msn nieuws volgen
ze wachten af wat komen gaat
Hoor je mij zeggen dat het al te laat is dan..?quote:Op maandag 11 januari 2016 03:15 schreef totnutoe het volgende:
[..]
typisch dat je dat zegt, heb je het nu over jezelf?
Yep, daar hebben we allemaal mee te maken, believe me I can tell.quote:[..]
dat doe ik altijd, er zijn een paar die weten dat er iets is, maar ergens wat in verdiepen of verder denken is er amper bij. ze gaan gewoon verder met goede tijden enzo kijken (zo lijkt het)
anderen zeggen lachend; daar heb je hem weer
de meesten mensen doen gewoon hun ding
rond proberen te komen en het msn nieuws volgen
ze wachten af wat komen gaat
juist, zelf denken hoe en wat is er amper nog bijquote:Op maandag 11 januari 2016 03:23 schreef Summers het volgende:
[..]
Dat is ons ook aangeleerd , alles uit handen geven , voor elk gebied een autoriteit die het beter weet , voor elk gebied een autoriteit die alles voor je beslist .
Nee, Europa is nooit een homogeen geheel geweest.quote:Op maandag 11 januari 2016 02:40 schreef Lichtkogel het volgende:
[..]
Precies! We zitten dus al in een gevorderd stadium van het plan, echter, mensen beginnen nu pas wakker te worden wat er aan de hand is.
Je hebt vele vormen van nationalisme: staatsnationalisme, cultuurnationalisme, etnisch nationalisme, nationaalsocialisme, romantisch nationalisme, liberaal nationalisme, politiek nationalisme, burgerlijk nationalisme, imperialistisch nationalisme, dekoloniserings- ofwel bevrijdingsnationalisme en economisch nationalisme.quote:De EU is onder valse voorwendselen en leugens opgezet. Vanuit de media krijgen we steeds te horen dat het allemaal goed en fantastisch voor ons is, maar als je ziet wat voor een zooi het aan het worden is, dan blijkt dus dat ze helemaal niet het beste met ons voor hebben. De bedoeling is om er samen met de VS en EU communistische superstaten van te maken. Communisme staat haaks op nationalisme. Nationalisme (zonder racisme/extremisten) is er voor het volk, communisme een een 'foreign entity' welke doorgevoerd wordt door de elite en hoort hier dus niet thuis.
Zelfs Nederland is niet homogeen te noemen.quote:Op maandag 11 januari 2016 09:39 schreef Wantie het volgende:
[..]
Nee, Europa is nooit een homogeen geheel geweest.
Vraag en aanbod.quote:Op maandag 11 januari 2016 00:28 schreef Lichtkogel het volgende:
[..]
Precies. En dus zou je jezelf kunnen afvragen hoe het komt dat die media dus steeds diezelfde berichten het publiek inprent om ze angst aan te jagen. Want wie hebben daar baat bij..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |