Wat is pua?quote:Op vrijdag 15 januari 2016 13:24 schreef ook_gek het volgende:
R&P / Datingstappenplan - stap 1: op weg naar socialiseren en vriendschappen
Kan daar het hele PUA geneuzel weg blijven?
Daar is een apart topic voor naar mijn mening.
Pick Up Artist. Of wel: Een persoon die het een uitdaging vind om, door middel van 'truckjes' mensen in bed te lullen.quote:
Ahhh! Thanks!quote:Op vrijdag 15 januari 2016 13:46 schreef K44S het volgende:
[..]
Pick Up Artist. Of wel: Een persoon die het een uitdaging vind om, door middel van 'truckjes' mensen in bed te lullen.
op de zelfde regel als 'reageer op dit topic' staat in licht grijs 'rapporteer'.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 13:24 schreef ook_gek het volgende:
R&P / Datingstappenplan - stap 1: op weg naar socialiseren en vriendschappen
Kan daar het hele PUA geneuzel weg blijven?
Daar is een apart topic voor naar mijn mening.
Ps
Ik kan geen topic repot ding doen want zit mobiel. Of kijk ik niet goed?
Joh, ik zie het nu pas voor het eerstquote:Op vrijdag 15 januari 2016 22:22 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
op de zelfde regel als 'reageer op dit topic' staat in licht grijs 'rapporteer'.
Niet toegestaan. Dat is een andere tak van sport, waar ook een dedicated topic voor is.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 23:16 schreef ook_gek het volgende:
Ps
Zo vlak voor slapen gaan, Pua geneuzel, wel of niet toegestaan? Niet dat ik straks voor onnodige topic reports zorg?
Duidelijk, fijne avond / nachtquote:Op vrijdag 15 januari 2016 23:29 schreef Copycat het volgende:
[..]
Niet toegestaan. Dat is een andere tak van sport, waar ook een dedicated topic voor is.
Tnx lieve Lienquote:Op donderdag 14 januari 2016 23:45 schreef Lienekien het volgende:
R&P / Omgaan met het overlijden van een dierbare #4
true, er moet nog een lans in komen, maar het moet wel richting de wil om te daten gaanquote:Op zaterdag 16 januari 2016 09:14 schreef JaniesBrownie het volgende:
Over dat dating in drie stappen nr 1
Ik snap de doelstelling prima hoor, maar is dat niet misschien wat veel gevraagd?Als er al zó lang niks gedaan wordt met tips, kun je het dan niet gewoon óók een klaagtopic laten zijn? dat is kennelijk nodig en ergens anders kunnen ze t niet kwijt.
Deels mee eens.quote:Op zaterdag 16 januari 2016 09:34 schreef JaniesBrownie het volgende:
Ik vind het juist prima dat het in dit topic zo gaat, als het daar blijft.
Je kan mensen toch niet dwingen iets te doen met gegeven tips?
Ik kan wel t geduld opbrengen om 300x hetzelfde te zeggen, en als ik dat even niet kan, post ik gewoon niet.
En je kunt ook stoppen met tips geven of vragen stellen als je merkt dat het geen zin heeft.quote:Op zaterdag 16 januari 2016 09:38 schreef K44S het volgende:
[..]
On eens: het blijft voor sommige een circel en dan kan je tips blijven geven of vragen blijven stellen... maar zin heeft t niet.
True.quote:Op zaterdag 16 januari 2016 09:41 schreef Detroit het volgende:
[..]
En je kunt ook stoppen met tips geven of vragen stellen als je merkt dat het geen zin heeft.
Verder zijn we achter ook bezig met deze discussie.quote:Op zaterdag 16 januari 2016 09:41 schreef Detroit het volgende:
En je kunt ook stoppen met tips geven of vragen stellen als je merkt dat het geen zin heeft.
Dit geeft volgens mij een hoop rust in de verschillende topics.quote:Op zaterdag 16 januari 2016 09:38 schreef Detroit het volgende:
Nou ja. Het voordeel van dat stappenplan is dan wel weer dat je niet persé hoeft te luisteren naar die klaagzangen die zich vooral voorbehouden aan stap 1.
Niet alles wordt gekaapt nu.
Leren, je verengelst.quote:Op zondag 17 januari 2016 14:58 schreef motorbloempje het volgende:
Voorlopig heb ik nog nachtmerries over die reeksen, dus het duurt nog wel even voor ik dat te boven ben. De tijd zal 't zeggen...
Welke kwalificaties heb je eigenlijk om mensen te categoriseren (tot een groep die een gemeenschappelijke of aanverwante diagnose hebben)?quote:Op woensdag 20 januari 2016 09:27 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Jij valt in diezelfde categorie. Niet zo gek dat je niet ziet wat men fout doet.
DSM/V.quote:Op woensdag 20 januari 2016 10:39 schreef Koral het volgende:
[..]
Welke kwalificaties heb je eigenlijk om mensen te categoriseren (tot een groep die een gemeenschappelijke of aanverwante diagnose hebben)?
Doet niet echt ter zake, het is mijn mening dat jij in diezelfde categorie valt.quote:Op woensdag 20 januari 2016 10:39 schreef Koral het volgende:
[..]
Welke kwalificaties heb je eigenlijk om mensen te categoriseren (tot een groep die een gemeenschappelijke of aanverwante diagnose hebben)?
Er staat hier een hele policy over het geven van diagnoses, maar die geldt blijkbaar niet voor een mod. Dan is het voldoende om die in een mening te verpakken. En waarom, omdat iemand het deels met je oneens is. En dat moet dan een voorbeeldfunctie vervullen?quote:Op woensdag 20 januari 2016 13:35 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Doet niet echt ter zake, het is mijn mening dat jij in diezelfde categorie valt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |