abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_158856079
Dat die Merkel nog steeds regeert.
pi_158856088
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 januari 2016 20:09 schreef Shreyas het volgende:

[..]

Want jij hangt wel de held uit als je ziet dat 5 Noord-Afrikanen een vrouw belagen?
Voor een volle 100%. Dan ik de lul maar.
pi_158856093
quote:
2s.gif Op dinsdag 5 januari 2016 20:05 schreef Ringo het volgende:
Overigens ben je tegenover een meute van duizend wilde apen sowieso weerloos.
Ik ben als de dood in zo'n situatie terecht te komen. Als ze aan mijn vriendin gaan zitten dan zal ik toch echt hardhandig ingrijpen, en hoe groot of sterk je ook bent, je bent de pineut.
Question authorities, fuck religion, educate yourself, Viva el individualismo!
There's only one way of life, and that's your own!
pi_158856100
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 januari 2016 20:10 schreef Cattivo het volgende:

[..]

Voor een volle 100%.
Respect _O_
Maar je weet zelf ook dat er genoeg mannen zijn die weglopen
Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.
pi_158856124
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 januari 2016 20:08 schreef Cattivo het volgende:
pepperspray gezeur dit en dat, niks pepperspray, de oorzaak moet worden aangepakt.

En met 1000 man, geen kop die de vrouwen hebben geholpen. Dus zijn ze met zen allen schuldig.

Maarja het enige waar europa nou goed in is, is praten over problemen, oplossen kunnen ze niet.
Dat was even offtopic om tips uit te wisselen :) soms is dat handig he.
pi_158856135
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 januari 2016 20:09 schreef J0kkebr0k het volgende:
Dat die Merkel nog steeds regeert.
Dat heet democratie, bovendien, dit had onder elke andere regeringsleider kunnen gebeuren, de vraag is nu vooral wat men er aan gaat doen.
Antwoord is wellicht snel duidelijk: ''Ze dronken een glas, deden een plas en alles bleef zoals het was'', dat zagen we immers ook na de rellen in Haren (Project X).
Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.
pi_158856169
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 januari 2016 20:11 schreef empa1010 het volgende:

[..]

Dat was even offtopic om tips uit te wisselen :) soms is dat handig he.
Het moet gewoon niet nodig zijn. Belachelijk dat vrouwen zich niet veilig meer kunnen voelen.
pi_158856256
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 januari 2016 20:13 schreef Cattivo het volgende:

[..]

Het moet gewoon niet nodig zijn. Belachelijk dat vrouwen zich niet veilig meer kunnen voelen.
Helemaal mee eens. Maar deze tip kun je overal gebruiken ;) we houden er weer over op wat mij betreft.
  dinsdag 5 januari 2016 @ 20:18:29 #134
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_158856333
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 januari 2016 19:01 schreef de_boswachter het volgende:
Maar de vraag die ik mezelf steeds stel;
Waar waren de Duitsers (mannen) zelf? Ik bedoel, in Keulen gaan toch niet alleen groepen meiden op stad. Er zullen toch ook vast wel kerels hebben rond gelopen die tikken hadden kunnen uitdelen?
Heb de rest nog niet gelezen, maar dat vraag ik me ook steeds af. Hoe kan dit gebeuren? Waarom greep niemand in?
Geen zorgen voor de dag van morgen.
pi_158856335
quote:
2s.gif Op dinsdag 5 januari 2016 19:33 schreef ToT het volgende:

[..]

Juist! :Y

Velen accepteren de boel zoals het hier gaat terwijl ze het wel afkeuren; homo's, seks voor het huwelijk, samenwonen, abortus, euthanasie enz enz enz.
Maar idd als er meer en meer bij elkaar zitten, komt dat groepsgedrag weer om de hoek zetten.
Afkeuren mag natuurlijk altijd, er zijn zat gristelijke dorpen in Nederland waar homo's, abortus, euthanasie en seks voor het huwelijk ook word afgekeurd, sterker nog, er is zelfs een partij genaamd de SGP die dit afkeurt in in de tweede kamer zit. Er mochten zelfs tot voor kort zelfs geen vrouwen lid van woorden.

Grote verschil is dat het merendeel van deze mensen het wel hebben geaccepteerd dat er homo's zijn, abortussen en dat soort zaken. Die doen gewoon mee in de democratie. Er word geen haat gepredikt of mensen aangevallen. Kijk dingen afkeuren of niet mee eens zijn is een, hoe je er mee omgaat is een ander. Ik denk dat wij allen hier op FOK het ergens wel niet mee eens zijn of iets afkeuren, we houden dit alleen voor onszelf.

Je eigen idealen hebben mag, maar deze opdringen aan anderen gaat te ver. En dat doet deze groep figuren. Die denken er hier een soort sharia van te maken en hun gelijk, hun mening en hun ideaal beeld ons door de strot te duwen. Deze lieden willen niet begrijpen en accepteren dat er hier ruimte is voor iedereen, christen, moslim, jood, atheïst, homo, hetero. En deze figuren die dat niet aankunnen die moet je lekker wegsturen. Aanpassen aan onze tolerante samenleving, zo niet ga je maar lekker weg. Er is hier ruimte voor elk geloof, maar wel echt voor elk geloof en denkbeeld dus, ook voor degene die je niet bevallen
pi_158856344
Het doet er niks toe of het vluchtelingen of immigranten van de zoveelste generatie zijn, moslim of geen moslim.

Dit wel;
"Deze misdrijven zijn gepleegd door een groep mannen die, afgaande op hun uiterlijk, voornamelijk van Noord-Afrikaanse, Arabische afkomst zijn", aldus Wolfgang Albers, het hoofd van de politie in Keulen.
pi_158856394
De Europese regeringen zullen of het leger moeten inschakelen tegen dit soort groepen en groeperingen of de bevolking neemt het heft vanzelf in eigen hand met alle gevolgen van dien. Niet voor niets dat in Zwitserland de minister van defensie iedereen heeft opgeroepen om wapens te kopen.

Men is er nu vooral van geschrokken, omdat het georganiseerd is, en niet een klein groepje jongeren ergens in een donker steegje. Bij al die geweldige Arabische Lente protesten in Egypte en andere landen zijn ook vrouwen en veel westerse journalisten aangerand en/of verkracht.

2013:
http://www.theguardian.com/world/2013/jul/05/egypt-women-rape-sexual-assault-tahrir-square
quote:
On Wednesday night, when Egypt's army chief announced the forced departure of Mohamed Morsi, the streets around Tahrir Square turned into an all-night carnival. But not everyone there was allowed to celebrate. Among the masses dancing, singing and honking horns, more than 80 women were subjected to mob sexual assaults, harassment or rape. In Tahrir Square since Sunday, when protests against Morsi first began, there have been at least 169 counts of sexual mob crime.
Het was toen een ver van ons bed show, maar inmiddels importeren we dit en alle vormen van de kleine en grote Jihad naar Europa. Grenzen dicht en dit tuig Europa uitzetten.
  dinsdag 5 januari 2016 @ 20:20:47 #138
269262 PalmRoyale
Life's a bitch.
pi_158856417
Ik weet een veel betere gedragscode. Die onderontwikkelde zandapen blijven met hun poten van vrouwen af. Zo niet, dan met de ballen op een blok en pletten met een hamer. Ze moeten eens ophouden met het willen opleggen van regels aan Europeanen en die barbaren aanpakken.
"Our rights are not granted by governments. They are inherent to our nature. But it's entirely the opposite for governments: their privileges are precisely equal to only that which we suffer them to enjoy." - Edward Snowden
pi_158856591
Ik vind overigens dat die burgemeester "vreemde mannen" wel een beetje stigmatiseert met dat advies over dat vrouwen vreemde mannen op armlengte afstand moeten houden, 4 op de 5 vrouwen die misbruikt worden, worden door "bekende mannen" misbruikt.
I´m back.
  dinsdag 5 januari 2016 @ 20:27:57 #140
435806 geert_realist
verknipt en verstrooit
pi_158856641
quote:
Burgemeester Keulen heeft oplossing tegen aanrandingen: gedragscode voor jonge vrouwen
Gedragscode voor vrouwen?? Hallo, wie moeten zich nu aanpassen, die buitenlanders toch? Lijkt de koran wel, waar vrouwen zich aan moeten passen omdat ze anders te verleidelijk zijn voor de man die zijn handen niet thuis kan houden.

Islamisering ten top.
:r
Ik ben politiek incorrect, zeg wat ik wil en ben een trotste racist! w/
pi_158856682
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 januari 2016 20:09 schreef J0kkebr0k het volgende:
Dat die Merkel nog steeds regeert.
...en niet reageert.
Althans nog geen quote opgepikt van haar.
I´m back.
  dinsdag 5 januari 2016 @ 20:30:19 #142
13913 Salah-al-Din
Righteousness of the faith
pi_158856709
Aangezien integratie al jarenlang faalt wordt het misschien tijd om juist aan segregatie te denken.

Het wordt allemaal een stuk eenvoudiger als vrouwen zelf zorgen dat ze uit de buurt blijven van noord-Afrikanen. Als je dan een noord-Afrikaan ziet bij een Duitse vrouw dan weet je dat ze in nood is en hulp nodig heeft. Nu moet je dat allemaal maar raden.
Wanneer een vrouw tegen u praat, glimlach haar dan toe maar luistert niet.
pi_158856800
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 januari 2016 20:30 schreef Salah-al-Din het volgende:
Aangezien integratie al jarenlang faalt wordt het misschien tijd om juist aan segregatie te denken.
Dat is alleen zinvol als je groepen die van buitenaf komen, niet kunnen integreren en meer dan 1 keer over de schreef gaat ook daadwerkelijk de-nationaliseert en het land uitknikkerd.
Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.
  dinsdag 5 januari 2016 @ 20:32:50 #144
78780 deedeetee
rustig doorgaan met ademhalen
pi_158856801
quote:
15s.gif Op dinsdag 5 januari 2016 20:26 schreef Ryan3 het volgende:
Ik vind overigens dat die burgemeester "vreemde mannen" wel een beetje stigmatiseert met dat advies over dat vrouwen vreemde mannen op armlengte afstand moeten houden, 4 op de 5 vrouwen die misbruikt worden, worden door "bekende mannen" misbruikt.
Wat moet ze dan zeggen ? Als ze het kindje bij de naam noemt * noord afrikaan* dan is dat discriminatie of racisme.
Ga fietsen jij !! ikke niet hoor..
pi_158856833
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 januari 2016 20:30 schreef Salah-al-Din het volgende:
Aangezien integratie al jarenlang faalt wordt het misschien tijd om juist aan segregatie te denken.

Het wordt allemaal een stuk eenvoudiger als vrouwen zelf zorgen dat ze uit de buurt blijven van noord-Afrikanen. Als je dan een noord-Afrikaan ziet bij een Duitse vrouw dan weet je dat ze in nood is en hulp nodig heeft. Nu moet je dat allemaal maar raden.
Wat een debiele gedachte zeg...
Te eerste net alsof alleen noord afrikanen vrouwen lastig kunnen vallen, maar ook nog eens alsof alle noord afrikanen dat doen.

Wat dacht je gewoon van degene die hun handjes niet thuis kunnen houden hard bestraffen?
Als je altijd doet wat je altijd deed zul je altijd krijgen wat je altijd kreeg.
pi_158856851
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 januari 2016 20:29 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

...en niet reageert.
Althans nog geen quote opgepikt van haar.
Merkel verlangt "harte Antwort des Rechtsstaates"
http://www.t-online.de/na(...)-rechtsstaates-.html

:')

Moeten ze ze wel zien te pakken. Succes Merkel :')
pi_158856906
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 januari 2016 20:32 schreef deedeetee het volgende:

[..]

Wat moet ze dan zeggen ? Als ze het kindje bij de naam noemt * noord afrikaan* dan is dat discriminatie of racisme.
Ja, de bandbreedte van wat je kunt zeggen is niet groot idd.
I´m back.
pi_158856915
quote:
2s.gif Op dinsdag 5 januari 2016 20:03 schreef Ringo het volgende:

[..]

Ik zeg ook niet dat je met een kapmes de straten af moet schuimen op zoek naar een willoze prooi. Maar in onze compleet gepacificeerde maatschappij zijn we geneigd om principieel iedere vorm van (particulier) geweld af te wijzen, we dragen allemaal het gebroken geweertje om de schouders. Terwijl geweld, mits beperkt en gericht toegepast, een prima vorm van conflictbeheersing is. Dat zijn we vergeten of we durven het in ons verlangen naar oneindige goedheid niet toe te geven.
Dit. Wat er heeft plaatsgevonden was dan ook niet meer dan een herinnering aan hoe het er zonder gezag en een gebrek aan basale normen en waarden aan toe kan gaan. Menig plekken op aarde waar men (onder meer) dit soort ongein nog geregeld uithaalt.

En dan staan we hier als onervaren Westerse regio met het vingertje te wijzen wanneer er elders iemand een protest neerslaat of anderszins hard tegen burgers optreedt, om vervolgens met 150 agenten maar wat raar te gaan staan kijken wanneer 1000 kerels willekeurige vrouwen traumatiseren. Hiep hoi.

Volgend oud en nieuw maar wat Russische ME'ers overvliegen.
pi_158857063
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 januari 2016 20:10 schreef Cattivo het volgende:

[..]

Voor een volle 100%. Dan ik de lul maar.
Dit dus.

Liever kapotgeslagen in het ziekenhuis dan thuis achter de PC zitten in de wetenschap dat ik het liet gebeuren. Die wonden helen wel, dat gevoel blijft.

Alleen hopen dat anderen bijspringen :)
“The problem with socialism is that you eventually run out of other people’s money.”
  dinsdag 5 januari 2016 @ 20:41:16 #150
6484 ExTec
Would you like to know more?
pi_158857079
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 januari 2016 20:30 schreef Salah-al-Din het volgende:
Aangezien integratie al jarenlang faalt wordt het misschien tijd om juist aan segregatie te denken.
Als we zo ver zijn moeten we gewoon aan "Re-pa-tri-a-tie" gaan denken.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')