Batman V Superman....quote:Op donderdag 25 februari 2016 10:52 schreef Deezertje het volgende:
Maart is een hele zwakke maand? Zie niks leuks. Sisters komt ook niet meer.
Ja, ik ben in Tuschinski geweest!quote:Op maandag 22 februari 2016 00:17 schreef Franktastic1984 het volgende:
Iemand ook hier naartoe geweest?
[ afbeelding ]
London Has Fallenquote:Op donderdag 25 februari 2016 10:52 schreef Deezertje het volgende:
Maart is een hele zwakke maand? Zie niks leuks. Sisters komt ook niet meer.
Brooklyn: 8/10 - Mooie film, je moet een beetje van dat zoetsappige houden, maar dat is voor mij geen enkel probleem. Saoirse Ronan erg goed.quote:Op maandag 22 februari 2016 00:17 schreef Franktastic1984 het volgende:
Iemand ook hier naartoe geweest?
[ afbeelding ]
quote:Op donderdag 25 februari 2016 11:00 schreef roelvano het volgende:
[..]
Ja, ik ben in Tuschinski geweest!
Inderdaad goed ingeschat dat je A Bigger Splash hebt geskipt. Wat een draak was dat..quote:Op donderdag 25 februari 2016 23:18 schreef Llotyhy het volgende:
[..]
Brooklyn: 8/10 - Mooie film, je moet een beetje van dat zoetsappige houden, maar dat is voor mij geen enkel probleem. Saoirse Ronan erg goed.
Room: 8/10 - Wow, wat een zware film. Brie Larson gaat de oscar winnen voor beste vrouwelijke hoofdrol, maar dat zoontje, zeker voor een kind, wow!
Demoltion: 8/10 - Film waarvan ik zeker weet dat veel mensen hem ook totaal niet zouden waarderen. Het is eigenlijk een grote bende en het verhaal is all over the place, maar juist daardoor erg van genoten. Ook vanwege Jake Gyllenhaal natuurlijk. <3
A Bigger Splash: - Geskipt, naar Deadpool gegaan in de tussentijd.
Land of Mine: - 8/10 - Nog zo'n pareltje. Heel spannend omdat je constant het gevoel hebt dat het misgaat. De relatie tussen de opzichter en de jongens is heel goed uitgewerkt.
Al met al een prima dagje, met vier uitstekende films! Van de mensen die om mij heen zaten begreep ik dat A Bigger Splash trouwens ook wel echt de minste was van de vijf, dus dat had ik wel aardig ingeschat volgens mij.
ow wat slechtquote:Op donderdag 3 maart 2016 16:37 schreef wolfrolf het volgende:
Verdomme wat slecht. Maar toch ga ik met mijn Unlimited er heen ...
Gaat daarna gewoon regulier hoor.quote:Op maandag 7 maart 2016 15:20 schreef Deezertje het volgende:
Cloverfield lane draait weer eens eerst IMAX-exclusief... Van mij mogen ze die zaal wel opdoeken. Altijd nog maar afwachten of ie daarna nog regulier gaat draaien of niet.
Maar ik moet nu wel minimaal een week extra wachten of naar een niet IMAX-bios gaan.quote:Op maandag 7 maart 2016 15:24 schreef Beaudelaire het volgende:
[..]
Gaat daarna gewoon regulier hoor.
Waarom geen IMAX?quote:Op maandag 7 maart 2016 15:26 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Maar ik moet nu wel minimaal een week extra wachten of naar een niet IMAX-bios gaan.
Heb geen Gold en 2,50 vind ik het niet waard. Voegt nauwelijks wat toe. We hebben ook een ATMOS zaal en daar heb je ook groot beeld en goed geluid...quote:
Het verhaal van The Revenant is flinterdun inderdaad. Het is vooral heel erg mooi gemaakt.quote:Op dinsdag 8 maart 2016 11:45 schreef Lampje_ het volgende:
Gisteren eindelijk Revenant gezien. Ik vond het wel oke, niet echt heel goed. Ik heb er betere films gezien. Ik wil Room ook graag zien, heb boek daarvan paar jaar geleden gelezen en toen vond ik het ook al indrukwekkend. Ik ben benieuwd hoe ze het hebben verfilmd want boeken zijn (bijna) altijd beter dan films.
Erg leuke feel-good-movie, aanrader iddquote:Op dinsdag 8 maart 2016 11:53 schreef Roberto_BOZ het volgende:
Nog iemand bij de Unlimited NIght geweest? Wat vonden we van Eddie the Eagle?
Ik vond hem wel gaaf, wel een aantal scenes die eigenlijk nergens op slaan, maar dat heeft ook zijn charme. Zag aardig wat mensen weglopen na een tijdje, moet je echt van houden denk ik.quote:Op donderdag 18 februari 2016 12:18 schreef minilot het volgende:
Aaaaaaargh, wat heb ik belachelijk veel zin in Hail, Caesar!![]()
Zondag erheen en ik kan ECHT NIET WACHTEN!
Ga je vaker naar de bios in Arnhem?quote:Op donderdag 10 maart 2016 18:34 schreef Fok-it het volgende:
Nu pas voor het eerst in de nieuwe IMAX-zaal in Arnhem geweest, ziet er netjes uit. En 10 Cloverfield lane is spannendEindelijk weer eens een goeie thriller
Ik woon er dus ja.quote:Op donderdag 10 maart 2016 19:19 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Ga je vaker naar de bios in Arnhem?
quote:Op donderdag 10 maart 2016 19:19 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Ga je vaker naar de bios in Arnhem?
Ik zie een Fokmeet aankomenquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |