Ik vind je nek vooral interessantquote:Op zondag 3 januari 2016 19:44 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Ik niet, zo interessant vind ik jullie niet, maar ieder z'n ding toch
Ripquote:Op zondag 3 januari 2016 19:44 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
je moet wat als je de hele dag in je donkere kamertje achter je laptop zit
Ik heb er drie, welke preciesquote:
niet waarquote:Op zondag 3 januari 2016 19:46 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
echt de meest afgezaagde zin ooit dit
Mensen die dat soort dingen zeggen zijn dezelfde mensen die zeggen dat het leven een feest is maar je zelf de slingers moet ophangenquote:Op zondag 3 januari 2016 19:46 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
echt de meest afgezaagde zin ooit dit
ik heb liever een feest zonder slingers omdat je dan meer geld overhoudt voor taartquote:Op zondag 3 januari 2016 19:48 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Mensen die dat soort dingen zeggen zijn dezelfde mensen die zeggen dat het leven een feest is maar je zelf de slingers moet ophangen
Jij koopt zeker van die ingevroren slagroomtaarten van maître paulquote:Op zondag 3 januari 2016 19:49 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
ik heb liever een feest zonder slingers omdat je dan meer geld overhoudt voor taart
i like the way you thinkquote:Op zondag 3 januari 2016 19:49 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
ik heb liever een feest zonder slingers omdat je dan meer geld overhoudt voor taart
en die troep moet je na het feestje weer opruimenquote:Op zondag 3 januari 2016 19:49 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
ik heb liever een feest zonder slingers omdat je dan meer geld overhoudt voor taart
weenie laat mijn moeder altijd kopenquote:Op zondag 3 januari 2016 19:50 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Jij koopt zeker van die ingevroren slagroomtaarten van maître paul
je kan beter een online habbo feestje geven, kost je maar een paar creditsquote:Op zondag 3 januari 2016 19:49 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
ik heb liever een feest zonder slingers omdat je dan meer geld overhoudt voor taart
hij was 25 2 weken geleden, ben nu in de laatste battle van deel 2quote:Op zondag 3 januari 2016 19:51 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
welk deel zit je nu? ik wil die collectie ook kopen maar 50 euro is bietje te veel
ja godverdomme die actie gemist danquote:Op zondag 3 januari 2016 19:52 schreef TARDIS. het volgende:
[..]
hij was 25 2 weken geleden, ben nu in de laatste battle van deel 2
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |