SPOILER: tijdloze headerOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Radio 2 Top 2000 - 2015
Alweer de zeventiende jaargang van de Radio 2 Top 2000!
Van Kerst tot Oud & Nieuw presenteert het Radio 2-team 24 uur per dag de 2000 favoriete platen van Nederland. De 159 uur durende muzikale marathon is ook te beluisteren en te zien via de website van Radio 2.
Wanneer?
Vrijdag 25 december, 09:00 tot en met donderdag 31 december 24.00 uur.
De Top 2000 lijst van 2015
Het stemmen is begonnen, nu wachten totdat de lijst er is.
Presentatie
Het Top 2000 DJ-team is bekend! Gerard, Bart, Gijs, Rob, Wouter, Bert, Stefan, Jan-Willem, Corné, Jasper en Frank presenteren de editie van 2015.
PRESENTATIESCHEMA TOP 2000 VAN 2015:
06.00 - 09.00 uur Gerard Ekdom
09.00 - 12.00 uur Bart Arens
12.00 - 14.00 uur Gijs Staverman
14.00 - 16.00 uur Rob Stenders
16.00 - 18.00 uur Wouter van der Goes
18.00 - 20.00 uur Bert Haandrikman
20.00 - 22.00 uur Stefan Stasse
22.00 - 24.00 uur Jan-Willem Roodbeen
00.00 - 02.00 uur Corné Klijn
02.00 - 04.00 uur Jasper de Vries
04.00 - 06.00 uur Frank van 't Hof
De Tunes
Bijna alle tunes zijn 'legendarische radiotunes' uit heden en vooral verleden. Ze zijn voor de eerste Radio 2 Top 2000 in 1999 opnieuw opgenomen door het Metropole Orkest o.l.v. Dick Bakker. De arrangementen zijn van Onno Krijn.
Helaas worden deze tunes niet meer zo vaak gebruikt als vroeger, maar... nog steeds hebben ze hun charme. Vooral 'de' Tune () blijft veelvuldig te horen
Het gaat om de volgende tunes: aan het begin van ieder uur: Tommy Ouverture (The Who). Altijd aan het einde van het uur (overzicht): Swinging Olympia (Europarade) Verder worden gebruikt: Soul Coaxing, Guess what, Cute, Mannix, Babyface, The man.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Kabelfrequenties
Overzicht van verschillende steden:
http://www.frequenties.net/station/radio-2
FM-etherfrequenties
Friesland: 88.0 MHz en 92.9 MHz
Groningen: 88.0 MHz
Drenthe: 88.0 MHz
Overijssel: 88.0 MHz en 104.6 MHz
Gelderland: 88.2 MHz, 92.6 MHz en 104.6 MHz
Flevoland: 88.0 MHz en 92.6 MHz
Utrecht: 92.6 MHz
Noord-Holland: 92.6 MHz en 92.9 MHz
Zuid-Holland: 92.6 MHz
Zeeland: 92.6 MHz en 97.8 MHz
Noord-Brabant: 88.2 MHz en 92.6 MHz
Limburg: 88.2 MHz, 93.4 MHz en 97.2 MHz
Luisteren via internet:
http://icecast.omroep.nl/radio2-bb-mp3
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
http://www.radio2.nl/nieuws/id-6114-mannen-versus-vrouwen.html
De Top 2000 in beeld
Cultura 24:
Tussen Kerst en Oud & Nieuw 2015 zal NPO Cultura vast weer vanuit het Top 2000 Café iedere dag Top 2000 Visual Radio uitzenden. Verrijkt met clips van en informatie over artiesten en songs uit de Lijst der Lijsten. Gezelligheid met Gerrie, Mien en Joop in het cafe als Leentje Huizer voorbij komt, wie wil dat nu niet?
Nederland 3
Tijdens de Top 2000 kun je in de nachtelijke uurtjes hopelijk ook weer meekijken in de studio via NPO3 tussen +/- 01.00 - 06.00 uur.
Website
http://www.nporadio2.nl/top2000/home
Etalagekanalen
Tevens vind je de Top 2000 dit jaar vast weer op de etalagekanalen van UPC, Ziggo (kanaal 13), Delta en Caiway!
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Vanaf wanneer stemmen?
Het stemmen is inmiddels achter de rug.
Wanneer wordt de lijst bekend?
De complete Top 2000 lijst wordt op woensdag 16 december 2015 bekendgemaakt.
Maar het is nu al 26 december, dus here goes:
http://www.nporadio2.nl/data/download/TOP-2000-2015.pdf
http://www.nporadio2.nl/data/download/TOP-2000-2015.xls
Top2000-Quiz
20 november 2015, te zien op uitzending gemist
Voor uitgebreide statistieken:
http://pino112.nl/top2000/
Pino, held!![]()
Grafiek van hhh38SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Spotify:
Open in Spotify de lijst der lijsten en luister daar een groot deel van de lijst terug! Op dit moment zijn de lijsten tot 2013 beschikbaar. http://www.radio2.nl/nieuws/id-4908/top-2000-spotify-app.html
Binnenkomers in 2015:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Aan de hand van kekke gifjes zien of jouw keuzes er dit jaar ook (weer) in staan, of juist niet: http://www.staatieindetop2000.nl/
Ze smelten de kazen!![]()
M'n beste vriend z'n moeder zingt nu op de achtergrond
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."![]()
Goeden clip dees.Raken om ze te helpen herinneren dat die schat van ongekende vermogens die het van ons heeft een trigger zit om er ook iets mee te doen. - Rini Stoutjesdijk
It ain't over till ehh... till... till it's over - Erik ten Hag![]()
Oh ja dit is die videoclip waar de zanger een enge zweterige aanrander speelt.Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.![]()
you mad, bro?quote:Op donderdag 31 december 2015 02:25 schreef Fylax het volgende:
Wtf is dit nou weer voor vuige kaap. TR gemacht.Ze smelten de kazen!![]()
Prima kaapje.quote:Op donderdag 31 december 2015 02:25 schreef Fylax het volgende:
Wtf is dit nou weer voor vuige kaap. TR gemacht.
Raken om ze te helpen herinneren dat die schat van ongekende vermogens die het van ons heeft een trigger zit om er ook iets mee te doen. - Rini Stoutjesdijk
It ain't over till ehh... till... till it's over - Erik ten Hag![]()
Ik zie jullie al in een papieren krant elkaar uitdagenquote:Isn't it ironic, don't you think
Het had een stuk slechter kunnen zijn.![]()
quote:Op donderdag 31 december 2015 02:21 schreef Fylax het volgende:
[..]
Zelfs Survival. Laatste 2 nog nooit gehoord. ik ben nog steeds aan het ontdekkenDie staan ook op The 2nd Law. Goed dat je nog steeds aan het ontdekken bent, Muse heeft veel pareltjes! Ken je Coma?
![]()
Dansen.Raken om ze te helpen herinneren dat die schat van ongekende vermogens die het van ons heeft een trigger zit om er ook iets mee te doen. - Rini Stoutjesdijk
It ain't over till ehh... till... till it's over - Erik ten Hag![]()
als ik wist waar in nijmegen hij woonde pieste ik een keer door zijn brievenbusquote:Op donderdag 31 december 2015 02:26 schreef jcdragon het volgende:
[..]
Ik zie jullie al in een papieren krant elkaar uitdagenZe smelten de kazen!![]()
quote:Op donderdag 31 december 2015 02:25 schreef Dven het volgende:
M'n beste vriend z'n moeder zingt nu op de achtergrondToffe moeder
You know, you come from nothing
you're going back to nothing
what have you lost? Nothing!![]()
quote:Op donderdag 31 december 2015 02:27 schreef Stickertje het volgende:
[..]
als ik wist waar in nijmegen hij woonde pieste ik een keer door zijn brievenbus
Isn't it ironic, don't you think
Het had een stuk slechter kunnen zijn.![]()
Fraai mentaal beeld.quote:Op donderdag 31 december 2015 02:27 schreef Stickertje het volgende:
[..]
als ik wist waar in nijmegen hij woonde pieste ik een keer door zijn brievenbus![]()
Ik ook!quote:Op donderdag 31 december 2015 02:27 schreef Stickertje het volgende:
[..]
als ik wist waar in nijmegen hij woonde pieste ik een keer door zijn brievenbus![]()
Ik zeg altijd: "Als een band in mijn stad heeft opgetreden, is het een kutband", omdat hier toch niets goeds komt. Kayak is de enige uitzondering.![]()
Ik zal het plaatje iets duidelijker schetsen. Het moet eerst in een gieter, daarna kan ik het pas door de brievenbus gieten.. want vrouwquote:Ze smelten de kazen!![]()
Nog veel fraaierquote:Op donderdag 31 december 2015 02:29 schreef Stickertje het volgende:
[..]
Ik zal het plaatje iets duidelijker schetsen. Het moet eerst in een gieter, daarna kan ik het pas door de brievenbus gieten.. want vrouw![]()
![]()
Ik ben nog steeds erg boos om al die nummers van Kensington die in de top 300 staan. Jullie ook?Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.![]()
Gebruik zo'n kartonnen plastuitquote:Op donderdag 31 december 2015 02:29 schreef Stickertje het volgende:
[..]
Ik zal het plaatje iets duidelijker schetsen. Het moet eerst in een gieter, daarna kan ik het pas door de brievenbus gieten.. want vrouw
Op vrijdag 19 december 2014 13:42 schreef SilentChaos het volgende:
CG O+ Louter kwaliteitsposts _O_
Op dinsdag 8 september 2015 14:08 schreef ieniminimuis het volgende:
Jij bent de allerleukste van dit topic, hiep hé hoera hoezee *O*![]()
Hij zit ergens in Dukenburg toch? Of daar in de buurt! We kunnen alle brievenbussen langsgaanquote:Op donderdag 31 december 2015 02:30 schreef Stickertje het volgende:
[..]
samen fylax zijn brievenbus bevuilen![]()
![]()
ik ook.. blijf ik extra voor opquote:Op donderdag 31 december 2015 02:31 schreef Cassius het volgende:
Ik blijf nog even tot en met Nirvana.Ze smelten de kazen!![]()
ja, naast het winkelcentrumquote:Op donderdag 31 december 2015 02:31 schreef noodgang het volgende:
[..]
Hij zit ergens in Dukenburg toch? Of daar in de buurt! We kunnen alle brievenbussen langsgaan
Ze smelten de kazen!![]()
Ik wil al echt een uur ofzo naar bed gaan maar telkens denk ik 'oeh, nog even dat nummer luisteren'.
Op vrijdag 19 december 2014 13:42 schreef SilentChaos het volgende:
CG O+ Louter kwaliteitsposts _O_
Op dinsdag 8 september 2015 14:08 schreef ieniminimuis het volgende:
Jij bent de allerleukste van dit topic, hiep hé hoera hoezee *O*![]()
quote:Op donderdag 31 december 2015 02:30 schreef Stickertje het volgende:
[..]
samen fylax zijn brievenbus bevuilenWees een dame
You know, you come from nothing
you're going back to nothing
what have you lost? Nothing!![]()
Ik ook jaquote:Op donderdag 31 december 2015 02:31 schreef Stickertje het volgende:
[..]
ik ook.. blijf ik extra voor op![]()
![]()
Sonosje tochquote:Op donderdag 31 december 2015 02:32 schreef ChatGirl het volgende:
Ik wil al echt een uur ofzo naar bed gaan maar telkens denk ik 'oeh, nog even dat nummer luisteren'.Raken om ze te helpen herinneren dat die schat van ongekende vermogens die het van ons heeft een trigger zit om er ook iets mee te doen. - Rini Stoutjesdijk
It ain't over till ehh... till... till it's over - Erik ten Hag![]()
I follow the yantra. Down to Gora park...."For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."![]()
Taaaaaaaake MeeeeeeeeeeOp vrijdag 19 december 2014 13:42 schreef SilentChaos het volgende:
CG O+ Louter kwaliteitsposts _O_
Op dinsdag 8 september 2015 14:08 schreef ieniminimuis het volgende:
Jij bent de allerleukste van dit topic, hiep hé hoera hoezee *O*![]()
![]()
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."![]()
OEH deze is lekker
Raken om ze te helpen herinneren dat die schat van ongekende vermogens die het van ons heeft een trigger zit om er ook iets mee te doen. - Rini Stoutjesdijk
It ain't over till ehh... till... till it's over - Erik ten Hag![]()
Met m'n moeder aan het chatten. Al de hele avnd. Dit nummer maakt het af. Zij in het westen. Ik in het Oostblok
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."![]()
Dit is het beste rocknummer van de hele wereld voor altijd.Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.![]()
Bij elk nummer ook lekker meebewegenquote:Op donderdag 31 december 2015 02:35 schreef Stickertje het volgende:
de dj is zielig, staat daar in zijn eentje te zwaaien met een lichtjeRaken om ze te helpen herinneren dat die schat van ongekende vermogens die het van ons heeft een trigger zit om er ook iets mee te doen. - Rini Stoutjesdijk
It ain't over till ehh... till... till it's over - Erik ten Hag![]()
Graveyard shiftquote:Op donderdag 31 december 2015 02:35 schreef Stickertje het volgende:
de dj is zielig, staat daar in zijn eentje te zwaaien met een lichtjeIsn't it ironic, don't you think
Het had een stuk slechter kunnen zijn.![]()
http://www.nporadio2.nl//snack/198/springen-op-l-amour-toujoursquote:Op donderdag 31 december 2015 02:35 schreef Stickertje het volgende:
de dj is zielig, staat daar in zijn eentje te zwaaien met een lichtje
deze is wel tof dan![]()
quote:Op donderdag 31 december 2015 02:35 schreef Dven het volgende:
Met m'n moeder aan het chatten. Al de hele avnd. Dit nummer maakt het af. Zij in het westen. Ik in het OostblokMooi toch
You know, you come from nothing
you're going back to nothing
what have you lost? Nothing!![]()
krijg een foutmeldingquote:Op donderdag 31 december 2015 02:36 schreef noodgang het volgende:
[..]
http://www.nporadio2.nl//snack/198/springen-op-l-amour-toujours
deze is wel tof danZe smelten de kazen!![]()
Boer zoekt vrouwRaken om ze te helpen herinneren dat die schat van ongekende vermogens die het van ons heeft een trigger zit om er ook iets mee te doen. - Rini Stoutjesdijk
It ain't over till ehh... till... till it's over - Erik ten Hag![]()
EEEUEJEJSYEHEYAHHEYAHEYAJEYAHYEAHUEAHUYEAHReis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.![]()
zeker goed gedaanquote:Op donderdag 31 december 2015 02:39 schreef BillDauterive het volgende:
Hier heb ik op gestemd.
Goed gedaan BillDauterive.
Ze smelten de kazen!![]()
Zag laatst zo'n man die deed half luchtgitaar, zag er knullig uit.
Ik zou wel morgen daarheen willen, en dan Sweet Child o' Mine spelen op luchtgitaar, en dan op TV komen.Raken om ze te helpen herinneren dat die schat van ongekende vermogens die het van ons heeft een trigger zit om er ook iets mee te doen. - Rini Stoutjesdijk
It ain't over till ehh... till... till it's over - Erik ten Hag![]()
quote:
Raken om ze te helpen herinneren dat die schat van ongekende vermogens die het van ons heeft een trigger zit om er ook iets mee te doen. - Rini Stoutjesdijk
It ain't over till ehh... till... till it's over - Erik ten Hag![]()
en dan kunnen wij allemaal lachenquote:Op donderdag 31 december 2015 02:40 schreef Ingolstadt het volgende:
Zag laatst zo'n man die deed half luchtgitaar, zag er knullig uit.
Ik zou wel morgen daarheen willen, en dan Sweet Child o' Mine spelen op luchtgitaar, en dan op TV komen.
Ze smelten de kazen!![]()
Goed gedaan BillDauterive.quote:Op vrijdag 19 december 2014 13:42 schreef SilentChaos het volgende:
CG O+ Louter kwaliteitsposts _O_
Op dinsdag 8 september 2015 14:08 schreef ieniminimuis het volgende:
Jij bent de allerleukste van dit topic, hiep hé hoera hoezee *O*![]()
En dan de gifjes hier.quote:Op donderdag 31 december 2015 02:40 schreef Ingolstadt het volgende:
Zag laatst zo'n man die deed half luchtgitaar, zag er knullig uit.
Ik zou wel morgen daarheen willen, en dan Sweet Child o' Mine spelen op luchtgitaar, en dan op TV komen.![]()
vandaag is toch een of andere user in het cafe geweest?
heb geen idee meer wat zijn naam wasZe smelten de kazen!![]()
Ik zou het echt intens doen dus waarschijnlijk wel. Maar daar doe je het voor hequote:Op donderdag 31 december 2015 02:40 schreef Stickertje het volgende:
[..]
en dan kunnen wij allemaal lachen
Raken om ze te helpen herinneren dat die schat van ongekende vermogens die het van ons heeft een trigger zit om er ook iets mee te doen. - Rini Stoutjesdijk
It ain't over till ehh... till... till it's over - Erik ten Hag![]()
quote:quote:Op donderdag 31 december 2015 02:40 schreef PippenScottie het volgende:
[..]
Goed gedaan BillDauterive.quote:quote:Fijn dit.quote:![]()
Het lijkt me echt best nice om te doen, ken die solo als m'n broekzak dus het zou er tof uit zien. Denk ik.quote:
..Raken om ze te helpen herinneren dat die schat van ongekende vermogens die het van ons heeft een trigger zit om er ook iets mee te doen. - Rini Stoutjesdijk
It ain't over till ehh... till... till it's over - Erik ten Hag![]()
uitprinten, inlijsten & aan de muur hangenquote:Op donderdag 31 december 2015 02:42 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
Fijn dit.Ze smelten de kazen!![]()
Trustequote:Op donderdag 31 december 2015 02:43 schreef Cassius het volgende:
I'm not gonna crack... maar nu wel naar bed![]()
You know, you come from nothing
you're going back to nothing
what have you lost? Nothing!![]()
Oh 2:44 al. Dan houd ik het voor gezien. DagRaken om ze te helpen herinneren dat die schat van ongekende vermogens die het van ons heeft een trigger zit om er ook iets mee te doen. - Rini Stoutjesdijk
It ain't over till ehh... till... till it's over - Erik ten Hag![]()
Was al bezig. Dit jaar kan niet meer stuk.quote:Op donderdag 31 december 2015 02:42 schreef Stickertje het volgende:
[..]
uitprinten, inlijsten & aan de muur hangen![]()
Ik ga er ook vandoor..
Tot morgen.. of fijne jaarwisseling voor wie niet aanwezig is morgen![]()
Ze smelten de kazen!![]()
Yup. Tijd om m'n bed op te zoeken.
Misschien tot straks, anders een fijne jaarwisseling allemaal!
Op vrijdag 19 december 2014 13:42 schreef SilentChaos het volgende:
CG O+ Louter kwaliteitsposts _O_
Op dinsdag 8 september 2015 14:08 schreef ieniminimuis het volgende:
Jij bent de allerleukste van dit topic, hiep hé hoera hoezee *O*![]()
quote:Op donderdag 31 december 2015 02:44 schreef Stickertje het volgende:
Ik ga er ook vandoor..
Tot morgen.. of fijne jaarwisseling voor wie niet aanwezig is morgen
quote:Op donderdag 31 december 2015 02:44 schreef ChatGirl het volgende:
Yup. Tijd om m'n bed op te zoeken.
Misschien tot straks, anders een fijne jaarwisseling allemaal!![]()
Truste, slapers![]()
You know, you come from nothing
you're going back to nothing
what have you lost? Nothing!![]()
Maar voor hoe lang? 5 van de 6 liedjes van hem dalen. Only Love Can Break Your Heart gaat het volgend jaar moeilijk krijgen.
Geen probleem als Cortez The Killer ervoor in de plaats komt natuurlijk![]()
![]()
Jolene zodadelijk, mijn vader was een echt Dolly Parton fan. Op van die grote spoelen had hij dat. Nostalgie
You know, you come from nothing
you're going back to nothing
what have you lost? Nothing!![]()
Volgend jaar is volgend jaar.quote:Op donderdag 31 december 2015 02:50 schreef BillDauterive het volgende:
Maar voor hoe lang? 5 van de 6 liedjes van hem dalen. Only Love Can Break Your Heart gaat het volgend jaar moeilijk krijgen.
Geen probleem als Cortez The Killer ervoor in de plaats komt natuurlijk
We zullen dan wel zien.My friends all drive horses![]()
Jolene, geweldig liedIk had het liefst de The White Stripes versie gehoord. Daar zit net iets meer emotie in.
![]()
quote:Op donderdag 31 december 2015 02:51 schreef BillDauterive het volgende:
Jolene, geweldig liedIk had het liefst de The White Stripes versie gehoord. Daar zit net iets meer emotie in.
Ga je nou van elk nummer melden dat je liever een andere versie had gehoord?quote:Op donderdag 31 december 2015 02:56 schreef BillDauterive het volgende:
De versie van Mumford & Sons op Glastonbury vind ik stiekem leuker.
[ Bericht 35% gewijzigd door #ANONIEM op 31-12-2015 02:59:39 ]![]()
Ow, ik deed dat net ook al.quote:Op donderdag 31 december 2015 02:59 schreef k_man het volgende:
[..]
Ga je nou van elk nummer melden dat je liever een andere versie had gehoord?Euh, Ik was het niet van plan
![]()
![]()
Queen- I want to break free
Ow, het nieuwsYou know, you come from nothing
you're going back to nothing
what have you lost? Nothing!![]()
Hier ken ik geen andere versie van, sorry k_man, ik moet je teleurstellen![]()
Dit is een van de weinige liedjes die niet gestegen of gedaald is, apart.![]()
Twilight Zone liedje, oehoehquote:Op donderdag 31 december 2015 03:04 schreef BillDauterive het volgende:
Hier ken ik geen andere versie van, sorry k_man, ik moet je teleurstellen![]()
Dit is een van de weinige liedjes die niet gestegen of gedaald is, apart.You know, you come from nothing
you're going back to nothing
what have you lost? Nothing!![]()
Hierna Eminmommemionmen, euh.
Geen idee waarom dat zo hoog staat.
You know, you come from nothing
you're going back to nothing
what have you lost? Nothing!![]()
Jeugdsentiment
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."![]()
Vooral raar dat ie zo hoog debuteert. Ik geloof niet dat er zoveel opgestemd is als het liedje wat hiervoor kwam.quote:Op donderdag 31 december 2015 03:07 schreef Impressme het volgende:
Hierna Eminmommemionmen, euh.
Geen idee waarom dat zo hoog staat.![]()
Het is gewoon een kutplaat.quote:Op donderdag 31 december 2015 03:08 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Vooral raar dat ie zo hoog debuteert. Ik geloof niet dat er zoveel opgestemd is als het liedje wat hiervoor kwam.You know, you come from nothing
you're going back to nothing
what have you lost? Nothing!![]()
HEERLIJK WAS DIT
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."![]()
Het kiezen van de beste Eminem-plaat... Het is een beetje alsof je kiest wat de beste drol is.quote:![]()
Wat hij zegt, met een petje op.quote:Op donderdag 31 december 2015 03:16 schreef k_man het volgende:
[..]
Het kiezen van de beste Eminem-plaat... Het is een beetje alsof je kiest wat de beste drol is.You know, you come from nothing
you're going back to nothing
what have you lost? Nothing!![]()
Losing love is like a window in your heart
Everybody sees you’re blown apart
Everybody sees the wind blow![]()
Ik ga met je meequote:Op donderdag 31 december 2015 03:17 schreef Scorpion_17 het volgende:
Ik ben slapen, tot morgen mensen!![]()
Leuke tijd gehad hier in top2000
You know, you come from nothing
you're going back to nothing
what have you lost? Nothing!![]()
Hee Radiohead met een saai nummer, wie had dat gedachtLekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.![]()
Beste M&M nummer is natuurlijk Cleaning out my closetWas er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?![]()
Nee, heb me net even ingezet in de distributie van wat vette waren die jullie graag verorberen morgen. Zo slapen.quote:Op donderdag 31 december 2015 03:33 schreef BillDauterive het volgende:
Hey noobie! Nog steeds wakker of heb je je wekker voor een bepaald nummer gezet?
Hoorde ik nou Ruthless Queen en Like a Hurricane al langskomen?
Die zijn flink gezakt de afgelopen jaren..Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?![]()
Oliebollenquote:Op donderdag 31 december 2015 03:35 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Nee, heb me net even ingezet in de distributie van wat vette waren die jullie graag verorberen morgen. Zo slapen.
Hoorde ik nou Ruthless Queen en Like a Hurricane al langskomen?
Die zijn flink gezakt de afgelopen jaren..Ik heb de speculaas en chocoladeletters nog niet eens op.
Ja, jammer vooral van Kayak, die mag van mij wel weer iets hoger.![]()
Dat is mijn nr 2quote:Op donderdag 31 december 2015 03:31 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Beste M&M nummer is natuurlijk Cleaning out my closetLekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.![]()
Jovi-aal gebaar van Jon. Bon.
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?![]()
Stevie Nicks. What the Hell is she saying..?Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?![]()
No. Mooi.Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?![]()
The White Stripes zijn ondervertegenwoordigd in deze lijst.Ik had nog op My Doorbell gestemd, maar die heeft het niet gehaald.
![]()
Over z'n gedj heb ik niet veel te melden, maar die bril kan echt nietquote:Op donderdag 31 december 2015 04:09 schreef BillDauterive het volgende:
Deze heb ik nog niet eerder meegemaakt. Is het zo'n slechte dj?
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.![]()
Hierna de eerste dit uur waar ik op gestemd heb. Paranoid Android dus.
Op Do I Wanna Know? heb ik ook gestemd, had hem alleen niet zo hoog verwacht. Niet dat dat erg is, al had ie ook wel een paar uur eerder mogen komen![]()
![]()
Heerlijk. Nou, tot morgenvroeg dan maar, ik probeer op tijd wakker te worden voor Elbow's One Day Like This om 5 over 10.![]()
Welterustenquote:Op donderdag 31 december 2015 05:00 schreef BillDauterive het volgende:
Heerlijk. Nou, tot morgenvroeg dan maar, ik probeer op tijd wakker te worden voor Elbow's One Day Like This om 5 over 10.
Alweer the last one standing hier
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.![]()
Jaaa, nog net even voor het werk aan, society
Prachtig nummer,prachtige film ook op gestemd, voor mij toch wel mijn lievelingsnummer.![]()
![]()
![]()
O nog een uur tot Slayer, precies rond de tijd dat de schoonmaakster hier binnenkomtLekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.![]()
Lekker wakker worden zo met the end. Wake and bake.
Op maandag 8 januari 2018 14:29 schreef BadderHaring het volgende:
Ajax is geen club. Dat is een bedrijf.![]()
Dodemannenbonus deze?
Wat een kutnummer van Mr Nasaal en co.Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.![]()
Toch wel één van de mooiste liedjes van Abba.Als je goed om je heen kijkt zie je dat alles gekleurd is.![]()
Born to ruuuuuuuuuun
Goedemorgen
Fitter. Happier. More productive
---------------------------------------------------
If you think in terms of a year, plant a seed; if in terms of ten years, plant trees; if in terms of 100 years, teach the people. - Confucius![]()
Man wat wakker worden Bruce
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]![]()
Ja, wel wakker, maar dit liedje hebben we toch al een keer of 17 gehoord?quote:Fitter. Happier. More productive
---------------------------------------------------
If you think in terms of a year, plant a seed; if in terms of ten years, plant trees; if in terms of 100 years, teach the people. - Confucius![]()
quote:Op donderdag 31 december 2015 06:52 schreef Bugno het volgende:
[..]
Ja, wel wakker, maar dit liedje hebben we toch al een keer of 17 gehoord?
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.![]()
Marillion
Fitter. Happier. More productive
---------------------------------------------------
If you think in terms of a year, plant a seed; if in terms of ten years, plant trees; if in terms of 100 years, teach the people. - Confucius![]()
Jij lekker doorgehaald?quote:
Dus jij hebt Radiohead (x2) meegepakt?
Fitter. Happier. More productive
---------------------------------------------------
If you think in terms of a year, plant a seed; if in terms of ten years, plant trees; if in terms of 100 years, teach the people. - Confucius![]()
Ja die tweede viel me mee, Paranoid Android, de eerste vond ik zoals gebruikelijk niks.quote:Op donderdag 31 december 2015 06:53 schreef Bugno het volgende:
[..]
Jij lekker doorgehaald?
Dus jij hebt Radiohead (x2) meegepakt?Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.![]()
Wat een prima uur zo te lezen vooraf en te horen nuFitter. Happier. More productive
---------------------------------------------------
If you think in terms of a year, plant a seed; if in terms of ten years, plant trees; if in terms of 100 years, teach the people. - Confucius![]()
Blasphemy!!!quote:Op donderdag 31 december 2015 06:54 schreef Szura het volgende:
[..]
Ja die tweede viel me mee, Paranoid Android, de eerste vond ik zoals gebruikelijk niks.Fitter. Happier. More productive
---------------------------------------------------
If you think in terms of a year, plant a seed; if in terms of ten years, plant trees; if in terms of 100 years, teach the people. - Confucius![]()
Ook al zo'n lekker nummer. En al veel te lang niet meer gehoord. Ik heb die cd zelfs, maar wanneer luister je nog naar cd's.Als je goed om je heen kijkt zie je dat alles gekleurd is.![]()
Ik heb nergens in huis meer een apparaat waar ze inpassenquote:Op donderdag 31 december 2015 06:55 schreef livelink het volgende:
Ook al zo'n lekker nummer. En al veel te lang niet meer gehoord. Ik heb die cd zelfs, maar wanneer luister je nog naar cd's.
Fitter. Happier. More productive
---------------------------------------------------
If you think in terms of a year, plant a seed; if in terms of ten years, plant trees; if in terms of 100 years, teach the people. - Confucius![]()
Vast. Elke degelijke vijftigjarige accountant verandert daar in een hoekige headbanger. Net als dat alle platen met een gitaar in aanmerking komen.quote:Fitter. Happier. More productive
---------------------------------------------------
If you think in terms of a year, plant a seed; if in terms of ten years, plant trees; if in terms of 100 years, teach the people. - Confucius![]()
Ook niet in je laptop of pc?quote:Op donderdag 31 december 2015 06:58 schreef Bugno het volgende:
[..]
Ik heb nergens in huis meer een apparaat waar ze inpassenAls je goed om je heen kijkt zie je dat alles gekleurd is.![]()
negativequote:Fitter. Happier. More productive
---------------------------------------------------
If you think in terms of a year, plant a seed; if in terms of ten years, plant trees; if in terms of 100 years, teach the people. - Confucius![]()
Ik mute m even....is hier te vroeg voor. En überhaupt niet zo heel bijzonderFitter. Happier. More productive
---------------------------------------------------
If you think in terms of a year, plant a seed; if in terms of ten years, plant trees; if in terms of 100 years, teach the people. - Confucius![]()
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOWWWWWWLekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.![]()
Ekdom neigt wel erg vaak naar overacting...Fitter. Happier. More productive
---------------------------------------------------
If you think in terms of a year, plant a seed; if in terms of ten years, plant trees; if in terms of 100 years, teach the people. - Confucius![]()
Effectbejagquote:Op donderdag 31 december 2015 07:10 schreef Szura het volgende:
Zieke bpm met dubbele bass is dit trouwensFitter. Happier. More productive
---------------------------------------------------
If you think in terms of a year, plant a seed; if in terms of ten years, plant trees; if in terms of 100 years, teach the people. - Confucius![]()
understatement ditquote:Op donderdag 31 december 2015 07:10 schreef Bugno het volgende:
Ekdom neigt wel erg vaak naar overacting...![]()
quote:Op donderdag 31 december 2015 07:12 schreef MadMaster het volgende:
Anti Christus nog aan toe!
Fijn wakker worden...
Goedemorgen!
Fitter. Happier. More productive
---------------------------------------------------
If you think in terms of a year, plant a seed; if in terms of ten years, plant trees; if in terms of 100 years, teach the people. - Confucius![]()
The Who doet het niet voor mij, irritante kutbliepjeFitter. Happier. More productive
---------------------------------------------------
If you think in terms of a year, plant a seed; if in terms of ten years, plant trees; if in terms of 100 years, teach the people. - Confucius![]()
Lijkt allemaal op elkaarquote:Op donderdag 31 december 2015 07:15 schreef Bugno het volgende:
The Who doet het niet voor mij, irritante kutbliepjeLekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.![]()
23 minuten?!
The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list![]()
Op één of andere manier heb ik ook altijd deze 'bonus'. En ik geniet er niet van.Als je goed om je heen kijkt zie je dat alles gekleurd is.![]()
171 Angel Of Death Slayer 1986
170 Baba O'Riley The Who 1971
169 Echoes Pink Floyd 1971
168 No One Knows Queens Of The Stone Age 2002
167 A Day In The Life The Beatles 1967
166 Zing, Vecht, Huil, Bid, Lach, Werk En Bewonder Ramses Shaffy 1971
Minste nummers per uur dus![]()
![]()
quote:Had ik dus ook kunnen doen, als ik dat geweten hadquote:Op donderdag 31 december 2015 07:19 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Mooi, even nog een half uurtje slapen...![]()
![]()
Voor alle drie?quote:Op donderdag 31 december 2015 07:22 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Waarom niet de wekker gezet dan![]()
![]()
Goodmornin'quote:Fitter. Happier. More productive
---------------------------------------------------
If you think in terms of a year, plant a seed; if in terms of ten years, plant trees; if in terms of 100 years, teach the people. - Confucius![]()
Wel lekker gek doen voor de camera hèquote:Op donderdag 31 december 2015 07:24 schreef NaturalScience het volgende:
Vanmiddag richting het top 2000 cafe!Fitter. Happier. More productive
---------------------------------------------------
If you think in terms of a year, plant a seed; if in terms of ten years, plant trees; if in terms of 100 years, teach the people. - Confucius![]()
Vanzelfsprekend!quote:Op donderdag 31 december 2015 07:25 schreef Bugno het volgende:
[..]
Wel lekker gek doen voor de camera hè![]()
![]()
Ik werd wakker met Broes en Kayleighquote:Op donderdag 31 december 2015 07:26 schreef D. het volgende:
[..]
Ook goedemorgen
Al had ik die liever nu gehad, ipv dit 'geval'
Fitter. Happier. More productive
---------------------------------------------------
If you think in terms of a year, plant a seed; if in terms of ten years, plant trees; if in terms of 100 years, teach the people. - Confucius![]()
Best wel saai ook ditThe hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list![]()
Pseudo-intellectuele, expres moeilijke muziek, voor echte connaisseurs.quote:Fitter. Happier. More productive
---------------------------------------------------
If you think in terms of a year, plant a seed; if in terms of ten years, plant trees; if in terms of 100 years, teach the people. - Confucius![]()
eujjquote:Fitter. Happier. More productive
---------------------------------------------------
If you think in terms of a year, plant a seed; if in terms of ten years, plant trees; if in terms of 100 years, teach the people. - Confucius![]()
Klinkt meer als de jackpotquote:Op donderdag 31 december 2015 07:26 schreef Bugno het volgende:
[..]
Ik werd wakker met Broes en Kayleigh![]()
![]()
Straks Man in the MirrorGodFitter. Happier. More productive
---------------------------------------------------
If you think in terms of a year, plant a seed; if in terms of ten years, plant trees; if in terms of 100 years, teach the people. - Confucius![]()
En ietsje verder zie ik ook I Put a Spell on You opdoemenquote:![]()
![]()
Fitter. Happier. More productive
---------------------------------------------------
If you think in terms of a year, plant a seed; if in terms of ten years, plant trees; if in terms of 100 years, teach the people. - Confucius![]()
Echt hoor, deze passage ookquote:Op donderdag 31 december 2015 07:28 schreef Bugno het volgende:
[..]
Pseudo-intellectuele, expres moeilijke muziek, voor echte connaisseurs.
Wtf is this shitThe hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list![]()
Da's over 2 uur pasquote:Op donderdag 31 december 2015 07:31 schreef Bugno het volgende:
[..]
En ietsje verder zie ik ook I Put a Spell on You opdoemen![]()
![]()
Genoeg topplaten daarvoor nog![]()
![]()
Ik kijk even wat beter, maar er komt echt puur genot aan, met Jimi, Simon & Garfunkel, Gerrie Moor, oude Coldplay, MJ (x2), Brel en dan dus zo'n beetje de beste van CCR
Fitter. Happier. More productive
---------------------------------------------------
If you think in terms of a year, plant a seed; if in terms of ten years, plant trees; if in terms of 100 years, teach the people. - Confucius![]()
Schijnt erg mooi te zijn als je er net weer een spuit heroine in zet..quote:Op donderdag 31 december 2015 07:33 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Echt hoor, deze passage ook
Wtf is this shitFitter. Happier. More productive
---------------------------------------------------
If you think in terms of a year, plant a seed; if in terms of ten years, plant trees; if in terms of 100 years, teach the people. - Confucius![]()
Jammer van de CP is dat rijtje, maar verder was dat waar ik op doeldequote:Op donderdag 31 december 2015 07:34 schreef Bugno het volgende:
Ik kijk even wat beter, maar er komt echt puur genot aan, met Jimi, Simon & Garfunkel, Gerrie Moor, oude Coldplay, MJ (x2), Brel en dan dus zo'n beetje de beste van CCR![]()
![]()
Andere liedjes korten ze op absurde manieren in en deze moeten we wel altijd de volle 23 minuten doorstaan
Als je goed om je heen kijkt zie je dat alles gekleurd is.![]()
Yellow is prima hoor, wmbquote:Op donderdag 31 december 2015 07:35 schreef D. het volgende:
[..]
Jammer van de CP is dat rijtje, maar verder was dat waar ik op doeldeFitter. Happier. More productive
---------------------------------------------------
If you think in terms of a year, plant a seed; if in terms of ten years, plant trees; if in terms of 100 years, teach the people. - Confucius![]()
Ja, want Radio2 / Vara / cultuur / babyboomquote:Op donderdag 31 december 2015 07:35 schreef livelink het volgende:
Andere liedjes korten ze op absurde manieren in en deze moeten we wel altijd de volle 23 minuten doorstaanFitter. Happier. More productive
---------------------------------------------------
If you think in terms of a year, plant a seed; if in terms of ten years, plant trees; if in terms of 100 years, teach the people. - Confucius![]()
Trouwens een bizar matig trio op 151, 150 en 149
Fitter. Happier. More productive
---------------------------------------------------
If you think in terms of a year, plant a seed; if in terms of ten years, plant trees; if in terms of 100 years, teach the people. - Confucius![]()
Dit is een beetje de pokemon van de grijze mannen; zo van 'kijk eens wat wij de lijst in hebben gekregen'quote:Op donderdag 31 december 2015 07:36 schreef PippenScottie het volgende:
Ik ben PF liefhebber, maar deze notering vind ik ook overbodig.![]()
![]()
Volgend jaar maar eens campagne voeren voor de Super Mario tune, of die van Bassie en Adriaanquote:Op donderdag 31 december 2015 07:38 schreef D. het volgende:
[..]
Dit is een beetje de pokemon van de grijze mannen; zo van 'kijk eens wat wij de lijst in hebben gekregen'The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list![]()
Ik probeer Oviede er al jaren in te krijgenquote:Op donderdag 31 december 2015 07:39 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Volgend jaar maar eens campagne voeren voor de Super Mario tune, of die van Bassie en AdriaanFitter. Happier. More productive
---------------------------------------------------
If you think in terms of a year, plant a seed; if in terms of ten years, plant trees; if in terms of 100 years, teach the people. - Confucius![]()
Die van Bassie en Adriaan staat er gewoon in hoorquote:Op donderdag 31 december 2015 07:39 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Volgend jaar maar eens campagne voeren voor de Super Mario tune, of die van Bassie en Adriaan
-XOXO-![]()
Mike Oldfield!quote:Op donderdag 31 december 2015 07:40 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Die van Bassie en Adriaan staat er gewoon in hoor![]()
![]()
Ook sterk. Kijk uit mallootquote:Op donderdag 31 december 2015 07:40 schreef Bugno het volgende:
[..]
Ik probeer Oviede er al jaren in te krijgen
The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list![]()
Bah, wakker voordat Echoes voorbij is
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Ik ben niet op tijd wakker geworden maar ik hoor nu Echoes omdat mijn stiefvader het op heeft staan. Ik ben benieuwd of hij Angel of Death heeft gehoord![]()
![]()
Wees blij. Er is trouwens puur genot op komst de komende 2 uurquote:Op donderdag 31 december 2015 07:41 schreef Mexicanobakker het volgende:
Bah, wakker voordat Echoes voorbij isFitter. Happier. More productive
---------------------------------------------------
If you think in terms of a year, plant a seed; if in terms of ten years, plant trees; if in terms of 100 years, teach the people. - Confucius![]()
AirwolfGodquote:Op donderdag 31 december 2015 07:42 schreef D. het volgende:
Ik ga voor Knight Rider dan, of The A-Team
Fitter. Happier. More productive
---------------------------------------------------
If you think in terms of a year, plant a seed; if in terms of ten years, plant trees; if in terms of 100 years, teach the people. - Confucius
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |