Dat geldt denk ik voor alle vormen van intimiteit, en meer in het algemeen: met eenzaamheid. Veel menselijke interactie is helemaal niet belangrijk of waardevol. Maar als je het helemaal niet hebt iets wat je enorm kan missen. Een leuk gesprek, en arm om je heen voelen, iemand die tegen je zegt dat hij van je houdt. Iets met emapthie en liefde. Daar heeft elk mens behoefte aan.quote:Op donderdag 31 december 2015 18:09 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Dat hangt af van context. Zoenen kan zoveel betekenen als je het zelf maakt.
Hoewel zoenen misschien niet veel waarde heeft kan het niet meer 'kusloos' zijn gevoelsmatig wel veel waarde hebben. Je voelt je niet meer zo wereldvreemd als je het een keer hebt meegemaakt.
quote:Op vrijdag 1 januari 2016 15:55 schreef Charleville het volgende:
Ik heb gewoon een boner gekregen door het kijken van die video, haha
Ik heb in 25 jaar niemand gezoent, en hij zoent er even 100 op 1 avond
TMIquote:Op vrijdag 1 januari 2016 15:55 schreef Charleville het volgende:
Ik heb gewoon een boner gekregen door het kijken van die video, haha
Ik heb in 25 jaar niemand gezoent, en hij zoent er even 100 op 1 avond
Bij dat soort video's denk ik altijd aan hoeveel afwijzingen je moet hebben om de 100 te halenquote:Op vrijdag 1 januari 2016 15:48 schreef Charleville het volgende:
In dit filmpje zoent zo'n gozer met 100 verschillende meisjes voor zogenaamd het goede doel!![]()
Dit moet je proberen TS !Zit er zelf ook over na te denken.
Als je het leuk lijkt kunnen we misschien een keer samen naar een leuk evenement, doen we beide een zelfde jasje aan, en dan kunnen we aan het einde samen in de burger king door bespreken hoe het was gegaan!
(geen idee of dit voor mij werkt, heb ook haast nooit een tinder match, misschien heb ik gewoon een onaantrekkelijk gezicht)
Waar kan ik me aanmelden?quote:Op donderdag 31 december 2015 00:30 schreef VAS het volgende:
Kan je beter keer met mij mee gaan stappen in Rotterdam.
Overvloed van gezelligheid en vrouwen
Maar heb je nu op het feestje gezoend?quote:Op donderdag 31 december 2015 21:23 schreef Ypmaha het volgende:
[..]
Tot nu toe nog niet. Geen zin om daar de hele avond te staan om kusjes op de wang te krijgen, en dat er waarschijnlijk nog meer mensen zijn om het te filmen. Sta ik straks met mijn bakkes overal op facebookIk ga straks (in mijn eentje) naar een feestje in een theater bij mij in de stad.
Wil wel waar mogelijk een praatje maken met mensen. Meer verwachtingen heb ik niet.
Ik heb er tot mijn eigen verbazing wel erg veel zin in!
Alvast iedereen een fijne jaarwisseling.
Nee, dat niet. Althans, meer dan de gebruikelijke kussen op de wang is het niet geworden.quote:Op zaterdag 2 januari 2016 00:16 schreef Godshand het volgende:
[..]
Maar heb je nu op het feestje gezoend?
Hij had wel echt de looks en de uitstraling ervoor...ik ben bang dat jij die mist...quote:Op zaterdag 2 januari 2016 11:00 schreef Ypmaha het volgende:
[..]
Nee, dat niet. Althans, meer dan de gebruikelijke kussen op de wang is het niet geworden.
Maar dat zoenen voor het goede doel is wel een goeie, ik denk dat ik dat een keer ga proberen.
Die gast uit dat filmpje lijkt wel mijn tweelingbroer, echter ben ik een eeuwige maagd. Dus wat die looks en uitstraling betreft, valt het allemaal best tegen. Als hij het kan, kan iedereen het.quote:Op zaterdag 2 januari 2016 11:21 schreef DW457 het volgende:
[..]
Hij had wel echt de looks en de uitstraling ervoor...ik ben bang dat jij die mist...
quote:Op zaterdag 2 januari 2016 11:21 schreef DW457 het volgende:
[..]
Hij had wel echt de looks en de uitstraling ervoor...ik ben bang dat jij die mist...
quote:Op zaterdag 2 januari 2016 11:34 schreef krulbrul het volgende:
[..]
Als hij het kan, kan iedereen het.
Ik denk dat je je danig vergist in het charisma van deze knul.quote:Op zaterdag 2 januari 2016 11:34 schreef krulbrul het volgende:
Die gast uit dat filmpje lijkt wel mijn tweelingbroer, echter ben ik een eeuwige maagd. Dus wat die looks en uitstraling betreft, valt het allemaal best tegen. Als hij het kan, kan iedereen het.
Toch lijkt hij qua uiterlijk op mij. Maar misschien is deze knakker een casanova waar menig Fokker! nog wat van kan leren.quote:Op zaterdag 2 januari 2016 14:32 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ik denk dat je je danig vergist in het charisma van deze knul.
Charisma en uiterlijk hoeven dan ook niet per se gelijk op te gaan.quote:Op zaterdag 2 januari 2016 14:36 schreef krulbrul het volgende:
Toch lijkt hij qua uiterlijk op mij. Maar misschien is deze knakker een casanova waar menig Fokker! nog wat van kan leren.
Ja dat klopt. Ik zou nooit doen wat hij doet. Ik heb het filmpje in 720p HD gezet en zie nu ook dat hij veel knapper is dan ik. Ik dacht al, wat raar dat zo'n lelijkerd met 100 vrouwen kust.quote:Op zaterdag 2 januari 2016 14:38 schreef Copycat het volgende:
[..]
Charisma en uiterlijk hoeven dan ook niet per se gelijk op te gaan.
Je kunt nog zo knap zijn, met het charisma van een deurknop koop je er niets voor.
Nouja, dan had je toch aandachtquote:Op zaterdag 2 januari 2016 11:00 schreef Ypmaha het volgende:
[..]
Nee, dat niet. Althans, meer dan de gebruikelijke kussen op de wang is het niet geworden.
Maar dat zoenen voor het goede doel is wel een goeie, ik denk dat ik dat een keer ga proberen.
Tip, als je niet nerveus bent voor het zoenen met het leukste meisje is het ook niet zo'n leuk meisje voor je.quote:Op vrijdag 1 januari 2016 20:11 schreef Ypmaha het volgende:
[..]
Bij dat soort video's denk ik altijd aan hoeveel afwijzingen je moet hebben om de 100 te halenOpzich geen slecht plan, en het kan het hele jaar door
Oh en nog even over mijn beweegredenen voor het plan uit de OP: het was puur dat ik bang was dat wanneer ik eenmaal een leuk meisje tegen zou komen en het zou op zoenen aankomen, dat ik dan niet nerveus ben omdat ik het al een keer heb gedaan. Ik weet ook wel dat het zoenen zelf niks voorstelt, maar het was gewoon voor mijn eigen gemoedsrust.
Sow, wat een filosofiequote:Op zaterdag 2 januari 2016 21:39 schreef Droopie het volgende:
[..]
Tip, als je niet nerveus bent voor het zoenen met het leukste meisje is het ook niet zo'n leuk meisje voor je.
Toch leuk om later tegen je kinderen te zeggen, toen ik je moeder voor de eerste keer zoende was ik bloednerveus.
In plaats van toen ik je moeder zag dacht ik, mwah ik heb beter gehad maar ja.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |