quote:Met de omroepbezuinigingen heeft NPO3 de nodige klappen gekregen. Met name de latenightprogrammering is uitgekleed, toch weet de VPRO vanavond een nieuwe talkshow te introduceren. Zondag met Lubach is een satirische nieuwsshow van Arjen Lubach, een beetje naar Amerikaans voorbeeld. Gaat zoiets dan eindelijk lukken in Nederland?
“De vergelijking is al oneerlijk, omdat we de budgetten en mensen niet hebben van die shows”, vertelt Lubach in gesprek met het AD. “We zouden nooit zo’n show kunnen maken.” De programmamaker put dan ook uit zijn eigen verleden en ervaring. “Ik ga een show maken met alle dingen die ik al heb gedaan en leuk vind. Ik maakte de rapservice voor Koefnoen, ik schreef de Recensiekoning voor De Volkskrant en ik heb de taalrubriek bij DWDD. Het wordt een soort mix van dingen die ik kan.” De redactie van Zondag met Lubach bestaat uit zo’n 20 man.
Hij verklaart: “De sleutel van een satirische nieuwsshow is het nieuws brengen op zo’n manier en toon en met zo’n soort humor, dat het toegankelijk is voor mensen die zich op een andere manier niet voor het onderwerp zouden interesseren.
Zondag met Lubach, 21.25 uur, VPRO (NPO3)
twitter:pieterklok twitterde op zondag 27-12-2015 om 16:20:42Hou je niet van om en nabij tijden? Ben je fan van exacte tijden? Dan is deze info iets voor jou! 2015 met Lubach begint om 21.24.24! #zml reageer retweet
True. Op zichzelf goed item, maar niet voor in het jaaroverzichtquote:
Wel gedurfd dat Ploumen wilde meewerken.quote:Op maandag 28 december 2015 00:43 schreef Bravebart het volgende:
True. Op zichzelf goed item, maar niet voor in het jaaroverzicht
Sowieso, kudo's voor haar.quote:Op maandag 28 december 2015 00:48 schreef golfer het volgende:
[..]
Wel gedurfd dat Plaumen wilde meewerken.
Dankquote:Op maandag 28 december 2015 01:37 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
http://www.npo.nl/zondag-met-lubach/27-12-2015/VPWON_1243310
Ik vind zo'n statisch interview überhaupt niet bij de show passen, dat had ik bij de andere gasten die hij uitnodigde ook altijd. Ook omdat het zoveel tijd kost in het programma, dat toch al niet erg lang is. Dan liever een extra item.quote:Op maandag 28 december 2015 00:43 schreef Bravebart het volgende:
[..]
True. Op zichzelf goed item, maar niet voor in het jaaroverzicht
Nee joh, juist de beschouwende stukken zijn altijd het sterkst.quote:Op maandag 28 december 2015 11:28 schreef Paul het volgende:
Het programma werd gered door Salamander Klopping gisteren
Salamander heeft inderdaad zijn beste tijd gehad.quote:
quote:
quote:Op woensdag 30 december 2015 14:07 schreef funrider het volgende:
Salamander heeft inderdaad zijn beste tijd gehad.
dat was juist het minst goede gedeeltequote:Op maandag 28 december 2015 12:10 schreef Jivis het volgende:
[..]
Nee joh, juist de beschouwende stukken zijn altijd het sterkst.
quote:
Opgelost!quote:Op zondag 10 januari 2016 21:32 schreef Rabieluh het volgende:
Mannen hebben meestal langere armen dan vrouwen, dan heb je er ook niet veel aan.
Ik weet niet over ik overstroomquote:Op dit moment zijn de gegevens niet beschikbaar.
Probeer het later opnieuw.
quote:
de fuckquote:Ja, je overstroomt
maximaal 4.5 meter
Jij hebt een kans van tussen de 1% en 10% dat jij dit in je leven meemaakt. Dat kan ook morgen zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |