Klopt. Maar wel in de Top 2000 top 1quote:
Idemquote:Op vrijdag 25 december 2015 17:21 schreef zorro28 het volgende:
Beeldkwaliteit is bij mij echt bedroevend
Nee, doe maar I want to break freequote:Op vrijdag 25 december 2015 17:21 schreef Dven het volgende:
[..]
Klopt. Maar wel in de Top 2000 top 1
quote:Op vrijdag 25 december 2015 17:22 schreef Stickertje het volgende:
[..]
Wat is je favoriete Queen plaat?
Op gestemd ookquote:
Volgens mij hoef je je daar niet voor te generen. Zo gezellig is het daar niet. Ze zitten alleen maar te kletsen en op hun telefoon te kijken.quote:Op vrijdag 25 december 2015 17:21 schreef Dven het volgende:
Best genant dat ik nooit in dat cafe ben geweest.
Alhoewel ik best een goed excuus heb voor de afgelopen 8 jaar.
Who wants to live forever.quote:Op vrijdag 25 december 2015 17:22 schreef Stickertje het volgende:
[..]
Wat is je favoriete Queen plaat?
Die is gedraaid bij de crematie van mijn opa.quote:
Ik kon even niet horen welk liedje het was, nu weet ik het met dank aan deze post.quote:
Het eerste nummer wat ik altijd opzet in nieuwjaar is Dont stop me nowquote:
quote:Op vrijdag 25 december 2015 17:23 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Die is gedraaid bij de crematie van mijn opa.Vond hij een mooi nummer. Maar hij had wel een hekel aan homo's. Ik denk dat hij het verband nooit heeft gelegd.
Als ik er zit zou ik m'n moeder, vriendin en drie vrienden van mijn moeder meenemen. Gaat sowieso los danquote:Op vrijdag 25 december 2015 17:22 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Volgens mij hoef je je daar niet voor te generen. Zo gezellig is het daar niet. Ze zitten alleen maar te kletsen en op hun telefoon te kijken.
Eigenlijk zouden mobiele telefoons verboden moeten worden in het café.
Daar is het ook voor. Peace zegt dat het ook veel te licht is daar voor een café. Dat moet een beetje donker zijn.quote:Op vrijdag 25 december 2015 17:24 schreef Dven het volgende:
[..]
Als ik er zit zou ik m'n moeder, vriendin en drie vrienden van mijn moeder meenemen. Gaat sowieso los dan
1. Somebody to lovequote:Op vrijdag 25 december 2015 17:23 schreef Mexicanobakker het volgende:
Queen top 5:
1. The Show Must Go On
2. Somebody to Love
3. One Vision
4. Innuendo
5. Spread Your Wings
ofzo
Er zijn best nummers die er thuishoren wat mij betreft. Ook nu wordt topmuziek gemaakt. Wel zou ik graag het lopende jaar niet aanwezig zien.quote:Op vrijdag 25 december 2015 17:24 schreef Djeez het volgende:
Ah, hier is het topic. Ik vond het al stil in TV.
Ik vind het echt kut dat je nummers van nu in de lijst kunt stemmen. Echt, die liedjes moeten minimaal vijf jaar oud zijn vind ik. Katie Perry, Ariane Grande en Beyonce zijn nu niet echt artiesten die in deze lijst thuishoren
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |