Wacht maar tot ze puber is.... dan denk je dat het in de muzikale opvoeding helemaal mis is gegaan.quote:Op vrijdag 25 december 2015 11:53 schreef Rottdog het volgende:
En dan vanuit de achterkamer, je dochter horen zeggen dit is een mooi nummer waar ging het mis 😳
Ik vind haar stem prettiger, ik krijg van Beyoncé kippenvel en dan de nagels op schoolbord manier.quote:Op vrijdag 25 december 2015 11:53 schreef peaceman het volgende:
[..]
niet alles is even goed, maar het is in elk geval een stuk spannender.
Mij! Mij!quote:Op vrijdag 25 december 2015 11:52 schreef Uccie het volgende:
[..]
EINDELIJK iemand die het met me eens is.
Ik krijg echt niemand overtuigd
ach ik dacht enkel: meestal krijg ik achteraf gelijk... en bij jou duurt het wat langer.quote:
Goed wijf. Jammer van die kutmuziek.quote:
Zo voelt het anders wel.quote:Op vrijdag 25 december 2015 11:53 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Niet echt een hoogtepuntje.
klopt die is een stuk hysterischer.quote:Op vrijdag 25 december 2015 11:53 schreef Uccie het volgende:
[..]
Ik vind haar stem prettiger, ik krijg van Beyoncé kippenvel en dan de nagels op schoolbord manier.
Lekkah zegt mijn manquote:
Hier ga ik maar niet eens op inquote:Op vrijdag 25 december 2015 11:54 schreef peaceman het volgende:
[..]
ach ik dacht enkel: meestal krijg ik achteraf gelijk... en bij jou duurt het wat langer.
Geef hem een klap met je handtas!quote:
Pssst tis al een puber 😉quote:Op vrijdag 25 december 2015 11:53 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Wacht maar tot ze puber is.... dan denk je dat het in de muzikale opvoeding helemaal mis is gegaan.![]()
Ooit komt het goed hoop ik.
Viespeuk.quote:
Nee, dat komt later wel.quote:
Prima op de achtergrond als je in een warm land op het strand ligt.quote:Op vrijdag 25 december 2015 11:55 schreef Szura het volgende:
Rompompompom en wat computergeluidjes, echt
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |