"Jongens"quote:
quote:Op zaterdag 19 december 2015 16:43 schreef Baas_bas het volgende:
[..]
"Jongens"
noem ze gewoon vluchtelingen
Nu doe je net alsof het een normaal losstaand incident is of zo
en zelfs dat is eigenlijk nog fout want het zijn eigenlijk niet eens vluchtelingen. Shit ik neem het nu zelf ook overquote:
Goed punt.quote:Op zaterdag 19 december 2015 17:07 schreef Baas_bas het volgende:
[..]
en zelfs dat is eigenlijk nog fout want het zijn eigenlijk niet eens vluchtelingen. Shit ik neem het nu zelf ook over
Dat stond er ook , modje heeft het veranderdquote:Op zaterdag 19 december 2015 16:43 schreef Baas_bas het volgende:
[..]
"Jongens"
noem ze gewoon vluchtelingen
Nu doe je net alsof het een normaal losstaand incident is of zo
Dat meen je nietquote:Op zaterdag 19 december 2015 18:24 schreef Enchanter het volgende:
[..]
Dat stond er ook , modje heeft het veranderd
Ja, al het andere spreekt toch redelijk voor zich. Ik zal volgende keer beginnen met 'ah, wat erg, sterkte aan de nabestaanden, wie had dit gedacht?!' als je je daar beter bij voelt.quote:Op zaterdag 19 december 2015 15:57 schreef donald_dick het volgende:
[..]
moet toch mooi zijn, zo selectief kunnen lezen.
Is helaas geen grapquote:Op zaterdag 19 december 2015 18:25 schreef Baas_bas het volgende:
[..]
Dat meen je niet
Zeg me dat dit een grap is.
Moet je gewoon aankaarten in het feedback subforum. Hopen dat ze er wat aan doen. Maar ja ik weet de agenda niet van de beheerders.quote:
We gaan geen feitelijke onjuistheden in een TT zetten omdat dat beter uitkomt.quote:Op zaterdag 19 december 2015 18:42 schreef Baas_bas het volgende:
[..]
Moet je gewoon aankaarten in het feedback subforum. Hopen dat ze er wat aan doen. Maar ja ik weet de agenda niet van de beheerders.
In eerste instantie stond in het nieuwsbericht dat het om vluchtelingen ging, daarna kwamen er bronnen dat het om Marokkaanse (rond)zwervers ging, en dus geen vluchtelingen, daarom is het veranderd.quote:Op zaterdag 19 december 2015 18:42 schreef Baas_bas het volgende:
[..]
Moet je gewoon aankaarten in het feedback subforum. Hopen dat ze er wat aan doen. Maar ja ik weet de agenda niet van de beheerders.
Was dat niet zo dan? Ik heb volgens mij toen gelezen in dat nieuwsbericht dat het asielzoekers betrof. Maar het is alweer een paar dagen terug. Is dat nu niet meer zo dan?quote:Op zaterdag 19 december 2015 18:43 schreef Specularium het volgende:
[..]
We gaan geen feitelijke onjuistheden in een TT zetten omdat dat beter uitkomt.
Nee, Powned heeft het ook aangepast.quote:Op zaterdag 19 december 2015 18:44 schreef Baas_bas het volgende:
[..]
Was dat niet zo dan? Ik heb volgens mij toen gelezen in dat nieuwsbericht dat het asielzoekers betrof. Maar het is alweer een paar dagen terug. Is dat nu niet meer zo dan?
Ok, gelukkg maar, pak voor m'n hart.quote:Op zaterdag 19 december 2015 18:48 schreef Specularium het volgende:
[..]
Nee, Powned heeft het ook aangepast.
http://www.thelocal.se/20(...)r-case-goes-to-court
Nee hoor, ik ben al blij als je het bericht eerst leest, dan snapt, en dan pas reageert.quote:Op zaterdag 19 december 2015 18:41 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Ja, al het andere spreekt toch redelijk voor zich. Ik zal volgende keer beginnen met 'ah, wat erg, sterkte aan de nabestaanden, wie had dit gedacht?!' als je je daar beter bij voelt.
Vertel me wat er niet klopte dan.quote:Op zaterdag 19 december 2015 18:50 schreef donald_dick het volgende:
[..]
Nee hoor, ik ben al blij als je het bericht eerst leest, dan snapt, en dan pas reageert.
Link naar Powned rectificatie?quote:Op zaterdag 19 december 2015 18:48 schreef Specularium het volgende:
[..]
Nee, Powned heeft het ook aangepast.
http://www.thelocal.se/20(...)r-case-goes-to-court
In het artikel van de OP.quote:
quote:Naschrift 14.26: de Zweedse nieuwssite The Local spreekt niet van 'vluchtelingen', maar schrijft over de 16-jarige dat hij "op straat sliep".
Oh, stom. Ik dacht dat ze het oude artikel hadden verwijderd en een nieuwe gepost, aangezien ook de link op Google een error gaf.quote:Op zaterdag 19 december 2015 23:34 schreef Specularium het volgende:
[..]
In het artikel van de OP.
[..]
De url was wel aangepast want de originele link deed het niet meer.quote:Op zondag 20 december 2015 00:08 schreef Physsic het volgende:
[..]
Oh, stom. Ik dacht dat ze het oude artikel hadden verwijderd en een nieuwe gepost, aangezien ook de link op Google een error gaf.
Bedankt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |