Drenthe ookquote:Op dinsdag 15 december 2015 13:51 schreef djkoelkast het volgende:
Pushbericht van SS; of ik even naar de Poeisz kan gaan. Die zitten alleen in Friesland en ik woon niet in Friesland(en er ook niet vlakbij)
quote:Op dinsdag 15 december 2015 13:58 schreef djkoelkast het volgende:
[..]
Ah, nou ja daar woon ik nog verder vandaan
ik ook niet meer.quote:Op dinsdag 15 december 2015 14:05 schreef IJsbeertje21 het volgende:
Ik kreeg die melding ook, woon ook niet bepaald in de buurt.
Ik heb trillen wel aan staan, vind ik wel handig aangezien er ook nog wel eens mensen me appen enzoquote:Op dinsdag 15 december 2015 14:13 schreef IJsbeertje21 het volgende:
Ik heb altijd trillen en geluid helemaal uit, tenzij ik een telefoontje verwacht, dus ik zie alleen de melding bovenin het scherm. Ik had gehoopt dat ze mijn twee consoles opdrachten van gister hadden nagekeken maar helaas. Twee andere makkelijke opdrachten in de Dirk al wel, 8 euro.
Ik ben echt even klaar met SSquote:Op dinsdag 15 december 2015 13:21 schreef IJsbeertje21 het volgende:
[..]
Ja bij mij keurden ze een games opdracht af omdat ik had gezegd dat er van een console pakket geen prijskaartje was, maar het pakket stond er wel. Dus zeiden ze dat het pakket er wel was en ik een prijs had moeten invullen.Het ging maar om 2 euro ofzo dus ik heb het laten gaan. Ik wacht wel tot ie wat meer waard wordt voor ik eventueel terug ga.
Maar bij SS mag je echt helemaal geen fouten maken nee.
Er was ook geen kopstelling met guitar hero, alleen een doos tegen een kopstelling aan, en die heb ik gefotografeerd. Heb dit ook per mail aangegeven nu, vind ze echt te streng.quote:Op dinsdag 15 december 2015 15:45 schreef Dragonberry het volgende:
Bij Smartspotter moet je de opdrachten echt letterlijk opvolgen en ze zijn echt streng.. Er is geen heel schap met guitar Hero, dus moet je een kopstelling op de foto zetten.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
hier hadden ze een stylus voor de Wii U voor 2 euro.quote:Op dinsdag 15 december 2015 18:36 schreef Albert86 het volgende:
Net de Mediamarkt voucher check gedaan. Was ff zoeken naar iets goedkoops te kopen, maar heb een vliegtuigje voor 99 cent gevonden
nee nu nog niet accepteren. Je kan hem onbeperkt blijven doen. Als je maar binnen de tijd van de totale opdracht bent.quote:Op dinsdag 15 december 2015 18:04 schreef loezzzje het volgende:
ik heb danone deel 1 voltooid. is er nog een tijdslimiet wanneer je deel 2 moet doen? ik heb donderdag pas tijd. zie dat je maar 11 uur de tijd hebt dus kan hem niet nu al accepteren.
ok thanks. ik wilde er 1 aan mijn moeder geven maar zie dus net dat dat niet mag. belachelijkquote:Op dinsdag 15 december 2015 18:43 schreef Nizno het volgende:
[..]
nee nu nog niet accepteren. Je kan hem onbeperkt blijven doen. Als je maar binnen de tijd van de totale opdracht bent.
Logischer wijze is dat nog een week nadat deel 1 verdwijnt.
Oh dat is een goeie, ik heb wel een DS Lite dan koop ik er ook zo eentje.quote:Op dinsdag 15 december 2015 18:42 schreef Nizno het volgende:
[..]
hier hadden ze een stylus voor de Wii U voor 2 euro.
Ik heb heul geen Wii U
Maar woon je bij je moeder? Ik heb mijn moeder wel gegeven bij de chips toen. Als ze al weten dat dat mijn moeder is, ze woont niet bij mij dus dan kan dat toch gewoon.quote:Op dinsdag 15 december 2015 18:54 schreef loezzzje het volgende:
[..]
ok thanks. ik wilde er 1 aan mijn moeder geven maar zie dus net dat dat niet mag. belachelijk
dat schiet njet echt op nee! Ik heb van de drie aanvragen er twee toegewezen gekregen en de derde is nog in behandelingquote:Op dinsdag 15 december 2015 23:22 schreef loezzzje het volgende:
multi value staat een beetje op een laag pitje bij mij. had 4 opdrachten aangevraagd en geen 1 toegewezen gekregennu weer 1 aangevraagd. ben benieuwd.
en om de 5 minuten weer opnieuw inloggen. echt verschrikkelijk irritant.quote:Op woensdag 16 december 2015 09:27 schreef pl4kkie het volgende:
Multivalue is leuk. Alleen die website. Pure aids als je er op je mobiel mee probeert te werken
![]()
meestal zet ik gewoon iets neer van dat ik graag de service zou willen checken bij die winkel. of iets in die richting. ik weet het ook niet echt wat je daar invult.quote:Op woensdag 16 december 2015 14:06 schreef IJsbeertje21 het volgende:
Ik snap niks van de website van Multivalue en er zijn hier maar drie opdrachten in de buurt. Maar wat zet je bij die opmerkingen bij het aanvragen van een opdracht?
ja maar iets te weinig XPquote:Op woensdag 16 december 2015 19:33 schreef Vincentoo het volgende:
Iemand die erover na zit te denken om zich op te geven voor die Roamler Work?
Jij denkt dat de winkel al een seintje heeft gekregen en dan meteen een mand hebben geplaatst?quote:Op woensdag 16 december 2015 19:56 schreef Vincentoo het volgende:
Net een bericht van Roamler:
Hi Vincentoo, Jij hebt op maandag een Tonijncheck gedaan en aangegeven dat er geen actieplek was. Een dag later troffen wij hier wel een actieplek aan (actiemand bij de vleesafdeling). Nu kan het natuurlijk zijn dat die mand pas dinsdag geplaatst is, maar ik acht die kans klein. Kan een keer gebeuren maar ik wilde het toch even met je delen.
Zouden ze dan meteen bij de AH door hebben gegeven dat ze geen actieplek hadden? Wist niet dat dat zo snel ging(overigens stond die mand er vgm echt niet)
zou kunnen. ik vind met name bij de jumbo dat ze maar erg weinig actie producten hebben die ik dan voor roamler moet zoeken. bij de albert heijn gaat het altijd wel soepeler. maar ik vind die kopstellingen bij de AH ook veel overzichtelijker dan de actiestraat bij de Jumbo.quote:Op woensdag 16 december 2015 19:58 schreef Nizno het volgende:
[..]
Jij denkt dat de winkel al een seintje heeft gekregen en dan meteen een mand hebben geplaatst?
bij 1 Jumbo hier hebben ze een brede winkelstraat en daarnaast nog veel kopstellingen. Die hebben het echt dubbel op.quote:Op woensdag 16 december 2015 20:41 schreef loezzzje het volgende:
[..]
zou kunnen. ik vind met name bij de jumbo dat ze maar erg weinig actie producten hebben die ik dan voor roamler moet zoeken. bij de albert heijn gaat het altijd wel soepeler. maar ik vind die kopstellingen bij de AH ook veel overzichtelijker dan de actiestraat bij de Jumbo.
Heb ik ook vaak. Vragen ze of het nog ergens anders staat dan in het normale schap.. Kan bijna altijd nee aanklikken.quote:Op woensdag 16 december 2015 20:41 schreef loezzzje het volgende:
ik vind met name bij de jumbo dat ze maar erg weinig actie producten hebben die ik dan voor roamler moet zoeken
Ik inderdaad ook vrij veel. Of dat er wel iets op een kopstelling staat, maar dan net niet de smaak / grootte die ik moet hebben...quote:Op woensdag 16 december 2015 20:51 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Heb ik ook vaak. Vragen ze of het nog ergens anders staat dan in het normale schap.. Kan bijna altijd nee aanklikken.
Leuk voor de optionele laatste vraagquote:Op woensdag 16 december 2015 22:53 schreef Vincentoo het volgende:
[..]
Of dat er wel iets op een kopstelling staat, maar dan net niet de smaak / grootte die ik moet hebben...
Ja zet het er meestal ook wel bij ja. En bij de overzicht foto zorg ik dat die kop ook minimaal op de foto staat.quote:Op woensdag 16 december 2015 23:03 schreef Martijntj het volgende:
[..]
Leuk voor de optionele laatste vraag
Inderdaad ja! Ik word er echt kriegel vanquote:Op woensdag 16 december 2015 10:54 schreef loezzzje het volgende:
[..]
en om de 5 minuten weer opnieuw inloggen. echt verschrikkelijk irritant.
Staan in de OPquote:Op woensdag 16 december 2015 21:36 schreef W00fer het volgende:
Mocht nog iemand een roamler invite hebben, graag
Wat is datquote:Op woensdag 16 december 2015 19:33 schreef Vincentoo het volgende:
Iemand die erover na zit te denken om zich op te geven voor die Roamler Work?
Bij "Roamler Works" ben je niet enkel meer de oren en ogen (zoals nu), maar ook de handjes. Denk aan een vloersticker in een winkel plakken of een display in elkaar mikken. Je bent daardoor opeens een vertegenwoordiger van het merk zelf in opdracht van Roamler, dus er is een selectieprocedure. Level 5 and up laat je de opdracht zien, maar dat zegt nog niet dat je toegelaten bent.quote:
zo jammer he dat je er lvl 5 voor moet zijn om te mogen meedingenquote:Op donderdag 17 december 2015 08:59 schreef Martijntj het volgende:
Level 5 and up laat je de opdracht zien
Ik ben level 3 en ik zie hem ook, alleen ik kan hem niet accepteren.quote:Op donderdag 17 december 2015 08:59 schreef Martijntj het volgende:
[..]
Bij "Roamler Works" ben je niet enkel meer de oren en ogen (zoals nu), maar ook de handjes. Denk aan een vloersticker in een winkel plakken of een display in elkaar mikken. Je bent daardoor opeens een vertegenwoordiger van het merk zelf in opdracht van Roamler, dus er is een selectieprocedure. Level 5 and up laat je de opdracht zien, maar dat zegt nog niet dat je toegelaten bent.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |