LuDann, goed dat je aan de bel hebt getrokken en ook om uitstel hebt gevraagd. Ik zou nog meer hulp inschakelen de komende dagen. En ergens een moment voor jezelf inplannen met een dekentje, een kop thee, een bak ijs en een gigantische jankfilm en alles er even uitgooien.

En misschien je man wel laten koken, maar dan geen roti. Laat hem lekker beginnen met een wokschotel die in 10 minuten klaar is ofzo.

Cho, dat klinkt herkenbaar van je man. Zo is het hier ook. Man heeft alles voor L. over en doet dat zonder dat ik het hem hoef te vragen.
Sillie, haren trekken duurt nog tot ze 12 zijn.

Lang in ieder geval.
Saskia, fijn dat alles zo goed is gegaan. Enne, werken op zondag?

Estrys, sterkte vandaag, klinkt als een klotenacht.

MM, kiek je F.je nou! Wat heerlijk! Leuk, een speelmaatje voor F.
Alweer beterschap voor Sjaak.

Shop, slaap, 3 kwartier extra is een eeuwigheid! Dat zou 9 keer snoozen zijn.

Mijn kind wordt nu net wakker, nadat ze gisteravond om 7 uur op bed lag. Ik heb d'r vannacht om half 5 1 keer gezien en dat was het. Kennelijk had ze het nodig na alle koorts. Man was net wel een beetje in paniek, die had niet meegekregen dat ik d'r om half 5 had gevoed en dacht dat ze al die tijd lag te slapen en er iets mis was.