Oh zei de machinist dat? (zal vast in het topic staan).. hmm ja wellicht waren er dan andere zaken waarvan niemand iets afwist.quote:Op woensdag 9 december 2015 15:34 schreef computergirl het volgende:
[..]
niks zwalken, niks gegooid op spoor.
Ze stond op het spoor, recht op en met handen in de zij.
ja, en ze reageerde ook niet op hard getoeter.quote:Op woensdag 9 december 2015 15:37 schreef viseenoptie het volgende:
[..]
Oh zei de machinist dat? (zal vast in het topic staan).. hmm ja wellicht waren er dan andere zaken waarvan niemand iets afwist.
Hopelijk had ze een old-skool dagboek, niet leuk om te lezen, maar daar staat wellicht iets in waar ze mee zat.quote:Op woensdag 9 december 2015 15:45 schreef computergirl het volgende:
[..]
ja, en ze reageerde ook niet op hard getoeter.
Als ze met haar dronken hoofd op het spoor gestaan heeft omdat ze door de drugs dacht dat de trein wel even voor haar zou stoppen op een overgang dan zat ze waarschijnlijk nergens mee.quote:Op woensdag 9 december 2015 16:05 schreef viseenoptie het volgende:
[..]
Hopelijk had ze een old-skool dagboek, niet leuk om te lezen, maar daar staat wellicht iets in waar ze mee zat.
Als....quote:Op woensdag 9 december 2015 16:11 schreef Leandra het volgende:
[..]
Als ze met haar dronken hoofd op het spoor gestaan heeft omdat ze door de drugs dacht dat de trein wel even voor haar zou stoppen op een overgang dan zat ze waarschijnlijk nergens mee.
Dan zou alleen het overmatige alcoholgebruik nog een reden kunnen zijn om te denken dat ze ergens mee zat, maar dat kan ook gewoon typisch 16-jarig meeloopgedrag zijn geweest.
Ze had een promillage waar je niet mee mocht autorijden.quote:Op woensdag 9 december 2015 16:19 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ze stond stomdronken en met drugs in haar lijf op het spoor.... dat staat inmiddels wel vast.
Dat zegt Peter R de Vries, de patholoog anatoom had het eerder "stomdronken" genoemd.quote:Op woensdag 9 december 2015 16:20 schreef Squadra-macaroni het volgende:
[..]
Ze had een promillage waar je niet mee mocht autorijden.
Dat. En de pathaloog zou verkeerd geciteerd zijn. Eigenlijk weten we nog niets.quote:Op woensdag 9 december 2015 16:22 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat zegt Peter R de Vries, de patholoog anatoom had het eerder "stomdronken" genoemd.
Nou kan het best zijn dat Peter R de Vries bij bepaalde promillages alleen maar in "wel of niet aan het verkeer mogen deelnemen" denkt en de patholoog anatoom datzelfde promillage bij een 16-jarige anders inschat dan Peter R dat doet.....
Hij is niet eens geciteerd, d.w.z. nergens is hij letterlijk aangehaald als zou hij het woord 'stomdronken' in de mond hebben genomen. Wel 'zwaar onder invloed'.quote:Op woensdag 9 december 2015 16:25 schreef Squadra-macaroni het volgende:
[..]
Dat. En de pathaloog zou verkeerd geciteerd zijn. Eigenlijk weten we nog niets.
stel, als je een depressie hebt en je gebruikt alcohol en drugs om je minder kut te voelen. Is het dan de schuld van die middelen als je op gegeven moment er toch een einde aan maakt?quote:Op woensdag 9 december 2015 16:11 schreef Leandra het volgende:
[..]
Als ze met haar dronken hoofd op het spoor gestaan heeft omdat ze door de drugs dacht dat de trein wel even voor haar zou stoppen op een overgang dan zat ze waarschijnlijk nergens mee.
Dan zou alleen het overmatige alcoholgebruik nog een reden kunnen zijn om te denken dat ze ergens mee zat, maar dat kan ook gewoon typisch 16-jarig meeloopgedrag zijn geweest.
Dat is alles vanaf 3 drankjes...we weten eigenlijk gewoon niets.quote:Op woensdag 9 december 2015 16:20 schreef Squadra-macaroni het volgende:
[..]
Ze had een promillage waar je niet mee mocht autorijden.
Niet bekendquote:Op woensdag 9 december 2015 16:40 schreef Physsic het volgende:
Hoe waren ze daar eigenlijk? Met de fiets?
Het ligt toch wel wat genuanceerder, aangezien je lichaam 0,1 promille per uur afbreekt. Of ze moet tijdens haar dwaaltocht hebben doorgedronken.quote:Op woensdag 9 december 2015 16:33 schreef agter het volgende:
[..]
Dat is alles vanaf 3 drankjes...we weten eigenlijk gewoon niets.
Inderdaad, stomdronken is een aanname.quote:Op woensdag 9 december 2015 16:20 schreef Squadra-macaroni het volgende:
[..]
Ze had een promillage waar je niet mee mocht autorijden.
Forensisch patholoog Frank van de Goot zei vandaag tegen verschillende media dat er bij Dascha veel alcohol in het bloed is gevonden. De term "stomdronken" komt niet van hem, zei Van de Goot tegen de NOS. Hij zei wel dat haar bloed een hoog promillage alcohol bevatte en ook sporen van drugs.quote:Op woensdag 9 december 2015 16:25 schreef Squadra-macaroni het volgende:
[..]
Dat. En de pathaloog zou verkeerd geciteerd zijn. Eigenlijk weten we nog niets.
Ja, een hondquote:Op woensdag 9 december 2015 16:46 schreef agter het volgende:
Die route die ze gelopen zou hebben, dat is gebaseerd op 1 hond?
ze was blijkbaar toch in staat om een flink stuk te lopenquote:Op woensdag 9 december 2015 16:44 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Inderdaad, stomdronken is een aanname.
Dat rondlopen tussen kroeg en wijk eronder bevat nog enige logica, wat ze nu moest in die Rozenstraat?quote:Op woensdag 9 december 2015 17:14 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
ze was blijkbaar toch in staat om een flink stuk te lopen
van twitter > https://www.google.nl/map(...)840c6a26d836!1m0!3e2
ook zie je op het kaartje dat ze niet vlak langs haar school liep (volgens het kaartje )
[ afbeelding ]
daar zat ik ook al naar te kijken, dat blokje om bij de rozenstraat.quote:Op woensdag 9 december 2015 17:25 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Dat rondlopen tussen kroeg en wijk eronder bevat nog enige logica, wat ze nu moest in die Rozenstraat?
Opmerkelijk is wel dat ze de laan van Heelmeesters niet noemen, wel intekenen op de in de uitzending getoonde kaart gisteren terwijl ze deze blijkbaar wel uitgelopen heeft en de Zeshoven maar een klein stukje.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |