SPOILER: Kampioen afbeeldingen 2010/2011, 2011/2012, 2012/2013 en 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2012/2013Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2014/2015Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gifjes enzulksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Maargoed ook hier heb ik geen verstand van![]()
Prima overwinning, lekker voetbal. Domme tegengoals. En krijgen we eindelijk eens een pingel
Oh en PSV
'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal![]()
Oké Dries.quote:Op zaterdag 5 december 2015 23:39 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Ja ja, de kampioensoverwinning is binnen.![]()
Veltman en de Cil zijn wel echtquote:Op zaterdag 5 december 2015 23:37 schreef StarGazer het volgende:
Prima overwinning, lekker voetbal. Domme tegengoals. En krijgen we eindelijk eens een pingel
Oh en PSV![]()
![]()
Ja en ze winnen toch weer een moeilijke uitpot. Irritant. Maar goed, ik al zei, Ajax prima. Laat dat lekker prevalerenquote:Op zaterdag 5 december 2015 23:37 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Wat maakt het allemaal uit, 4 punten voor.
'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal![]()
Al meer dan 10 jaar niet verloren door PSV daar.quote:Op zaterdag 5 december 2015 23:48 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Ja en ze winnen toch weer een moeilijke uitpot. Irritant.![]()
18 jaar geleden zelfs....quote:Op zaterdag 5 december 2015 23:48 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Al meer dan 10 jaar niet verloren door PSV daar.'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal![]()
Bij de 5-2 zou ik zijn handelen wel alsquote:Op zaterdag 5 december 2015 23:51 schreef Ramboetan het volgende:
[..]
Beste keeper van NL is niet ":')"willen benoemen ja
Maargoed ook hier heb ik geen verstand van![]()
ze voetbalden nog op Monnikenhuizen. Zegt genoeg. Kut Vitesse.quote:'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal![]()
Kijk even de 5-2 terug en ga je schámen voor je onbenullige opmerking.quote:Op zaterdag 5 december 2015 23:51 schreef Ramboetan het volgende:
[..]
Beste keeper van NL is niet ":')"![]()
Tsja, ik ga me mentaal voorbereiden om Utrecht - Ajax te overleven.quote:Op zaterdag 5 december 2015 23:54 schreef StarGazer het volgende:
[..]
ze voetbalden nog op Monnikenhuizen. Zegt genoeg. Kut Vitesse.![]()
Ja zonde, verschil had al veel groter moeten zijn. Een kleine dip en het is weer omgekeerdquote:Op zaterdag 5 december 2015 23:48 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Ja en ze winnen toch weer een moeilijke uitpot. Irritant. Maar goed, ik al zei, Ajax prima. Laat dat lekker prevaleren![]()
Als PSV zo wisselend blijft qua prestaties zie ik het positief in. Echter verwacht ik wel dat ze een stuk stabieler worden met Lestienne en Willems weer terug. Dan ga ik er wel even vanuit dat Cocu de beste 11 opstelt, wat nogal lastig kan zijn voor hemquote:Op zaterdag 5 december 2015 23:56 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Ja zonde, verschil had al veel groter moeten zijn. Een kleine dip en het is weer omgekeerdMaargoed ook hier heb ik geen verstand van![]()
Nietszeggende statistieken zijn dat altijdquote:Op zaterdag 5 december 2015 23:48 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Al meer dan 10 jaar niet verloren door PSV daar.![]()
![]()
Gudelj wist vandaag 4x de bal naar de verkeerde man te spelen om zo een potentiële scoringskans compleet uit te sluiten.![]()
![]()
![]()
![]()
Ajax heeft ook al voor het laatst in 2008/09 gewonnen in Utrecht.quote:Op zaterdag 5 december 2015 23:58 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Nietszeggende statistieken zijn dag altijd
Normaal ben ik ook niet van deze nutteloze statistiekjes maar ieder seizoen denk ik dat de reeks wordt gestopt en dan gebeurt het niet.![]()
Verboden om te haten op Gudelj want hij brengt BALANS.quote:Op zaterdag 5 december 2015 23:58 schreef Brammess het volgende:
Gudelj wist vandaag 4x de bal naar de verkeerde man te spelen om zo een potentiële scoringskans compleet uit te sluiten.![]()
![]()
![]()
Ziedaar de balans. De balans in de score tussen Ajax en Heerenveenquote:Op zaterdag 5 december 2015 23:58 schreef Brammess het volgende:
Gudelj wist vandaag 4x de bal naar de verkeerde man te spelen om zo een potentiële scoringskans compleet uit te sluiten.![]()
Maargoed ook hier heb ik geen verstand van![]()
Ach, Ajax heeft het ook jaren enorm moeilijk gehad met PECquote:Op zaterdag 5 december 2015 23:59 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ajax heeft ook al voor het laatst in 2008/09 gewonnen in Utrecht.
Normaal ben ik ook niet van deze nutteloze statistiekjes maar ieder seizoen denk ik dat de reeks wordt gestopt en dan gebeurt het niet.Maargoed ook hier heb ik geen verstand van![]()
Hopen op een wintertransfer bij PSV van een van hun sterkhouders.quote:Op zaterdag 5 december 2015 23:58 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Als PSV zo wisselend blijft qua prestaties zie ik het positief in. Echter verwacht ik wel dat ze een stuk stabieler worden met Lestienne en Willems weer terug. Dan ga ik er wel even vanuit dat Cocu de beste 11 opstelt, wat nogal lastig kan zijn voor hem![]()
En bij Vitesse.quote:Op zondag 6 december 2015 00:00 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Ach, Ajax heeft het ook jaren enorm moeilijk gehad met PEC
Forum Opties Forumhop: Hop naar: