quote:Op donderdag 3 december 2015 19:39 schreef myShizzle het volgende:
Syriër in Zaandam aangehouden om deelname aan terroristische organisatie
http://www.nu.nl/binnenla(...)che-organisatie.html
Klinkt nogal vaag, een strijder van twee elkaar beconcurrerende groepen?quote:De man verbleef op een asielzoekersboot in Zaandam, waar hij tegen vluchtelingen zou hebben gezegd dat hij een strijder is van al-Qaeda en Islamitische Staat (IS).
Nee, gaat om dezelfde man. Hij is aangehouden in Den Haag, maar verbleef in Zaandam.quote:
Ahh, idd. Excusesquote:Op donderdag 3 december 2015 20:50 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
[..]
Klinkt nogal vaag, een strijder van twee elkaar beconcurrerende groepen?
[..]
Nee, gaat om dezelfde man. Hij is aangehouden in Den Haag, maar verbleef in Zaandam.
Een freelancer wellicht.quote:Op donderdag 3 december 2015 20:50 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
[..]
Klinkt nogal vaag, een strijder van twee elkaar beconcurrerende groepen?
Op zich, de Kouachi-broers (Charlie Hebdo-schutters) waren van Al Qaida, maar onderhielden contact met Coulibaly (de Joodse supermarktschutter) die zichzelf linkte aan de Islamitische Staat.quote:
twitter:PieterOmtzigt twitterde op donderdag 03-12-2015 om 21:59:50Meest opvallende antwoord Koenders: EU bereidt plan hervestiging vluchtelingen van Turkije naar EU voor https://t.co/clFU1j0CWS reageer retweet
Pas als er asielzoekers voor de deur staan worden woningen vrijgemaakt. Hadden ze dat niet eerder kunnen doen?quote:Corporaties schroeven verkoop huurwoningen terug
Een aantal woningcorporaties is bezig zijn woningverkopen terug te schroeven. Andere overwegen dat. De corporaties doen dat omdat de vraag naar sociale huurwoningen stijgt, onder meer door de komst van veel vluchtelingen. Woningen voor asielzoekers met een status worden bijna uitsluitend door corporaties geleverd. In totaal gaat het dit jaar naar verwachting om 30.000 woningen.
Gister bleek dat woningcorporatie Portaal al woningen uit de verkoop haalt. De corporatie haalt de 30 woningen die in Utrecht te koop staan van de markt en heeft ze bestemd voor statushouders. De corporatie sluit niet uit dat ze ook in andere gemeenten huizen uit de verkoop zullen halen.
Ook andere corporaties zeggen dat ze hiermee bezig zijn of het overwegen, blijkt uit een inventarisatie van de NOS. http://nos.nl/artikel/205(...)rwoningen-terug.html
Die woningen moeten gewoon naar de Nederlandse bevolking gaan. Asielzoekers kunnen ook prima in containerwoningen gestopt worden.quote:Op donderdag 3 december 2015 23:58 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Pas als er asielzoekers voor de deur staan worden woningen vrijgemaakt. Hadden ze dat niet eerder kunnen doen?
Inderdaad gewoon ervoor zorgen dat deze mensen een dak boven hun hoofd hebben. Niet in de watten leggen met een eigen woning + uitkering.quote:Op vrijdag 4 december 2015 00:01 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Die woningen moeten gewoon naar de Nederlandse bevolking gaan. Asielzoekers kunnen ook prima in containerwoningen gestopt worden.
De vraag naar sociale huurwoningen is nooit weg geweest! Die is altijd "100%": namelijk elke woning heeft een bewoner.quote:Op donderdag 3 december 2015 23:58 schreef luxerobots het volgende:
De corporaties doen dat omdat de vraag naar sociale huurwoningen stijgt, onder meer door de komst van veel vluchtelingen. Woningen voor asielzoekers met een status worden bijna uitsluitend door corporaties geleverd. In totaal gaat het dit jaar naar verwachting om 30.000 woningen.
Erik de Vlieger zegt nog aardig wat zinnige dingen. Denk overigens niet dat het EU-referendum tot problemen gaat leiden. De politiek legt de uitkomst naast zich neer (ik verwacht een meerderheid tegen, met een lage opkomst), het is tenslotte een raadgevend referendum. Dan zal er even wat gemor zijn, maar dat ebt ook weer weg.quote:
Ja, moet zeggen ik zie Roos niet als een groot licht, vertelde dat ook voordat ik het ging zien, en hij reageerde ook. Eerste minuten vond ik het niet denderend ook, daarna rond 6 minuten wel, want Erik de Vlieger zegt wel ongeveer hoe ik er nu over nadenk. Ik vond het uiteindelijk wel een goed interview ook, mede dankzij Roos.quote:Op vrijdag 4 december 2015 00:32 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Erik de Vlieger zegt nog aardig wat zinnige dingen. Denk overigens niet dat het EU-referendum tot problemen gaat leiden. De politiek legt de uitkomst naast zich neer (ik verwacht een meerderheid tegen, met een lage opkomst), het is tenslotte een raadgevend referendum. Dan zal er even wat gemor zijn, maar dat ebt ook weer weg.
Jan Roos mag trouwens wel wat kritischer interviewen.
Ik zie de EU echt belachelijk slecht handelen in deze asielcrisis. Zuid-Europa laat de vluchtelingen komen en laat ze door naar West-Europa. Als oplossing komen ze nu met een zak geld en visumvrij reizen voor Turkije. Europa is te laf om zelf op te treden. Daarnaast is het onderliggende probleem de aantrekkingskracht van onze voorzieningen. Asielzoekers krijgen zorgverzekeringen, huurhuizen etc.quote:Op vrijdag 4 december 2015 00:38 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, moet zeggen ik zie Roos niet als een groot licht, vertelde dat ook voordat ik het ging zien, en hij reageerde ook. Eerste minuten vond ik het niet denderend ook, daarna rond 6 minuten wel, want Erik de Vlieger zegt wel ongeveer hoe ik er nu over nadenk. Ik vond het uiteindelijk wel een goed interview ook, mede dankzij Roos.
Maar wat gaan we nou doen als we het daarmee eens zijn?
Okee bij het referendum op 6 april nee stemmen, maar dat zal een relatief lage opkomst hebben wrs wel > 30%, maar 45% is de vraag, zoals Vlieger stelt.
Het is echt een vraag, weet dat veel mee mensen zo denken, wat dan?
Mensen moeten wel wat doen imho.
Het is 1 grote klotezooi geworden zoveel is duidelijk, en volgend jaar wordt het alleen nog maar erger.quote:Op vrijdag 4 december 2015 00:46 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Ik zie de EU echt belachelijk slecht handelen in deze asielcrisis. Zuid-Europa laat de vluchtelingen komen en laat ze door naar West-Europa. Als oplossing komen ze nu met een zak geld en visumvrij reizen voor Turkije. Europa is te laf om zelf op te treden. Daarnaast is het onderliggende probleem de aantrekkingskracht van onze voorzieningen. Asielzoekers krijgen zorgverzekeringen, huurhuizen etc.
Ik vind Oekraïne een ander verhaal. Dat land is verscheurd tussen Europa en Rusland. Dat Europa ze wil steunen en meer mee wil handelen zie ik niet als een groot probleem. Zolang er oorlog, ernstige corruptie etc. is, worden ze echt niet lid van de EU.
De Vlieger staat de spijker op de kop. Het concept van de EU op papier goed, maar hoe het nu draaiende gehouden is en door wie is het probleem. Het begint steeds meer de vormen aan te nemen van de Amerikaanse politiek. De multinationals schrijven de wetten, de ambtenaren voeren het uit en het parlement heeft niet genoeg kennis om tot goede besluiten te komen.quote:
Ik had eigenlijk begrepen dat ieder huis wat vrij komt naar de statushouders gaat. Al jaaaaren verkopen ze ieder huis wat leeg komt, want de nederlander hoeft geen keuze te hebben, het is kopen of kreperen op het schimmelige bovenkamertje.quote:Op vrijdag 4 december 2015 00:32 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
De vraag naar sociale huurwoningen is nooit weg geweest! Die is altijd "100%": namelijk elke woning heeft een bewoner.
30.000 daarvan voor illegalen die hier niets te zoeken hebben maar waar de overheid om onverklaarbare reden een gratis huis aan wil geven.
Hoeveel sociale huurwoningen zouden er per jaar vrijkomen? 100.000? Dan is 30% dus nu voor illegalen die de overheid "statushouders" noemt.
Ik denk dat iedereen het nu wel snapt maar dat de politiek gewoon niet meer weet wat te doen. Dat zie je ook sterk in Duitsland nu.quote:Op vrijdag 4 december 2015 08:59 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Trouw begint het te snappen. Nu de rest van naïef Nederland nog.
Stiekum dan, want ik hoorde dat Bild geen reacties publiceert onder artikelen die over gelukszoekers gaan.quote:Op vrijdag 4 december 2015 09:01 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Ik denk dat iedereen het nu wel snapt maar dat de politiek gewoon niet meer weet wat te doen. Dat zie je ook sterk in Duitsland nu.
Nee. Er is natuurlijk wel een soort van verdeling. Maar het blijft gewoon keihard oneerlijk tegenover de Nederlander die al 10 jaar op woonruimte wacht. Die KOMT gewoon later aan de beurt en men doet alsof dat niet zo is. Dan zou er een magische oplossing zijn die men al eerder had moet toepassen.quote:Op vrijdag 4 december 2015 09:00 schreef ietjefietje het volgende:
[..]
Ik had eigenlijk begrepen dat ieder huis wat vrij komt naar de statushouders gaat. Al jaaaaren verkopen ze ieder huis wat leeg komt, want de nederlander hoeft geen keuze te hebben, het is kopen of kreperen op het schimmelige bovenkamertje.
Mahjah, voor die statushouders wordt alles uit de kast getrokken. Hoelang pikken we dit nog?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |