abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_158139099
Lief Always O+
  woensdag 9 december 2015 @ 23:14:46 #252
52229 Chanty
Ik heersch >:)
pi_158141601
Ohhh away jouw mannen O+

Sjaak aanhaak :W
Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
pi_158144307
Mnoh Always O+

Hier een heul verkouden snotaap -O- Was een keer of 10 wakker vannacht, met pieps, maar dan bijna elke keer weer stil voor we naast ons bed stonden. Needless to say dat ik wel 's beter heb geslapen :O 6.10 was hij definitief wakker en nu ligt hij nog even bij me met z'n 'dnni' (drinken, waterfles)
Everything will be fine in the end. If it's not fine, it's not the end
pi_158145164
Wat wordt het mooi JM O+

Lieve foto's Always O+

De rest ben ik vergeten, sorry :@

F heeft geen koorts meer maar wil nog steeds niet eten/drinken. Hij is al ruim een halve kg afgevallen... Nog maar een dagje thuis dus :{ Gelukkig is m'n lief weer thuis *O* hebben ze meteen een dagje quality time samen ;)
pi_158145279
Away O+ Wat een lieve Fransie!
Fotoboek negeer ik....ik heb besloten dat B die zelf mag maken :P ;) ;)
Ah naar Fazz!

Op ons KDV heerst waterpokken....wij bereiden ons dus voor op waterpokken binnenkort. Zal je zien is mijnheer weer ziek net Kerst maar ik heb al gelezen dat het behalve de jeuk meevalt....

Met mijn mama gaat het niet zo goed. Ze heeft in augustus een lichte herseninfarct gehad en ze heeft nu al een tijdje allerlei klachten die wijzen op een naderende infarct. Huisarts, neuroloog en internist kunnen niet zo veel doen. Ze krijgt al de hoogste dosering medicijnen. Vanaf januari gaat ze meedoen met een medisch traject met injecties ipv pillen. Dan zou het een stuk beter moeten gaan.

Ook ik moet weer allerlei testen gaan doen. Mijn zus en broer hebben dezelfde aandoening als mijn moeder waardoor ze een veel te hoge bloeeddruk en cholesterol hebben. Mijn 2 neefjes van 12 en mijn nichtje van bijna 14 hebben het ook. De internist begrijpt niet dat ik het niet heb. Sterker nog mijn waardes zijn perfect. Het is dat ik als 2 druppels water mijn vader ben en ook enorm op mijn moeder lijk (en de bevallingsfoto's uit mijn hoofd ken...).
pi_158147700
Heftig exode. Zeker als je weet dat er weer iets aan zit te komen maar er gewoon niks tegen te doen is.

De kindjes zijn bij de gastouder en ik ben aan het herstellen van de operatie van gisteren. Kan niet echt mijn rust vinden en het voelt zo raar zonder hen. Maar rust is nu wel even belangrijk voor het herstelproces. Maar leuk is anders.
pi_158151211
quote:
0s.gif Op donderdag 10 december 2015 12:13 schreef Twinkle20 het volgende:
Heftig exode. Zeker als je weet dat er weer iets aan zit te komen maar er gewoon niks tegen te doen is.

De kindjes zijn bij de gastouder en ik ben aan het herstellen van de operatie van gisteren. Kan niet echt mijn rust vinden en het voelt zo raar zonder hen. Maar rust is nu wel even belangrijk voor het herstelproces. Maar leuk is anders.
Alles goed gegaan?
S. 2014
J. 2016
pi_158151639
Idd: hoe is het Twinkle?

En heftig exode, zo'n donderwolk :{
Everything will be fine in the end. If it's not fine, it's not the end
pi_158152254
het lukt me niet om aan te haken dames -O- vind ik jammer...
Kwak
  donderdag 10 december 2015 @ 16:01:38 #260
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_158152269
quote:
0s.gif Op donderdag 10 december 2015 16:00 schreef kwakz0r het volgende:
het lukt me niet om aan te haken dames -O- vind ik jammer...
Vertel dan maar gewoon iets leuks over je toastje ;)
(Mij lukt het ook niet meer :') clubje oprichten?)
KuikenGuppy
pi_158152359
quote:
1s.gif Op donderdag 10 december 2015 16:01 schreef Burdie het volgende:

[..]

Vertel dan maar gewoon iets leuks over je toastje ;)
(Mij lukt het ook niet meer :') clubje oprichten?)
ja, en dat we dan nooit posten :') alleen af en toe een smilie

O+

toastje is zo leuk momenteel, hij dribbelt O+ probeert harder te lopen dan hij kan met iniministapjes en lazert dan op zn kont. zo schattig. Nog 1 week bij de oude opvang, daarna in Gouda. Aan de ene kant fijn, aan de andere kant besef ik heel goed dat ik hem dan dus op werkdagen 's ochtends tien minuten zie als het meezit, en s avonds als ik thuiskom max een uur (of korter, want geen haast om kind te halen leidt tot langer doorwerken, ik ken mezelf en mijn werk). Voorheen hadden we nog een half uur en drie kwartier kletstijd samen in de auto.

en dat vind ik stom, moet ik eigenlijk van huilen -O- want t is veel fijner als hij niet zo vroeg op hoeft, en met kindjes uit de buurt, en een fijner kdv, en niet meer zo lang in de auto...

en ik heb niet gesolliciteerd op die andere baan want kon geen motivatie vinden voor de brief en dat leek me teken genoeg (toch teveel junior functie naar mijn zin), en werk ging wel weer heel lekker maar inmiddels stapelt t zich alweer op en meh.

dus, als ik ga posten krijg je dit soort gezever en daar heb ik ook geen zin in steeds zonder aandacht voor wat jullie schrijven te hebben enzo :@

Hoe gaat t met jou Burd? :*
Kwak
pi_158152384
Ja de operatie is gelukkig zonder complicaties verlopen. Maar wel veel last van de zwelling. Hoesten, slikken, praten en bukken doet flink pijn want dat drukt enorm. Daarom de kindjes toch maar weg gebracht. Dus hrt voelt een beetje raar want ik heb vandaag alleen maar geslapen en films en series zitten kijken.

Ooit, toen ik nog geen kinderen had, kon ik daar echt van genieten. Lekker de hele dag ongegeneerd een beetje films te kijken. Maar tegenwoordig voel je dan gewoon dat dat niet klopt.. :D . Dat er iets mist.

Ze zijn nu thuis .. kerstliedjes aan O+ . Zo grappig als Boaz met zijn kontje staat te schudden en te dansen en te klappen :D
pi_158152419
Fijn dat t goed gegaan is Twinkle, sterkte met herstellen.
Kwak
  donderdag 10 december 2015 @ 16:12:45 #264
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_158152484
Maar soms zit je hoofd toch gewoon vol met je eigen dingen?! ;). Hebben we allemaal wel eens... ik wel iig. En dan past er weinig 'andere mensen op fok' bij.

Jammer van die baan, maar hopelijk komt er binnenkort iets anders voor je voorbij wat helemaal tof is :Y.

En dribbelende Melba :D O+. Zo zijn ze nog best snel ineens he :').
KuikenGuppy
  donderdag 10 december 2015 @ 16:13:21 #265
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_158152501
Twink, beterschap :*.
KuikenGuppy
pi_158152569
Twink, groot gelijk dat je even een dag voor jezelf hebt om te herstellen! Wij konden voor B hele zondagen liggen stinken op de bank en dan om een uur of 20:00 eens bedenken ' wat gaan we eten'. Ik kan me daar niets meer bij voorstellen. We zeggen het wel eens tegen elkaar: wat deden we vroeger met al die zeeen van tijd?

Kwak, geeft toch niets! Van je afschrijven is ook fijn.

Dit is overigens werkontwijkend gedrag want ik moet eigenlijk collega's bellen en daar heb ik geen zin in.
pi_158152795
ik moet nakijken maar ben op secret santa jacht :')
Kwak
pi_158152957
Beterschap Twinkle!

Oh exode :*

E slaapt vaak maar 1x pd ( en S nog 2x) het lijkt alsof E echt van haar 'alleen'tijd geniet (als peuter haar met rust laat dan ;) .)
S is nu eigenlijk wel n klein boefje. Ze slaat E en zegt dan 'ohhh' en geeft E een knuffel en 100 kusjes :')
Nu nog leren dat je ook knuffels en kusjes kunt geven zonder iemand eerst pijn te doen :+ haha.

*O* S haar linkervoortandje is door en de rechter van E *O* eindelijk.
pi_158153478
Twinkle, voor mij klopt het wel hoor, dat jij een dagje voor jezelf hebt gehad! Kindjes kunnen best even zonder mama!

Kwak, ik herken het. Voor mij is hier lezen en posten een vorm van ontspanning en pauze tussen alle drukte door. Maar het is wel lastig om op iedereen in te haken.

Ik had deze week iets leuks. Een leerling uit de examenklas probeert aangenomen te worden in Cambridge. En dat niet alleen: ook nog eens bij het vak dat ik geef! Hij had vorige week interviews, ik heb hem veel tips gegeven en volgens hem ging het behoorlijk goed. Ik zou het zo geweldig vinden als hij wordt aangenomen en als dat gebeurt voelt het ook echt als een opsteker voor mijzelf. :@ . :P . Maar ook als hij niet wordt aangenomen (die kans is veel groter natuurlijk) ben ik heel trots. Door zoiets weet ik wel weer waarom ik zo hard werk. :D .
"All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"
pi_158153492
tof is dat Franny! echt leuk!
Kwak
pi_158153643
Wat tof fran! Spannend wel!
Welk vak geef je eigenlijk? Ik dacht altijd dat je Nederlands gaf.
  donderdag 10 december 2015 @ 17:06:04 #272
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_158153652
Cambridge, gaaf :D.
KuikenGuppy
pi_158154248
Room, geschiedenis. O+ .
"All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"
pi_158154377
Geschiedenis ❤ Mooi vak! En met recht een pluim! Ik kan soms ook bijna net zo trots zijn op mijn "leerlingen" alsof het mijn eigen kinderen zijn.
pi_158161564
Om het weer even op (kleine) kindjes te brengen. Wij hebben bij wijze van baby shower met z'n drietjes een deel van a new dawn van de Twilight Saga herschreven, voor een goede vriendin (dat deel waarin de hoofdpersonen een kind krijgen). Het is in het kader van onze Ardennen weekendjes die altijd in het teken staan van het kijken naar (slechte) horrorfilms. Het is echt zo hilarisch geworden: we hebben er zelf ook allemaal een rol in. Het is best kinderachtig maar tegelijk ook zo goed. We hebben ook de filmposter zitten veranderen met foto's van haar en haar vriendin erin verwerkt en daar de boekomslag van gemaakt. _O- .
"All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"
pi_158161727
Franny, wat klinkt dat leuk en humoristisch. Lekker lachen met elkaar
Kwak jammer van de functie .
Sinds de bv maar kort is, heb ik weinig tijd tot bij lezen. Mijn baan is zo super en thuis op mobiel wil R ook scrollen hahahha.

Sterkte twinkle!

Hmm veel foto's blijf je houden dus. Maar misschien iets minder in het fotoboek maar misschien ook niet. We gaan het zien. Voor nu eerst maar 2 dezelfde. En anders hem later zelf foto's geven van red je maar, kies maar uit.

Als kerstpakket heb ik wereldwinkel bon uitgekozen. Weinig keuze in onze hoofdstad zeg. ;( wou iets voor mezelf maar die prullaria vind ik niets. Gaat stofvangen. Wel van plan zo'n beeldje met drie van die poppetjes omarmd te kopen, als teken van gezin (ipv werpgoud wat ik wou haha :+ ) en 2 puzzels van hout maar ja is weer niet voor mezelf...
  donderdag 10 december 2015 @ 22:13:01 #277
149959 SQ
snelle trees
pi_158161905
potverdomme Always wat een heerlijk duo heb je toch O+!
disclaimer
  donderdag 10 december 2015 @ 22:16:03 #278
149959 SQ
snelle trees
pi_158161973
En ik kom ook niet aangehaakt tussen werk, kind, alle kerst en sint en buurtwerkverplichtingen en alle andere feestelijkheden door, maar dat is inmiddels oud nieuws. Dus ik zie vooral graag foto's O+

Mauw O+ kerstboom:




[ Bericht 44% gewijzigd door SQ op 10-12-2015 22:23:19 ]
disclaimer
pi_158162314
Mauwtje O+
Everything will be fine in the end. If it's not fine, it's not the end
pi_158162381
Mauwtje wat groei je hard meid O+
pi_158163025
Gewoon O+ voor lieve dreumesjes O+

En mag ik ook bij het clubje... :') ;)
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_158166664
Oh, dat koppie O+
Kwak
pi_158166713
en gewoon, omdat deze O+
https://goo.gl/photos/C1xsw4VpmcuMZGaz7
wandeltoastje

en bolognesetoastje
Kwak
pi_158166801
Mauw O+

Jeetje Kwak, wat doet 'ie dat rustig en beheerst zeg :o knap!
Eet hij ook weer wat beter nu?
pi_158166852
quote:
1s.gif Op vrijdag 11 december 2015 08:41 schreef Skittles het volgende:
Mauw O+

Jeetje Kwak, wat doet 'ie dat rustig en beheerst zeg :o knap!
Eet hij ook weer wat beter nu?
Ja! hij heet vrolijk met ons mee (flikkert herkenbare groente nog wel op de grond) en eet weer met plezier potjes (ook zelf met lepel af en toe, als wij het op de lepel doen). heel fijn, veel gezelliger ook.

af en toe als hij al te moe is lukt het niet om gewoon te eten, dan wil hij niks.
Kwak
pi_158167885
Boaz eet de laatste tijd ook best slecht. Hij kan het hebben, maar het voelt niet goed. Begrijp ik het goed dat jij zo nu en dan weer potjes geeft kwak? Ik zit daar namelijk wel over na te denken, want hoe jammer ook, die eet ie wel met smaak op.

En bolognesemondje :D
  vrijdag 11 december 2015 @ 10:45:15 #287
149959 SQ
snelle trees
pi_158168098
Jeetje kwak, wat loopt ie al goed zeg :o en die tomatensausbakkes :D O+

Mauw heeft gisteravond weer een stuk of 40 pogingen gedaan, maar het is zo'n houten Klaas :') valt steeds na 2-3 stappen om.
Dat hebben we gevierd met feest tot 4 uur vannacht trouwens *O*
disclaimer
  vrijdag 11 december 2015 @ 10:47:19 #288
149959 SQ
snelle trees
pi_158168135
Oh en crumpette, je mag officieel meedoen nu. Gefeliciteerd met je knappe GVR O+ *O*
disclaimer
  vrijdag 11 december 2015 @ 11:52:18 #289
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_158169015
Het smaakt hem goed zo te zien, kwak! Fijn dat hij zo lekker eet :Y.

Crump, gefeliciteerd! *O*.

Oh jongens, Kuiken is geloof ik door naar het volgende level. Hij zit nu aan tafel in de tripptrap zonder beugel, waar hij zelf op en af kan klimmen. Hij eet zelf met een lepel (ineens kon hij het :? *O*), drinkt uit een bekertje die hij zelf bij de kraan vult met water... Hij maakt puzzels, kan kleien, tekent rondjes (I kid you not!) :o wil graag lopen in de winkel en houdt daarbij lief m'n hand vast, maakt korte zinnetjes, kan de treinbaan goed leggen, helpt met opruimen, verzint zelf spelletjes (hij heeft een onzichtbaar paard :o :'))... Waar is mijn baby gebleven :? :') O+.
(En hoe vaak zullen we dat de komende jaren nog gaan roepen?! :D)
Uiteraard hoort er heel veel 'nee' en gepiep bij, dus het is hier alrijd reuze gezellig :+.
KuikenGuppy
pi_158169064
Smiley overkill Burd O+
  vrijdag 11 december 2015 @ 11:59:28 #291
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_158169139
Ik mag dat :Y.
KuikenGuppy
pi_158169203
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 december 2015 10:25 schreef Twinkle20 het volgende:
Boaz eet de laatste tijd ook best slecht. Hij kan het hebben, maar het voelt niet goed. Begrijp ik het goed dat jij zo nu en dan weer potjes geeft kwak? Ik zit daar namelijk wel over na te denken, want hoe jammer ook, die eet ie wel met smaak op.

En bolognesemondje :D
Hier gaan de potjes op t moment ook beter dan vers... :') behalve pasta.. want pasta is saar dr lieflings. O+

Wat word hij groot burdie!

Saar doet de olifant na... compleet met slurf O+
Die kan dus is t rijtje met

Waf waf
Hihihi
Kwakwak
Ggggggk (geit/schaap)
Hokkok (kip)
Waaaa (leeuw/tijger/beer)

Verder is bijten, knijpen en slaan als je iets niet mag de bom, en is op de grond gaan liggen extra dramatisch.
Ik hou zo van dat kind O+
S. 2014
J. 2016
pi_158169263
Als je zó trots en vol liefde bent zekers ^O^
pi_158169432
Hier at iemand gisteravond een bord leeg dat ik iets te vol had gedaan met gekookte aardappeltjes, wortel en appelmoes.
Ik had er ook stukjes hamburger op gelegd en die waren meteen weg.
Had van de rest niks verwacht meer maar kreeg het bord schoon terug met het vorkje erop en de triomfantelijke blik met het woordje KA!
Veeg me maar op dan O+
pi_158169472
Ik vraag vaak expres en ook tien keer achter elkaar aan I wat de haan doet. Kukulukulele. O+ . Dat vind ik ook bij de tiende keer nog geweldig. Vooral dat ernstige gezichtje erbij. Ze doet echt haar best. _O_ .

Mauwtje, met open mond naar de kerstboom kijken. Jullie hebben het duidelijk zo gezellig samen. O+ . I kan ook precies zo kijken naar iets.

Fijn dat toastje lekker in z'n vel zit. En kwak, bijna kerstvakantie!!

Burdie, heel herkenbaar. Het is zo leuk, en het gaat zo snel. I is goed geworden in het benoemen van kleuren en negen van de tien keer zegt ze het nog goed ook. Roze, blauw, rood, groen (dat is dan wel 'oen'), geel. Ze begint nu ook steeds meer hoe het thuis gaat te benoemen. Dus 's ochtends als ze naar het kdv gaat, zegt ze: 'mama werken, papa werken, I spelen.' Het is gewoon zo tof allemaal. Ze noemt het kdv nu ook 'het andere huisje'. Ik geloof dat we wel kunnen stellen dat ze het er fijn heeft. O+ . Geeft de leidsters ook steeds een knuffel en een kusje als ze weer naar huis gaat.
"All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"
  vrijdag 11 december 2015 @ 12:35:28 #296
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_158169701
Blue, wat lief, KA! O+.

Knappe I O+.
Het lijkt ook wel alsof ze nu een heel klein beetje besef van dag en volgorde op de dag gaan krijgen he?

Dreumesen O+.
KuikenGuppy
pi_158169992
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 december 2015 10:25 schreef Twinkle20 het volgende:
Boaz eet de laatste tijd ook best slecht. Hij kan het hebben, maar het voelt niet goed. Begrijp ik het goed dat jij zo nu en dan weer potjes geeft kwak? Ik zit daar namelijk wel over na te denken, want hoe jammer ook, die eet ie wel met smaak op.

En bolognesemondje :D
Hij krijgt een potje als ik te laat met hem thuis ben om nog te koken voor hij naar bed moet -O-

Uit een potje eet hij de groente ook wel op, op zn bordje een stuk minder. Vind samen eten veel gezelliger, maar hij is al zo moe als we dan om kwart over zes thuiskomen, en uitgehongerd, dus als ik dan nog moet gaan koken is het drama... Dus sowieso drie keer per week een potje.

wat knap dat hij dat allemaal al kan Burd!

Melba begint t ook door te krijgen, als we nu s avonds hem optillen om naar boven te gaan begint hij al te zwaaien naar J of mij zo van "doei, trusten!". hij gebaart de halve dag "lamp" naar alles wat lichtgeeften wijst de poesjes aan in zijn boekje als ik vraag "waar is de poes?" O+

hij zegt kekka als hij wil eten (cracker) en ekka als t lekker is. en ka als hij klaar is. O+ t worden net echte mensjes!
Kwak
pi_158170835
Zo Burdie dat klinkt zeker als the next level :o *O*

O en ik zeg ook nog heel vaak tegen peuter dat ze mijn kleine baby is :') O+ ... vindt ze overigens meestal niet leuk natuurlijk :')

Brood gaat momenteel ook heel slecht. Krentenbollen daarentegen eet ie zo een hele zak achter elkaar leeg als het aan hem ligt. Het is maar tijdelijk hoop ik.. je moet toch iets.

Kwak klinkt begrijpelijk jouw situatie :Y
pi_158174039
Burdie :o jeetje wat knap allemaal

Kwak O+ oh heerlijk aan het eten

SQ O+ knappe M.

E was vannacht van 23:30 tot minstens 3uur wakker. Huilenhuilenhuilen.. Ze wil geen fles meer -O-
Heb haar uiteindelijk bij S in bed gedaan (die werd rond half3 pas wakker gelukkig) . Beide vrolijk en lachen, rond 3u heb ik de diaprojector aangezet, E in haar eigen bedje en toen waren ze stil :? :Z
Pff..
pi_158174246
Oef, pittige nacht Zoë :{ Hoop dat het vannacht beter gaat!

En Burd, wat gaat-ie hard O+

Kwak, je toastje, wat goed O+ En hier ook wel 's potjes hoor!
Everything will be fine in the end. If it's not fine, it's not the end
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')