Je komt nu al tot de conclusie dat het geen geplande zelfmoord kan zijn. Sorry, voor al de amateur-Sherlocks, het is duimzuigerij, er worden weer dingen geroepen over geloof e.d. Het is een 50/50. Er is geen goede tijdslijn, er is beperkte info. Zolang er niemand is die weet wat er meer speelde moet er niet worden gegist. Zeg gewoon dat je 't niet weet en wacht op een officieel onderzoek.quote:Op maandag 30 november 2015 00:18 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Ik heb hier gelukkig nog geen Micha Kat achtige verhalen gehoord, alleen maar welke scenario's uitgesloten zijn en welke wel optioneel zijn.
Niemand beweert zeker te weten wat de oorzaak is, en dat kan ook niet.
Ah okquote:Op maandag 30 november 2015 00:20 schreef hottentot het volgende:
[..]
Omdat het helemaal niet ver is, hooguit een kwartiertje lopen en veel dichterbij gaat het hem niet worden met het spoor.
https://www.google.ch/map(...)1:0x1ffaf90b89ad0cf0
Haquote:Op maandag 30 november 2015 00:25 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Vriend van mij is een keer zwaar onder de pillen na een trouwfeest alleen terug gaan lopen naar de camping waar we een nacht stonden. Was totaal de verkeerde kant op gelopen in het duingebied. Feest was in een strandtent. Wel een paar keer telefonisch contact gehad nog/ Hij zei dat ie niet meer wist waar ie was dus zijn we hem gaan zoeken.
Die nacht was het ook nog eens noodweer en hij liep daar ondertussen dus in zijn nieuwe kostuum.... toen ie ook nog eens in een greppel belandde.
Uiteindelijk is ie bij een of andere tuinder de kas/schuur binnen gegaan om daar... ja wat eigenlijk? Een takje in zijn broekzak te doen en zijn telefoon daar op een plank neer te leggen
Uiteindelijk vonden we hem totaal verdwaasd terug.
Vogels pikken ook stukjes mee.quote:Op maandag 30 november 2015 00:25 schreef RolandArthur het volgende:
Als er zo weinig terug te vinden is, is het dan niet logisch aan te nemen dat ze in de lengte over één rail gelegd is?
Ik neem aan dat de machinist niet lag te slapen....quote:Op maandag 30 november 2015 00:30 schreef Elan het volgende:
[..]
Vogels pikken ook stukjes mee.
Ligt er dus ook een beetje aan hoeveel tijd er tussen haar dood en de vondst/opruiming van haar lichaam zat.
Daar rijden om die tijd geen personentreinen meer, dan had ze al op de goederentrein moeten springen die er wel rijden (en meer dan normaal zelfs dacht ik omdat men met de betuwelijn in Duitsland bezig is en er daardoor elke dag meerdere treinen via Hilversum worden omgeleid.)quote:Op maandag 30 november 2015 00:24 schreef Elan het volgende:
Al heeft waar ze woont dat Hollandse Rading ook een stationnetje dus dat is wel weer een tikkie vreemd
Kloptquote:Op maandag 30 november 2015 00:30 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
HaMaar aan hem zal je vast kunnen hebben gezien dat 'ie van het padje af was toen 'ie van dat feest weg ging. Terwijl de vriendinnen van dit meisje niet gezien hebben dat ze onder invloed was.
Tussen haar (vermoedelijke) dood en de vonst van haar lichaam zat niet meer dan een paar seconden..quote:Op maandag 30 november 2015 00:30 schreef Elan het volgende:
[..]
Vogels pikken ook stukjes mee.
Ligt er dus ook een beetje aan hoeveel tijd er tussen haar dood en de vondst/opruiming van haar lichaam zat.
Ik zeg dat het erg onlogisch is dat ze dat op deze manier gedaan heeft. Dat gedoe over het geloof is inderdaad onzin.quote:Op maandag 30 november 2015 00:28 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Je komt nu al tot de conclusie dat het geen geplande zelfmoord kan zijn. Sorry, voor al de amateur-Sherlocks, het is duimzuigerij, er worden weer dingen geroepen over geloof e.d. Het is een 50/50. Er is geen goede tijdslijn, er is beperkte info. Zolang er niemand is die weet wat er meer speelde moet er niet worden gegist. Zeg gewoon dat je 't niet weet en wacht op een officieel onderzoek.
Wat is er dan onlogisch aan?quote:Op maandag 30 november 2015 00:34 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Ik zeg dat het erg onlogisch is dat ze dat op deze manier gedaan heeft.
Haar telefoon nam ze niet op, ok... Maar was zo nu en dan in gesprek en is nu pleite??quote:Op maandag 30 november 2015 00:33 schreef Straatcommando. het volgende:
Wel een ontzettend raar en naar verhaal. Wat de fuck is er in die tussentijd gebeurd? Je denkt automatisch aan narigheid..misschien gedrogeerd?
? In het bericht staat dat ze in de buurt van sportpark door een trein is aangereden. Sportpark is 5 minuten lopen van de Emmastraat. Ligt een beetje welk deel, maar het is lang geen 3.5 uur lopen. In 3.5 uur lopen ben je Hilversum uit en in Bussum aangekomen.quote:Op maandag 30 november 2015 00:11 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Die afstand tussen die tent waar ze om 2 uur wegging en het station waar ze door die trein geraakt is, is trouwens best ver. Het is alleen wel makkelijk te lopen in 3,5 uur. Dus zelfs als ze helemaal is gaan lopen, dan nog heeft ze van alles kunnen doen in die tijd.
Ja, das raarquote:Op maandag 30 november 2015 00:35 schreef Elan het volgende:
[..]
Haar telefoon nam ze niet op, ok... Maar was zo nu en dan in gesprek en is nu pleite??
Jep sprinters rijden dan alweer vanuit Almere Oostvaarders richting Utrecht Centraal dacht ik zoquote:Op maandag 30 november 2015 00:31 schreef hottentot het volgende:
[..]
Daar rijden om die tijd geen personentreinen meer, dan had ze al op de goederentrein moeten springen die er wel rijden (en meer dan normaal zelfs dacht ik omdat men met de betuwelijn in Duitsland bezig is en er daardoor elke dag meerdere treinen via Hilversum worden omgeleid.)
Edit: ah 5:45 dan rijd dacht ik net de eerste personentrein weer (of hooguit de 2e), maar of dat de eerste trein was die haar raakte is nog een vraag natuurlijk.
Als ze in de buurt van een overweg lag kan ze zelfs in eerste instantie door een auto zijn aangereden en bewusteloos op het spoor terechtgekomen zijnquote:Op maandag 30 november 2015 00:41 schreef Domnivoor het volgende:
Voor zover ik kan nagaan rijden er rond 5:45 geen reguliere passagierstreinen op dat traject, alleen omgeleide treinen of goederentreinen.
Ze kan dus al enige tijd op het spoor hebben gelegen voordat ze werd aangereden.
Als je er zo'n last van hebt, dan ga je toch lekker wat anders doen?quote:Op maandag 30 november 2015 00:43 schreef Beathoven het volgende:
Vrijwel 0 info.. maar Fok gaat het wel even oplossen, as usual
[ afbeelding ]
1 ze moest kostenquote:Op maandag 30 november 2015 00:44 schreef Nober het volgende:
Laten we beginnen bij het begin: waarom heeft de Lets Get Down geen wc's?
Het is niet logisch dat ze zo'n eind heeft gelopen terwijl er een station vlakbij was Het is onlogisch dat ze haar jas in die tent achtergelaten heeft. Het is raar dat ze haar telefoon kwijt was en soms in gesprek was in de tussenliggende tijd. En het is raar dat er zo'n lange tijd tussen het verlaten van de club en het moment dat ze aangereden werd zat.quote:Op maandag 30 november 2015 00:35 schreef hottentot het volgende:
[..]
Wat is er dan onlogisch aan?
Onder de trein gaan liggen is voor depressieve jongeren/mensen niet uitzonderlijk.
Dan is het reguliere personenvervoer alweer op gang gekomenquote:Op maandag 30 november 2015 00:41 schreef Domnivoor het volgende:
Voor zover ik kan nagaan rijden er rond 5:45 geen reguliere passagierstreinen op dat traject, alleen omgeleide treinen of goederentreinen.
Ze kan dus al enige tijd op het spoor hebben gelegen voordat ze werd aangereden.
Er zijn genoeg punten om uit te zoeken voor de politiequote:Op maandag 30 november 2015 00:46 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Het is niet logisch dat ze zo'n eind heeft gelopen terwijl er een station vlakbij was Het is onlogisch dat ze haar jas in die tent achtergelaten heeft. Het is raar dat ze haar telefoon kwijt was en soms in gesprek was in de tussenliggende tijd. En het is raar dat er zo'n lange tijd tussen het verlaten van de club en het moment dat ze aangereden werd zat.
Niets is onmogelijk, maar het is wel erg onlogisch dat ze op deze manier zelfmoord heeft gepleegd.
Heb je enig idee van de ligging van die tent ten opzichte van dat station, kwartiertje rechtuit lopen en je bent er.quote:Op maandag 30 november 2015 00:46 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Het is niet logisch dat ze zo'n eind heeft gelopen terwijl er een station vlakbij was Het is onlogisch dat ze haar jas in die tent achtergelaten heeft. Het is raar dat ze haar telefoon kwijt was en soms in gesprek was in de tussenliggende tijd. En het is raar dat er zo'n lange tijd tussen het verlaten van de club en het moment dat ze aangereden werd zat.
Niets is onmogelijk, maar het is wel erg onlogisch dat ze op deze manier zelfmoord heeft gepleegd.
Nachtnet komt geloof ik ook over dat spoor. Via die kant richting Utrecht naar 't zuiden toe. Geen idee of er op dat moment dan eentje langs komt, maar er komen tussen 2 uur en 6 uur wel genoeg treinen overheen.quote:Op maandag 30 november 2015 00:41 schreef Domnivoor het volgende:
Voor zover ik kan nagaan rijden er rond 5:45 geen reguliere passagierstreinen op dat traject, alleen omgeleide treinen of goederentreinen.
Ze kan dus al enige tijd op het spoor hebben gelegen voordat ze werd aangereden.
Ja, we zullen vast wel meer te weten gaan komen.quote:Op maandag 30 november 2015 00:47 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Er zijn genoeg punten om uit te zoeken voor de politie
1 de telefoongegevens, met wie ws ze aan het bellen
2 de camerabeelden in het centrum
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |