Die Italiaanse vriend van jouquote:Op dinsdag 1 december 2015 10:38 schreef LadyBlack het volgende:
Ah joh, vooral benadrukken hoezeer je er nog van geniet, dan kan er weinig gezeurd worden toch?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Kortom, een hoop gemiep om niks![]()
Bij onze praktijk mocht dat niet eens... als je over de 42 weken was, moest je in het ziekenhuis bevallen, dan weigerden ze om je thuis te helpen.quote:Op dinsdag 1 december 2015 11:14 schreef Mariposas het volgende:
Is het je bedoeling trouwens om bij serotoniteit ook thuis te bevallen?
Volgens de landelijke (NVOG) richtlijn hoort een serotiene zwangerschap ook in de tweede lijn, een eerstelijnsverloskundige die zich niet aan deze richtlijn houdt kan ern maatregel of berisping krijgen, even kort door de bocht gezegd. Maar ik vroeg me af wat Bloesem's standpunt hierin was.quote:Op dinsdag 1 december 2015 11:17 schreef SaskiaR het volgende:
[..]
Bij onze praktijk mocht dat niet eens... als je over de 42 weken was, moest je in het ziekenhuis bevallen, dan weigerden ze om je thuis te helpen.
Ja de volgende keer ga ik een doula zeker overwegen. Ik heb er een aantal in de buurt bekeken hier, maar er was op dat moment niet eentje die goed voelde en die te betalen was (quote:Op dinsdag 1 december 2015 11:14 schreef Mariposas het volgende:
Wat rot Bloesem. Geef direct bij aanvang aan de afspraak aan dat je een vervelend gevoel aan de vorige keer hebt overgehouden en dat je het gevoel hebt dat er niet naar je geluisterd is. En dat je dat bij deze afspraak nu wél wilt. Maar, het is ook de taak van een zorgverlener om je te wijzen op risico's en gevolgen. Alleen ik snap wat je bedoelt met dat er niet naar je geluisterd wordt, ik heb zo'n gesprek ook gehad.
Ik denk dat een douala trouwens wel echt iets voor jou had kunnen zijn, maar dat is nu een beetje laat. Ik kon mijn grenzen heel goed bewaken maar niet toen ik op 10 cm ontsluiting zat.
Is het je bedoeling trouwens om bij serotoniteit ook thuis te bevallen?
Ja, ik vind strippen wel invasief (ik vind toucheren al invasiefquote:Op dinsdag 1 december 2015 11:47 schreef kwakz0r het volgende:
Vind je strippen dan echt zo invasief Bloesem?ik bedoel, om een inleiding en synthetische hormonen te voorkomen?
Voor zover ik begrepen heb doet strippen doorgaans alleen iets als het lichaam en kind al wel klaar zijn voor bevallen. Daarom heeft strippen met 39 of 40 weken, zoals bij mij, meestal geen zin...
Jazekerquote:Op dinsdag 1 december 2015 12:01 schreef Stormqueen het volgende:
Bloesem, ik vind het heel goed dat je zo duidelijk voor ogen hebt wat je wil en wat je niet wil en ik hoop ook echt oprecht dat het allemaal zo mag en kan gaan.
Maar hou je er wel rekening mee dat de meeste bevallingen uiteindelijk toch anders lopen dan je in eerste instantie had gehoopt? En dat zeg ik niet om je te ontmoedigen, maar om je wat meer ademruimte te geven. Als je een marge inbouwt in je eigen verwachtingen, dan hoeft de teleurstelling als het toch anders loopt wellicht niet zo groot te zijn.
Aha, dus zó word je mod!quote:Op dinsdag 1 december 2015 12:08 schreef Stormqueen het volgende:
Ik ben overigens anderhalve week regelmatig gestript tot ik blauw was maar er gebeurde precies niks. Na het breken van de vliezen had ik binnen vier uur een baby
Wat zeg je dat weer goed!quote:Op dinsdag 1 december 2015 12:19 schreef Franny_G het volgende:
Het punt is denk ik dat je als je zeker bent van je zaak ook moet proberen je niet teveel te laten raken door een een vk die uitgaat van het protocol. Zij werken nu eenmaal op een bepaalde manier en dat jij dan het gevoel krijgt dat je ontaard bent, zit ook een beetje in jouw hoofd, toch? Neem aan dat ze dit niet letterlijk heeft gezegd. Misschien zeg ik het nu een beetje hard, maar het is zo zonde van je energie als je op die manier gaat denken. Het is een lastige tijd, dat herken ik sterk, waarbij je allerlei afwegingen moet maken, voor jezelf en voor je kind. Dat doe je met gevoel maar natuurlijk ook met je verstand. En een vk of een arts praat vooral vanuit dat laatste, denk ik. Dat is ook hun werk om dat te doen, want zij zijn daar verantwoordelijk voor.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |