Oh nee!quote:Op donderdag 26 november 2015 08:35 schreef Suikertante het volgende:
Zit er wel iéts positiefs in dat boekje Limoncello?Want er zitten ook leuke kanten aan het krijgen van een broertje of zusje
Ik hoop eigenlijk dat F dat wel kan overzien straks, het leeftijdsverschil is ook wat groter natuurlijk. Hij vindt baby's ook best leuk, voornamelijk als ze lachenquote:Op donderdag 26 november 2015 09:14 schreef Limone het volgende:
[..]
Oh nee!Het boekje zelf gaat over de zwangerschap en de geboorte. De sequel moet ik inderdaad nog kopen. Ik heb het toen gekocht omdat M. Zo boos was in de laatste maand. Boos op mij omdat ik niet kon tillen, omdat ik snel moe was en omdat ze geen grip op de situatie had. Met dit boek kon ik dat uitleggen. En voor M. zitten er maar weinig leuke kanten aan het krijgen van een broertje. Dat het later wel leuk wordt (hoop je) is iets wat ze nu nog niet kan overzien.
Ja, helaas. Maar tegelijkertijd: als d.m.v. de controles voorkomen kan worden dat ik medisch wordt, is dat voor mij weer positief.quote:Op donderdag 26 november 2015 09:09 schreef Sethiwe het volgende:
Jeetje Bloesem, wel een beetje een tegenvaller, dat je nu vaker controles krijgt. Wel goed natuurlijk als het nodig is, maar het lijkt mij dan zo medisch te worden en dat is iets wat je niet wilde.
Hopelijk is het gewoon een voorbode voor de naderende bevalling.
Heb je nu bloedverlies van het katheteriseren?
quote:Op donderdag 26 november 2015 09:19 schreef Suikertante het volgende:
[..]
Ik hoop eigenlijk dat F dat wel kan overzien straks, het leeftijdsverschil is ook wat groter natuurlijk. Hij vindt baby's ook best leuk, voornamelijk als ze lachen![]()
Tuurlijk zitten er echt best veel stomme kanten aan voor hem, maar ik wil de leukere dingen ook wel benadrukken! Dat hij ons kan helpen en dat er visite komt en dat hij dan onze grote zoon is en dat het zíjn broertje of zusje is en van niemand anders.
Oke ik ben nog even in de wolken
quote:Op donderdag 26 november 2015 11:38 schreef L-E het volgende:
Suiker, volgens mijn oudste is grote broer zijn 'de belangrijkste taak in het leven', dat doet vermoeden dat er wel degelijk leuke aspecten aan zitten
Wat liefquote:Op donderdag 26 november 2015 11:38 schreef L-E het volgende:
Suiker, volgens mijn oudste is grote broer zijn 'de belangrijkste taak in het leven', dat doet vermoeden dat er wel degelijk leuke aspecten aan zitten
alleen de gewone myconazol, niet de lamisil once. Helaasquote:Op donderdag 26 november 2015 12:19 schreef Molo het volgende:
LOL, mooi probleem wel ja
Weet iemand ook of je anti voetschimmel spul mag gebruiken tijdens zwangerschap?
Checkquote:Op donderdag 26 november 2015 12:21 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
alleen de gewone myconazol, niet de lamisil once. Helaasik had echt enorme schimmelpoten steeds
OMGquote:Op donderdag 26 november 2015 11:38 schreef L-E het volgende:
Suiker, volgens mijn oudste is grote broer zijn 'de belangrijkste taak in het leven', dat doet vermoeden dat er wel degelijk leuke aspecten aan zitten
Ben jij mij?quote:Op donderdag 26 november 2015 23:30 schreef klaprooss het volgende:
Oh man, het moment dat je pas 6 weken zwanger bent.
Je geen duidelijke symptomen hebt (wat je ook niet bij de eerste zwangerschap hebt gehad) en je toch druk maakt of het wel goed zit![]()
![]()
.
Zucht..
Vergeet de helft van de tijd nog dat ik zwanger ben.....maar het is wel een enorm niemandsland. 4 januari heb ik termijnecho, dus dat duurt nog even.quote:Op donderdag 26 november 2015 23:30 schreef klaprooss het volgende:
Oh man, het moment dat je pas 6 weken zwanger bent.
Je geen duidelijke symptomen hebt (wat je ook niet bij de eerste zwangerschap hebt gehad) en je toch druk maakt of het wel goed zit![]()
![]()
.
Zucht..
Dat duurt idd nog even thee! Bij de praktijk waar ik loop krijgen we rond 7/8 weken de eerste echo, hartje check, of het in de baarmoeder zit en hoeveel er zittenquote:Op vrijdag 27 november 2015 07:55 schreef Theeleuter het volgende:
[..]
Vergeet de helft van de tijd nog dat ik zwanger ben.....maar het is wel een enorm niemandsland. 4 januari heb ik termijnecho, dus dat duurt nog even.
Wanneer weet jij meer klap?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. Inmiddels is 't ook weer gestopt. We wachten 't maar weer af..
Lekker bezig Amsel
Ik zit alweer voor controle bij de vk
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |