16.000 mensen gerapporteerd in 10 jaar in 1 land als ik het goed begrijp. En rapporteren betekent sowieso imagoschade, dus het zal wel een flink stuk meer zijn?quote:Op zaterdag 21 november 2015 21:10 schreef Triggershot het volgende:
Civilian Death and Injury in the Iraq War, 2003-2013
Ik denk dat 1600 per jaar wel een geloofwaardig cijfer is, als je het puur over burgerdoden hebt, zonder dat je perse aan meer hoeft te denken.quote:Op zaterdag 21 november 2015 21:17 schreef Toefjes het volgende:
[..]
16.000 mensen gerapporteerd in 10 jaar in 1 land als ik het goed begrijp. En rapporteren betekent sowieso imagoschade, dus het zal wel een flink stuk meer zijn?
Doel je nu op je eigen bron?quote:Op zaterdag 21 november 2015 21:17 schreef riazop het volgende:
In syrie werd het aantal burgerdoden in april dit jaar op 310.000 geschat.
Dat zal nu wel tegen de 400.000 zijn.
Die minuut stilte daarvoor moet nog komen denk ik?
Maar dan heb je nog tal van andere landen die aanvallen, en landen die aangevallen worden, met nog meer van dat soort cijfers.quote:Op zaterdag 21 november 2015 21:19 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Ik denk dat 1600 per jaar wel een geloofwaardig cijfer is, als je het puur over burgerdoden hebt, zonder dat je perse aan meer hoeft te denken.
Maar wil je alle slachtoffers herdenken of moeten we een scheiding aanbrengen tussen de slachtoffers van de IS en bijvoorbeeld de VS/Fransen?quote:Op zaterdag 21 november 2015 21:17 schreef riazop het volgende:
In syrie werd het aantal burgerdoden in april dit jaar op 310.000 geschat.
Dat zal nu wel tegen de 400.000 zijn.
Die minuut stilte daarvoor moet nog komen denk ik?
truequote:Op zaterdag 21 november 2015 21:27 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Maar dan heb je nog tal van andere landen die aanvallen, en landen die aangevallen worden, met nog meer van dat soort cijfers.
Met de documentaire Dirty Wars in het achterhoofd, waar bijvoorbeeld bij een doelwit in Jemen (volgens de documentaire) buiten een doelwit nog ca. 40 andere slachtoffers vielen, waaronder vrouwen en kinderen, en dit soort "operaties" geregeld voorkomen, vrees ik toch voor een schrikbarend hoog cijfer voor de gehele regio.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Foto spreekt ook boekdelen: de Anspachlaan die normaal gezien volgepakt zit met mensen die komen winkelen op zaterdag. Nu enkel soldaten en hier en daar een verdwaald persoon.
Political correctness is tyranny with manners
- Charlton Heston
Op zich hadden de slachtoffers in Libanon wel genoemd mogen worden. Dat land haalt enorm veel wind uit de zeilen voor Europa voor wat betreft de stroom vluchtelingen. Het is voor iedereen verder van het bed, maar het had wel een goed signaal geweest.quote:Op zaterdag 21 november 2015 21:27 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Maar wil je alle slachtoffers herdenken of moeten we een scheiding aanbrengen tussen de slachtoffers van de IS en bijvoorbeeld de VS/Fransen?
En wat doen we met de slachtoffers van Assad? Apart of binnen dezelfde minuut?
En wat doen we met de IS-jongens? Ook herdenken of die juist niet?
Ik hoor graag wat je er precies mee bedoeld, het is zo'n loze kreet. Doen we de minuut elke maand of 1 keer per jaar? Of wachten we tot de rust in die regio terug is?
Ik zou me ook niet meer of minder onveilig voelen als overal paarse kuikentjes rond zouden rennen. Maar het praktisch nut is van beide wat beperkt.quote:Op zaterdag 21 november 2015 21:55 schreef Droopie het volgende:
Vraagje?
Afgezien van de huidige dreiging.
Wat zou er mis mee zijn dat er op stations en drukke plekken marechaussee zou lopen of soldaten.
Voel je je op Schiphol onveilig als ze patrouilleren, voel je onveilig als je ze ziet lopen in London of New York?
Edit: ik kijk journaal nu, bedoel dus niet met tanks etc..
Gewoon een soldaat die op zijn gemak op de straat staat
Met soldaten niet echt, die ben ik gewend van in Brussel. Moest wel even slikken bij het zien van al die militaire voertuigen vandaag, ook pantserwagens en dergelijke.quote:Op zaterdag 21 november 2015 21:55 schreef Droopie het volgende:
Vraagje?
Afgezien van de huidige dreiging.
Wat zou er mis mee zijn dat er op stations en drukke plekken marechaussee zou lopen of soldaten.
Voel je je op Schiphol onveilig als ze patrouilleren, voel je onveilig als je ze ziet lopen in London of New York?
Edit: ik kijk journaal nu, bedoel dus niet met tanks etc..
Gewoon een soldaat die op zijn gemak op de straat staat
Mee eens!quote:Op zaterdag 21 november 2015 21:45 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Op zich hadden de slachtoffers in Libanon wel genoemd mogen worden. Dat land haalt enorm veel wind uit de zeilen voor Europa voor wat betreft de stroom vluchtelingen. Het is voor iedereen verder van het bed, maar het had wel een goed signaal geweest.
NWS / Anonymous beweert dat IS morgen aanslagen zal plegenquote:Op zaterdag 21 november 2015 22:51 schreef brillenmeisje het volgende:
Ik ben bang![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
http://www.nu.nl/buitenla(...)anslagen-plegen.html
Maar dat is een Engels bericht. Mijn link is Nu.nlquote:Op zaterdag 21 november 2015 22:52 schreef MagnumPI het volgende:
[..]
NWS / Anonymous beweert dat IS morgen aanslagen zal plegen
quote:Op zaterdag 21 november 2015 22:51 schreef brillenmeisje het volgende:
Ik ben bang![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
http://www.nu.nl/buitenla(...)anslagen-plegen.html
twitter:YourAnonNews twitterde op zaterdag 21-11-2015 om 22:14:23This account did not tweet about possible future ISIS attacks, this is the original post: https://t.co/ZBRy3rPlfA reageer retweet
twitter:YourAnonNews twitterde op zaterdag 21-11-2015 om 21:14:56We did not spread any rumors about possible future ISIS attacks, and frankly, we do not know where the rumors come from. reageer retweet
twitter:YourAnonNews twitterde op zaterdag 21-11-2015 om 19:43:43Take all rumors of possible future ISIS attacks with a grain of salt. reageer retweet
Ja en zo gaan al die wijken langzaam naar de tering. Heel langzaam, sluimerend, totdat het terminaal is.quote:Op zaterdag 21 november 2015 19:42 schreef Eufonie het volgende:
Interessant en tragisch artikel: http://diepresse.com/home(...)t-islamistisch-wurde
Engelse vertaling (niet door mij):
[..]![]()
Dan zal er weer een nieuwe leider opstaan uit een ander groepje die hele bende is verdeeld in cellen die zich keer op keer vermenigvuldigen.quote:Op zaterdag 21 november 2015 23:27 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Laat die Abdesalami of hoe dat stuk stront ook mag heten gewoon zichzelf opblazen zijn we daar ook weer van verlost.
Waar halen ze ze vandaan vraag je je af.quote:Op zaterdag 21 november 2015 23:36 schreef DeNiAs het volgende:
[..]
Dan zal er weer een nieuwe leider opstaan uit een ander groepje die hele bende is verdeeld in cellen die zich keer op keer vermenigvuldigen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |