Game on.quote:Parijs is vrijdagavond opgeschrikt door schietpartijen, gijzelingen en explosies. Daarbij vielen zeker 127 doden. Ook raakten 180 mensen gewond, van wie er 80 zeer slecht aan toe zijn. Een overzicht van de gebeurtenissen.
Wat is er vrijdagavond gebeurd?
Vrijwel gelijktijdig begonnen er op verschillende plekken in de Franse hoofdstad schietpartijen en waren er explosies. Dit gebeurde in het oostelijk deel van het centrum van Parijs.
De eerste schietpartij werd gemeld bij restaurant Le Petit Cambodge aan de Rue Bichat. Daarbij vielen zeker twee doden en zeven gewonden.
Ook gingen terroristen het Theater Bataclan aan de Boulevard Voltaire binnen tijdens een optreden van de Californische rockband Eagles of Death Metal en gijzelden de aanwezigen. Hierbij vielen de meeste slachtoffers, ongeveer honderd. Bij invallen van de Franse politie iets na middernacht zijn zeker drie terroristen gedood.
Ook op de Avenue de la République, de Boulevard Beaumarchais, de Rue de Charonne en op de Boulevard Voltaire, niet ver van theater Bataclan, zijn aanslagen gemeld.
Verder waren er buiten het stadion Saint-Denis explosies te horen. Daar voetbalde op dat moment Frankrijk een vriendschappelijke wedstrijd tegen Duitsland. Die werd gewoon doorgespeeld. President François Hollande, die bij de wedstrijd aanwezig was, werd door zijn beveiligers uit het stadion gehaald. In de buurt van de explosies vielen zeker drie doden. Het gaat hier waarschijnlijk om zelfmoordaanslagen.
Wat weten we over de daders?
Islamitische Staat heeft de aanslagen inmiddels opgeëist en ook de Franse president Hollande heeft de terreurgroep aangewezen als dader. De president zei dat aanvallen buiten het land door IS zijn georganiseerd en met hulp in Frankrijk zijn uitgevoerd.
Volgens de Franse justitie zijn er bij de aanslagen zeker acht terroristen omgekomen, waarvan zeven omdat ze zichzelf met explosieven hebben opgeblazen. Mogelijk lopen er ook nog terroristen vrij rond.
Getuigen, waaronder radiojournalist Julien Pearce op radiozender Europe 1, noemen de aanslagplegers 'zeer jong en zeer beheersd'. Pearce was bij het concert aanwezig. De drie terroristen die in theater Bataclan om zich heen schoten zouden geen gezichtsbedekking hebben gedragen en tijdens het schieten geen woord hebben gezegd. 'Een van hen leek een gewone jongen, die een kalasjnikov vasthield. Dat was alles', aldus Pearce.
Onder de daders van de aanslagen van Parijs was ook een vrouw, meldt wederom radiozender Europe 1 op basis van gesprekken met ooggetuigen. Bij de lichamen van twee daders zijn een Syrisch en een Frans paspoort gevonden. Een van de auto's die door de daders is gebruikt, zou een Belgisch kenteken hebben.
Wat zijn de (politieke) reacties?
'Een oorlogshandeling', noemt de Franse president Hollande de aanslagen. 'Geconfronteerd met terreur moet Frankrijk sterk zijn, groot zijn, en de overheid moet kracht uitstralen. Dat zal gebeuren. We moeten ook een beroep doen op iedereen om verantwoordelijkheid te nemen', zo zei Hollande in een toespraak.
'Dit is een aanslag op de menselijkheid', zei de Amerikaanse president Barack Obama gisteren direct na de aanslagen. Hij benadrukte dat de Verenigde Staten Frankrijk willen helpen bij het onderzoek naar de aanslagen. Ook China heeft de aanslagen in Parijs veroordeeld en is bereid om Frankrijk en de internationale gemeenschap te helpen in de strijd tegen terrorisme.
Mark Rutte reageert geschokt en noemt de aanslagen 'werkelijk afschuwelijk'. 'We hebben hier te maken met extremisten die maar één doel hebben: onze westerse samenleving destabiliseren door haat te zaaien. Ons beste antwoord aan deze barbaren is dat we ons niet uit elkaar laten spelen. We laten ons niet intimideren. Wij zijn met meer, we wijken niet voor onverdraagzaamheid. Geweld en extremisme zullen nooit winnen van vrijheid.'
Welke maatregelen zijn er nu genomen?
In Frankrijk is de noodtoestand uitgeroepen. Daarmee kan beter ingegrepen worden bij groot dreigend gevaar of vermoeden daarvan. Zo hebben leger en politie ruime bevoegdheden om invallen te doen en mensen aan te houden. Ook worden de grenzen gesloten. Luchthavens blijven wel open en treinen blijven rijden.
Minister-president Rutte raadt reizigers naar Frankrijk aan om extra waakzaam te zijn. Maar ook in Nederland zijn extra veiligheidsmaatregelen genomen, zowel zichtbaar als ontzichtbaar. De grensbewaking opgeschaald en geïntensiveerd, met name voor alle verkeer herleidbaar tot Frankrijk. Dit geldt ook voor luchthavens en treinstations.
http://m.parool.nl/parool(...)t-nu-toe-weten.dhtml
De voortvluchtige terrorist:
http://www.telegraaf.nl/b(...)n_vrijgelaten__.html
Gaf een noodsignaal na het verliezen van hoogte.quote:Op donderdag 19 november 2015 22:12 schreef Childofthe90s het volgende:
Dat vliegtuig is overigens al veilig geland.
quote:Op donderdag 19 november 2015 22:13 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Gaf een noodsignaal na het verliezen van hoogte.
twitter:TerreurMonitor twitterde op donderdag 19-11-2015 om 22:11:43Update: Vlucht #AB7689 van Airberlin is veilig geland en gaat nu naar de gate. Vliegtuig gaf noodsignaal en verloor hoogte. reageer retweet
twitter:TerreurMonitor twitterde op donderdag 19-11-2015 om 22:47:54Easyjet vlucht geëvacueerd op #Manchester luchthaven wegens #bom-dreiging. Twee mannen gearresteerd. reageer retweet
Hoe een IS strijder creëren. Zo dus.quote:Op donderdag 19 november 2015 22:55 schreef BansheeBoy het volgende:
Ik heb gehoord dat die broer die voor de gemeente werkte is ontslagen. Als dat gerucht klopt is dat behoorlijk sneu. Wordt hem hem verweten dat zijn broertje(s) zo gaar is (zijn).²
Misschien was hij niet zo onschuldig als hij het deed voorkomen? Als hij echt overal buiten staat zou ik als ik hem was een advocaat in de arm nemen, lijkt me dat ie nog behoorlijk sterk staat ook.quote:Op donderdag 19 november 2015 22:55 schreef BansheeBoy het volgende:
Ik heb gehoord dat die broer die voor de gemeente werkte is ontslagen. Als dat gerucht klopt is dat behoorlijk sneu. Wordt hem hem verweten dat zijn broertje(s) zo gaar is (zijn).²
Ja dat is wel een goede reden om mensen te vermoorden enzo.quote:Op donderdag 19 november 2015 22:59 schreef NoXia het volgende:
[..]
Hoe een IS strijder creëren. Zo dus.
quote:Op donderdag 19 november 2015 22:48 schreef haags_kwartiertje het volgende:
twitter:TerreurMonitor twitterde op donderdag 19-11-2015 om 22:47:54Easyjet vlucht geëvacueerd op #Manchester luchthaven wegens #bom-dreiging. Twee mannen gearresteerd. reageer retweet
twitter:News_Executive twitterde op donderdag 19-11-2015 om 22:57:41BREAKING: Police in #London carry out a controlled explosion on #Baker Street after a car was abandoned outside an underground station. reageer retweet
Zag hem ook net voorbij komen ja.quote:Op donderdag 19 november 2015 23:03 schreef heywoodu het volgende:
[..]twitter:News_Executive twitterde op donderdag 19-11-2015 om 22:57:41BREAKING: Police in #London carry out a controlled explosion on #Baker Street after a car was abandoned outside an underground station. reageer retweet
twitter:Telegraph twitterde op donderdag 19-11-2015 om 23:03:31#ParisAttacks: Bombing suspect "seen in gay bars in Brussels" https://t.co/UZN39XCUCy https://t.co/JpRYuKwEEE reageer retweet
Lijkt me lastig, een gevalletje zelfopblazing zal ook vast niet in zijn verzekeringscontract staan.quote:Op donderdag 19 november 2015 23:04 schreef Jump het volgende:
Wie is er in feite aansprakelijk voor de schade in het appartement waarin die vrouw zich opblies? Ik denk dat de eigenaar dat niet zo leuk vond
Of komt dat allemaal voor zijn eigen rekening?
Er zijn 140 man dood, tig gewonden en jij maakt je druk om wat geelband en asbest.quote:Op donderdag 19 november 2015 23:04 schreef Jump het volgende:
Wie is er in feite aansprakelijk voor de schade in het appartement waarin die vrouw zich opblies? Ik denk dat de eigenaar dat niet zo leuk vond
Ahh het is een jongen die worstelt met zijn sexuele geaardheid, nee dan begrijp ik het allemaal wel.quote:Op donderdag 19 november 2015 23:06 schreef Houtenbeen het volgende:
[ afbeelding ]twitter:Telegraph twitterde op donderdag 19-11-2015 om 23:03:31#ParisAttacks: Bombing suspect "seen in gay bars in Brussels" https://t.co/UZN39XCUCy https://t.co/JpRYuKwEEE reageer retweet
quote:Op donderdag 19 november 2015 23:06 schreef Houtenbeen het volgende:
[ afbeelding ]twitter:Telegraph twitterde op donderdag 19-11-2015 om 23:03:31#ParisAttacks: Bombing suspect "seen in gay bars in Brussels" https://t.co/UZN39XCUCy https://t.co/JpRYuKwEEE reageer retweet
De eigenaar van dat pand zit natuurlijk wel met een flinke schadepost.quote:Op donderdag 19 november 2015 23:08 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Er zijn 140 man dood, tig gewonden en jij maakt je druk om wat geelband en asbest.²
Dan is een boek schrijven zoals tengere Tofik Dibi gedaan heeft toch een beter idee.quote:Op donderdag 19 november 2015 23:08 schreef Hathor het volgende:
[..]
Ahh het is een jongen die worstelt met zijn sexuele geaardheid, nee dan begrijp ik het allemaal wel.
Nouja het had wel een andere redenquote:Op donderdag 19 november 2015 23:08 schreef Hathor het volgende:
[..]
Ahh het is een jongen die worstelt met zijn sexuele geaardheid, nee dan begrijp ik het allemaal wel.
quote:Bombing suspect "seen in gay bars in Brussels"
According to a report in Le Libre, Salah Abdeslam was seen in gay bars in Brussels in October. Police reportedly believe he may have been identifying targets for an attack or alternatively seeking to steal ID cards and documents.
http://www.telegraph.co.u(...)ate-flight-live.html
twitter:NOS twitterde op donderdag 19-11-2015 om 23:20:02Rotterdamse straat afgezet om lege Belgische auto https://t.co/wesKNVY344 reageer retweet
quote:In het centrum van Rotterdam heeft de politie een straat afgezet vanwege een verdachte auto, met Belgisch kenteken.
Een arrestatieteam van de politie is aangekomen op de Westersingel, ziet NOS-verslaggever Robert Bas. Een politiehelikopter vliegt boven het gebied.
(later meer)
Pim Fortuyn?quote:Op donderdag 19 november 2015 23:06 schreef Houtenbeen het volgende:
[ afbeelding ]twitter:Telegraph twitterde op donderdag 19-11-2015 om 23:03:31#ParisAttacks: Bombing suspect "seen in gay bars in Brussels" https://t.co/UZN39XCUCy https://t.co/JpRYuKwEEE reageer retweet
quote:Op donderdag 19 november 2015 23:21 schreef Infection het volgende:
[..]twitter:NOS twitterde op donderdag 19-11-2015 om 23:20:02Rotterdamse straat afgezet om lege Belgische auto https://t.co/wesKNVY344 reageer retweet
twitter:HLN_BE twitterde op donderdag 19-11-2015 om 23:24:34ULB-campus wordt geëvacueerd https://t.co/WdsvvNtKS5 #hln https://t.co/uOcWinyvh3 reageer retweet
Gelijk die Franse auto die geparkeerd stond in het voetgangersgebied in Gent...quote:Op donderdag 19 november 2015 23:25 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Wat een paniek om niks allemaal.
Heb je daar een link van?quote:Op donderdag 19 november 2015 23:26 schreef SureD1 het volgende:
Op foto's van de raid in Saint Denis, waar de technische recherche bezig is met die matras ligt voor die matras haar ruggegraat volgens mij...
What has been seen...
Snap je:quote:Op donderdag 19 november 2015 23:28 schreef Infection het volgende:
Oftewel paniek in 3 grote Europese steden op dit moment. De Europese bevolking is langzaam door aan het draaien...
waarschijnlijk deze.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.quote:It was probably the woman who blew herself up. The windows shattered, things came flying into the street. There were pieces of flesh. You can see a bit of the head, a bit of skin, ribs."
twitter:HLN_BE twitterde op donderdag 19-11-2015 om 23:33:19BREAKING Salah Abdeslam mogelijk gespot in Brussel, terreurniveau opgetrokken https://t.co/WrJsDrZTZb reageer retweet
quote:Op donderdag 19 november 2015 23:33 schreef CafeRoker het volgende:
[..]
waarschijnlijk deze
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Mooi kut als je Belg bent. Parkeer je de auto ergens is er paniek want "lege Belgische auto"quote:Op donderdag 19 november 2015 23:21 schreef Infection het volgende:
[..]twitter:NOS twitterde op donderdag 19-11-2015 om 23:20:02Rotterdamse straat afgezet om lege Belgische auto https://t.co/wesKNVY344 reageer retweet
Alle auto's met een buitenlands kentekenquote:Op donderdag 19 november 2015 23:33 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Snap je:
http://www.telegraaf.nl/b(...)_in_Rotterdam__.html
Kan iemand mij vertellen hoe een verdachte auto eruit ziet?²
ik denk dat alle gepaarkde auto's met een Belgisch/Frans kenteken in donker steegje ofzo tegenwoordig verdacht zijnquote:Op donderdag 19 november 2015 23:33 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Snap je:
http://www.telegraaf.nl/b(...)_in_Rotterdam__.html
Kan iemand mij vertellen hoe een verdachte auto eruit ziet?²
Volgens mij eerste keer dat ze het optrekken naar niveau vier.quote:Op donderdag 19 november 2015 23:34 schreef Infection het volgende:
Groot alarm in Brussel. Alle beschikbare politiemensen kregen het bericht dat ze op post moesten blijven, omdat de inlichtingendiensten informatie hadden gekregen dat de voortvluchtige terrorist Salah Abdeslam (26) te voet ronddwaalde in de hoofdstad. Prompt werd het terreuralarm opgetrokken tot 4, het hoogste niveau, dat betekent dat de dreiging concreet, ernstig en zeer nabij was.
Op verschillende commissariaten namen sluitschutters hun positie in. Zwaarbewapende agenten patrouilleerden op verscheidene plaatsen en controleerden congresgebouwen. Daarnaast waren er ook aanwijzingen dat de universiteiten geviseerd werden. Alle activiteiten aan de VUB en ULB werden meteen opgeschort. Plaatsen waar de studenten bijeenkwamen, werden geëvacueerd. Bij het ter perse gaan was de klopjacht nog volop bezig.
http://www.hln.be/hln/nl/(...)au-opgetrokken.dhtml
de meest gezochte persoon in Europa gaat even in de hoofdstad van België wandelenquote:Op donderdag 19 november 2015 23:34 schreef Infection het volgende:
Groot alarm in Brussel. Alle beschikbare politiemensen kregen het bericht dat ze op post moesten blijven, omdat de inlichtingendiensten informatie hadden gekregen dat de voortvluchtige terrorist Salah Abdeslam (26) te voet ronddwaalde in de hoofdstad. Prompt werd het terreuralarm opgetrokken tot 4, het hoogste niveau, dat betekent dat de dreiging concreet, ernstig en zeer nabij was.
Op verschillende commissariaten namen sluitschutters hun positie in. Zwaarbewapende agenten patrouilleerden op verscheidene plaatsen en controleerden congresgebouwen. Daarnaast waren er ook aanwijzingen dat de universiteiten geviseerd werden. Alle activiteiten aan de VUB en ULB werden meteen opgeschort. Plaatsen waar de studenten bijeenkwamen, werden geëvacueerd. Bij het ter perse gaan was de klopjacht nog volop bezig.
http://www.hln.be/hln/nl/(...)au-opgetrokken.dhtml
Godverdomme, de berichten blijven maar binnen stromen deze avond.twitter:RTUKnews twitterde op donderdag 19-11-2015 om 23:36:52BREAKING: ‘Loud explosion’ after security alert, evacuation at London tube station https://t.co/phANFl1Oe3 https://t.co/kMkbqFaW33 reageer retweet
Ja het houd niet opquote:Op donderdag 19 november 2015 23:38 schreef Infection het volgende:
Godverdomme, de berichten blijven maar binnen stromen deze avond.twitter:RTUKnews twitterde op donderdag 19-11-2015 om 23:36:52BREAKING: ‘Loud explosion’ after security alert, evacuation at London tube station https://t.co/phANFl1Oe3 https://t.co/kMkbqFaW33 reageer retweet
quote:Op donderdag 19 november 2015 23:33 schreef CafeRoker het volgende:
[..]
waarschijnlijk deze.Die ja, er zijn nog duidelijkereSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[..]![]()
twitter:NOS twitterde op donderdag 19-11-2015 om 23:40:36Politie: Aboutaleb uit voorzorg uit restaurant gehaald, straat afgezet https://t.co/zczzZAi6bv reageer retweet
Blijkbaar geen bom of iets dergelijks. Loopt gewoon normale politie bij die auto.quote:
quote:
Ja, dat dacht ik ook inderdaad. Verhaal zit weer vol talkpoeder.quote:Op donderdag 19 november 2015 23:38 schreef Max-Westerman het volgende:
[..]
de meest gezochte persoon in Europa gaat even in de hoofdstad van België wandelen
Ze lijken ook allemaal op elkaarquote:Op donderdag 19 november 2015 23:38 schreef Max-Westerman het volgende:
[..]
de meest gezochte persoon in Europa gaat even in de hoofdstad van België wandelen
quote:Op donderdag 19 november 2015 23:49 schreef Infection het volgende:
Die youtube chat ernaast ook... "DIKKE BMW!"
Hopen op een grote aanslag zodat ze weer een uitzending naar de Emmy's kunnen sturen.quote:Op donderdag 19 november 2015 23:52 schreef Specularium het volgende:
NOS maakt er weer totale paniek van terwijl er nog helemaal niks duidelijk is.
Zo'n auto heeft meestal een lange regenjas aan.quote:Op donderdag 19 november 2015 23:33 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Snap je:
http://www.telegraaf.nl/b(...)_in_Rotterdam__.html
Kan iemand mij vertellen hoe een verdachte auto eruit ziet?²
Ik moest lachenquote:Op donderdag 19 november 2015 23:54 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Zo'n auto heeft meestal een lange regenjas aan.
twitter:VTMNIEUWS twitterde op donderdag 19-11-2015 om 23:54:57"Terreurniveau blijft op 3", bevestigen zowel het Crisiscentrum als kabinet van minister Jan Jambon aan VTM NIEUWS: https://t.co/QEnPyU0jvT reageer retweet
twitter:L0gg0l twitterde op donderdag 19-11-2015 om 23:56:18French government decree: Orders emergency stockpile of Atropine in fear of chemical attack on Climate Summit https://t.co/FJhlPfFjtx reageer retweet
Hij had al in bed moeten liggen.quote:Op donderdag 19 november 2015 23:55 schreef ootjekatootje het volgende:
De burgemeester zat daar in een restaurant, die is meteen afgevoerd...
quote:Op donderdag 19 november 2015 23:56 schreef Infection het volgende:
Toch geen terreurniveau 4 in België:twitter:VTMNIEUWS twitterde op donderdag 19-11-2015 om 23:54:57"Terreurniveau blijft op 3", bevestigen zowel het Crisiscentrum als kabinet van minister Jan Jambon aan VTM NIEUWS: https://t.co/QEnPyU0jvT reageer retweet
En dan gaat atropine helpenquote:Op donderdag 19 november 2015 23:56 schreef Houtenbeen het volgende:
twitter:L0gg0l twitterde op donderdag 19-11-2015 om 23:56:18French government decree: Orders emergency stockpile of Atropine in fear of chemical attack on Climate Summit https://t.co/FJhlPfFjtx reageer retweet
Aboutaleb krijgt sinds hij zich zo fel heeft uitgesproken tegen IS flinke bedreigingen binnen. Dus ja, misschien willen veel andere moslims zich ook uitspreken maar durven ze dat niet.quote:Op donderdag 19 november 2015 23:56 schreef ootjekatootje het volgende:
http://www.rijnmond.nl/ni(...)-haalt-aboutaleb-uit
Misschien de reden voor al die paniek.
quote:Belgische man in Rotterdam wilde auto opblazen bij huis van burgemeester Aboutaleb. Hij verbrandde echter zijn mond aan de uitlaat.
1) Staan er zelfs om 12 uur 's nachts woordvoerders klaar voor de burgemeester?twitter:NOS twitterde op vrijdag 20-11-2015 om 00:01:46Een woordvoerder van Aboutaleb zegt dat het goed gaat met de burgemeester: https://t.co/zczzZAi6bv reageer retweet
Een woordvoerder staat altijd klaar, soms heel lang niets te doen, soms moet je gewoon je bed uit als het werk roept.quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:04 schreef Childofthe90s het volgende:
1) Staan er zelfs om 12 uur 's nachts woordvoerders klaar voor de burgemeester?twitter:NOS twitterde op vrijdag 20-11-2015 om 00:01:46Een woordvoerder van Aboutaleb zegt dat het goed gaat met de burgemeester: https://t.co/zczzZAi6bv reageer retweet
2) Waarom zou het slecht gaan met de burgemeester?
Geweldige vent!quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:06 schreef Mani89 het volgende:
Als Aboutaleb maar is ontruimd, Rotterdam heeft hem nodig.
Hoe weet CNN datquote:Op vrijdag 20 november 2015 00:10 schreef StaceySinger het volgende:
CNN JUST IN: Search for Paris attacks suspect Salah Abdeslam extended to include the Netherlands. Details on CNN TV shortly
Het wordt ijskoud inderdaad.quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:11 schreef eenjongen... het volgende:
Dan denk je al het slechte nieuws te hebben gehad en dan komt nog het weerbericht
Altijd irritant na het deprimerende nieuws het weerbericht met zo'n vervelend baasje die altijd positief probeert af te sluiten. Het wordt kutweer, maaaaar volgende week breekt de zon weer door. En dan anderhalve seconde lachend naar de camera kijkenquote:Op vrijdag 20 november 2015 00:11 schreef eenjongen... het volgende:
Dan denk je al het slechte nieuws te hebben gehad en dan komt nog het weerbericht
Joh, inderdaad.quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:10 schreef StaceySinger het volgende:
CNN JUST IN: Search for Paris attacks suspect Salah Abdeslam extended to include the Netherlands. Details on CNN TV shortly
Ik dacht troll maar Nederland wordt nu echt live genoemd op CNNquote:Op vrijdag 20 november 2015 00:10 schreef StaceySinger het volgende:
CNN JUST IN: Search for Paris attacks suspect Salah Abdeslam extended to include the Netherlands. Details on CNN TV shortly
quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:13 schreef Confetti het volgende:
[..]
Ik dacht troll maar Nederland wordt nu echt live genoemd op CNN
Hij heeft schijnbaar kennissen in Nederlandquote:Op vrijdag 20 november 2015 00:13 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Joh, inderdaad.
Was ook wel te verwachten...
Stacey is zeker geen troll...quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:13 schreef Confetti het volgende:
[..]
Ik dacht troll maar Nederland wordt nu echt live genoemd op CNN
Toch maar ff uitkijken morgen,quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:14 schreef Houtenbeen het volgende:
[..]
Hij heeft schijnbaar kennissen in Nederland
twitter:L0gg0l twitterde op vrijdag 20-11-2015 om 00:12:23Germany:- HAZ reports 5 men cell planned attack on Hannover stadium, leader has GER passport- FOCUS: Anti-terror op underway in Munich reageer retweet
twitter:L0gg0l twitterde op vrijdag 20-11-2015 om 00:15:54Police officially denies anti-terror operation in Munich reageer retweet
Gekke amerikanen geloven niet dat zelfs hun inwoners zich zouden kunnen aansluiten bij de IS...quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:15 schreef Zipportal het volgende:
Amerika weet niet eens waar Nederland ligt.
twitter:TjeerdL twitterde op vrijdag 20-11-2015 om 00:12:12Arrestanten: ‘Noord-Afrikaans uiterlijk, opgepakt omgeving Eendrachtsweg, direct gelinkt aan de auto op de Westersingel.’ #Rotterdam reageer retweet
Hopla, op zijn Rotterdams. Direct oppakken en dan pas praten.quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:17 schreef sonnyspek het volgende:
twitter:TjeerdL twitterde op vrijdag 20-11-2015 om 00:12:12Arrestanten: ‘Noord-Afrikaans uiterlijk, opgepakt omgeving Eendrachtsweg, direct gelinkt aan de auto op de Westersingel.’ #Rotterdam reageer retweet
Belgium? Isn't that the capital of Brussels?quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:15 schreef Zipportal het volgende:
Amerika weet niet eens waar Nederland ligt.
Duitsers houden alles onder de pet... Las vandaag dat de hoogste federale aanklager de zaak Hannover overneemt, dat doe je niet bij een loos alarmpjequote:Op vrijdag 20 november 2015 00:16 schreef Childofthe90s het volgende:
twitter:L0gg0l twitterde op vrijdag 20-11-2015 om 00:12:23Germany:- HAZ reports 5 men cell planned attack on Hannover stadium, leader has GER passport- FOCUS: Anti-terror op underway in Munich reageer retweet
twitter:L0gg0l twitterde op vrijdag 20-11-2015 om 00:15:54Police officially denies anti-terror operation in Munich reageer retweet
Wacht maar tot de eerste aanslag zich voordoet hier. Dan moet hij wel.quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:18 schreef Nintex het volgende:
Zou met niets verbazen als die idioten naar Nederland gevlucht zijn. Hier is de regering niet bekend met het spreekwoord: "If you want peace, prepare for war." . Alle maatregelen die genomen (hadden) moeten worden vind Rutte te moeilijk natuurlijk
twitter:DanielleRysdyk twitterde op vrijdag 20-11-2015 om 00:17:43Politie haalt linten weg en gaat afbreken. Situatie lijkt onder controle. #Westersingel reageer retweet
Dit....quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:19 schreef Childofthe90s het volgende:
Is dit overigens een teken dat de Belgische veiligheidsdiensten weer hebben gefaald? Waarom merken wij dit kenteken wel op, maar de Belgen niet?
Ik snap ook wel dat als je ergens gaat binnenvallen in München, dat je dat niet eerst uit de doeken doet in de media.quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:19 schreef SureD1 het volgende:
[..]
Duitsers houden alles onder de pet... Las vandaag dat de hoogste federale aanklager de zaak Hannover overneemt, dat doe je niet bij een loos alarmpje
Omdat die camera's blijkbaar alleen bij de grens staan, niet in het land zelf.quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:19 schreef Childofthe90s het volgende:
Is dit overigens een teken dat de Belgische veiligheidsdiensten weer hebben gefaald? Waarom merken wij dit kenteken wel op, maar de Belgen niet?
Als ik het goed heb begrepen is het kenteken zowel bij de grens als in Rotterdam gedetecteerd.quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:21 schreef Infection het volgende:
[..]
Omdat die camera's blijkbaar alleen bij de grens staan, niet in het land zelf.
Zij hebben geen ZOAB om dit registratiesysteem op aan te sluiten.quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:19 schreef Childofthe90s het volgende:
Is dit overigens een teken dat de Belgische veiligheidsdiensten weer hebben gefaald? Waarom merken wij dit kenteken wel op, maar de Belgen niet?
Ik ookquote:Op vrijdag 20 november 2015 00:20 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Ik snap ook wel dat als je ergens gaat binnenvallen in München, dat je dat niet eerst uit de doeken doet in de media.
Ook op de van Brienenoordbrug, daar was hij ook gesignaleerd .quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:21 schreef Infection het volgende:
[..]
Omdat die camera's blijkbaar alleen bij de grens staan, niet in het land zelf.
quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:21 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Als ik het goed heb begrepen is het kenteken zowel bij de grens als in Rotterdam gedetecteerd.
Dan zullen die Belgen dergelijke camera's wel niet hebben. Of ze hebben liggen slapen.quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:22 schreef Houtenbeen het volgende:
[..]
Ook op de van Brienenoordbrug, daar was hij ook gesignaleerd .
Het moet inderdaad niet veel spannender wordenquote:Op vrijdag 20 november 2015 00:23 schreef BansheeBoy het volgende:
Jongens, ik moet wel zeggen dat al deze berichten wel extra spanning en cachet met zich meebrengen zeg.²
Wat heeft asfalt met cameras te maken?quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:22 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Zij hebben geen ZOAB om dit registratiesysteem op aan te sluiten.
Er hangen verschillende cameras met ANPR langs de Vlaamse snelwegen. De laatste tijd nog meer voor de komende km heffing voor vrachtwagens. Maar de privacy commissie zal er wel terug tussenkomen als de politie deze zou willen gebruiken...quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:23 schreef Infection het volgende:
[..]
[..]
Dan zullen die Belgen dergelijke camera's wel niet hebben. Of ze hebben liggen slapen.
Ik kan me goed voorstellen dat dit te veel kan worden voor metrosexuele mannen.quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:24 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Het moet inderdaad niet veel spannender worden
Wie zit er sowieso om twaalf uur 's nachts te dinerenquote:Op vrijdag 20 november 2015 00:25 schreef ootjekatootje het volgende:
Zou die Rutte vanavond ook gegeten hebben in een restaurant of zat hij `veilig` thuis?
Na zijn oproep vanmiddag om vooral naar buiten te gaan aankomend weekend.
moeders had voor het eerst stamppotquote:Op vrijdag 20 november 2015 00:25 schreef ootjekatootje het volgende:
Zou die Rutte vanavond ook gegeten hebben in een restaurant of zat hij `veilig` thuis?
Na zijn oproep vanmiddag om vooral naar buiten te gaan aankomend weekend.
Ik ben naar buiten gegaan. Heb gelijk een nieuwe auto gekocht van die extra 1.000 euro.quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:25 schreef ootjekatootje het volgende:
Zou die Rutte vanavond ook gegeten hebben in een restaurant of zat hij `veilig` thuis?
Na zijn oproep vanmiddag om vooral naar buiten te gaan aankomend weekend.
Rutte heeft zelfs met het MH17 dossier een manier gevonden om op zijn handen te blijven zitten. Iets met een Russische Buk, niet gesloten luchtruim en de onderste steen. Zowel de boeven in de Rada als in het Kremlin komen er gewoon mee weg. Misschien dat Putin voor de vorm nog een paar rebellen voor de leeuwen gooit.quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:19 schreef Infection het volgende:
[..]
Wacht maar tot de eerste aanslag zich voordoet hier. Dan moet hij wel.
Zat ik ook al aan te denken. Misschien zit hij wel tussen die 3 verdachten.quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:26 schreef Houtenbeen het volgende:
Straks hebben ze die Abdelsalem afgezet in Rotterdam
in het Franstalige gedeelte hangen nauwelijks camera'squote:Op vrijdag 20 november 2015 00:24 schreef Jump het volgende:
[..]
Wat heeft asfalt met cameras te maken?
[..]
Er hangen verschillende cameras met ANPR langs de Vlaamse snelwegen. De laatste tijd nog meer voor de komende km heffing voor vrachtwagens. Maar de privacy commissie zal er wel terug tussenkomen als de politie deze zou willen gebruiken...
Opspattend water maakt kentekens onleesbaarquote:Op vrijdag 20 november 2015 00:24 schreef Jump het volgende:
[..]
Wat heeft asfalt met cameras te maken?
[..]
Er hangen verschillende cameras met ANPR langs de Vlaamse snelwegen. De laatste tijd nog meer voor de komende km heffing voor vrachtwagens. Maar de privacy commissie zal er wel terug tussenkomen als de politie deze zou willen gebruiken...
Waarschijnlijk liep ie weer legendarisch te doen.quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:26 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Wie zit er sowieso om twaalf uur 's nachts te dineren
Vraagt hem zou ik zeggen. Maar ik denk dat hij het weer weg lacht.quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:25 schreef ootjekatootje het volgende:
Zou die Rutte vanavond ook gegeten hebben in een restaurant of zat hij `veilig` thuis?
Na zijn oproep vanmiddag om vooral naar buiten te gaan aankomend weekend.
Broodje shoarma..quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:26 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Wie zit er sowieso om twaalf uur 's nachts te dineren
Welk restaurant is er überhaupt rond die tijd nog open? Of kom ik nou zo weinig in de grote stad?quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:26 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Wie zit er sowieso om twaalf uur 's nachts te dineren
In Amsterdam natuurlijkquote:Op vrijdag 20 november 2015 00:15 schreef Zipportal het volgende:
Amerika weet niet eens waar Nederland ligt.
Zal wel een speciale gelegenheid zijn geweest.quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:29 schreef Infection het volgende:
[..]
Welk restaurant is er überhaupt rond die tijd nog open? Of kom ik nou zo weinig in de grote stad?
Italianen, Spanjaarden, Grieken... die beginnen pas om 22:00 uur ofzo...quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:26 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Wie zit er sowieso om twaalf uur 's nachts te dineren
Dat laatste.quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:29 schreef Infection het volgende:
[..]
Welk restaurant is er überhaupt rond die tijd nog open? Of kom ik nou zo weinig in de grote stad?
Hung Kee op de Witte de With gaat heel de nacht door.quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:29 schreef Infection het volgende:
[..]
Welk restaurant is er überhaupt rond die tijd nog open? Of kom ik nou zo weinig in de grote stad?
Hoort meneer bij een gewoon AT of is dit DSI (of M-squadron zoals ze tegenwoordig heten)?quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:29 schreef Childofthe90s het volgende:
[ afbeelding ]
Dit houdt 'we zijn in oorlog' blijkbaar in...
Het was wat eerder en vrij normaal in een stad.quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:26 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Wie zit er sowieso om twaalf uur 's nachts te dineren
Genoeg restaurants in de Randstad die tot middernacht open zijn...quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:29 schreef Infection het volgende:
[..]
Welk restaurant is er überhaupt rond die tijd nog open? Of kom ik nou zo weinig in de grote stad?
Bij de Febo kun je zo een tafeltje uitzoeken. Ambachtelijk eten.quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:32 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Genoeg restaurants in de Randstad die tot middernacht open zijn...
Ik krijg er honger van...quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:32 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Bij de Febo kun je zo een tafeltje uitzoeken. Ambachtelijk eten.
Geen kwaad woord over de burgemeester,quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:28 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Waarschijnlijk liep ie weer legendarisch te doen.²
Want iedereen in de stad eet pas laat in de avond?quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:33 schreef clumsy_clown het volgende:
Lieve dorpelingen, niet iedereen zit om half zes met z'n bord op schoot.
Zeker voor een burgemeester die vaak tot laat vergadert e.d.quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:32 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Het was wat eerder en vrij normaal in een stad.
Lekker natafelen.
Ook in de stad eet de overgrote meerderheid gewoon rond zes uurquote:Op vrijdag 20 november 2015 00:33 schreef clumsy_clown het volgende:
Lieve dorpelingen, niet iedereen zit om half zes met z'n bord op schoot.
Hou het maar op dat laatste.... Daarnaast zijn er voldoende zaken die voor hem langer openblijven.quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:29 schreef Infection het volgende:
[..]
Welk restaurant is er überhaupt rond die tijd nog open? Of kom ik nou zo weinig in de grote stad?
Ik heb het een beetje gehad met zijn legendarische gedrag.quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:33 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Geen kwaad woord over de burgemeester,
Dat is exact wat ik zeg, inderdaad.quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:33 schreef Infection het volgende:
[..]
Want iedereen in de stad eet pas laat in de avond?
Een burgemeester eet weleens wat later. Wat is daar zo moeilijk aan te begrijpen?quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:34 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Ook in de stad eet de overgrote meerderheid gewoon rond zes uur
Die auto met die 3 lui staat toch los van die gezochte terrorist, of heb ik iets gemist in de ontwikkelingen?quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:33 schreef Childofthe90s het volgende:
Sta je het ene moment in de top vijf van Lonely Planet, het andere moment ben je wereldnieuws omdat je een terrorist huishoudt
Niets bekend over die 3 verdachten nog.quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:35 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Die auto met die 3 lui staat toch los van die gezochte terrorist, of heb ik iets gemist in de ontwikkelingen?
Bepaalde groepen mensen wel ja... Bepaalde keukens en restaurants (Chinees, Grieks, Italiaans, Spaans) hebben eerst de Nederlandse gasten en daarna pas rond 22:00 uur hun eigen landgenoten. Die zijn vanuit hun cultuur gewend om laat te eten.quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:33 schreef Infection het volgende:
[..]
Want iedereen in de stad eet pas laat in de avond?
In R'dam pakken ze je eerst op, daarna laten ze je rustig een aantal uren zitten en dan gaan ze pas kijken wat er in de cel zit.quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:35 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Die auto met die 3 lui staat toch los van die gezochte terrorist, of heb ik iets gemist in de ontwikkelingen?
Wat is dat nou weer voor reactie op wat ik zegquote:Op vrijdag 20 november 2015 00:35 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Een burgemeester eet weleens wat later. Wat is daar zo moeilijk aan te begrijpen?
quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:36 schreef Infection het volgende:
[..]
Niets bekend over die 3 verdachten nog.
quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:37 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
In R'dam pakken ze je eerst op, daarna laten ze je rustig een aantal uren zitten en dan gaan ze pas kijken wat er in de cel zit.
Het kwam over alsof het raar is dat de burgemeester rond twaalf uur in een restaurant zat te eten.quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:37 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Wat is dat nou weer voor reactie op wat ik zeg
Hij heeft wel eerder eigenhandig een overvaller gepakt tijdens diensttijd.quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:37 schreef J0kkebr0k het volgende:
Denk dat Aboutaleb sowieso wel op moet passen, na zijn ferme uitspraken van afgelopen week.
http://www.freeintertv.com/view/id-200quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:38 schreef clumsy_clown het volgende:
iemand een werkende cnn livestream?
AIVD ingelichtquote:Op vrijdag 20 november 2015 00:38 schreef Specularium het volgende:
Van lang CNN kijken ga je jezelf automatisch wel opblazen.
Klopt. Ik heb wel respect voor deze Marokkaanse Nederlander.quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:39 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Hij heeft wel eerder eigenhandig een overvaller gepakt tijdens diensttijd.
Is geloof ik niet zo bang uitgevallen, stond van de week rustig op dat open podium bij de moskee.
Kortste Telegraaf artikel ooitquote:'Abdeslam gezocht in Nederland'
AMSTERDAM - De zoektocht naar Salah Abdeslam is uitgebreid naar Nederland. Dat meldt CNN.
Ik mag die man wel. Ik heb de schurft aan de PvdA, maar Aboutaleb is gewoon een held.quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:37 schreef J0kkebr0k het volgende:
Denk dat Aboutaleb sowieso wel op moet passen, na zijn ferme uitspraken van afgelopen week.
En toch staat alles erin wat we moeten weten.quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:40 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Kortste Telegraaf artikel ooit
Het is wel ongezond zo laat zwaar tafelen iig.quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:38 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Het kwam over alsof het raar is dat de burgemeester rond twaalf uur in een restaurant zat te eten.
Heb jij een hont als wekker?quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:41 schreef J0kkebr0k het volgende:
Denk dat ik het maar voor gezien hou. Die blafwekker gaat straks weer.
quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:40 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Klopt. Ik heb wel respect voor deze Marokkaanse Nederlander.
Dat die nog maar lang burgemeester mag blijven, goed voorbeeld en duidelijke taal.quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:41 schreef star_gazer het volgende:
[..]
Ik mag die man wel. Ik heb de schurft aan de PvdA, maar Aboutaleb is een held.
Ligt eraan hoe laat hij gaat slapen.quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:42 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Het is wel ongezond zo laat zwaar tafelen iig.
Hij heeft een hipsterbril en een pruik volgens de Daily Mailquote:Op vrijdag 20 november 2015 00:40 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Kortste Telegraaf artikel ooit
Dit ja!quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:41 schreef star_gazer het volgende:
[..]
Ik mag die man wel. Ik heb de schurft aan de PvdA, maar Aboutaleb is gewoon een held. Op je vijftiende uit de zandbak hierheen komen, de taal je eigen maken en burgemeester worden van een grote handelsstad.
Dan kan je wat
twitter:leoroubos twitterde op vrijdag 20-11-2015 om 00:34:58De afzetting op de Westersingel is inmiddels weg. Het gaat om deze auto. 3 mannen aangehouden. @RTV_Rijnmond https://t.co/PtsnlTpBiS reageer retweet
twitter:HWHofs twitterde op vrijdag 20-11-2015 om 00:30:32Politielinten zijn weg. Westersingel is weer vrijgegeven. De bewuste auto staat er nog. Best bizar. https://t.co/rUzwPWTD2P reageer retweet
Klopt, maar ik denk dat een burgemeester niet pas om 11 uur 's ochtend uit zijn bed valt.quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:42 schreef Infection het volgende:
[..]
Ligt eraan hoe laat hij gaat slapen.
Alle afluisterapparatuur zal inmiddels wel zijn bevestigd...quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:43 schreef Houtenbeen het volgende:
[ afbeelding ]twitter:leoroubos twitterde op vrijdag 20-11-2015 om 00:34:58De afzetting op de Westersingel is inmiddels weg. Het gaat om deze auto. 3 mannen aangehouden. @RTV_Rijnmond https://t.co/PtsnlTpBiS reageer retweet
Die van de minste weerstand, blijkbaarquote:Op vrijdag 20 november 2015 00:42 schreef Ryan3 het volgende:
Zeg zit-ie Adelsam nu in NL? Welke weg neemt-ie dan?
Denk je dat Abdelterrorist de heisa van vandaag gemist zou hebben en gewoon z'n mercedesje weer pakt morgen?quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:44 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Alle afluisterapparatuur zal inmiddels wel zijn bevestigd...
Denk je dat dit serieus was?quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:44 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Denk je dat Abdelterrorist de heisa van vandaag gemist zou hebben en gewoon z'n mercedesje weer pakt morgen?
Er zijn 3 figuren opgepakt die gelinkt zijn aan de auto, nee dus.quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:44 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Denk je dat Abdelterrorist de heisa van vandaag gemist zou hebben en gewoon z'n mercedesje weer pakt morgen?
Tis en blijft een (halve) Belgquote:Op vrijdag 20 november 2015 00:44 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Denk je dat Abdelterrorist de heisa van vandaag gemist zou hebben en gewoon z'n mercedesje weer pakt morgen?
Nee, ik bedoel, Brussel-Antwerpen en wat dan? Hazeldonk of richting Bergen op Zoom? Of weten ze dat nog niet?quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:44 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Die van de minste weerstand, blijkbaar
Dikke bak voor dat IS-volk... Of zou hij zijn bonus al hebben gehad?quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:43 schreef Infection het volgende:
[ afbeelding ]twitter:HWHofs twitterde op vrijdag 20-11-2015 om 00:30:32Politielinten zijn weg. Westersingel is weer vrijgegeven. De bewuste auto staat er nog. Best bizar. https://t.co/rUzwPWTD2P reageer retweet
Zal niet verdiend zijn met een 9 tot 5 baan in ieder geval.quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:45 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Dikke bak voor dat IS-volk... Of zou hij zijn bonus al hebben gehad?
Is niet erg relevant toch?quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:45 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Nee, ik bedoel, Brussel-Antwerpen en wat dan? Hazeldonk of richting Bergen op Zoom? Of weten ze dat nog niet?
Of trouwens is CNN gewoon weer in de war met geografie?
nou ja, men zit nu ook te bespreken of Aboutaleb niet te laat dineert, dus niets verbaast me heir meer.quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:45 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Denk je dat dit serieus was?
Er is helemaal geen sprake van dat die Abdeslam in Rotterdam zou zijn aangehouden. Mensen blaten maar wat.quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:45 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Nee, ik bedoel, Brussel-Antwerpen en wat dan? Hazeldonk of richting Bergen op Zoom? Of weten ze dat nog niet?
Misschien zat die eigenaar wel een tafeltje verder dan de burgemeester.quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:46 schreef Infection het volgende:
[..]
Zal niet verdiend zijn met een 9 tot 5 baan in ieder geval.
Welkom op Fok!quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:46 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
nou ja, men zit nu ook te bespreken of Aboutaleb niet te laat dineert, dus niets verbaast me heir meer.
Nou ja, dan rijdt-ie hier misschien langs. Als CNN even een seintje geeft, rij ik hem wel klem.quote:
Het zou wel écht heel mooi zijn als België en Frankrijk op hun kop staan en de Rotterdamse politie even binnen een uur die kerel in een koude cel zet.quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:46 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Het is helemaal geen sprake van dat die Abdeslam in Rotterdam zou zijn aangehouden. Mensen blaten maar wat.
Niet te hopen dat 'ie een kalashnikov bij zich heeft dan.quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:47 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Nou ja, dan rijdt-ie hier misschien langs. Als CNN even een seintje geeft, rij ik hem wel klem..
Dat welquote:Op vrijdag 20 november 2015 00:47 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Het zou wel écht heel mooi zijn als België en Frankrijk op hun kop staan en de Rotterdamse politie even binnen een uur die kerel in een koude cel zet.
En morgen het filmpje daarvan op hun pro24/7 kanaal gooienquote:Op vrijdag 20 november 2015 00:47 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Het zou wel écht heel mooi zijn als België en Frankrijk op hun kop staan en de Rotterdamse politie even binnen een uur die kerel in een koude cel zet.
En dat de burgemeester eigenhandig de politie heeft gebeld tijdens zijn hoofdgerecht!quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:47 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Het zou wel écht heel mooi zijn als België en Frankrijk op hun kop staan en de Rotterdamse politie even binnen een uur die kerel in een koude cel zet.
Hij zal zo verbaasd zijn dat een gewone burger hem klem rijdt, denk ik, dan heeft-ie geen tijd om naar die kalashnikov te grijpen. Hij verwacht het gewoon niet.quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:48 schreef Infection het volgende:
[..]
Niet te hopen dat 'ie een kalashnikov bij zich heeft dan.
Ik lees al Aboutaleb in de topictitel telkens.quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:49 schreef StaceySinger het volgende:
Aboutaleb heeft zich nogal uitgelaten over terroristen en is natuurlijk wel een doelwit voor die IS club
Aboutaleb krijgt volgens mij al jaren bedreigingen uit zowel de islamitische wereld als de extreemrechtse.quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:49 schreef StaceySinger het volgende:
Aboutaleb heeft zich nogal uitgelaten over terroristen en is natuurlijk wel een doelwit voor die IS club
Mwah, als jij internationaal gezocht wordt let je natuurlijk wel wat beter op alles en iedereen.quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:50 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Hij zal zo verbaasd zijn dat een gewone burger hem klem rijdt, denk ik, dan heeft-ie geen tijd om naar die kalashnikov te grijpen. Hij verwacht het gewoon niet.
Welke aanwijzingen?quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:50 schreef Childofthe90s het volgende:
Als de aanwijzingen echt concreet worden, zullen er misschien wel delen van de stad worden afgesloten, instellingen worden gesloten uit voorzorg morgen.
Zouden ze een geintje mee moeten uithalen, zelfde mercedes terugzetten alleen met stuur aan de andere kant...quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:50 schreef Confetti het volgende:
En die eigenaar stapt straks in zijn auto en heeft geen idee
Maar dan ga je toch ook niet steeds de grens over lijkt me.quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:51 schreef Infection het volgende:
[..]
Mwah, als jij internationaal gezocht wordt let je natuurlijk wel wat beter op alles en iedereen.
Het is nu midden in de nacht. Dus wrs denkt-ie dat-ie redelijk veilig is.quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:51 schreef Infection het volgende:
[..]
Mwah, als jij internationaal gezocht wordt let je natuurlijk wel wat beter op alles en iedereen.
Bij CNN wordt gesproken van een 'source' die zegt dat de zoektocht naar Nederland wordt uitgebreid, lijkt me dan dat er sprake is van aanwijzingen van veiligheidsdiensten aan Nederland.quote:
Die zal nu sowieso niet aan het rondreizen zijn. Die zit gewoon ergens op een 'veilige' plek.quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:52 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Het is nu midden in de nacht. Dus wrs denkt-ie dat-ie redelijk veilig is.
Ah, ok. Thanks.quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:52 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Bij CNN wordt gesproken van een 'source' die zegt dat de zoektocht naar Nederland wordt uitgebreid, lijkt me dan dat er sprake is van aanwijzingen van veiligheidsdiensten aan Nederland.
misschien heeft ie geld opgenomenquote:Op vrijdag 20 november 2015 00:52 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Bij CNN wordt gesproken van een 'source' die zegt dat de zoektocht naar Nederland wordt uitgebreid, lijkt me dan dat er sprake is van aanwijzingen van veiligheidsdiensten aan Nederland.
Is hij al in NL dan?quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:53 schreef Infection het volgende:
[..]
Die zal nu sowieso niet aan het rondreizen zijn. Die zit gewoon ergens op een 'veilige' plek.
Waarschijnlijk omdat hij ooit in Nederland verbleef en het dus een potentiële verblijflocatie kan zijn.quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:52 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Bij CNN wordt gesproken van een 'source' die zegt dat de zoektocht naar Nederland wordt uitgebreid, lijkt me dan dat er sprake is van aanwijzingen van veiligheidsdiensten aan Nederland.
Misschien worden rond deze tijd wel de uitkeringen gestort in Belgiëquote:Op vrijdag 20 november 2015 00:53 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
misschien heeft ie geld opgenomen
Het is al laat. De NOS-redactie slaapt al.quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:56 schreef clumsy_clown het volgende:
Ik vind het wel treurig dat we het nieuws op cnn moeten volgen overigens. Dat betekent óf dat er niets nieuws bekend is en de NOS wijselijk z'n mond houdt, óf dat de Amerikanen beter geïnformeerd zijn. De CNN kennende hoop ik maar op het eerste.
CNN zal ook wel betere lijntjes met bijvoorbeeld de FBI hebben dan de NOS, maar sensatiezucht zal ook meespelen ja.quote:Op vrijdag 20 november 2015 00:56 schreef clumsy_clown het volgende:
Ik vind het wel treurig dat we het nieuws op cnn moeten volgen overigens. Dat betekent óf dat er niets nieuws bekend is en de NOS wijselijk z'n mond houdt, óf dat de Amerikanen beter geïnformeerd zijn. De CNN kennende hoop ik maar op het eerste.
bij de Nos gaat om 12 uur het licht uit en werken er nog 2 op de teletext redactiequote:Op vrijdag 20 november 2015 00:56 schreef clumsy_clown het volgende:
Ik vind het wel treurig dat we het nieuws op cnn moeten volgen overigens. Dat betekent óf dat er niets nieuws bekend is en de NOS wijselijk z'n mond houdt, óf dat de Amerikanen beter geïnformeerd zijn. De CNN kennende hoop ik maar op het eerste.
Heb Samsom weer lopen lekken?quote:Search for Paris attacks suspect Salah Abdeslam extends to include the Netherlands, source close to investigation tells CNN.
Ze zouden op het punt staan om een aanslag te gaan plegen.quote:Op vrijdag 20 november 2015 01:01 schreef Za het volgende:
Die Abdeslam gaat nooit never gevonden worden.
Wat vindt men hier overigens van de nicht van Abaaoud die in haar eigen woning met een bomgordel om liep volgens de berichtgeving dan, bvd.
Ah wederom, die info was me ontgaan.quote:Op vrijdag 20 november 2015 01:02 schreef Houtenbeen het volgende:
Ze zouden op het punt staan om een aanslag te gaan plegen.
Hopen dat ze hem levend te pakken krijgen en er nog wat informatie uit kunnen slaan.quote:Op vrijdag 20 november 2015 01:05 schreef MisterJ.Lo het volgende:
Die gast gaat levenslang krijgen of gedood worden als hij gevonden wordt. No way dat hij zichzelf overgeeft.
Of hij is op de vlucht geslagen om nog een aanslag te plegen, of hij is er tussenuit gepeerd en durfde niet meer, sluit de tweede optie zeker niet uit in deze.quote:Op vrijdag 20 november 2015 01:05 schreef MisterJ.Lo het volgende:
Die gast gaat levenslang krijgen of gedood worden als hij gevonden wordt. No way dat hij zichzelf overgeeft.
als ie met een kalashnikov loopt schieten ze hem lekquote:Op vrijdag 20 november 2015 01:05 schreef Infection het volgende:
[..]
Hopen dat ze hem levend te pakken krijgen en er nog wat informatie uit kunnen slaan.
Wat dan met die talloze slachtoffers?quote:Op vrijdag 20 november 2015 01:07 schreef Za het volgende:
Het zou gewoon beter zijn dat iedereen overging naar de orde van de dag en elke discussie hieromtrend per direct zou stoppen.
De continue berichtgeving en elk programma dat hier over gaat maakt dat degene die hier achter zit geslaagd is in de missie complete paraoia te bewerkstelligen, zonder dit, dus er nauwelijks aandacht aan geven zou de lonendheid en daarmee de belangstelling om je groepsmatig op te blazen toch doen aanzienlijk afnemen dunkt me, en meer veiligeheid tot gevolg hebben dan de huidige respons, imo.
Ja, het OM heeft het voorarrest verlengdquote:Op vrijdag 20 november 2015 01:09 schreef Dagonet het volgende:
Die twee van de schuur bij Susteren zitten ook nog steeds vast ivm terrorisme toch?
Dreiging met terrorisme, een dreigtelefoontje.quote:Op vrijdag 20 november 2015 01:09 schreef Dagonet het volgende:
Die twee van de schuur bij Susteren zitten ook nog steeds vast ivm terrorisme toch?
Die zijn er sowieso, dat is niet meer terug te draaien helaas.quote:
Wat heeft de radicalisering voor zin wanneer je er geen effect mee kunt sorteren?quote:En dan blijf je zitten met al die wijken waar niks gebeurt en radicalisering maar overigens ook heel andere vormen van sociale ontsporingen blijven plaatsvinden?
Nou ivm dreigen met terrorisme maar schijnen relatieproblemen te zijn en vooral angst dat iig een van die mannen zichzelf iets zou hebben willen aandoen in deze zo.quote:Op vrijdag 20 november 2015 01:09 schreef Dagonet het volgende:
Die twee van de schuur bij Susteren zitten ook nog steeds vast ivm terrorisme toch?
Maar jij stelt voor de slachtoffers te negeren....., beetje crue, zeg.quote:Op vrijdag 20 november 2015 01:12 schreef Za het volgende:
[..]
Die zijn er sowieso, dat is niet meer terug te draaien helaas.
Omdat radicalisering maar een van de vele problemen is in Molenbeek en de Franse buitenwijken, en we hebben het nu in Belgie over Molenbeek, maar heel Wallonie is een grote pauperwijk geworden.quote:Wat heeft de radicalisering voor zin wanneer je er geen effect mee kunt sorteren?
Dat er moet worden gestreefd naar betere leefomstandigheden in die wijken is zo vanzelfsprekend dat het imo zelfs zinloos is dat te opperen.
twitter:NewsOnTheMin twitterde op vrijdag 20-11-2015 om 01:18:05#ParisAttacks Salah Abdeslam with wig, glasses circulated by #French police, said using name 'Yassine Baghli'. https://t.co/cpAHMoINlF reageer retweet
Misschien zit hij ergens rond Hogwarts nu.quote:Op vrijdag 20 november 2015 01:19 schreef Houtenbeen het volgende:
[ afbeelding ]twitter:NewsOnTheMin twitterde op vrijdag 20-11-2015 om 01:18:05#ParisAttacks Salah Abdeslam with wig, glasses circulated by #French police, said using name 'Yassine Baghli'. https://t.co/cpAHMoINlF reageer retweet
Nee dat stel ik niet voor, maar elk programa spreken over deze aanslagen, dag in dag uit zelfs wekenlang, plus alle kranten die ermee vol staan in heel Europa iedereen manen tot alertheid, roepen we zijn in oorlog, wat heeft dat voor zin? Men kan ook rustiger reageren, de slachtoffers betreuren en overgaan tot de orde van de dag, bv net zoals al die highschool shootings, die lui die dat doen voor eeuwige roem, wanneer de naam niet meer genoemd wordt en degene niet getoond op tv (zoals onlangs in de VS) haal je ook daar de garantie tot "beroemdheid" mee weg en creeer je mogelijk meer veiligheid op scholen.quote:Op vrijdag 20 november 2015 01:14 schreef Slaro het volgende:
Maar jij stelt voor de slachtoffers te negeren....., beetje crue, zeg.
Hij gaat nooit meer gevonden worden.quote:Op vrijdag 20 november 2015 01:14 schreef MisterJ.Lo het volgende:
Hij zou net zo goed met de auto naar de grens van Griekenland of Turkije gesmokkeld kunnen worden zonder dat de autoriteiten het door hebben.
en dan ook maar niet naar de daders zoeken ?quote:Op vrijdag 20 november 2015 01:23 schreef Za het volgende:
[..]
Nee dat stel ik niet voor, maar elk programa spreken over deze aanslagen, dag in dag uit zelfs wekenlang, plus alle kranten die ermee vol staan in heel Europa iedereen manen tot alertheid, roepen we zijn in oorlog, wat heeft dat voor zin? Men kan ook rustiger reageren, de slachtoffers betreuren en overgaan tot de orde van de dag, bv net zoals al die highschool shootings, die lui die dat doen voor eeuwige roem, wanneer de naam niet meer genoemd wordt en degene niet getoond op tv (zoals onlangs in de VS) haal je ook daar de garantie tot "beroemdheid" mee weg en creeer je mogelijk meer veiligheid op scholen.
Jawel, maar niet die zoektocht breed uitmeten in de media.quote:Op vrijdag 20 november 2015 01:26 schreef StaceySinger het volgende:
en dan ook maar niet naar de daders zoeken ?
Je doet alsof het allemaal weinig voorstelt, kom op zeg, dat gaat het echt niet voorkomen bovendien schep je een precedent, luchtig erover doen kan anderen juist triggeren, misschien grotere groepen en dan hebben we het nog niet eens over Moslims alleen.quote:Op vrijdag 20 november 2015 01:23 schreef Za het volgende:
[..]
Nee dat stel ik niet voor, maar elk programa spreken over deze aanslagen, dag in dag uit zelfs wekenlang, plus alle kranten die ermee vol staan in heel Europa iedereen manen tot alertheid, roepen we zijn in oorlog, wat heeft dat voor zin? Men kan ook rustiger reageren, de slachtoffers betreuren en overgaan tot de orde van de dag, bv net zoals al die highschool shootings, die lui die dat doen voor eeuwige roem, wanneer de naam niet meer genoemd wordt en degene niet getoond op tv (zoals onlangs in de VS) haal je ook daar de garantie tot "beroemdheid" mee weg en creeer je mogelijk meer veiligheid op scholen.
dit soort tuig moeten ze opjagen tot ze geen kant meer op kunnenquote:Op vrijdag 20 november 2015 01:27 schreef Za het volgende:
[..]
Jawel, maar niet die zoektocht breed uitmeten in de media.
Jawel hoor, deze week nog.quote:
Niet luchtig erover doen, maar vele malen rustiger dan nu gedaan wordt. Wanneer je weet dat het doel ontwrichting is, waarom zou je dat dan honoreren?quote:Op vrijdag 20 november 2015 01:32 schreef Slaro het volgende:
Je doet alsof het allemaal weinig voorstelt, kom op zeg, dat gaat het echt niet voorkomen bovendien schep je een precedent, luchtig erover doen kan anderen juist triggeren, misschien grotere groepen en dan hebben we het nog niet eens over Moslims alleen.
twitter:RTLnieuws twitterde op vrijdag 20-11-2015 om 01:33:55Ministerie van Veiligheid en Justitie ontkent zoektocht naar terrorist Salah Abdeslam: https://t.co/UlS2IMZM8G reageer retweet
quote:Op vrijdag 20 november 2015 01:35 schreef Houtenbeen het volgende:
twitter:RTLnieuws twitterde op vrijdag 20-11-2015 om 01:33:55Ministerie van Veiligheid en Justitie ontkent zoektocht naar terrorist Salah Abdeslam: https://t.co/UlS2IMZM8G reageer retweet
En dat opjagen kan alleen plaatsvinden wanneer die zoektocht van A tot Z in de meda staat?quote:Op vrijdag 20 november 2015 01:33 schreef StaceySinger het volgende:
dit soort tuig moeten ze opjagen tot ze geen kant meer op kunnen
doorzeven en opvoeren aan de ratten
Natuurlijk ontkennen ze datquote:Op vrijdag 20 november 2015 01:35 schreef Houtenbeen het volgende:
twitter:RTLnieuws twitterde op vrijdag 20-11-2015 om 01:33:55Ministerie van Veiligheid en Justitie ontkent zoektocht naar terrorist Salah Abdeslam: https://t.co/UlS2IMZM8G reageer retweet
Het gaat niet om luchtig, het gaat erom dat bijvoorbeeld de NOS niet met pushberichten en breaking alerts aan komt zetten terwijl er nog helemaal niks bekend is. Geef echt nieuws door wanneer er nieuws is. Deze week ging het voetbal niet door omdat iedereen elkaar op zat te jutten met berichten die op niks gebaseerd waren.quote:Op vrijdag 20 november 2015 01:32 schreef Slaro het volgende:
[..]
Je doet alsof het allemaal weinig voorstelt, kom op zeg, dat gaat het echt niet voorkomen bovendien schep je een precedent, luchtig erover doen kan anderen juist triggeren, misschien grotere groepen en dan hebben we het nog niet eens over Moslims alleen.
CNN schrijft dit echt niet zomaar hoorquote:Op vrijdag 20 november 2015 01:38 schreef Specularium het volgende:
[..]
Het gaat niet om luchtig, het gaat erom dat bijvoorbeeld de NOS niet met pushberichten en breaking alerts aan komt zetten terwijl er nog helemaal niks bekend is. Geef echt nieuws door wanneer er nieuws is. Deze week ging het voetbal niet door omdat iedereen elkaar op zat te jutten met berichten die op niks gebaseerd waren.
IS hoeft alleen maar toe te kijken.
En Salah Abdeslam is niet in staat een livestream van CNN te bekijken? Welk doel is er gediend met deze info mocht het al kloppen?quote:Op vrijdag 20 november 2015 01:39 schreef StaceySinger het volgende:
CNN schrijft dit echt niet zomaar hoor
Search for Paris attacks suspect Salah Abdeslam extends to include the Netherlands, source close to investigation tells CNN.
CNN schrijft van alles zomaar, die zijn niet echt serieus te nemen.quote:Op vrijdag 20 november 2015 01:39 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
CNN schrijft dit echt niet zomaar hoor
Search for Paris attacks suspect Salah Abdeslam extends to include the Netherlands, source close to investigation tells CNN.
wie zijn dan wel serieus te nemen ?quote:Op vrijdag 20 november 2015 01:45 schreef Specularium het volgende:
[..]
CNN schrijft van alles zomaar, die zijn niet echt serieus te nemen.
Russia Today, Sputnik, Fox News, NOS, etc.quote:Op vrijdag 20 november 2015 01:47 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
wie zijn dan wel serieus te nemen ?
Vrij lastig op dit moment, want bijna iedereen maakt zich schuldig aan het zo snel mogelijk willen scoren waardoor het checken van de bronnen minder belangrijk wordt.quote:Op vrijdag 20 november 2015 01:47 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
wie zijn dan wel serieus te nemen ?
datquote:
frontpage.fok.nlquote:Op vrijdag 20 november 2015 01:47 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
wie zijn dan wel serieus te nemen ?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |