abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 18 november 2015 @ 12:53:00 #1
292419 NoXia
Productiefoutje
pi_157645758
quote:
Parijs is vrijdagavond opgeschrikt door schietpartijen, gijzelingen en explosies. Daarbij vielen zeker 127 doden. Ook raakten 180 mensen gewond, van wie er 80 zeer slecht aan toe zijn. Een overzicht van de gebeurtenissen.

Wat is er vrijdagavond gebeurd?
Vrijwel gelijktijdig begonnen er op verschillende plekken in de Franse hoofdstad schietpartijen en waren er explosies. Dit gebeurde in het oostelijk deel van het centrum van Parijs.

De eerste schietpartij werd gemeld bij restaurant Le Petit Cambodge aan de Rue Bichat. Daarbij vielen zeker twee doden en zeven gewonden.

Ook gingen terroristen het Theater Bataclan aan de Boulevard Voltaire binnen tijdens een optreden van de Californische rockband Eagles of Death Metal en gijzelden de aanwezigen. Hierbij vielen de meeste slachtoffers, ongeveer honderd. Bij invallen van de Franse politie iets na middernacht zijn zeker drie terroristen gedood.

Ook op de Avenue de la République, de Boulevard Beaumarchais, de Rue de Charonne en op de Boulevard Voltaire, niet ver van theater Bataclan, zijn aanslagen gemeld.

Verder waren er buiten het stadion Saint-Denis explosies te horen. Daar voetbalde op dat moment Frankrijk een vriendschappelijke wedstrijd tegen Duitsland. Die werd gewoon doorgespeeld. President François Hollande, die bij de wedstrijd aanwezig was, werd door zijn beveiligers uit het stadion gehaald. In de buurt van de explosies vielen zeker drie doden. Het gaat hier waarschijnlijk om zelfmoordaanslagen.

Wat weten we over de daders?
Islamitische Staat heeft de aanslagen inmiddels opgeëist en ook de Franse president Hollande heeft de terreurgroep aangewezen als dader. De president zei dat aanvallen buiten het land door IS zijn georganiseerd en met hulp in Frankrijk zijn uitgevoerd.

Volgens de Franse justitie zijn er bij de aanslagen zeker acht terroristen omgekomen, waarvan zeven omdat ze zichzelf met explosieven hebben opgeblazen. Mogelijk lopen er ook nog terroristen vrij rond.

Getuigen, waaronder radiojournalist Julien Pearce op radiozender Europe 1, noemen de aanslagplegers 'zeer jong en zeer beheersd'. Pearce was bij het concert aanwezig. De drie terroristen die in theater Bataclan om zich heen schoten zouden geen gezichtsbedekking hebben gedragen en tijdens het schieten geen woord hebben gezegd. 'Een van hen leek een gewone jongen, die een kalasjnikov vasthield. Dat was alles', aldus Pearce.

Onder de daders van de aanslagen van Parijs was ook een vrouw, meldt wederom radiozender Europe 1 op basis van gesprekken met ooggetuigen. Bij de lichamen van twee daders zijn een Syrisch en een Frans paspoort gevonden. Een van de auto's die door de daders is gebruikt, zou een Belgisch kenteken hebben.

Wat zijn de (politieke) reacties?
'Een oorlogshandeling', noemt de Franse president Hollande de aanslagen. 'Geconfronteerd met terreur moet Frankrijk sterk zijn, groot zijn, en de overheid moet kracht uitstralen. Dat zal gebeuren. We moeten ook een beroep doen op iedereen om verantwoordelijkheid te nemen', zo zei Hollande in een toespraak.

'Dit is een aanslag op de menselijkheid', zei de Amerikaanse president Barack Obama gisteren direct na de aanslagen. Hij benadrukte dat de Verenigde Staten Frankrijk willen helpen bij het onderzoek naar de aanslagen. Ook China heeft de aanslagen in Parijs veroordeeld en is bereid om Frankrijk en de internationale gemeenschap te helpen in de strijd tegen terrorisme.

Mark Rutte reageert geschokt en noemt de aanslagen 'werkelijk afschuwelijk'. 'We hebben hier te maken met extremisten die maar één doel hebben: onze westerse samenleving destabiliseren door haat te zaaien. Ons beste antwoord aan deze barbaren is dat we ons niet uit elkaar laten spelen. We laten ons niet intimideren. Wij zijn met meer, we wijken niet voor onverdraagzaamheid. Geweld en extremisme zullen nooit winnen van vrijheid.'

Welke maatregelen zijn er nu genomen?
In Frankrijk is de noodtoestand uitgeroepen. Daarmee kan beter ingegrepen worden bij groot dreigend gevaar of vermoeden daarvan. Zo hebben leger en politie ruime bevoegdheden om invallen te doen en mensen aan te houden. Ook worden de grenzen gesloten. Luchthavens blijven wel open en treinen blijven rijden.

Minister-president Rutte raadt reizigers naar Frankrijk aan om extra waakzaam te zijn. Maar ook in Nederland zijn extra veiligheidsmaatregelen genomen, zowel zichtbaar als ontzichtbaar. De grensbewaking opgeschaald en geïntensiveerd, met name voor alle verkeer herleidbaar tot Frankrijk. Dit geldt ook voor luchthavens en treinstations.

http://m.parool.nl/parool(...)t-nu-toe-weten.dhtml

De voortvluchtige terrorist:




http://www.telegraaf.nl/b(...)n_vrijgelaten__.html
Game on. ^O^ .
pi_157645789
Doe maar een noodtoestand over de hele EU uitroepen en overal deze nesten aanpakken.
  woensdag 18 november 2015 @ 12:55:09 #3
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_157645798
quote:
14s.gif Op woensdag 18 november 2015 12:52 schreef RingBewoner het volgende:

[..]

Ik blijf mij verbazen over hoe jij zo uitgaat van het goede van de mens.
Ik weiger deze in mijn ogen goede eigenschap op te geven! Anders kan ik meteen aan de laxeermiddel wat mij betreft. Ik laat me niet verpesten door een veranderende wereld. :{

:{²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
  woensdag 18 november 2015 @ 12:55:39 #4
78780 deedeetee
rustig doorgaan met ademhalen
pi_157645805
We zullen er nog wel meer van horen de komende dagen/weken.
Ga fietsen jij !! ikke niet hoor..
pi_157645808
quote:
10s.gif Op woensdag 18 november 2015 12:38 schreef Infection het volgende:

[..]

Waar haal je dit vandaan?
Dikke duim. Puur om z'n eigen anus even te kunnen kietelen.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_157645812
quote:
0s.gif Op woensdag 18 november 2015 12:54 schreef TheJanitor het volgende:
Doe maar een noodtoestand over de hele EU uitroepen en overal deze nesten aanpakken.
Weet nog wel wat belhuisjes met in mijn ogen niet al te frisse bezoekers
  woensdag 18 november 2015 @ 12:56:38 #7
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_157645831
quote:
1s.gif Op woensdag 18 november 2015 12:55 schreef myShizzle het volgende:

[..]

Weet nog wel wat belhuisjes met in mijn ogen niet al te frisse bezoekers
En waar baseer je dat op? Traditionele klederdracht (lees een "jurk") en een baard? :')

Mag je mij ook aanmelden.

:{²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_157645832
quote:
0s.gif Op woensdag 18 november 2015 12:54 schreef TheJanitor het volgende:
Doe maar een noodtoestand over de hele EU uitroepen en overal deze nesten aanpakken.
We zijn in oorlog roepen: en vervolgens alle bekenden bij de inlichtingendiensten gewoon vrij op straat laten rondlopen. |:(
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_157645839
quote:
Het hackerscollectief Anonymous heeft een reeks richtlijnen uitgebracht voor wie wil deelnemen aan de cyberoorlog die de 'hacktivisten' aan de terreurgroepering heeft verklaard. Anonymous heeft sinds de aanslagen in Parijs al 3.800 Twitter-accounts van IS-leden en -sympathisanten uit de lucht gehaald.
De richtlijnen vormen een handleiding-voor-beginners om websites te hacken. Ze werden op een IRC-kanaal gepost dat de groep gebruikt om informatie te delen over #OpParis.

Geïnteresseerden?
pi_157645842
Rip in peace diesel
VBL SC influencer
Left, right, behind
  woensdag 18 november 2015 @ 12:57:47 #11
292419 NoXia
Productiefoutje
  woensdag 18 november 2015 @ 12:58:27 #12
64670 Dagonet
Radicaal compromist
pi_157645862
quote:
15s.gif Op woensdag 18 november 2015 12:56 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]

En waar baseer je dat op? Traditionele klederdracht (lees een "jurk") en een baard? :')

Mag je mij ook aanmelden.

:{²
Behalve natuurlijk wanneer je op zaterdag bij FC Dordrechtse Boys in de wei staat.
Op woensdag 24 sept. 2008 schreef Danny het volgende:
Dagonet doet onaardig tegen iedereen. Je bent dus helemaal niet zo bijzonder als je denkt...
Mijn grootste bijdrage aan de FP.
pi_157645877
quote:
0s.gif Op woensdag 18 november 2015 12:57 schreef chento het volgende:

[..]

Geïnteresseerden?
Lijkt me wel vet om te kunnen hacken.
Niet Fokken met mij.
  woensdag 18 november 2015 @ 12:59:41 #14
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_157645891
quote:
0s.gif Op woensdag 18 november 2015 12:57 schreef chento het volgende:

[..]

Geïnteresseerden?
Als het zo doorgaat..wie weet
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
  woensdag 18 november 2015 @ 13:01:50 #15
343196 RingBewoner
In het echt ben ik grappiger
pi_157645932
quote:
15s.gif Op woensdag 18 november 2015 12:55 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]

Ik weiger deze in mijn ogen goede eigenschap op te geven! Anders kan ik meteen aan de laxeermiddel wat mij betreft. Ik laat me niet verpesten door een veranderende wereld. :{

:{²
Stop dan met vragen hoe het wel kan.
UI Made bij VanilleKwark.
  woensdag 18 november 2015 @ 13:02:03 #16
343196 RingBewoner
In het echt ben ik grappiger
pi_157645939
quote:
0s.gif Op woensdag 18 november 2015 12:55 schreef deedeetee het volgende:
We zullen er nog wel meer van horen de komende dagen/weken.
Denk je?
UI Made bij VanilleKwark.
pi_157645963
Vliegveld Kopenhagen schijnt ook ontruimd te zijn/worden

http://www.thelocal.dk/20(...)e-copenhagen-airport

edit:

terminal 3 en metro ivm verdacht pakket

http://mobile.reuters.com/article/idUSKCN0T71KM20151118
  woensdag 18 november 2015 @ 13:03:41 #18
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_157645978
quote:
14s.gif Op woensdag 18 november 2015 13:01 schreef RingBewoner het volgende:

[..]

Stop dan met vragen hoe het wel kan.
Tot nieuwe inzichten komen kan alleen als je op zoek gaat naar verse knowledge. Vragen zijn daarbij je beste tools. :{

:{²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_157645998
Door al die valse bommeldingen nu, valt het pas op hoeveel afval mensen laten rondslingeren ...
  woensdag 18 november 2015 @ 13:04:51 #20
51398 MisterJ.Lo
LL.M (Master of Laws).
pi_157646001
IS heeft bereikt wat Al Qaida nooit is gelukt. Heel Europa in zijn greep houden. Wat zullen ze bij Al Qaida jaloers zijn.
Any man who can drive safely while kissing a pretty girl
is simply not giving the kiss the attention it deserves.
  woensdag 18 november 2015 @ 13:05:15 #21
343196 RingBewoner
In het echt ben ik grappiger
pi_157646013
quote:
15s.gif Op woensdag 18 november 2015 13:03 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]

Tot nieuwe inzichten komen kan alleen als je op zoek gaat naar verse knowledge. Vragen zijn daarbij je beste tools. :{

:{²
Klopt. Het wil bij jou echter niet aan het verstand dat de wereld niet zo rooskleurig is als jij hem graag ziet.
UI Made bij VanilleKwark.
  woensdag 18 november 2015 @ 13:05:49 #22
292419 NoXia
Productiefoutje
pi_157646031
quote:
1s.gif Op woensdag 18 november 2015 13:04 schreef MisterJ.Lo het volgende:
IS heeft bereikt wat Al Qaida nooit is gelukt. Heel Europa in zijn greep houden. Wat zullen ze bij Al Qaida jaloers zijn.
Al Quida zijn dan ook een stelletje boeren. IS gaat redelijk met de tijd mee.
pi_157646033
quote:
1s.gif Op woensdag 18 november 2015 13:03 schreef myShizzle het volgende:
Vliegveld Kopenhagen schijnt ook ontruimd te zijn/worden

http://www.thelocal.dk/20(...)e-copenhagen-airport

edit:

terminal 3 en metro ivm verdacht pakket

http://mobile.reuters.com/article/idUSKCN0T71KM20151118
BILDDuesseldorf twitterde op woensdag 18-11-2015 om 13:01:49 Verdächtiger Koffer im Hbf #Düsseldorf gefunden. Gesperrt deswegen Gleise 11+12, 13+14 & Schließfachbereich https://t.co/6R4LjgQPqI reageer retweet
  woensdag 18 november 2015 @ 13:06:32 #24
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_157646046
quote:
14s.gif Op woensdag 18 november 2015 13:05 schreef RingBewoner het volgende:

[..]

Klopt. Het wil bij jou echter niet aan het verstand dat de wereld niet zo rooskleurig is als jij hem graag ziet.
Met een roze of zwarte bril zie je hetzeflde. Het is alleen de teint die ander is. :{

:{²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
  woensdag 18 november 2015 @ 13:07:24 #25
343196 RingBewoner
In het echt ben ik grappiger
pi_157646063
quote:
15s.gif Op woensdag 18 november 2015 13:06 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]

Met een roze of zwarte bril zie je hetzeflde. Het is alleen de teint die ander is. :{

:{²
Dit bedoel ik nou :N

:N2
UI Made bij VanilleKwark.
pi_157646084
quote:
15s.gif Op woensdag 18 november 2015 13:06 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]

Met een roze of zwarte bril zie je hetzeflde. Het is alleen de teint die ander is. :{

:{²
Irritant die smiley`s steeds van jou.. :) :( :D :P :'( :{ ;( >:) :* O+ :6 :7 8-) *) :+ :@ :') |:( :9~ :? -O- c_/ }) 8)7 :W _O- _O_ :{w :Y) :Z :z oO< :% :r }:| :X :N :Y O-) *O* ^) o|O ~O> ~:) O~) ):O :|W w/ <O) oO/ 8}
pi_157646099
quote:
1s.gif Op woensdag 18 november 2015 13:04 schreef MisterJ.Lo het volgende:
IS heeft bereikt wat Al Qaida nooit is gelukt. Heel Europa in zijn greep houden. Wat zullen ze bij Al Qaida jaloers zijn.
Al Qaida lukte het heel de VS in zijn greep te houden.
[b] Op zondag 14 november 2010 18:11 schreef liesje1979 het volgende:[/b]
Zo is daar Godshand, met zijn sarcastische toon,
Die regelmatig een topic voorziet van spot en hoon.
pi_157646100
quote:
0s.gif Op woensdag 18 november 2015 13:05 schreef Houtenbeen het volgende:

[..]

BILDDuesseldorf twitterde op woensdag 18-11-2015 om 13:01:49 Verdächtiger Koffer im Hbf #Düsseldorf gefunden. Gesperrt deswegen Gleise 11+12, 13+14 & Schließfachbereich https://t.co/6R4LjgQPqI reageer retweet
I raise you with Sydney, ook zojuist

http://uk24.work/news/syd(...)-government-building
  woensdag 18 november 2015 @ 13:09:11 #29
52811 DustPuppy
The North Remembers
pi_157646107
quote:
15s.gif Op woensdag 18 november 2015 13:06 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]

Met een roze of zwarte bril zie je hetzeflde. Het is alleen de teint die ander is. :{

:{²
Wat een dom gelul zeg. Dit kom ik in vrijdagavond in de kroeg nog niet eens tegen. :|W
"The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
  woensdag 18 november 2015 @ 13:09:17 #30
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_157646112
quote:
1s.gif Op woensdag 18 november 2015 13:04 schreef MisterJ.Lo het volgende:
IS heeft bereikt wat Al Qaida nooit is gelukt. Heel Europa in zijn greep houden. Wat zullen ze bij Al Qaida jaloers zijn.
Vind je het gek. Ze hebben de expertise van Israël en de VS in house gehaald.


IS is niets anders dan een veredeld detacheringsbureau. :{

:{²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_157646117
quote:
0s.gif Op woensdag 18 november 2015 13:08 schreef WhateverWhatever het volgende:

[..]

Irritant die smiley`s steeds van jou.. :) :( :D :P :'( :{ ;( >:) :* O+ :6 :7 8-) *) :+ :@ :') |:( :9~ :? -O- c_/ }) 8)7 :W _O- _O_ :{w :Y) :Z :z oO< :% :r }:| :X :N :Y O-) *O* ^) o|O ~O> ~:) O~) ):O :|W w/ <O) oO/ 8}
72 smilies voor die mafkees.
pi_157646131
quote:
1s.gif Op woensdag 18 november 2015 13:04 schreef MisterJ.Lo het volgende:
IS heeft bereikt wat Al Qaida nooit is gelukt. Heel Europa in zijn greep houden. Wat zullen ze bij Al Qaida jaloers zijn.
Al Qaeda heeeft anders wel de VS jarenlang in zijn greep gehad, en zij waren zelfs de aanleiding tot de invasie in Irak. De VS geeft meer bonuspunten dan Europa.
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
  woensdag 18 november 2015 @ 13:13:24 #33
330618 MrvanTrapZ
Facta, non verba
pi_157646196
Leuk ik vlieg vanavond naar Kopenhagen. :')
Rock you in your face and stab your brain with your nosebone
  woensdag 18 november 2015 @ 13:13:24 #34
192592 SureD1
------------------------------
pi_157646197
Ah...we schuiven weer van nieuws naar achtergronden... Tot het volgende nieuws :W
pi_157646210
quote:
0s.gif Op woensdag 18 november 2015 13:13 schreef MrvanTrapZ het volgende:
Leuk ik vlieg vanavond naar Kopenhagen. :')
Geen paniek, ze melden zo wel dat het valsalarm is
pi_157646219
quote:
0s.gif Op woensdag 18 november 2015 13:14 schreef chento het volgende:

[..]

Geen paniek, ze melden zo wel dat het valsalarm is
Precies.
  woensdag 18 november 2015 @ 13:15:11 #37
343196 RingBewoner
In het echt ben ik grappiger
pi_157646231
quote:
0s.gif Op woensdag 18 november 2015 13:08 schreef WhateverWhatever het volgende:

[..]

Irritant die smiley`s steeds van jou.. :) :( :D :P :'( :{ ;( >:) :* O+ :6 :7 8-) *) :+ :@ :') |:( :9~ :? -O- c_/ }) 8)7 :W _O- _O_ :{w :Y) :Z :z oO< :% :r }:| :X :N :Y O-) *O* ^) o|O ~O> ~:) O~) ):O :|W w/ <O) oO/ 8}
Niet spotten met zijn handtekening!!!
UI Made bij VanilleKwark.
  woensdag 18 november 2015 @ 13:15:24 #38
330618 MrvanTrapZ
Facta, non verba
pi_157646236
quote:
0s.gif Op woensdag 18 november 2015 13:14 schreef chento het volgende:

[..]

Geen paniek, ze melden zo wel dat het valsalarm is
Laten we het hopen, geen zin om daar te stranden aangezien ik vanuit daar de trein naar Zweden moet nemen.
Rock you in your face and stab your brain with your nosebone
  woensdag 18 november 2015 @ 13:15:26 #39
343196 RingBewoner
In het echt ben ik grappiger
pi_157646240
quote:
0s.gif Op woensdag 18 november 2015 13:13 schreef MrvanTrapZ het volgende:
Leuk ik vlieg vanavond naar Kopenhagen. :')
Heb je een vliegbrevet dan?
UI Made bij VanilleKwark.
  woensdag 18 november 2015 @ 13:15:43 #40
330618 MrvanTrapZ
Facta, non verba
pi_157646247
quote:
14s.gif Op woensdag 18 november 2015 13:15 schreef RingBewoner het volgende:

[..]

Heb je een vliegbrevet dan?
Jep.
Rock you in your face and stab your brain with your nosebone
pi_157646251
quote:
1s.gif Op woensdag 18 november 2015 13:04 schreef MisterJ.Lo het volgende:
IS heeft bereikt wat Al Qaida nooit is gelukt. Heel Europa in zijn greep houden. Wat zullen ze bij Al Qaida jaloers zijn.
Dat valt ook wel weer mee. Bijna heel Europa was zaterdagavond alweer gewoon aan het uitgaan, concerten aan het bezoeken en aan het eten in restaurants.
PWBF
pi_157646252
quote:
14s.gif Op woensdag 18 november 2015 13:15 schreef RingBewoner het volgende:

[..]

Heb je een vliegbrevet dan?
Nee, hij heeft vleugels _O- :P
  woensdag 18 november 2015 @ 13:18:15 #43
292419 NoXia
Productiefoutje
pi_157646293
quote:
6s.gif Op woensdag 18 november 2015 13:16 schreef Nielsch het volgende:

[..]

Dat valt ook wel weer mee. Bijna heel Europa was zaterdagavond alweer gewoon aan het uitgaan, concerten aan het bezoeken en aan het eten in restaurants.
Ja, om een punt te maken naar IS. Ik zelf had nog lekker een avondje binnen gaan zitten.
  woensdag 18 november 2015 @ 13:18:30 #44
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_157646295
quote:
6s.gif Op woensdag 18 november 2015 13:16 schreef Nielsch het volgende:

[..]

Dat valt ook wel weer mee. Bijna heel Europa was zaterdagavond alweer gewoon aan het uitgaan, concerten aan het bezoeken en aan het eten in restaurants.
Het enige voordeel van zo'n aanslag, voor zover je daar zo eerlijk in mag zijn, is dat mensen wat minder blij gaan doen en het leven en de kleine dingen daar omheen wat meer gaan waarderen. :{

:{²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
  woensdag 18 november 2015 @ 13:18:50 #45
445480 Ingolstadt
RedStratocaster
pi_157646299
quote:
0s.gif Op woensdag 18 november 2015 13:13 schreef MrvanTrapZ het volgende:
Leuk ik vlieg vanavond naar Kopenhagen. :')
Leuk zeg
Raken om ze te helpen herinneren dat die schat van ongekende vermogens die het van ons heeft een trigger zit om er ook iets mee te doen. - Rini Stoutjesdijk
It ain't over till ehh... till... till it's over - Erik ten Hag
  woensdag 18 november 2015 @ 13:21:07 #46
292419 NoXia
Productiefoutje
pi_157646335
quote:
De vermoedelijke terroristen in Saint-Denis kwamen in het vizier van de Franse opsporingsdiensten door afgeluisterde telefoontjes. Dat meldt aanklager Molins. Op basis van de getapte gesprekken ontstond ook het vermoeden dat Abdelhamid Abaaoud zich in Saint-Denis schuil hield.
pi_157646343
quote:
President François Hollande heeft nogmaals herhaald dat Frankijk in oorlog is. Hij bevestigde dat twee terroristen, gelinkt aan de aanslagen van vorige vrijdag, gedood werden bij de raid vanmorgen.

  woensdag 18 november 2015 @ 13:21:33 #48
292419 NoXia
Productiefoutje
pi_157646346
quote:
Molins heeft ook kort toegelicht waarom er nog zo weinig bekend is over de verdachten. "Niemand kon het gebouw in. Het werk van de technische en wetenschappelijke politiediensten moet nog beginnen (...) We doen alles om te weten te komen wie wie is. Daarna zullen we u vertellen wie er in het appartement waren."
pi_157646347
quote:
0s.gif Op woensdag 18 november 2015 13:09 schreef DustPuppy het volgende:

[..]

Wat een dom gelul zeg. Dit kom ik in vrijdagavond in de kroeg nog niet eens tegen. :|W
Dat is het inderdaad tevens als de glazen een andere kleur hebben is het een andere teint niet waneer de bril roze of zwart is, het klopt dus ook nog niet eens!
  woensdag 18 november 2015 @ 13:21:57 #50
229532 Twiitch
Speelt met zichzelf
pi_157646357
quote:
1s.gif Op woensdag 18 november 2015 13:04 schreef MisterJ.Lo het volgende:
IS heeft bereikt wat Al Qaida nooit is gelukt. Heel Europa in zijn greep houden. Wat zullen ze bij Al Qaida jaloers zijn.
Onzin. De massahysterie na New York, Madrid en Londen was minimaal net zo groot als nu het geval is.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')