Wilders kaapt helemaal geen discussie, het probleem is dat weinig anderen de discussie aandurven. Daar komt heel langzaam veranderingen in met de VVD en ook de christelijke partijen die niet meer alles wat Islam is heilig verklaren.quote:Op dinsdag 17 november 2015 00:01 schreef Djoetma het volgende:
[..]
Heeft natuurlijk ook te maken met het gegeven dat Wilders die discussie kaapt en dat die zeer simpele kijk leidend is bij veel mensen. Het afzetten is juist om het gesprek gewoon te voeren op basis van inhoudelijke argumenten. Niet om het per definitie met hem oneens te zijn. Het tegengestelde geluid is dus niet op basis van een mening an sich, maar de manier waarop deze gevormd wordt.
twitter:Misdaadnieuws2 twitterde op dinsdag 17-11-2015 om 10:34:21Auto en woning misdaadjournalist Martin Kok van Vlinderscrime beschoten https://t.co/NXrsaWPTDf https://t.co/nGuavxGfwM reageer retweet
Dit dus. Dat tegenstatement moet dan ook zijn dat zaken niet zo simpel liggen. In dit land is het de afgelopen 12 jaar or so een ding dat elke klaploper denkt dat hij kan meepraten over landsbeleid terwiijl dit in werkelijkheid niet zo simpel ligt. Het is prima dat je bijv. als putjesschepper uit Hendrik Udo Ambacht een mening hebt, maar erken ook dat je inzichten een beperking hebben.quote:Op dinsdag 17 november 2015 00:08 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Komt omdat Geert er niet op in gaat, is er ook niet bij gebaat. Gewoon wat oneliners schreeuwen en het simpele volk ligt weer aan zn voeten. Geen moeilijke vragen verder want dan ben je een moslimlover.
*proest* Misdaadjournalist?quote:Op dinsdag 17 november 2015 11:30 schreef Mani89 het volgende:
[ afbeelding ]twitter:Misdaadnieuws2 twitterde op dinsdag 17-11-2015 om 10:34:21Auto en woning misdaadjournalist Martin Kok van Vlinderscrime beschoten https://t.co/NXrsaWPTDf https://t.co/nGuavxGfwM reageer retweet
Graag weer uitnodigen deze man.
Ik vind dat Pauw meer tegenstellingen aan tafel moet uitnodigen. Nu worden maatschappelijke vraagstukken in slaap gesust omdat niemand aan tafel het niet eens is met de anderquote:Op dinsdag 17 november 2015 14:31 schreef Andromache het volgende:
Ik hoop dat de komende afleveringen wat gevarieerder zijn dan de afgelopen paar maanden waarin de gasten vooral uit de linkse intelligentsia zijn geworven. Pauw heeft er een handje van de enkele man uit de straat die in de studio zit af te kappen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |