Jij leeft kennelijk ook niet echt in de realiteit.quote:Op maandag 16 november 2015 16:38 schreef FlyDutchMan het volgende:
[..]
Ik denk het wel eigenlijk. Dat jullie, tussen al het kaf uiteindelijk je ideale man vinden om je uit te wonen, terwijl hij verdrietig achterblijft, omdat hij blijkbaar voor niemand de ideale man is.
Cliché en verwachte antwoord.quote:Op maandag 16 november 2015 16:39 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Nou ja iemand die zou naar vrouwen kijkt kan nooit de ideale partner voor een vrouw zijn lijkt me
Nou, jammer dan. Maar jij zit ermee. De enige 'last' die ik ervan heb, is de ergernis aan zoveel zelfbeklag en oogkleppen.quote:Op maandag 16 november 2015 16:44 schreef Red-Pill het volgende:
[..]
Cliché en verwachte antwoord.
Iemand, die zo naar vrouwen kijkt, door alleen maar negatieve ervaringen met vrouwen. Vrouwen hebben mijn kijk naar vrouwen zo gebogen, niemand anders.
Zijn post leest alsof hij het heeft opgegeven.quote:Op maandag 16 november 2015 16:39 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Nou ja iemand die zou naar vrouwen kijkt kan nooit de ideale partner voor een vrouw zijn lijkt me
Ik klaag niet, mijn interactie met het vrouwelijke geslacht is in deze fase van mijn leven meer dan prima te noemen. Ik lees zijn post enkel niet zoals dat hij denkt dat het alleen om seks gaat en jij schijnbaar wel.quote:Op maandag 16 november 2015 16:41 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Jij leeft kennelijk ook niet echt in de realiteit.
Maakt mij verder niet uit, eigenlijk. Alleen dat ontzettende geklaaaaag, iedere keer. Zum kotsen.
Precies, ik zit er mee. Bedankt voor je bevestiging, op mijn reacties.quote:Op maandag 16 november 2015 16:45 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Nou, jammer dan. Maar jij zit ermee. De enige 'last' die ik ervan heb, is de ergernis aan zoveel zelfbeklag en oogkleppen.
Dus jij hebt geen eigen wil? Dingen overkomen je? Sterk, sexyquote:Op maandag 16 november 2015 16:44 schreef Red-Pill het volgende:
[..]
Cliché en verwachte antwoord.
Iemand, die zo naar vrouwen kijkt, door alleen maar negatieve ervaringen met vrouwen. Vrouwen hebben mijn kijk naar vrouwen zo gebogen, niemand anders.
Je bent onaantrekkelijk en niemand wil je omdat je onaantrekkelijk bent.quote:Op maandag 16 november 2015 16:44 schreef Red-Pill het volgende:
[..]
Cliché en verwachte antwoord.
Iemand, die zo naar vrouwen kijkt, door alleen maar negatieve ervaringen met vrouwen. Vrouwen hebben mijn kijk naar vrouwen zo gebogen, niemand anders.
Ja, dat is het ook. Dat is elke keer de crux van topics als deze. Met durf kun je zover komen.quote:Op maandag 16 november 2015 16:42 schreef DeportivoUnidad het volgende:
Uit mijn ervaringen wat betreft ' veroveringen' is het zo dat maar 1 x de vrouw het iniatief nam. Dus in mijn ervaring heeft red- pill gelijk. Laat ik het iniatief over aan de meiden, kan ik er gerust van uitgaan dat er niks gebeurd. Daarom treft deze problematiek ook de wat verlegen/onzekere jongens/mannen. Keiharde realiteit
Ja, je leest ook weer precies wat je wilt lezen. Bravo!quote:Op maandag 16 november 2015 16:48 schreef Red-Pill het volgende:
[..]
Precies, ik zit er mee. Bedankt voor je bevestiging, op mijn reacties.
Oké, en nu? Hoop je nu dat een Fokster je PM't voor een pity fuck ofzo?quote:Op maandag 16 november 2015 16:48 schreef Red-Pill het volgende:
[..]
Precies, ik zit er mee. Bedankt voor je bevestiging, op mijn reacties.
Daar heb jij toch ervaring mee? Ik ga je wel niet betalen.quote:Op maandag 16 november 2015 16:55 schreef Sick_Little_Monkey het volgende:
[..]
Oké, en nu? Hoop je nu dat een Fokster je PM't voor een pity fuck ofzo?
Ze kon hem ook aan het uitlachen zijn.quote:Op maandag 16 november 2015 15:45 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Maar wel als je zoals TS en ik dat steeds keer op keer hebt. Vandaag ook weer. Geen persoonlijke afwijzing, maar wel een meid die wel érg vaak voorbij kwam en even later met een vriendin stond te beppen maar met een richting zodat ze goed overzicht had. Ik volgde haar ogen en die waren inderdaad op een jongen gericht. Praten en lachen met die vriendin ondertussen en het dus over die jongen hebben gok ik. Niet persoonlijk afgewezen dus, maar wel dat het bij ons nooit gebeurd, die interesse. Om je heen dus wel, maar jij bent zelf niet het onderdeel van het spel.
Want alle vrouwen in het uitgaansleven willen haantjes? Bullshit..quote:Op maandag 16 november 2015 16:14 schreef FlyDutchMan het volgende:
Máár dat ligt er wel aan waar je vrouwen aanspreekt. Als je het doet in het uitgaansleven kan je nog zo een lieve vrouw treffen, dan krijg je misschien nog goedbedoeld advies, maar uiteindelijk leg je het toch af tegen de haantjes.
En waar vindt jij uit blijken dat het hier wel om een romantische interesse gaat dan?quote:Wat ik persoonlijk mijn eigen vrienden adviseer is dames aanspreken op plekken waar het buiten de verwachting is, maar waar het feit dat je haar aanspreekt al romantische interesse toont. Dus dat meisje op een bankje bij de trein, in de Starbucks etc. en je dan inderdaad niet stoerder voordoen dan je bent.
Dat laatste verklaart misschien ook waarom mensen hier in plaats van kusjekroelbegrip de spreekwoordelijke schop onder de reet geven. Omdat het lotgenotencontact hier soms eerder negativiteit versterkend overkomt dan als oppepper..quote:Maar, als je al niet zo lekker in je vel zit betreffende het andere geslacht, is dat nog best lastig. Dat lukt beter als je met iemand bent die je eerst een beetje oppept.
En toch iedere keer maar weer energie aan dat tuig verspillen, ook zijn het alleen maar woorden..quote:Op maandag 16 november 2015 16:14 schreef Red-Pill het volgende:
[..]
Dat kunnen ze ook niet begrijpen, omdat ze allemaal omhoog gevallen prinsesjes zijn, die alles en meer willen als het gaat om hun ideale man, terwijl ze er zelf geen ruk voor hoeven / willen te doen.
Jammer van je tunnelvisie. Bepaalde dingen hier ervaar ik als gezeik ja. Daarmee wil ik verdriet en teleurstelling niet teniet doen, maar samen sippen over hoe kut vrouwen wel niet zijn gaat ook niet helpen als je toch een vrouw wil. Vandaar dat ik het een beetje constructief probeer te houden..quote:Als die vrouwen hier zien, dit soort topic als een gezeik en wij mannen die minder geluk hebben in het leven, krijgen de schijt van jullie verwaande en niks is te goed houding. Dat is het hele en enige gezeik, want wij zijn diegene, die alles moeten doen en als enige moeten dealen met afwijzingen.
Oh ik ben de eerste om toe te geven dat ik niet perfect ben en dat verwacht ik dan ook niet van mijn partner. Al word ik wel weer graag uitgewoond, dat dan weer wel..quote:Geen enkele vrouw die contact met je maakt, omdat ze willen dat jij dit als man doet. Dan doe je dit en dan is het nog niet goed. Ondertussen voel je je kloter met elke afwijzing, geen enkele stap verder, terwijl jullie vrouwen kunnen krijgen wat jullie willen. Flink uitgewoond worden door jullie ideaal mannen.
Je zou kunnen proberen te veranderen wat anders kan, omdat je niet optimaal in je vel zit. Dat is iets anders dan je moeten plooien naar de grillen van dat arrogante vrouwvolk..quote:Wij hoeven en moeten niet veranderen, jullie vrouwen moeten dit. Ik ga mezelf veranderen, omdat vrouwen zich te goed voor mij voelen? Fuck No! Situaties fucking relativeren, omdat je het als vrouw in jouw omgeving niet herkent.![]()
"Grappig" dat beide partijen dit liever roepen dan kijken naar wat die kloof zou kunnen dichten als er nog trek in zou zijn..quote:Geen enkel besef, dat is het.
Uitstraling is wel meer dan wel/geen zelfvertrouwen. Charisma en een bepaalde toegankelijkheid uitstralen helpen enorm.quote:Op maandag 16 november 2015 16:56 schreef K44S het volgende:
Aldus: Geen vrouwen die spontaan op mij afstappen.
Zal dus ook wel door het geen komen wat ik uitstraal: Geen zelfvertrouwen.
Dus, het komt gewoon door MIJ dat vrouwen niet op mij afstappen.
Simpel
quote:Op maandag 16 november 2015 17:09 schreef Red-Pill het volgende:
[..]
Daar heb jij toch ervaring mee? Ik ga je wel niet betalen.
Gtfo, met je verwaande bullshit.
Lijdend voorwerp gespot, je laat je mening ombuigen. Kut voor je dat alleen maar kutwijven tegen gekomen bent kennelijk, maar je laat het overkomen alsof alle vrouwen daadwerkelijk zo zijn en dat is natuurlijk ook weer niet helemaal de gehele waarheid.. Waarmee ik niets af wil doen aan je ervaringen op zich. Puur dat je die leidend laat zijn in je algemene mening met betrekking tot vrouwen..quote:Op maandag 16 november 2015 16:44 schreef Red-Pill het volgende:
[..]
Cliché en verwachte antwoord.
Iemand, die zo naar vrouwen kijkt, door alleen maar negatieve ervaringen met vrouwen. Vrouwen hebben mijn kijk naar vrouwen zo gebogen, niemand anders.
Ach ja, in dit geval gaat het om TS, die genoeg tips krijgt, maar daar vrij weinig mee doet.quote:Op maandag 16 november 2015 17:18 schreef Chai het volgende:
[..]
Uitstraling is wel meer dan wel/geen zelfvertrouwen. Charisma en een bepaalde toegankelijkheid uitstralen helpen enorm.
En dan heb je ook nog te maken met perspectief, hoe jouw uitstraling overkomt op anderen verschilt per persoon.
Wie weet stapt er ook nog niemand op je af als je maximaal zelfvertrouwen uitstraalt (bij wijze van).
Hihi... Hij is boosquote:Op maandag 16 november 2015 17:09 schreef Red-Pill het volgende:
[..]
Daar heb jij toch ervaring mee? Ik ga je wel niet betalen.
Gtfo, met je verwaande bullshit.
Natuurlijk ben je ook weer in dit topic te vinden.quote:Op maandag 16 november 2015 17:09 schreef Red-Pill het volgende:
[..]
Daar heb jij toch ervaring mee? Ik ga je wel niet betalen.
Gtfo, met je verwaande bullshit.
De competitie in het uitgaansleven is heel sterk. Daar legt een man die moeite heeft met de omgang met het andere geslacht het gewoon af ja.quote:Op maandag 16 november 2015 17:15 schreef Scary_Mary het volgende:
[..]
Want alle vrouwen in het uitgaansleven willen haantjes? Bullshit..
Wanneer een random dude je op straat aanspreekt en na een kort gesprekje vraagt om een drankje te gaan drinken, ben je wel heel oblivious als je niet doorhebt dat hij meer wil dan vriendjes zijn.quote:En waar vindt jij uit blijken dat het hier wel om een romantische interesse gaat dan?
Een schop onder de kont en onbegrip voor waar de schoen hem wringt is niet hetzelfde. Vooral als dat na een paar posts eindigt in "jammer voor je, ik heb er geen last van" denk ik niet dat het enig positief effect bewerkstelligt. Maar ik heb sowieso niet de illusie dat een probleem posten in R&P doorgaans veel vooruitgang oplevert.quote:[..]
Dat laatste verklaart misschien ook waarom mensen hier in plaats van kusjekroelbegrip de spreekwoordelijke schop onder de reet geven. Omdat het lotgenotencontact hier soms eerder negativiteit versterkend overkomt dan als oppepper..
Moeite hebben met omgang met vrouwen lijkt me een issue in het algemeen, die niet zo af te schuiven is op de macho uitgangsman die alles en iedereen naar zijn hand zet. Alsof iedere meid op zo een type zit te wachten is onzin. Het mag dan niet zo makkelijk gaan als je zou hopen of willen, maar je bent niet volslagen kansloos puur omdat er vlotte kerels bij zijn. Misschien moet je sowieso bij jezelf dan ook even na gaan of jij wel tot je recht komt in een drukke, luide ruimte bij zo een publiek.quote:Op maandag 16 november 2015 17:32 schreef FlyDutchMan het volgende:
[..]
De competitie in het uitgaansleven is heel sterk. Daar legt een man die moeite heeft met de omgang met het andere geslacht het gewoon af ja.
Misschien zegt het iets over hoe ik in de markt lag, maar ik heb aan dit soort gesprekken vriendschappen over gehouden met mensen die al bezet waren en dat ook zo hielden. Zowel man als vrouw. Ik ga er dan ook niet per definitie van uit dat men zoiets van me wil, al moet ik wel eerlijk toegeven dat het meestal niet om een drankje ging maar eerder een activiteit als naar een wat obscuurdere band ofzo..quote:[..]
Wanneer een random dude je op straat aanspreekt en na een kort gesprekje vraagt om een drankje te gaan drinken, ben je wel heel oblivious als je niet doorhebt dat hij meer wil dan vriendjes zijn.
Zijn de wel serieuze en/of nuttige reacties minder waard omdat één iemand er geen last van zegt te hebben? Wat is vooruitgang? Van gedachten wisselen, om tips vragen om toch nog iets te proberen, medestanders cq lotgenoten vinden of een kant-en-klare oplossing? Waarom post je hier als je denkt dat het niets oplevert? (serieuze vraag, niet als sneer bedoelt)quote:[..]
Een schop onder de kont en onbegrip voor waar de schoen hem wringt is niet hetzelfde. Vooral als dat na een paar posts eindigt in "jammer voor je, ik heb er geen last van" denk ik niet dat het enig positief effect bewerkstelligt. Maar ik heb sowieso niet de illusie dat een probleem posten in R&P doorgaans veel vooruitgang oplevert.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |