een trein hoeft niet bestuurd te worden?quote:Op zaterdag 14 november 2015 16:34 schreef Etsu het volgende:
[..]
Hoe kan het een testtrein zijn als er doden zijn?
Nou, Janneke?
Een soort burgerwachten die permanent bewapend zijn zie ik niet zo zitten.quote:Op zaterdag 14 november 2015 16:29 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Soldaten door de straten laten paraderen ook en dat is zinloos. Doe dan iets dat effect kan hebben.
Nee, maar ze proberen die wel te krijgen. Mogelijk door Pakistan te ontregelen. Chemische wapens hebben ze wel. (uit de stock piles van Saddam en Assad).quote:Op zaterdag 14 november 2015 16:35 schreef WhateverWhatever het volgende:
Heeft IS trouwens massavernietigingswapens?
Platgooien, en snel! De tyfus voor zequote:
testtrein zitten ook mensen aan boord om trein te bedienenquote:Op zaterdag 14 november 2015 16:34 schreef Etsu het volgende:
[..]
Hoe kan het een testtrein zijn als er doden zijn?
Nou, Janneke?
Juist, nuke them!quote:Op zaterdag 14 november 2015 16:36 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Platgooien, en snel! De tyfus voor ze
Sorry hoor, maar wie gaat nu in een trein zitten als je weet dat het getest wordt en er een risico is dat het misgaat?quote:Op zaterdag 14 november 2015 16:36 schreef computergirl het volgende:
[..]
testtrein zitten ook mensen aan boord om trein te bedienen
Ze hebben zelfmoordterroristen, dus ja... die hebben ze.quote:Op zaterdag 14 november 2015 16:35 schreef WhateverWhatever het volgende:
Heeft IS trouwens massavernietigingswapens?
Dat is dagelijkse kostquote:
Dat is allemaal doodnormaal volgens velen hier. Dat hoor je toch regelmatig dat er treinen worden getest waar doden bij vallen?quote:Op zaterdag 14 november 2015 16:37 schreef Etsu het volgende:
[..]
Sorry hoor, maar wie gaat nu in een trein zitten als je weet dat het getest wordt en er een risico is dat het misgaat?
omdat de mensen die in een testtrein zitten er voor betaald worden om in een testtrein te zitten om de trein te testenquote:Op zaterdag 14 november 2015 16:37 schreef Etsu het volgende:
[..]
Sorry hoor, maar wie gaat nu in een trein zitten als je weet dat het getest wordt en er een risico is dat het misgaat?
Had liever gezien dat er een atoombommetje op die stad geflikkerd werd. In één klap een groot gedeelte van IS uitgeroeid.quote:
Ik liever ook niet, maar de tijden zijn veranderd. Ik wil mijzelf kunnen verdedigen als het er op aankomt.quote:Op zaterdag 14 november 2015 16:35 schreef Specularium het volgende:
[..]
Een soort burgerwachten die permanent bewapend zijn zie ik niet zo zitten.
Mensen die er vrijwillig voor kiezen altijd met een wapen rond te lopen lijken mij ook niet de meest stabiele figuren.
ik denk dan meer aan duizenden dodenquote:Op zaterdag 14 november 2015 16:37 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Ze hebben zelfmoordterroristen, dus ja... die hebben ze.
twitter:NOS twitterde op zaterdag 14-11-2015 om 16:39:17Drie van de daders van de aanslagen in Parijs zijn geïdentificeerd. Een Syriër, een Egyptenaar en een Fransman: https://t.co/PjWBp77OZS reageer retweet
Al leg je 1 miljoen euro toe, ik heb liever nog 60 jaar leven dan nog een ritje van 10 minuten meemaken met 50% kans dat het misgaat.quote:Op zaterdag 14 november 2015 16:38 schreef computergirl het volgende:
[..]
omdat de mensen die in een testtrein zitten er voor betaald worden om in een testtrein te zitten om de trein te testen
Flikker jij eens zelf lekker op met je domme smileysquote:Op zaterdag 14 november 2015 16:39 schreef J0kkebr0k het volgende:
Flikker nou eens op met dat geouwehoer over die testtrein.
Wees creatief en het lukt je met een paar man.quote:Op zaterdag 14 november 2015 16:39 schreef WhateverWhatever het volgende:
[..]
ik denk dan meer aan duizenden doden
Dat lijkt me vooralsnog voorbarig. Kan zijn dat ze valse paspoorten hebben meegedragen om verwarring te zaaien m.b.t. het onderzoek.quote:Op zaterdag 14 november 2015 16:39 schreef Infection het volgende:
twitter:NOS twitterde op zaterdag 14-11-2015 om 16:39:17Drie van de daders van de aanslagen in Parijs zijn geïdentificeerd. Een Syriër, een Egyptenaar en een Fransman: https://t.co/PjWBp77OZS reageer retweet
dus jij komt je huis niet uit?quote:Op zaterdag 14 november 2015 16:40 schreef Etsu het volgende:
[..]
Al leg je 1 miljoen euro toe, ik heb liever nog 60 jaar leven dan nog een ritje van 10 minuten meemaken met 50% kans dat het misgaat.
Ik denk dat het verstandiger is om ze eerst in Europa stelselmatig weg te werken .quote:Op zaterdag 14 november 2015 16:39 schreef Infection het volgende:
[..]
Had liever gezien dat er een atoombommetje op die stad geflikkerd werd. In één klap een groot gedeelte van IS uitgeroeid.
Elk vliegtuig heeft ook 50% kans dat het neerstort. Ja of nee.quote:Op zaterdag 14 november 2015 16:40 schreef Etsu het volgende:
[..]
Al leg je 1 miljoen euro toe, ik heb liever nog 60 jaar leven dan nog een ritje van 10 minuten meemaken met 50% kans dat het misgaat.
Hij heeft wel gelijk.quote:Op zaterdag 14 november 2015 16:40 schreef Tayu het volgende:
[..]
Flikker jij eens zelf lekker op met je domme smileys
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |