Gaaf! En vertel ons achteraf wat je allemaal nog meer gegeten hebt daar?quote:Op zondag 22 november 2015 19:24 schreef Fancyschmancy het volgende:
In de aanloop naar Thanksgiving ga ik vanavond naar een 'friendsgiving' huisfeestje in Brooklyn, dus ik reken op kalkoen & pumpkin pie. Er is ons gevraagd iets typisch Nederlands mee te nemen, dus ben ik bezig met het bakken van gevulde speculaas. Mijn vriend maakt een nogal experimentele jenevercocktail.
Vind het wel bij elkaar passen hoor.quote:Op maandag 23 november 2015 10:33 schreef minilot het volgende:
Nu een broodje roerei + koffie.
Vanavond dit: http://www.recipetineats.(...)en-grilled-or-baked/ met kokosrijst en (past er niet bij maar heb nog over) een bak kimchi van peultjes, komkommer, ui, kool en wortel.
Charly in Wierdenquote:
Met rozijnen?quote:Op zondag 22 november 2015 19:18 schreef Amarantha het volgende:
[ afbeelding ]
Voor het eerst. Nieuwe milka favoriet erbij.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |